Jest już gotowy komentarz dla dwóch następnych drużyn - padło na ŁKS Łódź i Polonię Warszawę. Pliki te są dostępne do pobrania w dziale MEGA PATCH PL. Zapraszam wszystkich także jutro, gdyż będzie pewnie można ściągnąć siódmą piosenkę w ramach polskiego soundtracku do FIFY 2000.

Już dawno zapowiadany komentarz dla MEGA PATCHA PL wreszcie ujrzał światło dzienne !!! Chodź na razie jest tylko dla dwóch drużyn - Legii i Widzewa - to jednak można zacząć zgrywać go do FIFY 2000. W dziale MEGA PATCH PL można od dzisiaj znaleźć komentarz (jak na razie tylko dla w/w drużyn), jak również instrukcję - jak go zainstalować (ponieważ, po rozpakowaniu dostajemy tylko pliki w formacie *.wav). Życzę miłej zabawy !!! Wielkie podziękowania należą się Adamowi Trybulewiczowi, który użyczył swojego głosu oraz Krzysztofowi Trybulewiczowi - operatorowi.

Już kolejny, szósty polski utwór do FIFY 2000 został wybrany przez was. Wygrało nagranie "Rowery dwa" w wykonaniu rapera Yaro. Poniżej możecie zobaczyć bardziej szczegółowe wyniki ankiety. A teraz zapraszam do głosowania na siódmy utwór, w ramach polskiego soundtracku do FIFY 2000.
Wyniki ankiety:
Urszula - Konik na biegunach - 41 głosów (34%)
Yaro - Rowery dwa - 69 głosów (57%)
Varius manx - Zanim zrozumiesz - 12 głosów (10%)
Głosowały: 122 osoby
Od dzisiaj możecie również zobaczyć nowy screen miesiąca - czerwca, nadesłany przez Grzybala

Dzisiejszy news to trzy informacje.

Mojry uaktualnił SEZON w dziale TURNIEJ. Jest już nowe zestawienie najlepszych graczy i strzelców SEZONU, oprócz tego 17 lipca odbędzie się pierwszy mecz rundy finałowej (przypominam: 3 osoby na najwyższych miejscach otrzymają nagrodę pieniężną, a do tej rundy dostało się w sumie 6 osób - więc walka powinna być zażarta, bo jest o co się bić). Wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego działu.

Dokładna data odbycia się turnieju w Sieradzu przypada na 18 - 20 sierpnia (więcej informacji w newsie z 15 czerwca). Przypomnę tylko, że wpisowe na tą imprezę wynosi 20 zł, a zgłoszenia trzeba nadsyłać na adres: TURNIEJ_FIFA2000@IDS.PL. Organizatorem ogólnopolskiego turnieju Fifa 2000 jest firma Seven Compuers.

Dostałem e-mail, że została otworzona strona specjalnie dla lig modemowych w FIFA 2000. Pod adresem http://www.modemleague.com jest już zapisanych ponad 30 lig z całego świata.

Jako piąty utwór do FIFY 2000 została wybrana piosenka pt. "Całuj mnie" w wykonaniu zespołu Piersi. Aby pobrać to nagrania wystarczy wejść do działu MEGA PATCH PL i kliknąć na odpowiedni link. To tyle na dzisiaj, na razie zapraszam do kolejnego głosowania. Wspomnę jeszcze, że w poprzedniej ankiecie brało udział 213 osób, z czego 102 oddały głos na Piersi i "Całuj mnie" (48%).

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj zamieszczam dwa nowe dodatki. Znaleźć można je w DOWNLOAD, w dziale POLSKIE DODATKI. Pierwszy z nich to stadion ŁKS-u, a drugi, to skład reprezentacji Polski z roku 1974 ! Gorąco zapraszam do pobrania plików. Dzisiaj też dodałem kilka nowych linków do działu LINKI CZYTELNIKÓW. To tyle na dzisiaj, jutro prawdopodobnie będzie dostępny nowy utwór dla MEGA PATCHA PL.

Witam wszystkich ponownie ! Wróciłem ok. 24 h temu do naszego, niestety zimnego kraju :( To tyle - pierwsze oznaki mojego życia. Jutro spodziewajcie się update'u. Heh, przez te dwa tygodnie mojej nieobecności nawet dużo się wydarzyło, co ja piszę, bardzo dużo się wydarzyło. Francja - mistrzem Europy, pierwsza w historii wygrana pod rząd MŚ i Euro - udowodnili, że są warci tytułu mistrza. Najbardziej mnie zawiodła Holandia (czy oni zawsze będą odpadać w półfinałach?), zdecydowanie najlepsza drużyna tej imprezy okazała się za słaba psychicznie by stawić opór przeciwnikom. Ponadto znalazły się informacje w prasie o MEGA PATCHU PL ! No i przekroczona została liczba 100 000 na liczniku. Chociaż po Euro 2000 ochłonąłem już dawno (oglądałem na bierząco mecze - bez polskiego komentarza - niektórym pojawi się uśmiech na twarzy w tym miejscu:), to po pozostałych wydarzeniach dopiero teraz...

3 x R ...
ROCZNICA
Z dzisiejszym dniem mija okrągła rocznica ukazania tego site'a w sieci ! W tym miejscu chciałbym wszystkim bywalcom tej strony, a szczególnie tym, którzy od początku (jak jeszcze był stary layout w postci trzech ramek) bacznie obserwowali to, co się działo zarówno ze stroną, jak i z moją skromną osobą ;). Myślę, że stworzyłem witrynę godną uwagi, dostarczającą ciekawych informacji, zarówno przed ukazaniem się FIFY 2000, jak i później. Sądzę również, że strona okazała się czymś więcej niż zwykłym informatorem, można było zagrać w największym internetowym (albo raczej organizowanym za pośrednictwem tego media) turnieju w FIFĘ 2000 (przypomnę: brało w nim udział 128 osób) i oprócz innych ciekawych wydarzeń wiele osób dzięki tej stronie poznało nowych, o podobnych zainteresowaniach ludzi, którzy okazali się dobrymi qmplami. Przypomnę także, że dzięki tej stronie znalezłem ludzi i stworzyłem zespół Strikeout Team, który przez kilka miesięcy solidnie pracował, a teraz możemy grać w FIFĘ 2000 w naszym rodzimym języku. Uważam, że jest to wyczyn godny podziwu i uwagi, szczególnie, iż dokonali tego amatorzy.
REKORDY
Przez ten cały rok na stronę "wdepnęło" już blisko 100 000 osób (według NedStata aktualnie ok. 95 500), co robi duże wrażenie, szczególnie, że strona jest o jednej grze ! Rekord oglądalności w jeden dzień wyniósł 797 (a bez wyłanczania przeładowań - 898) - było to 5 czerwca, czyli niedawno. Śmiem sądzić, iż site ten jest najlepszy w Polsce (a nawet zaryzykuję stwierdzeniem, że w Europie Wschodniej:).
ROZSTANIE
Niestety nic, co wspaniałe nie może trwać wieczność ;) Chodź nie pora się jeszcze żegnać, to niedługo będą musiał to zrobić. Dzisiaj wyjeżdżam na dwa tygodnie, więc nie będzie żadnych newsów i informacji przez ten czas. Po powrocie mam zamiar dokończyć: WIRTUALNY SEZON (i rozesłać nagrody), zamieszczanie polskiego soundtracku do FIFY 2000, oraz udostępnić wam polski komentarz do MEGA PATCHA PL. Jak na razie macie o 10 dni więcej na zagłosowanie, jaki kolejny utwór polski ma być w FIFIE 2000.

Na czas mojej nieobecności, żeby Wam się nie nudziło zamieszczam w dziale DOWNLOAD trzy nowe dodatki. To już chyba ostatnia aktualizacja tego działu, ale do rzeczy. Do PIŁKI dodałem jedną (podobną do tej z reklamy NIKE), do STROJE bluzę bramkarską dla Polski, a do działu SUPER PATCHE - dodatek EURO 2000 (menusy, logo euro sports, składy, stadion). Wszystkie patche zostały nadesłane przez Polaków :o) Życzę miłej zabawy !

Po ostrej walce, na czwarty utwór do FIFY 2000, wygrał Liroy z nagraniem pt. "Impreza". Do ostatniego dnia nie wiadomo było kto wygra: Liroy, czy Kult z piosenką "Gdy nie ma dzieci". Jednak na tę pierwszą oddano 53 głosy (47%), na drugą 46 (41%). Głosowało 112 osób, a teraz zapraszam już do wybierania kolejnego utworu do FIFY 2000 oraz do pobrania czwartego.
Ps. Ponieważ wczoraj nie zdążyłem wszystkiego przesłać do działu ZAGRAJ, dzisiaj nadrobiłem zaległość.

Dzisiaj dokonałem ostatniego już update'u działu ZAGRAJ. Po ponad miesięcznej przerwie znalazło się ok. 80 nowych graczy. Od teraz zgłoszenia automatycznie będą kasowane, a dział ten niestety nie będzie uaktualniany. W sumie zapisało się ok. 600 playerów z całej Polski.

Przepraszam wszystkich za bark aktualizacji, ale wynika to częściowo z braku materiałów na update'y. Obiecuję jednak, że do piątku będą one codziennie. Pytacie w e-mailach, czy będzie polski komentarz, a więc odpowiadam oficjalnie i pozytywnie: będzie komentarz, ale nie cały (tylko nazwiska piłkarzy i nazwy drużyn).
Dzisiaj Mojry uaktualnił dział, który prowadzi, czyli SEZON, gdzie wszystkich zainteresowanych zapraszam.

W Sieradzu, na przełomie lipca/sierpnia odbędzie się turniej w FIFĘ 2000, na skalę ogólnopolską. Sprzęt, jakim dysponują organizatorzy, to przynajmniej 15 komputerów o parametrach:
- procesor K6-450 Mhz,
- 64 mb ram,
- VooDoo 3 2000,
- karty sieciowe 10/100 Mbps,
- monitory 15 calowe.
Główna wygrana, jeszcze nie jest przewidziana, ale gdy będzie duże zainteresowanie turniejem, to wygrać będzie można komputer multimedialny. Wpisowe na tą imprezę wynosi 20 zł, a zgłoszenia trzeba nadsyłać na adres: TURNIEJ_FIFA2000@IDS.PL

Do działu MEGA PATCH PL został dodany trzeci utwór w ramach polskiego soundtracku. Z mini ankiety wynika, że wygrała Zero - "Bania u Cygana", gdyż głosowało na tą piosenkę 34 osoby (57%). Już teraz zapraszam do nowego głosowania na nowy utwór do polskiego soundtracku.

Przez weekend strona nie była dostępna w sieci, za co wszystkich bardzo przepraszam. Jednak to nie była moja wina, ale ludzi z Valhalli, którzy mieszali na swoim serwerze, tak więc żadna strona na ich serwerze nie była dostępna.
J23 prosi wszystkich, którzy przesłali mu powtórki od 1 czerwca o ponowne tego dokonanie, gdyż musiał reinstalować system i stracił wszystkie pliki, za utrudnienia w jego imieniu, przepraszam.
MOJRY uaktualnił wyniki i terminarze dla WIRTUALNEGO SEZONU, w dziale TURNIEJ, do którego serdecznie zapraszam.

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK