Jeżeli miałbym nadać tytuł temu newsowi, brzmiałby on: Nowy turniej, przedstawienie spraw ogólnych i the end. Po koleji:

"Turniej FIFA2000 odbedzie sie 11 listopada w abdo.internet.cafe w Poznaniu na ul. 27 grudnia 7. Wpisowe 20 PLN. Zapisy do 11 listopada 9.00 rano. Rozgrzewka od 9.00, start 11.00. Atrkacyjne (finansowe) nagrody. W sprawie szczegolow pisac na: chendee@abdo.pl

Tak więc, po ok. ponad roku prowadzenia strony, przyszedł czas na nią. Nagrody za WIRTUALNY SEZON już zostały ok. miesiąc temu wysłane. Wszystkie działy zostaną nadal do waszej dyspozycji, ale już ta strona nie będzie uaktualniana. Nie żegnajcie się jednak ze mną ! Nadal będę robił stronę dla was, tylko, że tym razem o najnowszej produkcji - FIFA 2001 ! Zapraszam na stronę http://fifa.help.pl, na tej muszę się już z wami pożegnać...

W poniedziałek ide na poczte rozesłać pieniądze zwycięzcą w WIRTUALNYM SEZONIE. Moja nowa strona POLSKIE CENTRUM FIFY 2001 (http://fifa.help.pl) już przez 24 godziny nie jest dostępna w internecie. Przepraszam bardzo, ale jest to spowodowane awarią serwera... Zapraszam jednak do regularnego odwiedzania serwisu, może w końcu admin postawi serwer, a wtedy dodam dużo nowych informacji o FIFIE 2001 (te, które miałem dodać wczoraj i dzisiaj).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do działu TURNIEJ - są tam poprawione wyniki i ostateczne zestawienia najlepszych strzelców i najlepszych graczy SEZONU. Ostatnie uaktualnienie musiałem zrobić ja (niestety Łukaszowi się już nie chciało - egh...). W SEZONIE zwyciężyli:

 • Żabnicki Krzysztof - 1 miejsce;
 • Witkowski Łukasz - 2 miejsce;
 • Sierzputowski Robert - 3 miejsce;
 • Nagrody zostaną w przyszłym tygodniu rozesłane pocztą.

  Wreszcie mamy ostateczne wyniki SEZONU (no prawie ostateczne..egh...). W następnym tygodniu roześlę nagrody pieniężne tym, którzy zajeli trzy pierwsze miejsca. A teraz zapraszam już na nowo powstałą stronę, o FIFIE 2001 - dzisiejszego dnia jest otwarcie i lepiej zapamiętajcie tą datę ;) (i tak nie było by trudno, bowiem dzisiaj zaczyna się olimpiada w Sydney). Adres tej strony nie jest też zresztą trudny - fifa.help.pl (bez www !). Na tej stronie już dużo nie napiszę (może dwa, trzy newsy), ale za to zapraszam na nową !

  I znowu muszę przepraszać (znów prawie tygodniowa przerwa - sic ! ). Sorx wszystkich za to, że nie ma jeszcze ostatecznych wyników SEZONU (Mojry jeszcze nie przygotował update'u). Mam też ogłoszenie: jak już pewnie wiecie z dokumentów, które przeslałem webmasterowi (niestety będą one tylko do końca tygodnia), że strona zmieniła adres - teraz wygląda on tak: fifa2000.valhalla.pl (proszę wszystkich, któzy zamieścili mój link lub baner o dokonanie stosownych zmian).
  Eh, wiecie kiedy się rozpoczyna olimpiada w Sydney ??? Tak ? W piątek, 15 września. W ten sam dzień wydarzy się jeszcze więcej ! Otóż odbędzie się oficjalne otwarcie mojej nowej strony, dotyczącej gry FIFA 2001. Wpadnijcie pojutrze na tą stronkę - dowiecie się co, jak i gdzie. Żałuję..., żałuję, że kiedy mam już nowy, lepszy adres internetowy, jestem na szybszym serwerze (strona otwiera się szybciej, no nie ?), to muszę ją ...zamknąć. No niestety - nie mogę prowadzić dwóch stron jednocześnie, zresztą tematy o FIFIE 2000 już się praktycznie wyczerpały. Zapraszam już za dwa dni, jutro może będzie też coś nowego (jeżeli Mojry się pospieszy i zrobi tą aktualizację).

  Przepraszam wszystkich, że nie uaktualniam strony (jak wiadomo tworzę nową stronę, a poza tym mam pełno spraw osobistych na głowie). Dzisiaj zamieszczę tylko ligę polską (sezon 2000/2001) w dziale POLSKIE DODATKI, oraz zaktualizuję dział LINKI CZYTELNIKÓW. Jutro zamieszczę finałowe wyniki SEZONU (oraz w przyszły tydzień wyślę nagrody pienieżne)

  Hej wszystkim w tym jakże okropnym dniu ;) Tydzień temu wróciłem z obozu, jednak z powodu niedostępności do kompa (przeprowadzka), nie mogłem uaktualnić strony. Dzisiaj się tylko odzywam, wkrótce jednak dodam kilka elementów na tej stronie i otworze nową. No to na razie, koniec krótkiego postu - żyję i tyle...
  Ps. Dzięki za zgłoszenia - ze wszystkimi chętnymi przeprowadzę stosowne rozmowy i najlepszych wybiorę do redakcji.

  W związku z powstawaniem nowej strony, o grze FIFA 2001, poszukuję osoby na następujące posady:

 • grafik - zajmował się będzie tworzeniem graficznych elementów do strony. Głównie, to będzie logo (logo główne i chyba pod każdy dział), oraz banery reklamowe (duży i tzw. button). Layoutem nie musi się martwić, bo jest już gotowy od ponad pół roku, także tylko logo. Wraz ze zgłoszeniem proszę o przesyłanie próbnego logo na główną stronę (Napis: POLSKIE CENTRUM FIFY 2001 - dobrze, jakby był na nim jakiś piłkarz, pod czarne tło, nie przekraczające jakiś 350x150 punktow....);

 • programista - wystarczy, żeby potrafił instalować scripty cgi na serwerze (system: Linux), a będzie miał swoje miejsce w redakcji;

 • człowiek od turnieji internetowych - wystarczy, żeby miał trochę czasu, znał html i miał ogólne pojęcie na temat prowadzenia turnieji (możliwe, że nawet kilku równocześnie);

 • tłumacz - zajmował się będzie on tłumaczeniem tekstów z angielskiego na polski i z polskiego na angielski (częściej to pierwsze - zapowiedzi, artykuły, itp.). Mile widziane: podstawowa znajomość html, znajomość innych języków (ale nie koniecznie);

 • newsman - dostarczał by róznych informacji ze światka gier piłkarskich oraz rózne screeny, itp.


 • Ps. Stanowisko do prowadzenia działu top ten jest już zajęte.

  Proszę przesyłać zgłoszenia przez najbliższe dwa tygodnie na interesujące posady. Jeżeli chodzi o budżet - prawdopodobnie go nie będzie :( - niestety, ale za to zaoferować mogę darmowe, nieograniczone, bardzo szybkie konto pocztowe oraz przyjemność pracy w największym i najlepszym serwisie o grze FIFA 2001 w Polsce (grze, którą mam wrażenie, żę każdy polubi, bo zapowiada się bardzo smakowicie).
  Sorx, ale przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie uaktualniana ta strona, gdyż wyjeżdżam na wakacje, więc nie martwcie się, że nie odpisze na wasze zgłoszenia - po powrocie wszystkie spokojnie przeglądnę i poodpisuję na e-maile oraz prawdopodobnie wystartuje nowa strona - POLSKIE CENTRUM FIFY 2001 ! - szczegóły na tej stronie już pod koniec wakacji.

  Dodałem właśnie plik potrzebny, żeby uruchomić program speech (Msvbvm60.dll). Można go pobrać w tym samym dziale, w którym się znajduje w/w program (w opisie jest teraz link), czyli z DOWNLOAD / PROGRAMY.

  Jak obiecałem, dzisiaj dodaję dwa nowe patchesy. Pierwszy, to najnowsza Liga Polska sezonu 2000/2001 (runda jesienna - składy aktualne na dzień 7.08.2000). Został on nadesłany przez Artura Lasockiego. Mam wrażenie, że dużo osób pobierze ten dodatek (dostałem chyba z 20 maili z prośbą o taki). Wystarczy wejść do działu DOWNLOAD, a później do POLSKIE DODATKI i ściągnąć najnowszy polski dodatek do FIFY 2000. Kolejny patch znajduje się w SKŁADY i uwzględnia składy w zagranicznych ligach na sezon 2000/2001 (np.Overmars & Petit Arsenal-Barcelona). Miłej zabawy życzę wam: ja i autorzy patchy.

  Dzisiaj uaktualniłem tylko dział LINKI CZYTELNIKÓW. Wiem, że to mało i że jestem trochę leniwy. W ramach rekompensaty za brak update'ów ;), zamieszczę dwa nowe patchesy - naprawdę warto odwiedzić jutro stronę.

  Hmmm...Wymieńcie jednym tchem, w jednej sekundzie imię i nazwisko największego geniusza "fifowego" od dodatków. I co ? Jest problem ? Sądzę, że wyjadacze w FIFĘ 2000 i ludzie obracający się w "światku" tej gry nie mieli problemu. Tal Bereznitskey - to on tworzył świetne dodatki do gry i jeszcze świetniejsze narzedzia ułatwiające i uprzyjemniające tworzenie patchy. Ok, teraz nadszedł czas na zaprezentowanie jego najnowszego dzieła. Program zwie się "Speech" i zajmuje spakowany na dysku niecałe 300 kb ! To narzedzie, (jak sama nazwa wskazuje ;) jest w stanie zastąpić oryginalny komentarz - swoim własnym !!! Dobre narzędzie do pełnej lokalizacji FIFY 2000 ! Jednak prawdopodobnie nie znajdzie się polski komenatrz na stronie...:( Czemu ? Zbyt dużo by pliki zajmowały, bo jest ich aż 5022 ! Jeżeli taki programik ukazałby się w np. styczniu - komentarz polski na pewno by był :) Czyli w FIFIE jest 5022 różnych kwestii wypowiadanych przez komentatorów, a za pomocą tego narzędzia możemy podglądnąć - jaki jest komentarz i zamienić go (z np. "good save" na "ładnie obronione", albo coś w tym stylu). Nagrać a później podstawić plik można w dwóch formatach - *.wav i *.mp3. Program można pobrać z PROGRAMY z działu DOWNLOAD. I to by było na tyle, dobrej zabawy ! Jeżeli komuś uda się przetłumaczyć wszystko, może dać mi znać !

  No i doczekaliśmy się ostatniego przeboju do POLSKIEGO SOUNDTRACKU w FIFE 2000 (sorx, że nie uaktualniłem ankiety). Osiem polskich utworów pozwoli czuć jeszcze bardziej nasze klimaty :) Wszystkich zainteresowanych grą FIFA 2000 w naszym ojczystym języku zapraszam do działu MEGA PATCH PL. Nie udało nam się zlokalizować w pełni FIFY 2000 (tzn. częściowo komentarz nie został spolszczony), ale czy aby na pewno ??? Ha, o tym przekonacie się już jutro !!!

  Na dzisiaj Mojry uaktualnił dla nas SEZON w dziale TURNIEJ. Nowości to wyniki 1/2 oraz 3/4 kolejki SEZONU - zapraszam wszystkich, żeby zerknęli do tego działu. Już niedługo, bo za dwa tygodnie poznamy zwycięzcę SEZONU.

  Zacięta walka była pomiędzy dwoma utworami na siódmy plik w ramach polskiego soundtracku do FIFY 2000. Ostatecznie wygrały Elektryczne Gitary - "Co powie ryba" (44:34 - głosowało w sumie 87 osób, 9 osób na trzecie nagranie). Ja powiem tylko tyle, że bardziej podoba mi się utwór BIG CYCA - "Wielka miłość do babci klozetowej" i chyba bardziej by pasował pod klimat FIFY 2000. Jednak umieszczam ten, który wy wybraliście, a pobrać go możecie, tak samo, jak pozostałe sześć z działu MEGA PATCH PL. Teraz zapraszam już na głosowanie w ostatniej ankiecie na temat ostatniego utworu do FIFY 2000 (nareszcie - bo już skończyły mi się piosenki , tak aby nie powtarzał się wykonawca).

  POPRZEDNIA

  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK