Nowości w FUT 20!

Witajcie!

Od kilkunastu dni poznajemy coraz więcej faktów na temat nadchodzącej gry FIFA 20. Wraz z nową świecką tradycją, w dniu Meczu Gwiazd MLS ekipa EA przedstawia nowości i urozmaicenia w trybie FIFA Ultimate Team. Co na was czeka? Czytajcie uważnie!

- Jedną z najciekawszych nowości jest system postępów w Wyzwaniach Sezonowych. Wraz ze wzrostem naszych umiejętności i wykonanych zadań będziemy dostawać coraz bardziej wartościowe nagrody. Zmieniać się będą co tydzień, miesiąc, lub bardzo dynamicznie, w zależności od wybranej opcji.

- Zmienia się również system personalizacji naszego zespołu. Oprócz wyboru koszulek, prawdziwego herbu, stadionu i piłki pojawi się możliwość wybrania domyślnej cieszynki dla zespołu, koła na środku boiska przed meczem, "sektorówki" zawieszanej przez kibiców, a także herbu, który może być całkowicie inny, niż te znane z prawdziwej piłki.

- Sporo zabawy może czekać nas w Meczach Towarzyskich FUT. Można grać ze znajomymi, online, oraz na jednym urządzeniu maksymalnie w czwórkę przeciwko komputerowym rywalom. Oprócz standardowych metod zabawy pojawią się House Rules, nie tylko znane z FIFy 19, ale także kilka nowych:

+ Mystery Ball - z każdą przerwą w grze piłka zmienia określoną umiejętność zawodnika będącego przy niej - np. szybkość, siłę strzału, drybling, czy podania. Może też pojawić się magiczna ALL BALL, która da maksymalne wszystkie wymienione wcześniej skille naraz.

+ King of the Hill - na boisku pojawiają się strefy boiska, dzięki którym jedna bramka może być liczona maksymalnie jako trzy. Będzie to zależeć od tego, jak długo zawodnik będzie przy piłce w zaznaczonym kwadracie. Nie wymaga to zdobycia bramki akurat przez tego piłkarza, ale określona wartość będzie naliczana po wykonanej przez zespół akcji bramkowej.

Te dwa tryby pojawią się także w "Szybkim Meczu" i "Wirtualnych Klubach"

+ Max Chemistry - karty niezależnie od narodowości i ligi będą miały zawsze zielone połączenie,

+ Swaps - gracze będą mogli wymienić się między sobą trzema zawodnikami. Uwaga: czasem zamiast trzech gwiazd nasz rywal będzie mógł nam dać zawodników z brązowymi kartami (ajjj, ten "mechanizm niespodzianek")

- Zmieni się również ekran zarządzania zespołem, który będzie uproszczony w porównaniu do poprzednich edycji. Dotyczyć będzie to też opcji dla karty, które pojawią się w postaci okręgu wokół niej, zamiast dotychczasowej listy.

- Zmiany dotyczą też FUT Champions i Division Rivals. W pierwszym będzie można dostać więcej nagród niż do tej pory. W drugim zaś zmieniają się progi punktów umiejętności, które klasyfikują nas do poszczególnych lig.

Na dniach powinniśmy spodziewać się długo wyczekiwanych i raz za razem przesuwanych newsów na temat Trybu Kariery. 8 sierpnia zobaczymy zaś znacznie więcej elementów z zapowiedzianego Volta Football.

Reigon Środa 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Środa 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Środa 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Środa 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Środa 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK