Ponad 700 zespołów w FIFA 20

Witajcie!

Dzisiejszego popołudnia ekipa EA podała pełną listę zespołów, którymi możemy bawić się w grze FIFA 20. Jest ich ponad 700, ale niektórym przypadkom dokładnie się przyjrzymy.

Zacznijmy od lig południowoamerykańskich, które są najbardziej "pokrzywdzone". Jak co roku zespoły z Brazylii będą biegać pod oryginalnymi nazwami w prawdziwych koszulkach, ale nazwiska piłkarzy będą fikcyjne. Podobna sytuacja dotyczy reprezentacji Brazylii (z wyjątkiem Neymara). W Argentynie rywalizacja będzie toczyć się w licencjonowanych rozgrywkach, jednak dwoma klubami bez "prawdziwych" trykotów, emblematów i nazw będą Boca Juniors i River Plate (obie na wyłączność dla KONAMI).

Pora przejść na Stary Kontynent, a tu czeka nas tradycyjne zamieszanie w Serie A i Serie B. Jak już wiadomo od kilku tygodni, zamiast Juventusu będziemy grać Piemonte Calcio, a 17 z 20 klubów drugiej klasy rozgrywkowej we Włoszech nie będzie miało oryginalnych koszulek i herbów, ale zawodnicy będą w 100% prawdziwi (to dzięki licencji od FIFPro). W sierpniu z rozgrywek League One wykluczono Bury FC. Klub ten pojawi się jednak w grze, ale w składzie będą grać fikcyjni piłkarze. To prawdopodobnie zabieg, aby nie opóźnić premiery gry, ponieważ układanie struktur jednej ligi zajmuje kilka tygodni, a takie zawirowania zmusiłyby "Elektroników" do "wykombinowania" czegoś szczególnego.

Nieco gorzej wygląda sytuacja z reprezentacjami. W 100% fikcyjne będą drużyny z Urugwaju, Indii i Ekwadoru (tutaj także nazwiska piłkarzy będą zmyślone), a oficjalnego herbu federacji krajowej, oraz koszulek nie będą mieli Boliwijczycy, Bułgarzy, Kameruńczycy, Kolumbijczycy, Iworyjczycy (Wybrzeże Kości Słoniowej), Egipcjanie, Finowie, Węgrzy, Paragwajczycy, Peruwiańczycy, Słoweńcy, kadrowicze RPA, Szwajcarzy i Wenezuelczycy. W gronie zespołów z pełną identyfikacją znajdziemy "Biało-czerwonych", mimo plotek z wersji BETA.

W Lidze Mistrzów będzie można zagrać trzydziestoma uczestnikami tegorocznej fazy grupowej, a brakuje wyłącznie Zenita Sankt Petersburg i Crvenej zvezdy Belgrad (do listy faktycznych uczestników wliczam też Mistrzów Włoch z fikcyjną nazwą, koszulkami i herbem).

Reigon Środa 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Środa 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Środa 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Środa 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Środa 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK