Kilka "nowości" z gry FIFA 19

Witajcie!

W godzinach popołudniowych ekipa EA Sports wypuściła niczym serię z AK-47 masę klipów video przedstawiających rozgrywkę, oraz wiadomości na temat "nowości".

Na pierwszy ogień wyszła prezentacja systemu Active Touch, który umożliwia jeszcze większą kontrolę nad futbolówką, niż do tej pory, poprzez dodanie nowych sposobów przyjęcia piłki, zwodów, czy uników. Coś w stylu systemu przyjęcia z FIFy 2005.Klip ten potwierdza, że w angielskiej wersji językowej będziemy mieli do czynienia z dwoma duetami komentatorów - dotychczasowym (Martin Tyler i Alan Smith) dla większości rozgrywek i turniejów, oraz nowym (Derek Rae i Lee Dixon), który pojawi się podczas spotkań w europejskich pucharach (Liga Mistrzów, Liga Europy i Superpuchar UEFA).

Chwilę później naszym oczom ukazał się klip przedstawiający zupełnie nowe podejście do taktyki. Każde ustawienie ma wstępnie spersonalizowany plan rozgrywania meczu (np. zagęszczenie w środku pola, czy szybkie kontrataki), które w trakcie rozgrywania każdego pojedynku będzie można modyfikować przy użyciu zaawansowanego edytora. Do współpracy przy tym elemencie zaproszono kilku szkoleniowców z Premier League.Na koniec największa zmiana, która może być elementem bardzo długiego obywania się z nią - Timed Finishing. Polegać ma na tym, że przycisku strzału użyjemy 2 razy - najpierw w celu dostosowania siły, później, w momencie zetknięcia się nogi z piłką, kiedy to zadecyduje się sprawa celnego, lub zmarnowanego kopnięcia. Będzie on obsługiwany na dwa sposoby - w przypadku włączenia Trenera otrzymamy pasek z dwiema kreskami, które trzeba zatrzymać w odpowiednim momencie, by strzał się powiódł; ewentualnie będziemy musieli zwracać uwagę na znacznik zawodnika, który trzeba będzie obserwować, bowiem gdy zaświeci się zielony kontur, będziemy musieli od razu wykonać uderzenie.

Reigon Wtorek 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Wtorek 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Wtorek 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK