Dawno już nie było update'u DOWNLOADU, więc dzisiaj wrzuciłem na stronkę trochę plików, a dokładnie 16. Do działu BANDY dodałem 2 pliki. W dziale GRAFIKA-POPRAWKI możecie znaleźć 5 nowych dodatków. Są to m.in. patche typu TV LOGO (np. Euro Sport!), oraz patch dodający nazwiska na koszulkach (niestety, tylko dla angielskiej Premier League). Do działu PIŁKI dodałem cztery nowe. Zapraszam wszystkich także do działu POLSKIE DODATKI, z którego możecie pobrać najnowszą ligę polską Voitca. Do działu STROJE dodałem 2 dodatki, do STADIONY jeden stadion grecki, a do SUPER PATCHE - angielski super patch :) Zapraszam wszystkich w weekend, bo chyba dużo się będzie działo!


Postanowiłem jeszcze raz uaktualnić stronę. Zgodnie z obietnicą wrzucam kilka screenów. A oto skład Strikeout Team:
Wojtek Zmyślony (Voitec) - programista, odpowiedzialny za napisy w menu,
Grzegorz Wylęgała (Reigon) - zmieniam napisy graficzne w menusach oraz łączę MEGA PATCH PL w całość,
Piotr Jagodziński - twórca najlepszej pod słońcem ligi polskiej do FIFA 2000 (w najnowszej wersji m.in. nowe stroje !), oprócz tego mecze będą wyglądały, jak podczas transmisji z Canal +,
Piotr Wilowski (Vil) - wstawia piłkarzy do menusów, czyli wspólnie ze mną robi tła do menu,
Paweł Lewandowski (BULLSHOT) - zrobił kilka naprawdę wyśmienitych, rewelacyjnych menusów, ale znikł :( - jednak jego praca znajdzie się w MEGA PATCHU PL (chyba 4 menusy),
Bartek Pawlak (Bartolomeo) - pomaga przy tworzeniu ligi polskiej (m.in. prace wykończeniowe, takie jak wygląd zawodników, itp.),
Potrzebny na stanowisko - twórca stadionów (wystarczy kilka, nawet dwa, trzy) polskich np. Legii, Widzewa, Pogoni, itp.

Trochę info o Euro 2000
Wiadomo już kiedy będzie premiera tej giery. Na PC I PSX'a Euro 2000 wyjdzie 5 maja, więc szykujcie sobie już kasę. Wymagania, jak na dzień dzisiejszy nie są wygórowane i raczej, jeżeli mogliśmy na naszym sprzęcie pograć w FIFE 2000, to w EURO 2000 też damy radę.
Minimalne wymagania, to:
- Windows 95 or 98 Operating System,
- Intel Pentium 200 MHz with MMX feature,
- 32 MBs of RAM,
- 100 MBs Hard-Drive space,
- 2 MBs Video Card (DirectX 7 compatible),
- Sound Card (DirectX 7 compatible),

Zalecana konfiguracja kompa, to:
- Windows 95 or 98 Operating System,
- Intel Pentium II 300 MHz,
- 64 MBs of RAM,
- 400 MBs Hard-Drive space (depends on install configuration),
- 8 MBs (or more) Direct3D compatible Video Accelerator (DirectX 7 compatible),
- Sound Card (DirectX 7 compatible),

Wiadomo także, kto skomponuje tzw. soundtrack, czyli ścieżkę dźwiękową do Euro 2000. Wszystkie 6 utworów, jakie będą w Euro wykonane zostaną przez Paul'a Oakenfold'a, który także wystąpi i zaśpiewa w intro.

Siekier uaktualnił dział TURNIEJ. Tak, to już półfinał. Oprócz nowego terminarza i planu rozgrywek, możecie także tam znaleźć zestawienie najlepszych strzelców i graczy oraz wyniki ćwierćfinału. Za tydzień jest przewidywana gra o trzecie miesjce, a za dwa tygodnie i kilka dni będzie już wiadomo, kto jest mistrzem Polski w FIFE 2000.

Po prawej możecie zobaczyć nowy screen miesiąca - marca, który nadesłał do mnie Pingwin. Uaktualniłem także dział LINKI CZYTELNIKÓW. Jednocześnie muszę przeprosić wszystkich za brak updateu, już sie tłumaczę (bo jestem winny:). Dlatego nie robię teraz uaktualnień każdego dnia, gdyż:
- pracuję, razem z całą ekipą nad MEGA PATCHEM PL (w weekend screeny, więc wpadnijcie),
- pracuję nad FIFA - KLUBEM (również lada dzień się będzie można do niego zapisać - w weekend postaram się podać szczegóły członkowstwa),
- robię prace na konkurs z informatyki,
- no i oczywiście sprawy szkolne i prywatne,
- aha jeszcze jedno:), mam przecież nowego kompa, więc mam zaległości dosyć spore z gierkami :))

Postanowiłem dzisiaj "wskrzesić" dwa działy, a mianowicie CHAT-ROOM i FORUM. Serdecznie zapraszam wszystkich do tego pierwszego. Jest to dział specjalnie "dla was". Codziennie wchodzi na niego dosyć dużo osób, a najwięcej można ich spotkać ok. godziny 22:00, lub wieczorem. Czasem bywa nawet, że na chacie jest kilkanaście osób (ja widziałem kiedyś 12:). Oprócz wymiany opini, kłótni, i zwykłych rozmówek (jak to na chacie), często można kogoś "podchwycić" i umówić się z nim na mecz. Drugi dział, to FORUM, też jest to dział "dla was". Ma on trochę inne zadanie niż CHAT-ROOM. Pomaga on bowiem rozwiązywać problemy, tzn. zamiast pisać do mnie (nie jestem wszechwiedzący), można także napisać message'a (wiadomość), na którą być może ktoś odpowie. Często odwiedzający forum - Bartek Pawlak aka Bartolomeo, postara się odpowiedzieć na pytania dotyczące FEd'a 2000, więc jak czegoś nie wiecie, wpadnijcie na forum, napiszcie wiadomość i...czekajcie na odpowiedź.
PS. Może trochę nagmatwałem, ale i tak zapraszam wszystkich to częstszego korzystania z w/w działów :)

Dzisiaj skromnie. Uaktualniłem dział ZAGRAJ oraz LINKI CZYTELNIKÓW.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do działu TURNIEJ. Siekier wstawił wyniki z 1/8 finału, zestawienie najlepszych strzelców i graczy oraz terminarz i plan na ćwierćfinał ! Patrząc na plan rozgrywek i listę najlepszych graczy, najciekawszym wydawać by się mogło będzie mecz Tomka Zielińskiego i Łukasza Kulika, którzy zajmują dwa pierwsze miejsca na tej liście.


Dzisiaj update DOWNLOADU. Uaktualniłem działy: STADIONY i GRAFIKA-POPRAWKI. Do tego pierwszego dodałem cztery nowe, świetnie wykonane stadiony, które (2 z nich - Lazio i Roma) możecie obejrzeć na screenach, po prawej i poniżej. Do drugiego działu dodałem 7 nowych plików, z których niektóre są na prawdę eXtra.


Oficjalnie odpowiadam na powtarzające się pytanie: "Czemu nie ma żadnych informacji na tej stronie o Euro 2000 ? ". Strona ta jest poświęcona grze FIFA 2000 i dokładam wszelkich starań żeby była najlepsza w Polsce. Nie będzie więc dużej ilości materiałów na temat nowej gierki wydawanej przez EA SPORTS. Dzisiaj jednak, zgodnie z objetnicą, zamieszczam kilka screenów z Euro 2000, podaje też adres pod którym możecie znaleźć oficjalną zapowiedź ze strony EA SPORTS - jedna z najlepszych stron, to: http://www.euro2000game.net. Kliknij tutaj, aby zobaczyć trochę screenów na szybkim, bo polskim serwerze.

Ok, do działu PROGRAMY, w DOWNLOAD dodałem oficjalnego FEd'a. Nie wiem, czy to poprawi coś, ale chyba kilka bugów zostało zlikwidowanych. Zapraszam, więc do ściągnięcia. Siekier zrobił zestawienie najlepszych strzelców i graczy, również zapraszam.
Jeżeli chce ktoś utrzymywać ze mną kontakt poprzez ICQ, proszę żeby się "odezwał", bo od dwóch tygodni (zmiana kompa) nie mam go w ICQ. Aha, a może ktoś wie, jak odzyskać listę kontaktów (w jakim pliku jest to zapisywane?) - proszę o maila.

Okazuje się, że wiele osób ma problem z FEd'em 2000. Niestety, ale na większość maili z problemami dotyczącymi FEd'a nie potrafię odpowiedzieć. Ja sam nie wiem np. jak podmnienić swój komentarz (owszem, udało mi się to zrobić, jednak tylko z gotowych komentarzy np. na Iwana wołają np. Juskowiak, a własnych nagrań nie przyjmuje). A teraz uwaga: program, który umieściłem był nielegalną wersją beta rozpowszechnioną przez zagraniczną stronę kilka godzin przed oficjalną premierą. Możliwe, że to jest przyczyną złego funkcjonowania. Jutro wrzucę oficjalną wersję na serwer. De facto, proszę kogoś ambitnego o napisanie FAQ'u, czyli porad w używaniu FEd'a 2000, jeżeli dokument będzie dobry na pewno umieszczę go na stronie, gdyż okaże się pomocny dla wielu osób (dostałem przez dwa dni ok. 20 maili z problemem używania programu). W weekend postaram się także uplaodować kilka nowych dodatków, screeny z Euro 2000 oraz screeny z MEGA PATCHA PL, wykonane na moim nowym kompie.

Po prawie miesięcznej przerwie wreszcie uaktualniam dział ZAGRAJ. Zmodyfikowałem także dział LINKI CZYTELNIKÓW.Wszystkich zainteresowanych zapraszam.

Siekier uaktualnił dział TURNIEJ. Są już wyniki spotkań z 1/16 finału oraz terminarz i nowy plan na 1/8 finału. Wkrótce nowe zestawienie najlepszych graczy i strzelców, a tymczasem zapraszam do odwiedzenia tego działu.

FEd 2000
Nareszcie jest!, a właściwie jest już dostępny 24h, a na tej stronie od 8 rano, tylko że musiałem wyjechać i nie przygotowałem witryny. Nie wiem nawet co napisać o nim, program tylko raz uruchomiłem, a jeszcze szczenki z podłogi nie pozbierałem. Kilka screenów, krótki opis programu i narzędzia dodatkowe znadziecie w dziale PROGRAMY. Serdecznie zapraszam, każdy kto tworzy dodatki np. w postaci ligi musi go mieć, a nawet zwykłym użytkownikom się przyda, gdyż np. mogą usłyszeć swój głos w grze.

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK