POBIERZ :

 • MEGA PATCH PL (final version)

 • POLSKI SOUNDTRACK DO FIFY 2000

 • POLSKI KOMENTARZ DLA POLSKIEJ EKSTRAKLASY


 • POLSKI KOMENTARZ DLA POLSKIEJ EKSTRAKLASY

 • Komentarz dla Legii

 • Komentarz dla Widzewa

 • Komentarz dla LKS Łódź

 • Komentarz dla Polonii • FED 2000 - niezbędny program ! (1,5 mb. Aby zobaczyć opis i pobrać patch, w przypadku, gdy program nie będzie działać kliknij tutaj)
  FMN Maker - niezbędny program ! (1 mb)

  Cały komentarz nagrał Adam Trybulewicz, a asystował mu jego operator - Krzysztof Trybulewicz. Po pobraniu pliku (np. Legia.zip) komentarzu dla danej drużyny nie będzie w FIFIE 2000 (cały plik z komentarzem zajmuje 90mb), dlatego sami musicie go wstawić do gry (nie jest to aż takie trudne).
  Jak to zrobić?
  Po zainstalowaniu dwóch w/w programów można zabierać się do wstawiania komentarza dla każdego zawodnika. Po rozpakowaniu pliku, np. legia.zip, otrzymasz ok.50 plików *.wav, dla każdego piłkarza są przyporządkowane dwa pliki, jeden cichy i drugi głośny (wypowiadany np. wtedy, kiedy piłkarz jest bliski strzelenia gola).
  Uruchamiamy program FMN Maker i w First Wav File: wstawiasz np. Citko.wav, a drugi - Citko2.wav wstawiasz do SECOND WAVE FILE (jeżeli w pakiecie jest tylko jeden plik wav danego piłkarza - wtedy to pole zostawiasz puste), w pozycji FMN File wpisuję jak ma sie nazywac nowy plik i gdzie go zapisać, dodatkowo w Player/team Name wpisuję nazwę i naciskam przycisk Make FMN. Mam stworzony plik z rozszerzeniem *.FMN. Następnie w Fedzie w zakładce Player Details klikam na ADD Audio i pojawia się menu z dwoma opcjami Use audio of this player (zaznaczamy gdy w Fifie już jest takie nazwisko) lub Insert audio file gdy chcemy wczytać nasz plik *.FMN. Teraz wystarczy podać umiejscowienie naszego pliku i juz jest wypowiadane nazwisko danego piłkarza w grze... aha nie przejmuj się tym, że nie pojawi się haczyk koło AUDIO, jak zapiszesz dane i znów uruchomisz Feda haczyk juz będzie.


  POLSKI SOUNDTRACK DO FIFY 2000

  W tej wersji strony zdecydowaliśmy się nie zamieszczać utworów. Każdy może wgrać własne utwory do gry w formacie *.mp3.

  EDYTOR MUZYCZNY - niezbędny program !

  Oto instrukcja twórcy tego programu (Vil'a) - prztłumaczył on właściwy program - Ditty Importer, który udostępnia Electronic Arts (można go znaleźć w dziale download/programy), ale ten jest lepszy, bo po polsku ! :)
  Jak to zrobić?
  Uruchom plik "fifa2kem.exe". W pasku " Plik do konwersji" wpisz ścieżkę dostępu pliku muzycznego (format: mp2, mp3, wav, aif lub aiff), który ma znaleźć się w FIFIE 2000. Następnie w pasku "Katalog do którego chcesz zapisać plik" napisz ścieżkę dostępu katalogu, do którego program ma zapisać przekonwertowany plik. Następnie możesz użyć opcji "Echo". Suwając paskiem ustalaisz siłę z jaką echo ma oddziałowywać na utwór muzyczny, ktory chcesz wstawic do gry. Jeśli chcesz sprawdzić jak to wszystko będzie brzmiało to wybierz opcję "Próba". Następnie naciśnij przycisk "Zrób to!", który przekonwertuje wybrany przez ciebie plik na format obsługiwany przez FIFĘ 2000.
  UWAGA!
  Plik konwertuje się niezbyt szybko (nawet na szybkich komputerach), a czasami wydaje się wręcz, że wszystko "wisi". Tak jednak nie jest. Musisz uzbroić się w cierpliwość ;)
  Kiedy plik zostanie już zapisany do wybranego przez ciebie katalogu, należy przekopiować go do katalogu, w którym znajdują się pliki z muzyką z gry (np. c:fifa2kdataaudiomusic -- jeżeli nie ma go na twoim dysku to przekopiuj go z kompaktu ). Następnie skopiuj plik, na ktorego miejsce chciałbys wstawić swoją muzykę do bezpiecznego katalogu. Potem zmień nazwę pliku, ktory skonwertowałeś, na nazwę pliku, który przekopiowałeś do "bezpiecznego katalogu".
  Jeżeli to jeszcze nie jest dla Ciebie jasne, przeczytaj instrukcję do obsługi programu Ditty Importer'a w dziale PROGRAMY.  2/6/2000

  6,2 mb

  MEGA PATCH PL 100 % (ver.2.0) by Strikeout Team

  Oto, co zostało zmienione w stosunku do pierwszej wersji MEGA PATCHA PL:
 • teraz stadiony, dla polskiej EKSTRAKLASY są DODANE, nie zamienione, dzięki czemu, jest ich komplet (wszystkie dla drużyn z I ligi + stadion reprezentacji) i teraz też można grać zagranicznymi drużynami na nie polskich stadionach, tylko ich domyślnych (więc nie zdarzy się, żeby np. Fc Barcelona grała na stadionie Rucha Chorzów);

 • dodane drużyny Galatasaray Stambuł i FC Porto, których w oryginalnej FIFE 2000 nie ma;

 • poprawione i uaktualnione składy, nr. taktyki drużyn;

 • składy uaktualnione na dzień 21 Maja 2000 (trzema ostatnimi punktami zajął się Bartek Pawlak);

 • Jeżeli pierwszy raz pobierasz dodatek, to przeczytaj info poniżej, (przy opisie wersji 1.0). Jeżeli jednak masz pierwszą wersję, to postąp teraz, tak samo, jak w przypadku instalowania jej (czyli przeinstaluj FIFIE).


  24/5/2000

  167 kb

  MEGA PATCH PL - stadiony by Maciej Krzyżanowski

  Stadion Górnika.


  24/5/2000

  173 kb

  MEGA PATCH PL - stadiony by Maciej Krzyżanowski

  Stadion Stomilu.


  24/5/2000

  222 kb

  MEGA PATCH PL - stadiony by Maciej Krzyżanowski

  Stadion Groclina.


  MEGA PATCH PL by Strikeout Team

 • AUTORZY:


 • Wojtek Zmyślony - programista Strikeout Team, zajął się przetłumaczeniem tekstów w menu i w grze;
  Grzegorz Wylęgała - zajęłem się przetwarzaniem menusów, zrobiłem 12 menu, dodając piłkarzy oraz tłumacząc i robiąc napisy graficzne. Zrobiłem także trzy bandy (które i tak były wolne) i jedną - od strony kibiców;
  Piotr Jagodziński - twórca Ligi polskiej, zrobił stroje dla wszystkich polskich drużyn w 64 kolorach, a także nakładkę Canal +;
  Bartek Pawlak - współpracownik Piotra, pomagał mu robić Ligę Polską, odpowiedzialny za aktualne transfery, numery na koszulkach, wygląd zawodników, itp;
  Paweł Lewandowski - niezły grafik, ale stworzył tylko trzy menusy;
  Piotr Wilowski - stworzył dwa menusy (opcje i własna liga);
  Maciej Krzyżanowski - twórca stadionów: stworzył wszystkie stadiony drużyn z Ekstraklasy + stadion reprezentacji Polski, jednak w dodatku zamieszczonych zostało tylko jego 12 stadionów (więcej się nie zmieściło);
  Marcin Stążewski - twórca stadionu Legii;
  J23 - twórca stadionu Pogoni;

 • Instalacja:

 • Zainstaluj sobie FIFĘ 2000, a jeżeli już masz to zrobione, przeinstaluj ją, bo inaczej mogą wystąpić dziwne błędy. Po instalacji na nowo (najlepiej wybrać opcję custom) uruchom jeszcze raz ten plik i wybierz folder głowny, w którym masz FIFĘ 2000 - domyślnie jest to folder: C:Program FilesEA SPORTSFIFA 2000 Następnie kliknij na przycisku EXTRACT, chwilę później potwierdź zastąpienie wszystkich plików (all z prawej strony). Patch się zainstaluje. Uruchom FIFĘ 2000 i życzę miłej zabawy !!! Ps. Język przy instalacji i w grze musi być ustawiony na English (nie mylić z American).
 • Dodatki:

 • Do Mega Patcha PL zalecam dodatkowo wgrania róznych patchy, jak np. lepszą murawę i kibiców.
 • Konflikty:

 • MEGA PATCH PL chodzi najlepiej pod 3dfx'em lub też innym akceleratorem. Pod Software może FIFA się zawiesić i wyjść do Windowsa z błędem DEVICE ERROR. W tym celu spróbuj pliki z katalogu ..dataenviro: misc16.fsh i *.tpl oraz misc8.fsh i *.tpl zastąpić oryginalnymi z cd. Jeżeli nadal będzie błąd możesz jeszcze zamienić cały katalog popups. A jeżeli to też nie pomoże, trzeba zacząć zbierać kasę na akcelerator, z pewnością się przyda !
 • Zapowiedzi:

 • Do MEGA PATCHA PL planuję wypuścić kilka eXtrasów. Soundtrack - cały po polsku, ale niestety będę musiał utwory zamieszczać w postaci mp3, a wy będziecie sobie musieli przetworzyć za pomocą specialnego programu na format z FIFY. Dlaczego? Bo 3 utwory w mp3 zajmują tyle, ile jeden w formacie z FIFY. Naszczęście przekonwertowanie jest banalne i na dodatek wszystko będzie opisane na stronie.
  Możliwe, że będzie też komentarz do drużyn polskich, zgrywany z Canal +, jednak też trzeba go będzie wrzucić samemu do FIFY, bo plik z komentarzem zajmuje ok. 90 mb.


  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK