Szczegóły VOLTA Football w FIFA 20!

Witajcie!

Nie minął dzień od wiadomości o Trybie Kariery, a zgodnie z obietnicą ekipa EA Sports przedstawiła dosłownie każdy szczegół związany z nadchodzącą "grą w grze" FIFA 20, czyli o VOLTA Football. Postaram się przedstawić wszystko w telegraficznym skrócie, bo samo zapoznawanie się ze wszystkim zajmuje naprawdę masę czasu.

- Zgodnie z informacjami z czerwca, zmagania będą odbywać się na boiskach o różnych wielkościach placu gry i bramek. Pojawi się też możliwość włączenia ścian/band, które też będą miały wpływ na zmianę rozgrywki.
- W zależności od trybu rozgrywki będą też różnić się zasady gry, np. czas rozgrywki. Będzie można rywalizować w zmaganiach 3 na 3 z lotnym bramkarzem, 4 na 4 bez lub z bramkarzem, oraz 5 na 5 na małe lub futsalowe bramki.
- Po 22 latach do gier FIFA powraca FUTSAL!!!!! W przeciwieństwie do hali w FIFA '98 będą obowiązywać międzynarodowe przepisy halowej piłki nożnej, m.in. rzut karny przedłużony po sześciu faulach drużyny przeciwnej, dogrywki na zasadzie "nagłej śmierci" i serie rzutów karnych.
- Gameplay, w tym wykonywanie zwodów, triki z wykorzystaniem ściany, cieszynki i system strzałów będą unikatowe dla VOLTA. Oznacza to, że faktycznie będziemy mieli do czynienia z "grą w grze".
- Będzie możliwość zmiany ubioru i stylu naszego Avatara. Nowe elementy trzeba będzie odblokowywać za VOLTA Coins, które dostajemy za grę w kolejne zmagania w VOLTA.
- VOLTA Story będzie duchowym następcą "Drogi do Sławy" znanej z poprzedniej edycji. To tryb fabularny, w którym nasz Avatar poznaje zasady działania wszystkich trybów i zarządzania ekipą w VOLTA, a głównym celem jest awans na Mistrzostwa w Buenos Aires. Po każdym wygranym meczu będziemy musieli wybrać jednego z graczy przeciwnika, który dołączy do naszego składu.
- VOLTA League, to nic innego jak wariacja dawnych Sezonów Online w Ultimate Team. Rywalizujemy z przeciwnikami (prawdopodobnie również online) w wybrane przez nas zasady gry.
- VOLTA World, czyli tryb podobny do "Wyprawy" w grach poświęconych Mistrzostwom Europy. Gramy na boiskach na całym świecie, z losowym scenariuszem i zasadami gry, w międzyczasie budujemy swój idealny skład opierając się o zawodników "zdobytych" od przeciwników.
- Łącznie zagramy w 17 różnych lokacjach: w magazynie, na parkingu, w Tokio, Amsterdamie, Rio de Janeiro, Nowym Jorku, Buenos Aires, Londynie, Paryżu, Lagos, Kapsztadzie, Berlinie, Miami, Los Angeles, Barcelonie, Mieście Meksyk i Rzymie.

Chętnych, którzy znają język angielski i chcą zaznajomić się ze szczegółami rozgrywki zachęcam do sprawdzenia Pitch Notes na oficjalnej stronie gry (KLIK).

Reigon Czwartek 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Czwartek 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Czwartek 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Czwartek 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Czwartek 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK