Witam po dłuuugiej przerwie :) Sorry, ale miałem pewne kłopoty techniczne :( Ale już przystępuję do pisania newsów :) Mój news jest o pewnym dodatku :) Jest to poprawka twarzy jednego zawodnika :) Tym razem pod skalpel poszedł turecki pomocnik Alpay :) A operował zespół patchmakerów ze strony FIFA PLANET. Od kiedy do jednej twarzy, potrzeba całego zespołu ;) Efekt wielogodzinnych starań możecie zobaczyć na screenie :) Łatka jest dostępna pod tym adresem :) Zachęcam do grania Alpayem i drużyną Turcji – to przecież brązowi medaliści :)

Jeden z fanów hiszpańskiej Valencii, niejaki Marjohn postanowił poprawić wizerunek najlepszego gracza swojej ulubionej drużyny. Chodzi tu oczywiście o Pablo Aimara :) W związku z tym , że bożyszcz tłumów, najlepszy playmaker Argentyny, ma okazałą fryzurę, wspomniany wyżej patchmaker zmajstrował łatkę, ulepszająca nieco wygląd twarzy Aimara. Wyszło mu to całkiem nieźle :) Jeśli chcecie przekonać się o tym na własne „ślepia”, wystarczy wejść do naszego działu DOWNLOAD, lub po prostu kliknąć na ten link :) Łatkę instalujemy przez bardzo fajny setup, to tylko przemawia za ściągnięciem dodatku z naszego serwera :) Wielbicielom talentu Aimara, życzę, aby im się lepiej grało. Wielbicielkom argentyńskiego piłkarza, życzę, alby ich idol wyglądał jeszcze piękniej :))

PS. Dziś dostałem prawa na serwer ! Oznacza to, częstszy update działu Download. Będą też pliki z FIFA KOREA, więc niebędziecie musieli zakładać tam kont :)

Danglish skonstruował kolejny patch do WC 2002 J Tym razem jest to poprawka graficzna do tej gry. Wprowadza ona:
 • Nowe logo podczas powtórek
 • Flaga dla koreańskich kibiców
 • Poprawiona grafiki piłki
 • Lepsze słupki w bramkach
 • Zmniejszony radar
Jak widać już sama zawartość łatki, desygnuję ja do tego, żeby ją zassać. Oto link, pod którym znajdziecie ten patch :) Niestety dodatek pochodzi z FIFA KOREA, więc przypominam okonieczności logowania :(

Patchmaker o miłej ksywie Lulu postanowił wzbogacić WC o parę koszulek dobrej jakości. Wszystkie wykonał w technologii NGK :)) Oto wytwory jego szycia ;):

 • Domowy i wyjazdowy strój reprezentacji Francji
 • Szaty Chorwacji
 • Garderoba Argentyny
 • Ciuchy dla brazylijskich piłkarzy
 • Strój dla USA
Efekty jego pracy zostały spakowane i są dostępne pod tym linkiem. Zachęcam do wypróbowania :)
FIFAMania stworzyła chyba jeden z ostatnich wielkich patchy do WC2002. Dodatek nazywa się Brazil World Cup Patch 2002 i zawiera:
 • 41 drużyn brazylijskich z aktualnymi składami, strojami, twarzami zawodników + reprezentację Brazylii
 • 20 brazylijskich stadionów [przekonwertowane z FIFA 2002]
 • Dźwięki z Globe TV zostały dodane na początek meczu
Dodatek znajdziecie na stronie producenta.

Mamy kolejną operację plastyczną zawodnika z WC 2002 :) Tym razem operował niejaki Cesar Gonzales, a jego pacjentem był Paolo Wanchope. Efekty zabiegu są onieśmielające. Wystarczy spojrzeć na to. Aby wkroić nowego Paolo do naszego wirtualnego mundialu, wystarczy kliknąć tutaj. Nie będę już mówił jak się ściąga pliki z netu : (wszyscy zainteresowani czytają news poniżej). Nie wątpię, że po tym zabiegu przybędzie panu doktorowi Gonzalesowi pacjentów. NA to liczymy ;)

Właśnie ukazały się nowe bandy do WC 2002 :) Autorem ich jest niejaki Mike Bolzer. Bandy przedstawiają standardowe firmy znane w piłkarskim świadku ;) Plik zajmuję zaledwie 305 kb, a ściąga się go za pomocą myszki :) Należy wziąć myszkę w łapę i przesunąć kursor na link, teraz wystarczy tylko nacisnąć lewy klawisz myszy :)))

NAKIERUJ MYSZ I KLIKNIJ TU Dla zobaczenia screena (to taki obrazek;)), należy powtórzyć tą samą czynność na TYM linku Mam nadzieję, że wam się powiodło ;) Jeśli tak, to gratuluje ;) Życzę miłego grania :)

Kolejny patch włoskiego patchmakera imieniem Leo. Tym razem stworzył on strój do WC ;) Reprezentacją która ma go nosić została Chorwacja. Strój jest dobrej jakości. Umieszczono na nim wszystkie potrzebne bajery :) Luknijcie na screena, jeżeli chcecie ujrzeć go na własne oczy :) Aby go dorwać , należy kliknąć w to miejsce. W najbliżyszm czasie patchmaker zapowiada kolejne produkcje ;) Czekamy z niecierpliwością :)

Heh. Witam po weekendzie. Przez weekend niestety nie pisałem, ale od poniedziałku (czyli od dziś :)) biorę się do pracy :) Chciałbym Wam przedstawić najnowszy dodatek do WC 2002. Otóż niejaki fahri zmajstrował nam twarz Davida Beckhama z minionych MŚ. Jak zapewne wszyscy pamiętają David miał na sobie słynną fryzurę na irokeza :) Od dziś możecie mieć taki fryc w swoim World Cupie. Kliknijcie tu, aby się przekonać jak to wygląda ! Jeżeli oniemieliście z wrażenia podczas oglądania screena, bardzo wskazane jest kliknięcie na ten link :) życzę wstrząsających doznań ;)

POPRZEDNIA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: