FIFA Street, czyli rewolucja wśród kopanych
Jakiś czas temu EA Sports poinformowało, że w jej planie wydawniczym znajduje się pozycja o jakże dziwnym i ciekawym tytule - FIFA Street. W dniu dzisiejszym dowiadujemy się szczegółów na temat tej gry. W tym miejscu oddaje głos samym twórcom:

Gra powstaje w studio Electronic Arts Canada. W tym samym miejscu tworzone są gry z serii FIFA Football, najpopularniejszego cyklu gier piłkarskich na świecie.

FIFA STREET w niespotykany sposób połączy zręcznościowy charakter rozgrywek piłkarskich z typową dla ulic kulturą stylu wolnego. Dzięki rezygnacji z zasad będących fundamentami symulatora rozgrywek piłkarskich, FIFA STREET skupi się przede wszystkim na tym, co sprawia, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie - na indywidualnym stylu gry zawodników.

W grze pojawią się najbardziej znani, profesjonalni piłkarze. Zaprezentują swoje umiejętności i indywidualny styl gry w meczach 4-na-4 rozgrywanych za kulisami największych stadionów całego świata. FIFA STREET odda prawdziwą kulturę ulicznej piłki nożnej.

To będzie pierwsza gra oferująca rozgrywanie pojedynków typu 1-na-1. Aby pokonać przeciwnika, trzeba będzie zaprezentować niebywałe umiejętności, technikę gry, a na dodatek właściwie wykorzystać dostępne w grze zagrania specjalne. Gracze zmierzą się z najlepszymi piłkarzami świata i zapracują na ich szacunek i uznanie. Stopniowo, zdobędą reputację, a prowadzone przez nich drużyny staną się liderami ulicznej piłki nożnej.

„FIFA STREET złamie wszelkie schematy i odzwierciedli najnowsze tendencje w piłce nożnej,“ mówi Wil Mozell, starszy producent tego projektu. „Dosłownie rozbieramy tą dyscyplinę sportową na części, tak by dotrzeć do jej sedna. Zamierzamy wydać na rynek grę, którą będzie cechować typowe dla stylu wolnego podejście do rozrywki oraz nacisk na indywidualne umiejętności poszczególnych graczy. Wierzę, że właśnie te dwie rzeczy tkwią w sercu każdego fana piłki nożnej najgłębiej.“

Więcej informacji na temat gry FIFA STREET znaleźć będzie można na stronie www.fifastreet.com.

Pierwszy zwiastun zapowiadający FIFA STREET zawarty zostanie na płytach z grą FIFA Football 2005. Premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej serii gier piłkarskich odbędzie się w Polsce 15 października tego roku.

FIFA Street powstaje w studio EA Canada w Vancouver, B.C. Za produkcję tego tytułu odpowiedzialna jest zupełnie nowa ekipa programistów. Premiera gry zapowiadana jest na przyszły rok. FIFA Street pojawi się w wersjach na konsole: PlayStation®2 firmy Sony, Xbox™ firmy Microsoft oraz Nintendo GameCube™.

Od siebie dodam tylko tyle, że oficjalna strona gry - fifastreet.com jak narazie jest uboga w materiały o grze, jedynie zwiastun promujący grę. Wszak muszę przyznać, że gra zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że nie ujrzymy jej na naszych blaszakach...
AdiKrs Czwartek 15.10.2004 20:15

na potwierdzenie tego że FIFA STREET może być REWOLUCJĄ w gierkach "kopanych"

Króciutki Trailer
http://largedownloads.ea.com/pub/movies/FifaStreet/FIFAStreet_trailer_qt.mov

Na stronce sa fifastreet.com sa jeszcze tylko 3 screenshots szkoda ze tak mało :( Ale i tak radze wam je zobaczyc:)
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: