Do działu w DOWNLOAD - STROJE dodałem nową koszulkę dla Barcelony przesłaną przez Jarosława Ziarkowskiego. Screen możecie zobaczyć po prawej stronie i kliknąć na niego, aby powiększyć. Dzisiaj też uaktualniłem dział ZAGRAJ, do którego zapisało się już ponad 500 (słownie: pół tysiąca !) graczy. Oto statystyka graczy (ile w danym województwie jest zapisanych graczy) na dzień dzisiejszy:

  Dolnośląskie - 32
  Kujawsko-pomorskie - 23
  Lubelskie - 13
  Lubuskie - 11
  Łódzkie - 34
  Małopolskie - 42
  Mazowieckie - 109
  Opolskie - 11
  Podkarpackie - 24
  Podlaskie - 15
  Pomorskie - 36
  Śląskie - 44
  Świętokrzyskie - 9
  War.-mazurskie - 14
  Wielkopolskie - 62
  Zach.-pomorskie - 28
  Razem: 507. To już jest chyba niezły wynik.

Jest już nowy screen - kwietnia. Nadesłał go Martines, a oto komentarz do niego: Sytuacja jest z meczu legia-widzew i dobitnie pokazuje kto jest górą. Dodałem także kilka linków do działu LINKI CZYTELNIKÓW. Wrzuciłem też do DOWNLOAD dwa polskie dodatki. Do działu POLSKIE DODATKI dodałem najnowszą ligę polską Bartka Pawlaka, a do działu STROJE - strój Wisły Kraków, Jacka Śpiewaka.

Podczas konferencji, w której brały udział Mirage i IPS CG opublikowana została lista najlepiej sprzedających się gier w historii firmy IPS. Okazało się, że FIFA 2000 jest drugim tytułem najlepiej sprzedającym się ! 13 500 osób kupiło tą grę (oryginalną naturalnie). Z tytułów, które wydaje IPS CG, przed nią był z 15 000 sprzedanych sztuk - Command & Conquer: Red Alert.

J23 zaktualizował dział REPLAYS, do którego wszystkich serdecznie zapraszam. W dziale jest już V notowanie listy TOP TEN. J23 stworzył także poddział POCZEKALNIA. Więcej info w jego wstępniaku oraz w nowym regulaminie

Dzisiaj jest ostatnie uaktualnienie Siekiera. Ogólnopolski TURNIEJ FIFA 2000 zakończył się. Startowało w nim 128 osób, trwał ok. 4 miesiące, niektórzy potraktowali sprawę poważnie, a niektórzy zapisali się i nie brali udziału w rozgrywkach, zajmując tym samym miejsce innym chętnym. Tak, czy inaczej faktem jest, że najlepszy w Polsce gracz (który posiada modem) to Tomasz Zieliński. Drugie miejsce zajął sam prowadzący TURNIEJ, najlepszy strzelec (116 goli !!!) - Paweł Siekierski. Na podium znalazł się także Marcin Wabik, a na wyróżnienie zasługuje również Grzegorz Kłoś, który zajął czwarte miejsce. Zainteresowanych zapraszam do działu TURNIEJ. Możecie tam zobaczyć zestawienie 10 najlepszych graczy i strzelców TURNIEJU, oraz wyniki finału i wyniki walki o trzecie miejsce.


Do działu DOWNLOAD dodałem 4 dodatki. Do działu GRAFIKA-POPRAWKI nową siatkę wykonaną przez Voitca oraz nowe korki. Z działu STROJE możecie pobrać także dodatki naszych kolegów z Polski. Nowe buty Andrzeja Kublickiego oraz strój dla bramkarza Legii-Daewoo Warszawa, Voitca. A tak a propos, to po prawej stronie zamieszczam screen dla ciekawych MEGA PATCHA PL :) (czyli chyba wszystkich) - stadion Legii.

Dzisiejszy NEWS, to zapowiedzi premier, wielkich premier :) Już za niespełna dwa tygodnie, 12 maja światło dzienne ujrzy najnowszy symulator piłki nożnej, ze stajni EA SPORTS, EURO 2000 (screeny z gry po prawej stronie, oraz poniżej, a także starsze tutaj).
Dodatek, na który chyba wszyscy Polacy grający w FIFĘ czekają, czyli MEGA PATCH PL, to druga wielka premiera. Beta test patcha klubowicze otrzymają już 3 maja (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem), a oficjalnie patch ukaże się w okresie 10-15 maja. Tak, klubowicze otrzymają patch już na dniach do beta-testingu. Wspomnieć należy także, że do klubu można zapisywać się jeszcze tylko dzisiaj i jutro włącznie. Później już klub "rusza".

No, nareszcie mamy kolejne notowanie listy TOP TEN, które przygotował dla nas J23. W dziale REPLAYS możecie znaleźć wstępniak, a także linki do regulaminu i top ten. W przyszłości J23 zapowiada, iż będzie tam więcej linków do podstron i ten dział być może odżyje.

Dzisiaj uaktualniłem dział ZAGRAJ. Jest już w nim sporo graczy zapisanych - ok. 275. Update'owałem także dział LINKI CZYTELNIKÓW.

Dzisiaj przygotowałem niezłą porcję newsów. Hehe, na początek małe pytanko, czy da się zagrać w FIFĘ 2000 przez Internet ? Pewnie większość z was odpowiedziałaby przecząco i do ostatniego tygodnia miałaby "niestety" smutną rację. Jednak serwis Kali.net w tej chwili obsługuje już FIFĘ 2000 ! Jeżeli więc nie jesteś posiadaczem modemu lub po prostu godziny grania za dużo ciebie kosztują zarejestruj się w KALI.NET. Niestety trzeba zapłacić 20$ (jednorazowo), ale sami zobaczcie, przeczytajcie regulamin i zadecydujcie.

Uff, jeszcze dobrze nie ochłoneliśmy od FIFY 2000 (która na nowo odżyje po wypuszczeniu MEGA PATCHA PL - a do premiery już coraz bliżej (klubowicze powinni mieć beta wersję już za ok. 10 dni)), już niedługo będzie premiera EURO 2000 (10 maja), a serwis IGN już wypuścił pierwszy filmik o FIFA 2001. I bardzo dobrze !!! Filmik trwa ok. 20 sekund, zapisany jest w formacie mpeg, zawiera muzyczkę :), nagrany jest w wersji na PlayStation 2 i zajmuje 1,7 mb. Klikając tutaj ściągniesz plik z Polski, prosto z serwera Valhalli.

Dział REPLAY będzie teraz w całości prowadził J23. Sorx, ale mam dużego pecha do tego działu (to już 4 redaktor - miejmy nadzieję, że pozostanie na dłużej w redakcji i zrobi więcej niż jeden, czy dwa update'y). Bramki, które nie zostały uwzględnione w TOP TEN i zostały przesłane do MICHAELA, muszą być ponownie przesłane, tym razem na adres replay@valhalla.com.pl.

Życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT, smacznego jajka :) i MOKREGO DYNGUSA.


Widzicie screen po prawej ? Podoba się ? Od teraz możecie zagrać w nową wersję ligi polskiej Piotra Jagodzińskiego. Możecie ją pobrać oczywiście z działu POLSKIE DODATKI z DOWNLOAD. Oprócz tego do działu STROJE dodałem, wykonane przez Tomasza Cala, trzy stroje bramkarskie Ajaxu Amsterdam (w jednym pliku).

Siekier uaktualnił dział TURNIEJ. Jest tam nowy terminarz, wyniki półfinału i oczywiście świeże zestawienie najlepszych strzelców i graczy. Wielki finał odbędzie się 23 kwietnia. Zagrają w nim Paweł Siekierski i Tomasz Zieliński. Natomiast w sobotę, 22 kwietnia zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce pomiędzy Grzegorzem Kłosiem a Marcinem Wabikiem. Wszystkich zainteresowanych zapraszam. Również za dwa tygodnie rozpocznie się SEZON, w którym wezmą udział klubowicze.

Dzisiaj kolejny update DOWNLOADU. Tym razem uaktualniłem dział PROGRAMY, do którego dodałem nowy setup dla FIFY 2000 (można grać w rozdzielczości 1600x1200) oraz Stadium Changer (nazwa mówi sama za siebie:).


Dzisiejszy news, to jedna dobra wiadomość, a mianowicie w MEGA PATCHU PL będą polskie stadiony !!! Na razie jestem w posiadaniu dwóch (w tym jeden tylko pod akcelerator), ale ich autorzy zapowiadają i robią już kolejne stadiony, na których spotykają się drużyny z naszej ekstraklasy. Po prawej stronie mamy przyjemność oglądać stadion (wersja pod akcelerator) Pogoni. W osatnich dniach zostałem zasypany listami z pytaniem: Kiedy wyjdzie MEGA PATCH PL. Otóż przewidywana data wydania to 10 maj. Z pewnością klubowicze otrzymają wcześniej wersje beta (chyba 1 maja) i będą mieli przyjemność beta-testingu najlepszego polskiego dodatku do FIFY 2000.

Ok, dzisiaj chciałbym wam przedstawić dwóch kolegów z redakcji. J23 będzie redagował wspólnie z Michaelem dział REPLAYS, a jeżeli Michael zrezygnuje, albo nie będzie w ogóle uaktualniał TOP TEN, to J23 przejmie całkowicie ten dział. Nową osobą w redakcji jest także Mojry. Będzie on prowadził sezon w dziale TURNIEJ. Przypominam, że w sezonie mogą brać tylko członkowie klubu. Od dzisiaj także rusza FIFA-KLUB. Aby zapisać się do niego i zapoznać z regułami kliknij na linku po prawej stronie. Zapisy będą przyjmowane do 25 kwietnia, czyli 10 dni, a do 28 kwietnia trzeba będzie przysłać 10 zł na konto. Proces ten wygląda następująco: wypełniasz zgłoszenie na stronie FIFA-KLUB, e mail przychodzi do mnie, ja odpisze na niego (na pierwsze zgłoszenia w poniedziałek lub we wtorek) z podaniem instrukcji, jak wpłacić pieniądze. Po wpłaceniu jest przydzielany numer ID każdemu członkowi FIFA- KLUBU. Aby wszystko obyło się bez oszustw - sprawdzę, czy zapisujący dokonał wpłaty, patrząc na wykaz, który dostanę 29 kwietnia (dlatego wpłacać należy do 28 kwietnia). Można też przesłać zeskanowany dowód wpłaty, ale nie jest to konieczne. Aha, w sezonie będzie mogło zagrać max. 80 uczestników, i chyba tyle somo członków FIFA-KLUBU (bo kto chce być członkiem nie mogąc zagrać w wirtualnym sezonie?).

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK