Przynajmniej próbuje robić to pede54. A konkretnie chodzi o to, że jako jeden z nielicznych tworzy jeszcze dodatki do chyba już zapomnianej FIFY 2005. Gra ktoś z Was w nią jeszcze? Jeżeli tak to zachęcam to pobierania nowych kitsów:
Jeszcze, jeszcze FIFA 2005 trzyma się...A to za sprawą pede54, który jak zwykle stworzył trykoty do tej wersji gry. Linki do tych dodatków poniżej:
...i tworzy stroje do FIFY 2005. Mowa oczywiście o pede54, który tym razem przygotował kitsy dla Romy, Malagi oraz Athletic Bilbao. Ten news jednak nie jest poświęcony tylko fanatykom ubiegłorocznej części FIFY, bo za pomocą programu Kit Master łatwo trykoty te przekonwertujecie do formatu używanego w FIFIE 06.
Facemaker l3igfriend z Zona FIFA przygotował trzy nowe facjatki do FIFY 2005. Są one przeznaczone dla trzech zawodników: Bastiana Schweinsteigera, Gerardo Torrado oraz Tima Cahilla z Evertonu, co możecie zobaczyć na sąsiednim screenie.
Wracamy jeszcze do Fify 2005, ale podejrzewam, że jeden z ostatnich razów... Antonio Sinisi i FifaMania.it, czyli patch dla Cagliari, który uaktualni stroje tej drużyny na sezon 2005/2006.

Cagliari Patch 2006!
Billy1969 wydaje kolejny soundpack. Tym razem nie jest on jednak przeznaczony dla drużyn klubowych, lecz dla reprezentacji. Patch zawiera dźwięki dla takich krajów jak: Argentyna, Anglia, Belgia, Chile oraz Rosja. Autor przy okazji ujawnia, że możemy spodziewać się następnych dodatków w jego wykonaniu...:)

National Teams Mega Sound Pack #1
Gra ktoś jeszcze w FIFĘ 2005? Jeżeli tak, to zapraszamy do zapoznania się z tym newsem. Otóż l3igfriend z Zona FIFA przygotował trzy nowe facjatki do tej gry. Wybrańcami są Vicent Kompany z Belgii, Valeri Bojinov z Bułgarii oraz Włoch Vicenzo Iaquinta.

Prawdopodobnie pede54 nie ma zamiaru przestawić się na tworzenie trykotów do FIFY 06, ponieważ w downloadzie Breamster pojawiły się nowe kitspacki jego autorstwa. Stworzono je dla trzech klubów z Holadnii oraz Belgii: Volendam, KSV Roeselare i Sparty Rotterdam.

Nazareno Oviedo wykonał dla serwisu Mundo FIFA ciekawy dodatek. Jest to piłka na co dzień używana w hiszpańskiej Primera Division. Piłkę instaluje się w bardzo prosty sposób, tak więc fani FIFY 2005 śmiało mogą pobierać ten dodatek.

LFP para FIFA 2005
Pede54 wciąż tworzy i wciąż do FIFY 2005. Tym razem w downloadzie Breamster zagościły stroje dla dwóch drużyn: Heracles oraz CSKA Sofia.

Serwis FIFAMania postanowił się godnie pożegnać z FIFĄ 2005 i wydał bardzo duży patch z tejże okazji. Jest nim FIFAMANIA SUPERPATCH 3.0. Masa nowych elementów, które się pojawią w grze jest ogromna dlatego postaram się pokrótce wymienić je. Nowe składy Seria A oraz Serie B aktualne do 31.08.2005, aktualne stroje dla drużyn z Włoch, minikitsy, loga, menusy, popupy telewizyjne i naprawdę wiele wiele więcej. Jeśli jesteście fanami włoskiej piłki i gracie jeszcze w FIFE 2005 musicie mieć ten patch, koniecznie!

FIFAMANIA SuperPatch 3.0
Billy1969 i wszystko jasne... Chodzi oczywiście o kolejny soundpack do gier z serii FIFA (także do tej oznaczonej numerkiem 06). Tym razem zebrane zostałe przyśpiewki kibiców Fiorentiny. No, cóż... Pozostaje tylko ściągnąć dodatek!

Fiorentina Sound Pack
Amit_Zidane_Beckham z Fifa-Mra już od dłuższego czasu nie przygotowywał dla fanów fify facepacków do FIFY 2005, a raczej nie publikował ich na większych serwisach, bo twarzyczki cały czas tworzył... Dziś jednak postanowił zakończyć swoje "milczenie". Uszczęśliwił on bowiem fanów FIFY 2005 nowym dodatkiem, który zawiera kilkadziesiąt twarzyczek dla piłkarzy Evertonu, Newcastle United i Tottenham Hotspur.

FA Premier League Face Pack 2005
Jeżeli ktoś zagrał już w FIFIE 2005 we wszystkich ligach i chciałby rozpocząć swoją karierę w jeszcze innej, to powinien pobrać ten dodatek. Sprawia on bowiem, że w grze dodana zostaje druga liga szwajcarska. A razem z patchem wiele innych spraw, jak: flagi, bandy, stroje, minikitsy, loga itd. A wszystko to, dzięki serwisowi FIFAPassions.

Swiss Patch for FIFA 2005

POPRZEDNIA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK