Nowości w grafice i dźwięku gry FIFA 17!

Maraton nowych informacji od EA czas zacząć!

Wczesnym popołudniem na oficjalnej stronie gry FIFA przedstawiono, co nowego pojawi się w grze dla konsol Xbox One/PlayStation 4 i komputerów PC pod względem grafiki i dźwięku. Dzięki unikalnej umowie między "Elektronikami" a władzami Premier League, będziemy mogli zobaczyć stadiony wszystkich klubów najwyższej klasy rozgrywkowej, co za tym idzie, dodane zostają Riverside Stadium, na którym gra zespół Middlesbrough, oraz Stadion Olimpijski w Londynie, będący nowym obiektem domowym dla West Ham United, zastępujący wysłużone Boleyn Ground. Oprócz tego pojawi się również Suita City Football Stadium, na którym na co dzień swoje mecze gra japońska Gamba Osaka.

Podczas spotkań pojawi się sporo nowych obiektów, takich, jak pokazy pirotechniczne przed meczami, podstawki na piłkę, oraz okalające wyjście z tunelu bandy sponsorskie lig, ruchome ścianki dla reklamodawców, wyjątkowe dla każdego zespołu chorągiewki przy narożnikach, oraz kolory siatek w bramkach, oparte na barwach krzesełek stadionu. Poza tym doczekaliśmy się kolejnej realistycznej oprawy telewizyjnej dla pojedynczych rozgrywek, po Premier League i Bundeslidze, pora na Puchar Anglii!

Poza tym, pojawi się również masa nowych obiektów we wszystkich belkach graficznych, np. miejsca, gdzie lądowała piłka przy strzałach na bramkę.

Po grafice, pora na dźwięk, a dokładniej komentatorów, w tej edycji doczekamy się więcej wygłaszanych kwestii na temat rangi meczu, m.in. informacji o tym, że mamy do czynienia z meczem o wszystko dla którejś z drużyn, czy spotkaniem, które może przypieczętować tytuł mistrzowski. Poza tym nagrano masę dialogów specjalnie do "Drogi do Sławy", dotyczących obecnej sytuacji Aleksa Huntera. Nie samym komentarzem jednak gra stoi, o czym świadczy dodanie ponad 500 nowych przyśpiewek, głównie dla klubów dwóch najwyższych lig w Anglii i LaLiga. Poza tym pojawi się hymn "Hala Madrid", czy też znane z Mistrzostw Europy i spopularyzowane przez islandzkich kibiców "Huh!"

Nowych animacji okazywania emocji doczekają się zawodnicy, oraz szkoleniowcy, którzy będą żywiołowo reagować na kartki, zmarnowane okazje, niesamowite parady bramkarskie, czy gole.

Reigon Wtorek 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Wtorek 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Wtorek 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK