FIFA Street - otwarcie serwisu
Tak jak zapowiadaliśmy w dniu dzisiejszym następuje premiera serwisu całkowicie nowej gry EA Sports Big - FIFA Street. Na tej specjalnej stronie począwszy od dzisiaj aż do końca lutego wraz z Electronic Arts Polska prowadzić będziemy akcję pt. "Miesiąc z FIFA Street". Co tydzień publikować będziemy ekskluzywne materiały poświęcone symulacji ulicznej piłki nożnej. Już dzisiaj mamy dla Was dwie bardzo ciekawe rzeczy. Pierwszą z nich jest wywiad z jednym z twórców, który znajdziecie w dziale PUBLICYSTYKA. Drugą rzeczą są świeże, niepublikowane screeny. Są to prezentacje najlepszych drużyn dostępnych w FIFA Street. Znajdziecie je oczywiście w sekcji SCREEN SHOTS. A już jutro będziecie mogli przeczytać pierwszy artykuł specjalny - "Pierwsze spojrzenie".

>> Wywiad z Raymondem Lee, twórcą FIFA Street
>> Nowe, niepublikowane screeny - prezentacja drużyn
Rex-er Sobota 05.02.2005 13:38

Piękny serwis : ]
Reigon Sobota 05.02.2005 13:44

Podpisuje sie pod Reksiem :) Dalismy czadu. Brawo And_re, dzieki Ralf (za namowe, aby byl to osobny serwis, a nie wielki dzial z poddzialami w serwisie main), brawo CF! :] Serwis niezle, chociaz pewnie bedzie rzadko odwiedzany - miesiac przed i po premierze :) - chociaz moge sie mylic...
Ralf Sobota 05.02.2005 14:06

no i brawo GregP za udostepnianie materialow :)
+10 Kai Sobota 05.02.2005 14:17

no brawo brawo panowie :beer: wasze zdrowie
[***** ale wazelina ze mnie :P]
komal Sobota 05.02.2005 14:28

Ładnie, naprawde ładnie - jak zwykle nie zawodzicie :)
Fred the Red Sobota 05.02.2005 14:29

Serwis spoko. Juz z CL mi sie podobal a teraz takie cus. And_re znakomicie.

PS. Poodbno sa jakie emulatory zeby gry z PS2 chodzily na PC. Prawda to??
michalek13 Sobota 05.02.2005 14:37

Fajne screeny, chociaż niebyło na nich Polski, i takie Pytanko czy w Fifa street jest polska i czy można stwarzać drużyny.
Ralf Sobota 05.02.2005 15:02

w FIFA Street niestety nie ma Polski, ale jest mozliwosc stworzenia wlasnej druzyny.
Fred the Red Sobota 05.02.2005 17:24

a te twarze to bardziej takie karykaturki niz realistyczne i to nawet lepiej ja gralem w gierke NBA Ballers chyba tak i tam tez cos w tym stylu bylo takie jakby gierki sa na dobrym i fajnym poziomie szkoda ze nie na PC
lewy Sobota 07.02.2005 09:11

Emulatory może i istnieją ale jest tylko 1-5 fps... więc co to za gra jak gra prawie nie chodzi? A seriws bardzo mi się podoba, szczególnie logo. And_re świetna robota! ;)
ostry Sobota 08.02.2005 14:48

sa takie emulatory ale nie wiem skad mozna je sciagnac!!!!!!!!
Mezo Sobota 15.02.2005 13:30

Ta gra to znów pewnie jest tylko swietnie zapowiadana jak kazda z tej serii gra np. fifa 2004 czy fifa 2005 tez byly swietnie zapowiadane i co z tego?Jak i tak szajs to byl te fify a nie spoko gra!!!!ta fifa street tez jest swietnie zapowiadana i co z tego? znowu bedzie kolejny szajs a nie godna gra z seri Ea sports!!!




SZAJS SZAJS SZAJS MÓWIE WAM ZE TO JEST TAK NA PRAWDE SZAJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.