O   G R Z E


Całkowita nowość na rynku! Zaprezentuj swoje umiejętności dzięki niesamowitemu połączeniu zręcznościowej gry akcji z kulturą ulicznej piłki nożnej w stylu wolnym. EA SPORTS BIG™ prezentuje grę FIFA STREET. Rezygnacja z zasad będących fundamentami symulatora rozgrywek piłkarskich oznacza, że FIFA STREET skupi się przede wszystkim na tym, co sprawia, iż piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie - na indywidualnym stylu gry zawodników.

Graj przeciwko najbardziej znanym, profesjonalnym piłkarzom. Zademonstruj swoje umiejętności oraz indywidualny styl gry w meczach 4-na-4 rozgrywanych na boiskach, które są symbolami kultury ulicznej piłki nożnej. Stosuj wspaniałe kombinacje zagrywek i zdominuj przeciwników w trackie sekwencji Gamebreaker. Rozgrywka w FIFA Street to dynamiczne i zacięte pojedynki, podczas których trzeba wykazać się niebywałymi umiejętnościami i techniką gry, a na dodatek, należy właściwie wykorzystywać dostępne w grze zagrania specjalne.

Zapomnij o wielkich stadionach i zasadach współczesnej piłki nożnej. Tym razem, będziesz grać na dziesięciu boiskach w najbardziej charakterystycznych miejscach naszego globu. Od Favelas w Brazylii po miejskie boiska w Amsterdamie. Poznaj smak piłki nożnej w rozmaitych zakątkach kuli ziemskiej.

Stwórz własną drużynę i stań do współzawodnictwa z najlepszymi piłkarzami. Stopniowo zdobywaj reputację, a prowadzony przez Ciebie zespół stanie się niepokonany i zdobędzie miano lidera ulicznej piłki nożnej.


Charakterystyczne cechy:

  • Wybieraj spośród wielu dostępnych w grze drużyn narodowych i stwórz własny zespół składający się z najlepszych, profesjonalnych piłkarzy świata.
  • Szybkie jak błyskawica i niesamowicie proste w obsłudze sterowanie umożliwia żonglowanie piłką w stylu odpowiadającym graczowi najbardziej.
  • Zapomnij o wielkich stadionach i oficjalnych zasadach piłki nożnej. Teraz zagrasz w 10 miejskich sceneriach, odzwierciedlających kulturę i indywidualnego ducha każdego z regionów świata.
  • Wykorzystuj ściany boisk, by wykonywać strategiczne zagrania i dynamiczne podania.
  • Naładuj wskaźnik Gamebreaker i popisz się przed swoim przeciwnikiem wykonując niesamowite sztuki i oddając strzały niemożliwe do obrony. Wykonuj akcje, które oboje zapamiętacie na długo.
  • Twórz własnych zawodników i rozwijaj ich w trakcie gry. Odblokowuj nagrody i podkradaj piłkarzy z drużyn przeciwnych. W tym trybie rozgrywki dla jednego gracza głównym celem jest zdobycie respektu na ulicach.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: