Po bardzo udanej imprezie w Wola Parku EA Polska postanowiło zorganizować kolejną zabawę. Tym razem w innym warszawskim centrum - Arkadii. Oto szczegółowe informacje:

Gra FIFA STREET zalała całą Polskę! Już wkrótce szykuje się kolejna niesamowita atrakcja dla wszystkich miłośników ulicznej piłki nożnej.

W EMPiK ARKADIA, zostanie zorganizowana specjalna impreza promująca ten tytuł. W sobotę 16 kwietnia 2005 roku, w godzinach 11.00 - 18.00, będziecie świadkami wydarzenia o nazwie "FIFA STREET. Mistrzowie piłkarskiej ulicy". Najwyższy czas, by rozpocząć przygotowania. Możecie spodziewać się niesamowitych, piłkarskich wrażeń ponieważ czegoś takiego w naszym kraju po prostu jeszcze nie było!

"FIFA STREET. Mistrzowie piłkarskiej ulicy" będzie niewątpliwie widowiskowym wydarzeniem dla wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić EMPiK w centrum handlowym ARKADIA. "FIFA STREET. Mistrzowie piłkarskiej ulicy" to nie tylko formalna rozgrywka sportowa, ale również okazja do bliższego poznania wspaniałej gry z oferty Electronic Arts Polska. Na imprezie zostanie rozdane wiele upominków oraz nagród.

Więcej szczegółów odnośnie imprezy "FIFA STREET. Mistrzowie piłkarskiej ulicy" już wkrótce. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zarejestrowania się, w ten sposóbi zapewnicie sobie udział w rozgrywkach.

Korzystając z okazji, Electronic Arts Polska pragnie przypomnieć, iż gra FIFA STREET to zupełnie nowy rozdział w historii interaktywnej piłki nożnej. Dzięki rezygnacji fundamentalnych zasad symulatora rozgrywek piłkarskich, FIFA STREET skupia się przede wszystkim na tym, co sprawia, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie - na indywidualnym stylu gry zawodników.

W grze pojawią się najbardziej znani, profesjonalni piłkarze. Zaprezentują swoje umiejętności i indywidualny styl gry w meczach 4-na-4 rozgrywanych za kulisami największych stadionów całego świata. FIFA STREET to prawdziwa kultura ulicznej piłki nożnej. To pierwsza gra oferująca rozgrywanie pojedynków typu 1-na-1. Aby pokonać przeciwnika, trzeba będzie zaprezentować niebywałe umiejętności, technikę gry, a na dodatek właściwie wykorzystać dostępne w grze zagrania specjalne. Gracze zmierzą się z najlepszymi piłkarzami świata i zapracują na ich szacunek i uznanie. Stopniowo, zdobędą reputację, a prowadzone przez nich drużyny staną się liderami ulicznej piłki nożnej.

FIFA STREET powstaje w studio EA Canada w Vancouver, B.C. Za produkcję tego tytułu odpowiedzialna jest zupełnie nowa ekipa programistów. Polska premiera tej gry odbyła się 11 marca tego roku. FIFA STREET pojawiła się w wersjach na konsole: PlayStationR2 firmy Sony, XboxT firmy Microsoft oraz Nintendo GameCubeT. Więcej informacji na temat gry FIFA STREET znaleźć można na stronie http://www.fifastreet.com.

Tak więc zapowiada się nie lada gratka dla wszystkich fanów kopanej! Brawo EA Polska!
Już dzisiaj oddajemy w wasze łapki relacje z imprezy organizowanej przez Electronic Sports w warszawskim Centrum Handlowym "Wola Park". "Fifa Street - Mistrzostwa Piłkarskiej Ulicy" bo tak się nazywała ta impreza, była w 100% udana. Bardzo dobra organizacja sprawiła, że dało się tam "przesiedzieć" aż 9 godzin. Zapraszam do relacji którą znajdziecie TUTAJ, a także przypominam, że niedługo zaczyna się montaż filmu z tych mistrzostw. Ekipa Vadrigar Television zapowiada, iż będzie to on o wiele lepszy niż ich debiut z "Berlińskim Powrotem".

Dzisiaj odbył się drugi już w turniej Fifa Street. Centrum Handlowe Targówek gościło zapaleńców nowej gry Electronic Arts. Po wspaniałym wrażeniu z turnieju Wola Park można było się spodziewać, że ten "event" nie będzie tak dobry. Jak się okazało tak też było :) Zupełny brak reklamy w necie, trzeba było się dowiadywać na miejscu w CH. Dodatkowo termin (środa) czyli środek tygodnia nie mógł spowodować aby rzesza fanów zjawiła się o godzinie 12 w wyznaczonym miejscu. Turniej rozgrywał się w spokojnej, a nawet za spokojnej atmosferze. Niedługo spodziewajcie sie relacji, a póki co wyniki:

1. Mikołajczyk Marcin
2. Dąbrowski Łukasz
3. Kwietniowski Jarek
4. Radzio Jarek

W ten weekend odbywała się Impreza "Fifa Street - Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy". Głównym punktem były turniej na grze Fifa Street. Turniej odbył się 19 Marca w Warszawie na terenie Centrum Handlowego Wola Park. Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanych stanowiskach Playstation. Uczesników było sporo gdyż do 1 rundy przystąpiło aż 154 graczy w tym 2 kobiety. Warto też wspomnieć o pewnym 11 letnim chłopcu który poruszał się na wózku inwalidzkim, został zatwierdzony do rozgrywek i od razu bez kolejki rozgrywał swoje mecze. Bardzo miły gest ze strony organizatorów co kosztowało ich także małym "przemeblowaniem" strefy gier. Chłopak ten zadziwił wszystkich gromiąc swoich rywali w pierwszej jak i drugiej rundzie, dopiero w trzeciej musiał się pożegnać z turniejem jednak zrobił to z iskrą szczęścia w oczach. Nawet Fifa jednoczy nasze społeczeństwo. Powracając do imprezy, swoją obecnością zaszczycili nas gracze warszawskiej Legii: Tomek Jarzębowski, Marek Saganowski i Artur Boruc. W czasie ich pobytu główny korytasz Wola Parku był pełen barw "wizytówki stolicy". Z każdą rundą poziom meczów wzrastał, wszyscy z niedowierzaniem patrzyli na telebim co gracze robią z padami. Sztuczki, piękne bramki oraz wspaniały komentarz prowadzącego interesowały ludzi którzy przez przypadek znaleźli się w tym miejscu. Turniej zakończył się wygraną Piotra Nowakowskiego który na swojej drodzę pokonał naszego redaktora Radzitsu oraz redaktora naczelnego Fifa Polonia - J23. Drugie miejsce przypadło dla Damiana Popka, natomiast trzecie miejsce wywalczył już wspomniany nasz spec od Centrum On-Line - Jarek Radzio czyli Radzitsu. Nagrody bardzo ciekawe, oczywiście niektóre były cenne, jednak reszta posiadała wartość pamiątkową. Były to puchary, szklane dyplomy czy unikalne czapeczki Fifa Street z wyszytym podpisem Marka Saganowskiego. Oczywiście przy tego typu imprezach nie można zapominać o pięknych kobietach :). Za jakiś czas rozpocznie się montaż filmu przez ekipę Vadrigar e-Sports.Television niestety czas ukończenia z powodu problemów technicznych szacowany jest na jakiś miesiąc. Niedługo powinna się pojawić relacja z turnieju - So keep in touch.

W dniu dzisiejszym nastąpiła w Polsce premiera gry FIFA STREET, prawdę mówiąc trochę 'w cieniu' za wciąż świeżą UEFA: CL 04/05, za rozgrywkami Ligi Mistrzów, kolejnymi turniejami w FIFA 2005, no i największym wydarzeniu na scenie, czyli pojawieniu się wstępnych informacji o MPPL 2005. Jednak mimo wszystko gierka zapowiada się naprawdę przednio. Szkoda tylko, że chyba 95% naszych czytelników nie ma żadnej konsolki w domu (Xbox, GameCube, Playstation2) i prawdopodobnie gry nie zobaczy na oczy ;( Tych, którzy jednak mają jedną z tych platform, zapraszamy czym prędzej na zakupy FIFA STREET - polski dystrybutor gry realizuje te zamówienia, więc możecie być pewni co do transakcji. Natomiast tych drugich, którzy grają tylko na blaszakach zapraszamy na imprezę FIFA STREET - Mistrzowie piłkarskiej ulicy" , gdzie będziecie mogli w tą świeżą produkcję zagrać.
Pamiętasz turniej Fifa Football 2005 z targów Warsaw Games Show? Ponownie stajesz przed szansą zagrania z najlepszymi graczami w Polsce, oraz wygrania wspaniałych nagród. Tym razem gramy w najnowszą produkcję EA Sports Fifa Street. 19 Marca w warszawskim Wola Park odbędzie się impreza promująca ten tytuł. "FIFA STREET - Mistrzowie piłkarskiej ulicy", to jest nazwa tego co nasz czeka już za parę dni. Jedno jest pewne: wspaniała zabawa, super atmosfera, niesamowite przeżycia. Nie byłeś nigdy na turnieju Off-Line? Nie będziesz miał w najbliższym czasie lepszej okazji. Może to właśnie ty zostaniesz "Królem Ulicy"? Warto spróbować, z EA Sports współpracują takie marki jak Imperium Gier, Samsung Polska, Logitech Polska. Widzisz graczu, twoje nazwisko może zostać rozsławione na całą Polskę. Ekipa Centrum Fify pojawi się na tym turnieju, więc jeśli ktoś nie będzie mógł się tam zjawić to zapraszam do naszej relacji która się pojawi w naszych skromnych progach :). Wszystko wskazuje, że pojawią sie także panowie z Vadrigar e-Sports.Television, co to oznacza? Będziesz mógł zobaczyć na własne oczy co tam się działo. Film będzie dostępny tylko u nas.

Nie wiesz czy warto przyjeżdzać? Jest jeden powód dla którego każdy warszawiak musi tam pójść. Podajemy tą informację jako pierwsi w Polsce. Na turniej przybędą gracze warszawskiej Legii !! Chcesz pokazać umiejętności snajperskie Markowi Saganowskiemu, obrone karnych Arturowi Borucowi lub jak oszukać sędziego Tomkowi Jarzębowskiemu? Chyba już więcej pisać nie muszę. Aby wziąć udział w turnieju trzeba się zarejestrować na stronie która się znajduję TUTAJ. Tam znajdziesz więcej informacji na ten temat - zapraszamy !!!
Rozpoczynamy rejestrację na imprezę "FIFA STREET. Mistrzowie piłkarskiej ulicy". To wyjątkowe wydarzenie zostanie zorganizowane w warszawskim centrum handlowym WOLA PARK z okazji premiery gry wideo FIFA STREET. W sobotę 19 marca 2005 roku, w godzinach 10.00 - 18.00, będziecie świadkami niesamowitej imprezy oddającej charakterystyczny dla FIFA STREET zręcznościowy charakter rozgrywek piłkarskich, w połączeniu z typową dla ulic kulturą stylu wolnego.

Tymi oto słowami EA Polska zaprasza wszystkich na rozgrywki w grę FifaStreet, które odbędą się z okazji promowania najnowszego produktu Kanadyjczyków, który wyjdzie w Polsce 11 marca br. Aby zaklepać sobie miejscówkę, trzeba się zarejestrować przy użyciu specjalnego formularza do dnia 18 marca do godziny 12.00. Gdzie? Na oficjalnej stronie turnieju (KLIK). Tam także więcej szczegółów dotyczących rozgrywek. Mecze będą odbywać się na konsolach Playstation2. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

EA Sports udostępniło oficjalną listę piosenek, które usłyszymy podczas grania w grę FIFA Street. Przedstawia się ona następująco:

 • Artificial Intelligence - Uprising (Overthrown) VIP
 • Artificial Intelligence - Slam
 • Baobinga & I.D. - The Feeling (Special Edit)
 • Criminal Mindz - Baptised By Dub
 • Crooked Stilo - Ya Lo Saben
 • Distortionz - Onion Ringz VIP
 • Dizzee Rascal - Stand Up Tall
 • DJ Marky & XRS - Rudebwoy
 • Drumagic - Malandragem
 • Fatboy Slim - Jin Go Lo Ba
 • Max Sedgely - Happy (Fatboy Slim Remix)
 • Ming + FS - Fish Eyes
 • Ozomatli - Ya Viene El Sol (The Beatle Bob Remix)
 • Peshay - Ronaldo
 • Ramilson Maia - A Busca Da Vida
 • Roni Size - On and On
 • Shimano - Dope Style
 • SL2 - On A Ragga Tip
 • Sur-Choc - Fou Ho
 • TAISHAN - Shinjuku Drop
 • Timo Maas - Feedback Welcome

Ta muzyka z pewnością w pełni odzwierciedli specyficzny klimat gry ulicznej. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, zapraszam tutaj.
W dniu dzisiejszym do naszego działu PUBLICYSTYKA wpada zapowiadany na niedzielę artykuł rozpoczynający "Miesiąc z FIFA Street" - Pierwsze spojrzenie. Dowiecie się z niego podstawowych rzeczy dotyczących tej niesamowitej symulacji podwórkowej piłki nożnej. Artykuł przeczytacie TUTAJ. Wszystkim życzę miłej lektury!

P.S. Chciałbym też wszystkich przeprosić, że artykuł nie ukazał się w zapowiadanym terminie, ale spowodowane to było napiętym terminarzem w życiu osobistym.
Już tradycyjnie, przed premierą gry od EA SPORTS, oferujemy Wam jej zakup za pośrednictwem naszej strony. Tym razem możecie kupić FIFA Street na dwie dedykowane plafromy - PlayStation 2 oraz Xbox'a. Cena - 199 złotych. Wysyłka gratis. Zamówienie realizuje firma LEM - polski dystrybutor gry. Potwierdzenie zamówienia - 1-2 dni przed premierą (telefonicznie lub e-mail). Wysyłka - w dniu premiery. To co ? Kto ma konsolke - tego zapraszamy na zakupy tutaj. A kto nie ma, niech żałuje, bo gra zapowiada się rewelacyjnie :>
Tak jak zapowiadaliśmy w dniu dzisiejszym następuje premiera serwisu całkowicie nowej gry EA Sports Big - FIFA Street. Na tej specjalnej stronie począwszy od dzisiaj aż do końca lutego wraz z Electronic Arts Polska prowadzić będziemy akcję pt. "Miesiąc z FIFA Street". Co tydzień publikować będziemy ekskluzywne materiały poświęcone symulacji ulicznej piłki nożnej. Już dzisiaj mamy dla Was dwie bardzo ciekawe rzeczy. Pierwszą z nich jest wywiad z jednym z twórców, który znajdziecie w dziale PUBLICYSTYKA. Drugą rzeczą są świeże, niepublikowane screeny. Są to prezentacje najlepszych drużyn dostępnych w FIFA Street. Znajdziecie je oczywiście w sekcji SCREEN SHOTS. A już jutro będziecie mogli przeczytać pierwszy artykuł specjalny - "Pierwsze spojrzenie".

>> Wywiad z Raymondem Lee, twórcą FIFA Street
>> Nowe, niepublikowane screeny - prezentacja drużyn
Nasza współpraca z Electronic Arts Polska owocuje w kolejny exclusive! Tym razem, ponownie dzięki uprzejmości Grzegorza Pocztarskiego (GregP), najbliższy miesiąc, czyli luty, ogłaszamy na łamach Centrum FIFY miesiącem FIFA Street - całkowicie innowacyjnej grze EA Sports Big. Przez ten czas prezentować Wam będziemy różnego rodzaju zapowiedzi oraz świeżutkie screeny. Już w ten weekend nastąpi premiera specjalnego serwisu o tej grze oraz publikacja pierwszego artykułu. Słowem wstępu do "miesiąca FIFA Street" mogę dodać jeszcze, że gra jest naprawdę kapitalna i niesamowita. Dynamizm akcji, świetne zwody, przepiękne bramki. Jedyne, co można tej produkcji zarzucić, a racze jej twórcom - brak wersji na PeCety. No cóż, ale takie są gry EA Big. Koszykarze płaczą na brak NBA Street, snowboardziści nie posiadający konsol wyrywają sobie włosy z zadrości do szczęśliwych nabywców PS2 wraz z SSX, a już od marca 2005 wszyscy amatorzy piłki nożnej, którzy nie mają PS2 lub X-boxa [bo właśnie na tych platformach ukaże się FIFA Street] będą ubolewać nad brakiem FS na blaszakach. Ale co począć, takie życie. Tymczasem żegnam się z Wami - byle do soboty!
Firma EA SPORTS BIG zapowiedziała, że na początku 2005 roku zostanie wydana gra o tytule FIFA Street. Zainteresowani wiedzą, że dzięki niej będziemy mogli wtopić swoje oczy w uliczne rozgrywki piłkarskie. Wszystko powinno prezentować się naprawdę bardzo ładnie, sądząc po screenach, które ukazały się w serwisie FIFA Benelux. Jednak jak wiadomo grafika to nie wszystko. Czy gra będzie wciągająca, i najważniejsze pytanie jak będzie prezentować się gameplay? Programiści mogą się naprawdę wykazać bo przygotowanie takiego typu gry nie jest rzeczą prostą. Zapraszamy na oficjalną stronę gry FIFA Street, gdzie czeka na was filmik promujący ten produkt oraz kilka screenów. Po "obrazki" zapraszamy także do serwisu FIFA Benelux, a dokładniej tutaj.

Na stronie Fifa Street ukazały się pierwsze screeny z tejże gry. Nie ma ich za dużo, bo tylko trzy, ale zawsze coś. Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod tym adresem. Cóż tu pisać, zapraszam do oglądania ;)Jakiś czas temu EA Sports poinformowało, że w jej planie wydawniczym znajduje się pozycja o jakże dziwnym i ciekawym tytule - FIFA Street. W dniu dzisiejszym dowiadujemy się szczegółów na temat tej gry. W tym miejscu oddaje głos samym twórcom:

Gra powstaje w studio Electronic Arts Canada. W tym samym miejscu tworzone są gry z serii FIFA Football, najpopularniejszego cyklu gier piłkarskich na świecie.

FIFA STREET w niespotykany sposób połączy zręcznościowy charakter rozgrywek piłkarskich z typową dla ulic kulturą stylu wolnego. Dzięki rezygnacji z zasad będących fundamentami symulatora rozgrywek piłkarskich, FIFA STREET skupi się przede wszystkim na tym, co sprawia, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie - na indywidualnym stylu gry zawodników.

W grze pojawią się najbardziej znani, profesjonalni piłkarze. Zaprezentują swoje umiejętności i indywidualny styl gry w meczach 4-na-4 rozgrywanych za kulisami największych stadionów całego świata. FIFA STREET odda prawdziwą kulturę ulicznej piłki nożnej.

To będzie pierwsza gra oferująca rozgrywanie pojedynków typu 1-na-1. Aby pokonać przeciwnika, trzeba będzie zaprezentować niebywałe umiejętności, technikę gry, a na dodatek właściwie wykorzystać dostępne w grze zagrania specjalne. Gracze zmierzą się z najlepszymi piłkarzami świata i zapracują na ich szacunek i uznanie. Stopniowo, zdobędą reputację, a prowadzone przez nich drużyny staną się liderami ulicznej piłki nożnej.

„FIFA STREET złamie wszelkie schematy i odzwierciedli najnowsze tendencje w piłce nożnej,“ mówi Wil Mozell, starszy producent tego projektu. „Dosłownie rozbieramy tą dyscyplinę sportową na części, tak by dotrzeć do jej sedna. Zamierzamy wydać na rynek grę, którą będzie cechować typowe dla stylu wolnego podejście do rozrywki oraz nacisk na indywidualne umiejętności poszczególnych graczy. Wierzę, że właśnie te dwie rzeczy tkwią w sercu każdego fana piłki nożnej najgłębiej.“

Więcej informacji na temat gry FIFA STREET znaleźć będzie można na stronie www.fifastreet.com.

Pierwszy zwiastun zapowiadający FIFA STREET zawarty zostanie na płytach z grą FIFA Football 2005. Premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej serii gier piłkarskich odbędzie się w Polsce 15 października tego roku.

FIFA Street powstaje w studio EA Canada w Vancouver, B.C. Za produkcję tego tytułu odpowiedzialna jest zupełnie nowa ekipa programistów. Premiera gry zapowiadana jest na przyszły rok. FIFA Street pojawi się w wersjach na konsole: PlayStation®2 firmy Sony, Xbox™ firmy Microsoft oraz Nintendo GameCube™.

Od siebie dodam tylko tyle, że oficjalna strona gry - fifastreet.com jak narazie jest uboga w materiały o grze, jedynie zwiastun promujący grę. Wszak muszę przyznać, że gra zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że nie ujrzymy jej na naszych blaszakach...

POPRZEDNIA

1

NASTĘPNA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: