Specjalnie dla fanów FIFY 2003 niemieckie serwisy FIFA4FANS i FIFA GFO stworzyły twarze dwóch świetnych w ostatnim czasie zawodników. Pierwszym z nich jest Christian Vieri z Interu Mediolan a drugi to Kevin Kuranyi z VfB Stuttgart. Dla prawdziwych kolekcjonerów dodatków do starszej wersji FIFY są to twarzyczki warty pobrania. Linki i screeny znajdują się poniżej:


Niejaki Alexander z FIFAONLINE wykonał dla nas nowe buciki do starszej wersji FIFY. Teraz będziemy mogli kopać piłkę w bardziej komfortowych warunkach. Jak widać na screenie buciki prezentują się całkiem dobrze. Trzeba złożyć szczególne gratulacje temu patchmakerowi, ponieważ pomimo pojawienia się demka FIFY 2004 on nadal trwa przy 2003. Ale może ktoś z was doceni jego pracę i ściągnie ten dodatek. Zainteresowanych zapraszam pod ten link.

Dwa potężne serwisy SoccerAccess i Fifamania wydały patch o nazwie "Good bye". Tym, którzy w tej chwili grają jeszcze w starszą FIFE polecam ten dodatek. Oto co wchodzi w jego skład:

 • Zaktualizowane stroje ligi włoskiej

 • Stroje bramkarskie drużyn z Champions League

 • Nowy hymn CL

 • Nowe śpiewki kibiców

 • Nowy gameplay


Dodatek jak widać warty pobrania. Aby ściągnąć patch'a kliknij tutaj.


Mimo, że FIFA 2004 opanowała już całkowicie nasze komputery Leo z FIFAONLINE pozostał wierny naszej starej footbolówce. Dzisiaj do download'u w/w serwisu wpadły nowe stroje:Wszystkim wydawało się, że FIFA 2003 odeszła już w zapomnienie - w końcu wyszło demo FIFY 2004, patchmakerzy już przerzucili się na nową wersję gry. Nie jest to jednak prawda. Niejaki Mixever pozostał wierny tegorocznej edycji. Stworzył on dwa nowe stroje: To nie koniec dodatków do FIFY 2003! Dzisiaj bowiem ujrzał światło Audio Add-on for Superpatch 4.0. Zajmuje on aż 90mb, ale prawdziwy fan włoskiej piłki na pewno sobie nie pożałuje :). Możecie go pobrać stąd.
FIFA Football 2003 w końcu doczekała się wersji na telefony komórkowe. Grafika, jak na komorki, jest całkiem niezła. Naszych piłkarzy obserwujemy z góry - przypomina to stare, dobre Sensible Soccer. Aż się łezka w oku kręci ;). O grywalno¶ci nie mogę nic powiedzieć, ponieważ nie dane mi było i pewnie nie będzie zagrać w FIFE na telefonie. Spis aparatów, które oferuj± zabawę s± wypisane na tej stronie, gdzie znajdziecie również informacje o grze.
Ludzie z niemieckiego serwisu FIFA Dome planowali wykonanie patcha dotyczącego francuskiej pierwszej ligi. Niestety, ten plan się nie powiódł. Niemniej jednak nie zamierzają oni zatrzymać ukończonej dotąd pracy tylko dla siebie. Na początek sypnęli czteroma zestawami flag. Jeszcze wcześniej na w/w serwisie wydano stroje dla reprezentacji Niemiec. Dodatki są naprawdę wysokiej jakości, polecam. Zapraszam do zassania.

Na francuskim serwisie FIFA Kulte pojawiło się w ostatnim czasie sporo dodatków do FIFY 2003. Przygotowano trzy patche do FIFA XP, związane z drużynami Lyonu, Marsylii oraz Monaco. Poza tym mamy zestawy strojów, rękawic oraz butów. Spis widzicie na liście poniżej, wszystko do pobrania z w/w strony. Gorąco zapraszam.

 • Lyon 1-5 Season Patch

 • Marseille 1-5 Season Patch

 • AS Monaco 1-5 Season Patch

 • 4 Boots Pack

 • 4 Gloves Pack

 • Sochaux Goalie Kits

 • Lille Goalie Kits
Nieubłaganie zbliża się FIFA 2004. Już dzisiaj można zaobserwować, iż ilość dodatków do edycji 2k3 wyraźnie zmalała. Nie stanie się tak jednak na włoskim FIFA Online. Pojawiły się tam ostatnio dwa nowe dodatki do wysłużonej FIFY 2003. Są to stadion olimpijski w Atenach oraz stroje Anderlechtu Bruksela. Oba pliki pobierzecie z listy poniżej. Serdecznie zapraszam.

Chociaż FIFA 2004 zbliża się wielkimi krokami, niejaki Wolf z SoccerAccess postanowił wykonać jeszcze jeden dodatek do zasłużonej edycji 2003. Jest to nowa tekstura strojów, czyli coś dla kitsmakerów. Zassacie ją dokładnie stąd. Zapraszam.

Na serwisie FIFA ECP pojawiły się dwa kolejne bardzo wysokiej jakości dodatki do FIFY 2003. Mowa oczywiście o nowych stadionach. Przygotowano obiekty dla Lokomotivu Moskwa i angielskiego Middlesbrough (Riverside Stadium). Jak zwykle dodatki są wykonane świetnie. Oszczędzę Wam czytania, myślę, że screeny mówią same za siebie. Biegnijcie zassać pliki dokładnie stąd. Gorąco zapraszam.

Czy Danielowi nigdy to się nie znudzi? :-) Jak sam tytuł newsa wskazuje, na Fifa 4fans pojawił się kolejny zestaw stroji Bayernu Monachium. Przyszedł czas na sezon 1994/1995. Screen po prawej. Do pobrania STĄD.

P.S. DaKaTotal - litości... ;-)
Na serwisie FIFA Dome opublikowano ciekawy dodatek do FIFY 2003. Jest to update fryzury dla gracza Bayernu Monachium, Thomasa Linkego. Na screenie widać porównanie prawdziwego piłkarza z jego wirtualnym odpowiednikiem po zainstalowaniu dodatku. Według mnie podobieństwo jest uderzające ;]. Zapraszam wszystkich fanów mistrzów Niemiec do zassania pliku.

[Linke Hair Update]

Nie, tym razem nie GWiDON, tym razem... nasi koledzy z Turcji! Tak! Największy turecki serwis o Fifie - Fifa Center pokusił sięo stworzenie polskiego narodowego stadionu w Chorzowie. Jak wygląda, możecie zobaczyć na screenach. Do pobrania STĄD.Zagraniczny serwis, w którym mają przyjemność pracować dwa Polacy, jak widać, nie pożegnał się jeszcze z Fifą 2003. Mowa tutaj o Fifa Dimensions. Wczoraj wypuszczone zostały dwa dodatki - Super Kit Pack 5 [kilka nowych stroji wykonanych w 2GK] oraz New Tamplates [trzy nowe tekstury uniformów]. Do pobrania ze strony producenta.

POPRZEDNIA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: