Nowe informacje o FUT i trybach szybkiego meczu

Witajcie!

W sobotnie popołudnie podczas finału Mistrzostw Świata FIFA Ultimate Team ujawniono kilka nowych elementów, które pojawią się w najnowszej edycji gry piłkarskiej od EA Sports. Oto i one:

- Potwierdzono przecieki na temat nowych sposobów rozgrywania szybkich meczów. Oprócz wspomnianych przed kilkoma tygodniami pojedynczymi szybkimi meczami, potyczkami z oprawą Ligi Mistrzów, graniem a'la play-offy, czy dwumeczami, dodano tzw. House Rules. Jest to zakładka, gdzie można zagrać na kilka różnych sposobów:

a) Gole zza pola karnego liczone są za 2,
b) Po każdej strzelonej bramce przez nasz zespół, jeden zawodnik tej ekipy zostaje zdjęty z boiska,
c) Zaliczane są wyłącznie bramki strzelone głową, lub z woleja (warunkowo dopuszcza się trafienia z rzutów wolnych i karnych),
d) Mecz zostaje przerwany w momencie, gdy jedna drużyna zdobędzie określoną liczbę bramek,
e) "No rules", czyli nie ma spalonych, rzutów wolnych i kartek.

Poza tym, zamiast pojedynczego meczu Ligi Europy postanowiono dodać możliwość zagrania finału wybranych rozgrywek pucharowych, m.in. FA Cup, DFB Pokal, Ligi Mistrzów, czy UEFA Europa League.

- W FIFA Ultimate Team dodano nowy kwalifikator do FUT Champions, czyli Division Rivals. Na początku rozgrywamy kilka meczów kontrolnych, które pozwolą systemowi dokooptować nas do danej ligi na podstawie umiejętności i wyników. Im więcej punktów doświadczenia posiadamy, tym większa szansa na awans do wyższej dywizji. Najlepsi zawodnicy każdej z nich kwalifikują się do ligi weekendowej, a także otrzymują nagrody w postaci paczek i monet,
- Ogłoszono kilka nowych Ikon, które pojawią się w paczkach FUT. Są to: Raul Gonzalez Blanco (Hiszpania), Eusebio (Portugalia) Rivaldo (Brazylia), Johan Cruijff (Holandia), Frank Lampard i Steven Gerrard (Anglia).

W ciągu najbliższych kilku dni powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat nowości w trybie kariery, listy utworów, które pojawią się w grze, czy też poznać listę nowych lig i zespołów. Zapewne potwierdzona zostanie pełna licencja dla rozgrywek we Włoszech, oraz chińskiej CSL.

Reigon Sobota 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Sobota 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Sobota 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Sobota 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Sobota 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK