Obiecywany polski soundtrack do FIFY 2000 ujrzał światło dzienne ! Jak na razie do działu MEGA PATCH PL dodałem dwa utwory. Jednak pozostałe 6 będziecie wy wybierać (nie chcę zbytnio narzucać). Co tydzień będę udostępniał kolejne utwory, a wybierać je będzie można spośród 18 różnych piosenek, głosując na wybraną w mini ankiecie (po prawej stronie). Nie wszystkie polskie nagrania będą dostępne :( (tylko takie, jak mam na dysku). Po wgraniu wszystkich do FIFY 2000, atmosfera robi się naprawdę polska ! Dzisiaj możecie w dziale MEGA PATCH PL znaleźć dwa pliki mp3, oraz dokładną instrukcję, co uczynić, by muzyka była w FIFIE 2000.
Oto wyniki starej ankiety:
Czy MEGA PATCH PL spełnił twoje oczekiwania?

 • tak
 • - 102 głosy
 • nie
 • - 46 głosów
  Głosowało 148 osób. A teraz zapraszam do oddawania swoich głosów w nowej ankiecie. Wykrzyknik w nawiasie obok tytułu jest moim skromnym głosikiem, który nie ma wpływu na wynik (chyba, że będzie remis :).

  J23 uaktualnił dział REPLAYS. Możecie tam znaleźć nowe notowanie TOP TEN (już siódme), oraz kilka innych powtórek w działach: poczekalnia i rzuty wolne. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników oglądania najwyższej klasy bramek do REPLAYS.

  Jest już nowy screen miesiąca - maja, po prawej stronie. Nadesłany został (już dosyć dawno) przez Cześka Martysza "MASTER", a komentarza brak :o)

  Dzisiaj dodałem do działu MEGA PATCH PL ten sam dodatek, co wczoraj, tylko jak obiecywałem MEGA PATCH PL został podzielony na 6 plików (aby ci, co mają problem ściągnięcia całości, mogli po kwałku pobrać ten patch). Pięć plików zajmuje 1,2 mb, a ostatni 435 kb, zapraszam teraz już do MEGA PATCH PL, aby pobrać wszystkie pliki - są tam linki do wszystkich potrzebnych, następnie przegrać je do tego samego folderu i postąpić, jak przy instalowaniu dodatku z jednego pliku.

  Heh, mówią, że do trzech razy sztuka, a ja nie poddałem się i spróbowałem czwarty raz przesłać nową wersję MEGA PATCHA PL. Hehe, więc jak wam coś nie wychodzi, próbujcie aż do skutku :o) Tyle, słowem wstępu.
  Wersja finalna, MEGA PATCHA PL, w 100 % ukończona jest już dostępna ! Zajmuje 6,2 MB i można ją pobrać z działu MEGA PATCH PL lub klikając tutaj. MEGA PATCH PL jest w jednym pliku, ale obiecałem, że go też podzielę (już to, nawiasem mówiąc zrobiłem, wystarczy przesłać na serwer), tak, aby użytkownicy słabszych modemów mieli szansę też go pobrać. Pięć plików, zajmujących ok. 1,1 MB i jeden - ok. 400 kb, udostępnie, jak najszybciej, być może nawet jutro. Ok, a teraz, co zostało zmienione w stosunku do pierwszej wersji MEGA PATCHA PL (no, drugiej, bo była też beta...):

 • teraz stadiony, dla polskiej EKSTRAKLASY są D O D A N E, nie zamienione, dzięki czemu, jest ich komplet (wszystkie dla drużyn z I ligi + stadion reprezentacji) i teraz też można grać zagranicznymi drużynami na nie polskich stadionach, tylko ich domyślnych (więc nie zdarzy się, żeby np. Fc Barcelona grała na stadionie Rucha Chorzów);

 • dodane drużyny Galatasaray Stambuł i FC Porto, których w oryginalnej FIFE 2000 nie ma;

 • poprawione i uaktualnione składy, nr. taktyki drużyn;

 • składy uaktualnione na dzień 21 Maja 2000 (trzema ostatnimi punktami zajął się Bartek Pawlak);

 • A teraz zapraszam już do ściągnięcia największego i najlepszego dodatku polskiego !

  W dniu dzisiejszym pojawiła się na Wirtualnej Rozrywce recenzja gry Euro 2000 (niezbyt długa i wyczerpująca, ale polecam, gra dostała "siódemkę"). W serwisie można takżę głosować na grę miesiąca - Top Ten. Zapraszam, może sprawimy, aby wygrała FIFA 2000, bo do lidera dużo głosów nie brakuje.

  Niestety muszę przeprosić Was dzisiaj, ponieważ pierwszego czerwca nie ukaże się finalna wersja MEGA PATCH PL (ver.2.0) :( Wersja ta jest już gotowa, ale niestety dzisiaj nie udało mi się przesłać pliku na serwer (rozłączyło mnie). Takie są realia w Polsce :( Niedość, że jest drugim krajem na świecie, gdzie się płaci najwięcej za internet (drożej jest tylko w Japonii, lecz tam płace nie równają się z polskimi...), to na dodatek szybkie transfery i płynne połączenia należą do rzadkości. Trudno, może uda mi się jutro, serdecznie zapraszam.

  Z dzisiejszym dniem rusza WIRTUALNY SEZON w dziale TURNIEJ. Jest on tylko dla klubowiczów, ponieważ za pierwsze 3 miejsca będą nagrody. Do wszystkich klubowiczów: Jeżeli jeszcze nie potwierdziłeś swojego udziału w SEZONIE, a chcesz grać, to masz jeszcze szansę, prześlij e-mail na fifa2000@valhalla.com.pl.

  W necie powstał nowy polski portal o grach. Nazywa się WIRTUALNA ROZRYWKA i znajduje się pod adresem http://www.wr.pl. Serwis dopiero co powstał i na razie nie ma na nim wielu rzeczy (jest recenzja FIFY 2000 :), ale wydaje mi się, że będzie w czołówce polskich portali o grach.

  Do premiery MEGA PATCHA ver. 2.0 został jeszcze tydzień. Tymczasem do działu STROJE dodałem trzy nowe. Strój bramkarski (Legii) i strój sędziowski, które zrobił Voitec, oraz nowy strój reprezentacji Michała Fabisiaka (tak na marginesie, Michał: nie mogę do Ciebie wysłać poczty i zwrca mi ją, tak więc albo ja, albo ty mamy coś zrombanego). Do działu POLSKIE DODATKI dodałem polską ligę (znowu..:), Tomka Ciecwierza. Polecam ją głownie początkującym (którzy jeszcze takiej nie mają). To wszystko na dzisiaj, zapraszam więc do działu DOWNLOAD.

  Dzisiaj uaktualniłem dział MEGA PATCH PL. Dodałem tam brakujące stadiony, Górnika, Gorclina i Stomila. Jednak nie polecam pobierania ich. Zamieszczam je głownie dla fanów tych drużyn, bo w następnej wersji MEGA PATCHA PL, będą wszystkie stadiony. A tak a propos, to premiera MEGA PATCHA PL 2.0 (czyli wersji w 100% finalnej - potem będą najwyżej wychodziły patche to tego dodatku), jest przewidywana, na następny tydzień, na I czerwca. Zapraszam na stronę także jutro po kilka fajnych polskich dodatków.

  Na dzisiaj przygotowałem dla was kilka adresów, z których możecie pobrać demo najnowszego symulatora piłki nożej - Euro 2000.

 • Telepac.pt

 • KAKTUS FTP 1

 • KAKTUS FTP 2

 • TASK.GDA.PL

 • Więcej mirrorów

 • Demo zajmuje ok. 30 mb

  Od dzisiaj możecie w prosty sposób przenieść się do działu poświęconemu MEGA PATCH'owi PL. Link do działu znajduje się po prawej stronie, pod nagłówkiem "Zobacz". Na razie jest tam tylko sam patch do pobrania. Już wiadomo, że na pewno wyjdzie kolejna werja MEGA PATCHA PL. Wersja 2.0 będzie jednocześnie objętościowo większa i niespakowana będzie zajmować ok. 35 mb. Jednak spakuję ją, tak jak obecną wersję (przed spakowaniem 27 mb, po spakowaniu 5,6 mb), więc nie będzie to aż tak dużo. Przyszło do mnie kilka e-maili, że patch się za wolno ściąga. No tak, ale ja na to nie mogę nic poradzić po prostu serwer Valhalli jest trochę mało wydajny. Dlatego też planuję następną wersję MEGA PATCHA PL podzielić na 5 lub 6 plików. Tak więc będą dwie wersje. Dla tych, którzy nie chcą się bawić w składanie patcha (chociaż to żaden problem) i dla tych, którzy mają problemy z pobraniem dodatku, z powodu wolnego połączenia. Jak na razie radzę skorzystać ze specjalnych programów "do pobierania plików", np. Get Right'a, który umożliwia dościągnięcie pliku, po zerwaniu połączenia. To tyle tytułem wstępu ;)
  Ogłaszam wszem i wobec, że wczorajszego dnia, 18 maja został pobity rekord odwiedzin strony. Ponad 700 odwołań z przeładowaniami, a 666 (coś jest w tej liczbie:) bez nich, to bez wątpienia nowy rekord.
  Zapraszam do głosowania w nowej ankiecie. Pytanko brzmi: Czy MEGA PATCH PL spełnił twoje oczekiwania ?. Poniżej wyniki starej ankiety.
  Czy chcesz zapisać się do klubu wpłacając 10 zł ?

 • tak
 • - 142 głosy
 • nie
 • - 279 głosów
  Głosowało 421 osób. No cóż, w rezultacie zapisało się prawie 20 osób, to na pewno nie jest wynik zbliżony do 142. Jednocześnie chce zawiadomić, że WIRTUALNY SEZON rozpocznie się już niebawem i będzie tylko dla klubowiczów. Jeżeli jeszcze chce się ktoś zapisać, to jest to możliwe klikając tutaj. Tylko, że dla klubowiczów pozostał już tylko WIRTUALNY SEZON (której głowna wygrana będzie conajmniej trzy razy większa niż jednorazowe wpisowe - nagroda pieniężna lub rzeczowa), oraz newsy na e-mail.

  Nadszedł dzień premiery, premiery największego i najlepszego polskiego dodatku do FIFY 2000, dodatku, który zwie się MEGA PATCH PL. Jak nam wszystkim wiadomo dystrybutor FIFY 2000 na Polskę, firma IPS CG nie zadbała, aby ta gra była po polsku. Trudno, ale i szkoda, bo jako firma ma o wiele więcej możliwości niż kilku fanów tej gry. Mam jednak nadzieje, że postara się spolszczyć grę za kilka miesięcy - FIFĘ 2001. Dosyć sporo graczy ucieszyłby fakt polskiego komentarza w takim symulatorze piłki nożnej (a przecież można poprowadzić rozmowy z jednym z polskich komentatorów), wszak np. FIFA 2000 jest drugim najlepiej sprzedającym się tytułem w historii IPS CG. Czyżby nie warto było zainwestować w następną, o niebo lepszą FIFĘ 2001 ? Póki co, są to na razie marzenia, jak na razie nierealne do spełnienia.
  Spore grono graczy już dawno wie, co to jest MEGA PATCH PL i oczekuje na niego. Zarówno dla tych bardziej zainteresowach, jak i dla tych zupełnie "zielonych" przedstawiam poniżej, co zawiera i kto tworzył ten dodatek.

  Jednym z najważniejszych rzeczy, to spolszczenie programistyczne FIFY 2000. Dokonał tego Wojtek Zmyślony i dzięki niemu teraz w grze, jak i w menu mamy możliwość zobaczenia naszego języka w naszej ulubionej gierce. Mimo niektórych skrótów i braku polskich czcionek i tak jest to super i można się do tego przyzwyczaić. Osobiście ( Grzegorz Wylęgała :) zajęłem się przetwarzaniem menusów. Zrobiłem 12 menu, dodając piłkarzy oraz tłumacząc i robiąc napisy graficzne. Pomogli mi w tym Paweł Lewandowski, który zrobił tylko trzy, ale za to najlepsze tła, oraz Piotr Wilowski, który zrobił dwa tła (opcje i własna liga). W MEGA PATCHU PL jest też kompletna polska liga. Zawarte są w niej stroje graczy z polskiej ligi z logo sponsorów, polskie bandy wokół stadionów (trzy z nich i wewnętrzą zrobiłem ja:), a także oryginalne składy z rundy wiosennej, wygląd poslkich zawodników zbliżony do rzeczywistości, numery na koszulkach, oraz fajna nakładka Canal + Wszystko to zrobili na spółkę: Piotr Jagodziński i Bartek Pawlak. To jednak nie koniec. W MEGA PATCH PL można będzie zagrać na 14 nowych stadionach, które jednak nie są dodane, tylko zastąpione oryginałami (może w ew. następnej wersji uda nam się dodać stadiony). 11 stadionów (a raczej 15, tylko że nie zmieściły się, za co przepraszam fanów: Stomila, Groclina i Górnika - te stadiony jednak będą jako dodatek) dla drużyn z Ekstraklasy + reprezentacji Polski wykonał Maciej Krzyżanowski. Jednen stadion, Legii zrobił Marcin Stążewski, a jeden, Pogoni - J23.
  Klikając tutaj, możecie pobrać MEGA PATCH PL.
  Jak znam życie, większość osób nie czyta tekstu przed instalacją, a później piszą, że mają dany problem, zamiast przeczytać info. Poniżej przedstawiam:
  Instalacja: Zainstaluj sobie FIFĘ 2000, a jeżeli już masz to zrobione, przeinstaluj ją, bo inaczej mogą wystąpić dziwne błędy. Po instalacji na nowo (najlepiej wybrać opcję custom) uruchom Mega Patch Pl Setup (plik setup.exe) i wybierz folder głowny, w którym masz FIFĘ 2000 - domyślnie jest to folder: C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 2000 Następnie kliknij na przycisku EXTRACT, chwilę później potwierdź zastąpienie wszystkich plików (all z prawej strony). Patch się zainstaluje. Uruchom FIFĘ 2000 i życzę miłej zabawy !!! UWAGA Język przy instalacji i w grze musi być ustawiony na English (nie mylić z American).
  Dodatki: Do Mega Patcha PL zalecam dodatkowo wgrania róznych patchy, jak np. lepszą murawę i kibiców.
  Konflikty: MEGA PATCH PL chodzi najlepiej pod 3dfx'em lub też innym akceleratorem. Pod Software może FIFA się zawiesić i wyjść do Windowsa z błędem DEVICE ERROR. W tym celu spróbuj pliki z katalogu ..data\enviro: misc16.fsh i *.tpl oraz misc8.fsh i *.tpl zastąpić oryginalnymi z cd. Jeżeli nadal będzie błąd możesz jeszcze zamienić cały katalog popups. A jeżeli to też nie pomoże, trzeba zacząć zbierać kasę na akcelerator, bo z pewnością się przyda !

  Zapowiedzi: Do MEGA PATCHA PL planuję wypuścić kilka eXtrasów:
  Soundtrack - cały po polsku, ale niestety będę musiał utwory zamieszczać w postaci mp3, a wy będziecie sobie musieli przetworzyć za pomocą specialnego programu na format z FIFY. Dlaczego? Bo 3 utwory w mp3 zajmują tyle, ile jeden w formacie z FIFY. Naszczęście przekonwertowanie jest banalne i na dodatek wszystko będzie opisane na stronie.
  Możliwe, że będzie też komentarz do drużyn polskich, zgrywany z Canal +, jednak też trzeba go będzie wrzucić samemu do FIFY, bo plik z komentarzem zajmuje ok. 90 mb.

  J23 przygotował kolejne Notowanie listy TOP TEN. Zapraszam więc do działu REPLAY, z którego możecie oprócz dziesięciu najlepszych bramek możecie też pobrać dobre replay'e z rzutów wolnych, a także bramki z POCZEKALNI.

  Pewnie zastanawiacie się czemu jeszcze nie ma MEGA PATCHA PL, bo przecież miał być w okolicy 10-15 maja. Niestety premierę trzeba było przesunąć..., ale spox, bez obaw, przesuwanie premiery nie będzie takie częste i na tak odległe dni, jak np. Diablo II :) Premiera tego największego i najlepszego polskiego dodatku przewidywana jest na 18 maja. W czwartek MEGA PATCH PL będzie już można ściągnąć z tej strony i to już od 9 rano. Jak na razie wrzuciłem malutki, ale bardzo fajny strój do DOWNLOADU, do działu STROJE - strój Wisły Kraków, wykonany przez Jarosława Ziarkowskiego (ostatnio zrobił strój Bracelony). Zapraszam do pobrania dodatku i ... czekania :( , ale to się naprawdę opłaci ! Już teraz wiem, od beta-testerów dodatku, że MEGA PATCH PL beta-version podoba się wszystkim testującym.

  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK