Drugie w Polsce rozgrywki amatorów wirtualnego futbolu - "FIFA STREET 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006", oparte na grze FIFA STREET 2 odbędą się w najbliższą sobotę, 22 kwietnia w SILESIA City Center. Gościem specjalnym turnieju będzie Dariusz Szpakowski. Firmy Electronic Arts Polska oraz Logitech zapraszają wszystkich fanów gry FIFA STREET do wzięcia udziału w turniejach "FIFA STREET 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006".

Do tej pory rozgrywki odbyły się 1 kwietnia w Krakowie, 8 kwietnia w Warszawie. W najbliższą sobotę 22 kwietnia odbędzie się Turniej o Puchar Śląska Silesia Cup 2006 w Katowicach w SILESIA City Center. Dla amatorów wirtualnego futbolu turnieje te to okazja, aby zetknąć się z najlepszymi piłkarzami w scenerii piłkarskich podwórek całego świata. W SILESIA City Center około godziny 13.00 gościem specjalnym będzie Dariusz Szpakowski.

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach została uruchomiona specjalna podstrona turnieju http://ea.imro.pl/fifastreet2/index.html. Partnerami „FIFA STREET 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006” są firmy: Logitech, BenQ, Centrum FIFY oraz serwis Imperium Gier/Wirtualna Polska.

W dniu dzisiejszym, jak pewnie wiecie, odbyły się Mistrzostwa Piłkarskiej Ulicy 2006 w Warszawie. Miejscem rozgrywek turnieju FIFA Street 2 było Centrum Handlowe Arkadia. Przez cały dzień trwał wciągający, jak zabawa w grę od EA BIG, event. Patronem medialnym imprezy było Centrum FIFY. Na mistrzostwach pojawili się goście specjalni - piłkarze warszawskiej Legii: Sebastian Szałachowski, Jakub Rzeźniczak oraz Marcin Klatt. Królem ulicy na Mazowszu został, uwaga uwaga, nasz redakcyjny kolega - Jarek Radzio vel Radzik! Gratulujemy! Szczegółowa relacja z turnieju już niedługo, a tymczasem mamy dla Was... ponad sto trzydzieści zdjęć, czyli całkiem obszerna fotorelacja. Zapraszamy do oglądania.

Z ważniejszych wydarzeń podczas turnieju - oczywiście oprócz zwycięstwa Radzika, warto wspomnieć o tym, że z piłkarzami Legii nagrany został materiał promocyjny Electronic Arts Polska/FIFA PL - wszyscy trzej krzykneli razem "EA SPORTS - IT'S IN THE GAME".

Przypominamy również, że to jeszcze nie koniec zmagań w ramach Mistrzostw Piłkarskiej Ulicy 2006. 22 kwietnia w Katowicach kolejna impreza!
Partnerami „FIFA STREET 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006” są firmy: Logitech, BenQ, Centrum FIFY oraz serwis Imperium Gier/Wirtualna Polska.


>> Fotorelacja z Warszawy1 kwietnia w Krakowie miała miejsce pierwsza część rozgrywek FIFA Street 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006. Fani wirtualnej piłki zebrali się w Galerii Kazimierz, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Gośćmi specjalnymi byli zawodnicy krakowskiej Wisły. Przypominamy, iż przed nami kolejne edycje - 8 kwietnia w Warszawie i 22 kwietnia Katowicach. Partnerem imprezy jest Centrum FIFY, a na fanów czeka wiele atrakcji.

Już 8 kwietnia w Warszawie miłośnicy FIFY dostaną kolejną okazję, aby zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w scenerii piłkarskiego podwórka. Turniej odbędzie się w Centrum Handlowym ARKADIA. Atrakcją mistrzostw będzie spotkanie z graczami drużyny lidera ekstraklasy, Legii Warszawa. Zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w tej imprezie!

Na turnieju pojawią się nasi redaktorzy i - uwaga - 8 kwietnia, z okazji ósmych urodzin, Centrum FIFY rozda szczęśliwcom 8 egzemplarzy Demo FIFA Street 2 na PS2 !

Dla zainteresowanych udziałem w rozgrywkach została uruchomiona specjalna strona turnieju http://ea.imro.pl/fifastreet2/, gdzie znajdziecie wszelkie informacje i regulamin. Zarejestruj się, a jeśli nie masz takiej możliwości, możesz zgłosić swój udział na godzinę przed rozpoczęciem zmagań. Szykuje się prawdziwa piłkarska uczta! Na zawodników czeka 10 stanowisk wyposażonych w konsole PlayStation2, monitory LCD BenQ oraz gamepady Logitech.

Za nami turniej w Krakowie - zdjęcia z niego znajdziecie dziale FIFA Street 2 / Screen Shots.

Partnerami „FIFA STREET 2. Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy 2006” są firmy: Logitech, BenQ, Centrum FIFY oraz serwis Imperium Gier/Wirtualna Polska.
Po wielu godzinach spędzonych na grą FIFA Street 2 wreszcie na łamach Centrum FIFY pojawia się recenzja najnowszej produkcji oddziału EA BIG. Platforma, na której testowaliśmy FS2 i wycisnęliśmy z niej wszystko, co się da, to Play Station 2. Dzięki temu w naszym dziale Publicystyka możecie przeczytać recki FS2 na dwie platformy (niedawno pojawiła się recenzja na X-Boxa).
Pamiętajcie, że Centrum FIFY to Wasze najlepsze i najszybsze źródło informacji o grach z serii FIFA! Odwiedzajcie nas często, a nie pożałujecie! Mnie pozostaje zaprosić Was do czytania - wystarczy kliknąc w poniższy link. Ja dodam jeszcze tylko, że na dniach pojawi się dział Sterowanie do FIFA Street 2.

>> Recenzja FIFA Street 2

Każdy słyszał o takim tytule jak FIFA Street 2, wielu fanów bardzo żałuje, iż gra nie została wydana na PC. Nie znasz na tyle dobrze angielskiego żeby spokojnie przeczytać recenzję w oryginale? Specjalnie dla Was Centrum FIFY przetłumaczyło recenzję gry na platformę Xbox. Dzięki niej dowiecie się o słabych i mocnych stronach produktu. Każdy fan, który posiada tylko i wyłącznie swojego ukochanego "blaszaka" może się dowiedzieć jakie zmiany zostały wprowadzone do gry i czy warto zainwestować w platformę, ażeby w przyszłości nabyć FIFĘ Street 2. Jesteś zainteresowany nową wersją świetnej gry? Jeżeli chcesz przeczytać tą recenzję to nic łatwiejszego! Wystarczy, że klikniesz tutaj

Dziś premiera drugiej części FIFA Street. Do sklepów w całym kraju trafiła właśnie FIFA Street 2 z oferty EA SPORTS BIG™. To niesamowicie emocjonująca gra dla wszystkich miłośników piłki nożnej, a w szczególności fanów ulicznej kultury piłkarskiej.
Graj, albo Cię ograją! Dzięki FIFA Street 2 możesz zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności w całej okazałości. Tym razem, Twój arsenał sztuczek i trików służy do poniżającego manipulowania rywalami za sprawą zagrań, które po prostu niszczą ich reputację.

Polska premiera FIFA Street 2 odbyła się w dniu 3 marca 2006 roku. Równocześnie na rynku pojawiły się wersje na konsole GameCube™, Nintendo DS, PlayStation®2, PSP oraz Xbox®.
Informacja prasowa EA Polska

FIFA STREET 2 kupisz w naszym sklepie po atrakcyjnych cenach
Mieliście tydzień, żeby zgarnąć ponad 16 nagród, które specjalnie dla Was przygotowaliśmy i ufundowaliśmy. Co jak co, ale jeśli coś dają za darmo, to można kliknąć tu i tu. Dlaczego tak piszę? Ano dlatego, że z tych 16 nagród mogliśmy rozdać tylko 10!!! W konkursie 5x5x5 prawidłowych odpowiedzi na te banalne pytania było zaledwie 7, natomiast w dużo lepszym konkursie 3x3x3, gdzie pytania były jeszcze łatwiejsze, a nagrody wręcz rewelacyjne (pełne wersje FIFA STREET 2, półroczne abonamenty) tylko 3 osoby odpowiedziały poprawnie. Trudno - na siłę nie będziemy się prosić, żebyście "podnieśli z ziemi" takie prezenty :) Zwycięzcom gratulujemy, chociaż nie można ich uważać za szczęściarzy :] Wyniki znajdziecie w dziale konkursy.
Na serwisie Soccer Gaming znajduje się wywiad przeprowadzony z Cristianem Ronaldo, pytanie dotyczą nowego tworu EA, czyli FIFY Street 2, jednak nie są one zadawane bezpośrednio. Poniżej przedstawiam listę wybranych pytań i odpowiedzi: "EA: W jakim byłeś wieku kiedy rozpocząłeś robić swoje pierwsze tricki?
Cristiano Ronaldo: Byłem bardzo młody. Nie pamiętam dokładnie w jakim byłem wieku, ale zawsze miałem piłkę przy nodze i zawsze starałem się robić coraz to nowe tricki.

EA: Co było najpierw: tricki i zabawa z piłką czy gra w nią?
CR: Najpierw grałem i wtedy właśnie robiłem coraz więcej sztuczek. Zostałem przeniesiony i grałem w drużynie z chłopakami starszymi ode mnie i zacząłem się szybciej rozwijąć pod względem piłkarskim. Widziałem jak dobrze prowadzili piłkę i bardzo chciałem robić to samo. W końcu rozwinąłem mój własny styl, w którym rozwijam się ciągle.

EA: Który z zawodników przeciwko którym grałeś jest najbardziej uzdolniony technicznie?
CR: To trudne, gdyż każdy ma swój osobisty styl gry, grałem przeciwko wielu świetnym graczom i wielu jest świetnie uzdolnionych, nie potrafię wybrać tylko jednego.

EA: Czy mógłbyś wybrać swoją wymarzoną drużynę do FIFA Street 2?
CR: Grałem z i przeciw graczom naprawdę światowej klasy, ale napewno wybrał bym bramkarza i dwóch obrońców żeby kryli moje plecy."

Jeżeli chcesz zobaczyć cały wywiad to kliknij tutaj(dla znających angielski).
Serwis IGN opublikował 10 nowych screenów z FIFA Street 2. Wszystkie są związane z reprezentacją "Canarinhos". Dokładny link do galerii tu. Zapraszamy także po trailer prezentujący kilka urywek ze spotkań z udziałem Brazylijczyków. Zainteresowanych odsyłam pod ten link.
Kolejny konkurs. Tym razem prościej - tylko 3 pytania. A nagrody ? Wręcz rewelacyjne - 3 pełne, promocyjne wersje FIFA STREET 2 na PlayStation 2 i 3 półroczne abonamenty Centrum FIFY. Jest o co walczyć, ale pamiętajcie - tylko do końca lutego (to tak na wypadek, jak by ktoś nie wygrał, to ma możliwość zamówienia FIFA STREET 2 jeszcze przed premierą). Tym razem nasi CFklubowicze dostali niezły przywilej. Chcesz wziąć udział w konkursie ? Zamów abonament. Masz aktywny i ważny abonament ? Nie wahaj się i weź udział w konkursie, bo nagrody są naprawdę świetne, a szanse bardzo duże (zwykle startuje kilkadziesiąt osób).

5 prostych pytań, 5 wersji demonstracyjnych FIFA STREET 2, 5 abonamentów Centrum FIFY. Tak przedstawia się najnowszy konkurs Centrum FIFY i EA Polska, promujący grę, która już 3 marca będzie miała swoją premierę. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest zarejestrowany i zalogowany na naszych stronach i spełnia wymogi prostego i krótkiego regulaminu. Spieszcie się, bo odpowiedzi możecie udzielać tylko do końca lutego. Powodzenia !!! Weż udział w konkursie
W downloadzie dotyczącym gry FIFA Street 2 na tej stronie ukazały się trzy bardzo ciekawe trailery. Ich tematyką jest gameplay gry, więc filmiki pokazują wiele fragmentów meczów z "perspektywy gracza", bez żadnych zbliżeń i innych ustawień kamer. Po obejrzenie trailerów zapraszam tutaj.
Serwis JeuxFrance.com prezentuje kolejne screeny z gry FIFA Street 2. Poprzednio pochodziły z wersji przeznaczonej na konsolę Nintendo DS. Tym razem padło na PSP. Pełną galerię znajdziecie pod tym linkiem. Zainteresowanych zapraszam także do naszego działu Screen shots, gdzie również znajdziecie sporo screenów z tej gry.
Jesteś bardzo ciekawy zapowiedzi FIFY Street 2, ale nie znasz angielskiego co czyni Ciebie niezdolnym do zrobumienia większości tekstów dotyczących najnowszego produktu EA? Nie martw się, bo to właśnie dla Ciebie przetłumaczyliśmy zapowiedź FIFY Street 2 z zagranicznego serwisu. Dzięki temu artykułowi poznasz wiele nowych faktów dotyczących gry, a także dowiesz się kilku nowości. To wszystko i jeszcze trochę więcej znajdziecie na Centrum FIFY!
Będzie wersja na PC? Niestety nie. Będzie to świetna gra? Z pewością tak. Tak po krótce, ale trafnie można wyrażić się o drugiej już odsłonie tej znakomitej gry - FIFA Street. Ci, którzy mieli przyjemność grać w pierwszą cześć na pewno nie mogą narzekać i z pewnościa czekają na drugą wersje. My jako serwis o grach z serii FIFA, naturalnie będziemy, w specjalnym serwisie informować Was o najświeższych nowinach. Od dzisiaj - otwarte, wstęp wolny, bez ograniczeń wiekowych :) Serdecznie zapraszamy.

Pamiętamy też, że premiera tej fantastycznej gry zapowiedziana jest na 3go marca. Już teraz możesz zamówić w naszym SKLEPIE tą grę w atrakcyjnej cenie na platformy: PlayStation2, Xbox, GameCube. Wysyłka gry po premierze (3 marca) lub 1-2 dni wcześniej !!! Najszybsza wysyłka do klientów w Polsce. Jesteście traktowani jak sklepy lub hurtownie! Nosisz się z zamiarem kupna? Zrób to u nas - kliknij tutaj

POPRZEDNIA

1 2
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK