Tryb kariery w FIFA 17, czyli zmiany, zmiany...

Witajcie!

Z okazji zbliżających się targów Gamescom, ekipa EA postanowiła podzielić się masą informacji, dotyczących najnowszej części serii gier FIFA, która swoją premierę w naszym kraju będzie miała 29. września. Na pierwszy ogień poszła spora rewolucja w trybie kariery!

Po pierwsze, zmodyfikowano system oczekiwań zarządu. Oprócz dotychczasowych maksymalnie dwóch zadań, dotyczących pozycji w lidze i wyniku w rozgrywkach pucharowych, wszystko zostaje podzielone na 5 mniejszych sekcji:

- Sukcesy w kraju,
- Sukcesy międzynarodowe,
- Ekspozycja marki,
- Finanse,
- Rozwój młodzieży.

Dzięki temu zbliżamy się do znanych m.in. z konkurencyjnych serii gier piłkarskich (np. Football Managera) standardów, gdzie oprócz wyników będą liczyć się nasze zdolności zarządzania. Włodarze będą mogli od nas zażądać np. wprowadzenia kilku młodych piłkarzy do pierwszego składu, czy spopularyzowania klubu na Bliskim Wschodzie lub w Ameryce Północnej, co może okazać się późniejszą machiną klubowego zysku. Nareszcie oprócz limitu budżetowego pojawia się też utrzymanie określonego balansu finansowego na koniec sezonu. Co więcej, niektóre z zadań będą stawiane nam w trybie długofalowym (np. zwycięstwo w europucharach w ciągu dwóch sezonów).

Po drugie, od tej wersji również pojawi się wariant, znany z produkcji brytyjskiej konkurencji na rynku gier z trybami menedżerskimi, czyli awatar naszego szkoleniowca. W porównaniu z grą od Segi i Sports Interactive, będziemy mieli wybór między kilkoma stworzonymi wcześniej facjatami bez możliwości ich edycji, jednak tak, jak w FM, będziemy mogli ujrzeć trenera, szalejącego za linią boczną. Z mniejszych nowości należy wspomnieć o dodaniu ligi japońskiej do gry, za czym idzie również do trybu kariery.

We wtorek wieczorem ma odbyć się konferencja, dotycząca zmian i nowości w FIFA Ultimate Team, oraz pokazany zostanie najnowszy trailer gry (zapewne będzie również intrem, które pojawi się w grze). Śledźcie nas na bieżąco, bowiem będziemy podawać coraz więcej newsów, dotyczących gry!

Reigon Piątek 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Piątek 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Piątek 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Piątek 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Piątek 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK