Nowe programy do FIFY 2000

Powstaje eXtra program, który nosi nazwę FEd 2000. Popatrzcie na screeny ! Program będzie umożliwiał edycję różnych rzeczy w FIFE 2000. Kiedy już się ukaże łatwiejsze będzie robienie np. strojów oraz (tego nie jestem pewien) możliwość impotowania nowych twarzy (tak, jak w Nba Live 2000 i Nhl 2000). Najlepszą według mnie opcją będzie możlwiość do edytowanego gracza podłożyć komentarz !!! Rozumiecie !? Teraz MEGA PATCH PL będzie jeszcze lepszy !


Teraz parę słów na temat niedawno opisywanego programu Chico. Otóż czas wersji beta 0.2 się skończył i program nie działa. Autorzy wydali następną wersję. Dalej wpisując adres http://chico.euro-ball.com/download.asp można pobrać ten program, lecz teraz autorzy nieco inaczej rozwiązali to. Po wejściu na stronę trzeba ściągnąć chico_downloader, a po uruchomieniu tego rozpoczyna się pobieranie Chico, teraz w wersji 0.3. Na stronie dostępny jest także patch, gdyby był problem z bibliotekami *.dll oraz dodatek w postaci nowej murawy (która będzie jutro dostępna także w moim DOWNLOADZIE).
Zagraj w FIFĘ 2000 w rozdzielczości 1600x1200
Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem geforce'a, to masz taka możlwiość ! Musisz tylko dodać do pliku 3dsetup.ini takie polecenie: CARD_Nvidia NV10 /R:640x480 /R:800x600 /R:1024x768 /R:1280x1024
/R:1600x1200/I
.

Ostatnio trochę zaniedbałem DOWNLOAD. Dzisiaj dodaję do działu STROJE kilka nowych plików, którymi powinni szczególnie zainteresować się fani drużyn francuskich. Dla wielbicieli ligi włoskiej też coś jest. Do działu SKŁADY dodałem dwa dodatki. Uaktualnienia dla Juventusu Turyn oraz dla całej Serie A.

Serdecznie zapraszamy (Siekier i ja:o) do działu TURNIEJ. Obecnie są tam już wszystkie wyniki z eliminacji, kolejny terminarz - 1/16 finału :) Oprócz tego możecie tam znaleźć długą listę (aż 64 pozycji) najlpeszych graczy i strzelców !


Prace na spolszczaniem FIFY 2000 trwają, czego dowodem jest screen obok ! Super !, no nie? Jednak jest jeden problem :( Aby spolszczyć całkowicie FIFĘ potrzebni są programiści, a konkretnie ludzie, którzy potrafią zmieniać napisy np. z Exhibition na Mecz towarzyski. Na dole przedstawiam screen - tak, to jest dalej FIFA 2000, tylko zmieniona, tak aby wyglądała, jak podczas prezentacji w telewizji - FOX SPORTS !!!.

Do działu SCREEN SHOTS dodałem nowy poddział - Gameboy screens. Obecnie znajduje się tam 8 screenów z tej przenośnej konsolki ;) Według mnie najlepszym screenem w tym dziale jest pudełko:) Zresztą zapraszam do oglądnięcia jak FIFKA prezentuje się na Gameboy'a ( oczywiście kolorowego ). Również nowy dział dodałem w DOWNLOAD, nie związany z grą, ale na pewno będzie pomocny szczególnie dla początkujących. Jest to poddział PROGRAMY - obecnie wrzuciłem tam najpotrzebniejszy - WinZip w wersji 7.0.

Siekier na dzisiaj przygotował nowy terminarz. Jeżeli zakwalifikowałeś się do następnego etapu turnieju, to koniecznie kliknij tutaj i zobacz nowy terminarz, bo to właśnie ty możesz grać już w ten weekend.
KASA DLA WEBMASTERÓW (i nie tylko) Na stronie www.raptor.pl można zarejestrować swoją strone i w przyszłości zarobić trochę kasy za swój wysiłek nad prowadzeniem serwisu. Nie wiadomo jeszcze, czy pomysł wypali, ale zarejestrowanie się nic nie kosztuje, a może się poszcześci. Także osoby, które nie prowadzą strony www, a chcą też zarobić mogą się zapisać (chyba reklama na e-mail). Przy rekomendowaniu wpiszcie prosze taki numer : 000175

Nie było przez ostatnie trzy dni nic nowego, ponieważ byłem zajęty kończeniem strony :) Tak, dzisiaj otwarcie działu PORÓWNANIA. Możecie w tym dziale zobaczyć, jak FIFA 2000 prezentuje się przy swoich poprzedniczkach (FIFIE 98 i FIFIE 99) oraz jest dostępne także porówanie FIFA 2000 3DFX i FIFA 2000 Software renderer. Serdecznie zapraszam ! Oprócz tego jest już komplet wyników w dziale TURNIEJ. Siekier zapowiada, iż wkrótce zrobi terminarz na następne rozgrywki oraz zestawienie najlepszych strzelców i graczy.


Mam świeże wieści od STRIKEOUT TEAM. Otóż przedstwiam wam nową grafę (na razie tylko screeny rozpoczynające FIFE 2000 - prawdopodobnie zobaczycie jeden z nich, kiedy ukaże się PATCH PL). Autorem tych zapierających dech w piersiach jest główny grafik STRIKEOUT TEAM - Paweł Lewandowski.
Kiedy już obejrzycie screeny i podniesiecie szczenę z podłogi popatrzcie także na obrazek poniżej - to dowód, że w FIFIE da się zmienić prawie wszystko :) (postaram się zdobyć taki dodatek, który zameinia kibiców na bardzie realnych, ale nie wiem, czy mi się to uda :(.

Dzisiaj skromny news. Zrobiłem update działu ZAGRAJ oraz dodałem kilka linków do działu STRONY CZYTELNIKÓW. Zajrzyjcie jutro, a nie pożałujecie :)

Siekier uaktualnił dział TURNIEJ. Są już kompletne wyniki z 8 i 9 oraz z 15 i 16 stycznia, ale z dwóch ostatnich weekendów jeszcze (kompletu) nie ma. Więcej info, oczywiście znajdziecie w tamtejszych aktualnościach.


Heja ! Dzisiaj (w sumie ten news był przygotowany wczoraj, ale popełniłem błąd i za poźno chciałem się połączyć - o 22:04, a wtedy, to już się nie dało :(..) przygotowałem dla was coś naprawdę eXtra !!! Wszystko zaczęło się dwa tygodnie temu, kiedy to dostałem maila od autorów strony Euro-ball. Była w nim mowa o jakimś programie do FIFY 2000. Zainteresowałem się nim, jednak tylko ograniczając się do przeczytania go, ponieważ semestr szkolny się kończył, a na dodatek zniechęcił mnie trochę fakt, iż program leży na zagranicznym serwerze. Teraz, kiedy mam już czas, przeglądnąłem sobie skrzynkę odbiorczą i zobaczyłem, szczerze mówiąc już zapomnianego mail'a (jak mogłem !?). Chodzi o wspaniały program Chico. Dzięki temu programowi instalowanie i przeglądanie dodatków do FIFY 2000 powinno stać się o wiele prostsze !!!. Popatrzecie na screeny. Pierwszy z nich jest przysłany wraz z mailem,a drugi zrobiony przeze mnie - spróbowałem się pobawić, jakby wyglądała liga polska Piotra Jagodzińskiego (dział POLSKIE DODATKI). Ciekawie się to wszystko prezentuje, więc proszę was, żeby dodatki były robione za pomocą tego programu (oczywiście nie muszą, ale będą mile widziane :). Tak, ale teraz najważniejsze, skąd pobrać ten program. Na myśl przychodzi pewnie wam dział PROGRAMY w DOWNLOADZIE. Niestety, autorzy nie pozwalają umieszczać programu na własnych serwerach, ponieważ przed ściągnięciem jego należy wypełnić mini (naprawdę krótki) formularz (chyba autorzy chcą wiedzieć ile fanów FIFY 2000 ściąga z ich serwerów ów programik). Adres, z którego można pobierać plik, to http://chico.euro-ball.com/download.asp, a jego wielkość, to tylko 2,53 MB (ale to nie jest tak mało, jak na zagraniczny serwer...). Jeżeli ktoś będzie miał kłopoty (kilkukrotne zerwanie połączenia), a jest posiadaczem GetRighta, to może pisać na maila. Ah, zapomniałem, że oprócz instalowania, przeglądania, usuwania, robienia sowich własnych (pakowania) dodatków, możliwe jest zarządzanie replay'ami ... na co jeszcze czekasz ??? klikaj na link, no już ;) ...warto.
PS. Wczoraj strona nie działała, a raczej serwer Valhalli, ale dzisiaj (poniedziałek) już działa (od 10 rano...), więc jest już wszystko OK i przesłałem właśnie tego newsa o 14:40...

Pojawił się już nowy screen miesiąca (stycznia). Oprócz tego, do DOWNLOADU, do działu GRAFIKA - POPRAWKI dodałem nową murawę, z Mistrzostw Świata 2002. Wkrótce podam kilka istotnych zmian, jakie EA SPORTS obiecują zastosować w FIFIE 2001 !!!

Dzisiaj także dodałem 4 nowe stroje do działu STROJE. Tym razem są to stroje klubów z ligi brazylijskiej. Ładnie wykonane stroje drużyn: Flamengo, Corinthians, Sao Paulo oraz Vasco da gama leżą sobie w coraz większym dziale DOWNLOAD. Zapraszam...


Dzisiaj update DOWNLOADU. Do działu POLSKIE DODATKI wrzuciłem kolejny patch Wojtka Zmyslonego. Natomiast do działu STROJE dodałem nowy, wykonany w technologii 128 kolorów (screen po prawej) strój AC MILANU oraz, wykonany w technologii 64 kolorów strój Dynama Kijów.

Dzisiaj mała relacja z prac prowadzonych nad spolszczaniem FIFY 2000. Oto słowa VIL'a , a po prawej pierwszy screen !
"Hejka. Grupa odpowiedzialna, za mega-patch FIFA 2000 PL w końcu ma swoją nazwę. Od dziś znani jesteśmy jako STRIKEOUT TEAM. Prace idą pełną parą i już niedługo podamy do publicznej wiadomości planowany termin puszczenia w obieg dodatku. Jak na razie borykamy się z jednym problemem. TEAM POTRZEBUJE WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB!!!!!! Tak, więc każdy, kto potrafi cokolwiek zmienić w Fifie, niech pisze na ades p_wacky@friko7.onet.pl. To na razie tyle z pola bitwy ;>. A na osłode puszczamy w obieg pierwszy screen, o który zabijać się będą autorzy stron o FIFIE ;))) joke."
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK