Mistrzostwa FUT i inne nowości w FIFA 17

Witajcie!

W trakcie konferencji EA na targach Gamescom w Kolonii poznaliśmy kolejne nowości, dotyczące gry FIFA 17, przede wszystkim trybu FIFA Ultimate Team! Pora je przedstawić teraz Wam!

Kilkustopniowe Mistrzostwa FUT!

Przez 12 miesięcy zabawy w FIFA 17 pojawią się turnieje mistrzowskie, których łączna pula w ostatecznej rozgrywce może wynosić ponad 1 milion dolarów! Wszystko zaczyna się od turniejów lokalnych, gdzie poprzez kolejne wygrane w pucharach weekendowych otrzymamy nie tylko tradycyjne nagrody w postaci paczek i coinsów, ale także będziemy awansować do coraz lepszej stawki. W etapie online będzie można awansować do rozgrywek regionalnych, zaś jeśli okażemy się w nich najlepsi dostaniemy szansę walki o mistrzostwo Ultimate Team, organizowane wespół z dotychczasowymi Interaktywnymi Mistrzostwami Świata FIFA!

FUT Champions!

Jest to zarówno rozszerzenie zabawy w obecnych turniejach online, jak i kwalifikator do Mistrzostw FUT. Najlepsi gracze w miesięcznych regionalnych rankingach dostają szansę walki o wspomnianą w poprzednim akapicie nagrodę. Będą one bardzo podobne do dotychczasowych rozgrywek, mowa tutaj o turniejach tematycznych, m.in. turniej Serie A, czy gwiazd MLS.

Wyzwania budowania składu

Do wyboru dostajemy kilka wyzwań na tydzień, możemy wybrać jedno z nich. Naszym zadaniem będzie m.in. ułożenie składu, zgodnego z wymaganiami, np. złożonego z kart graczy dwóch narodowości, czterech lig, w tym czterech złotych. Możemy wykonywać je z pomocą asystenta, lub zabawić się sami. Poza tym złożone będą one mogły być powiązane tematycznie. Nagrodą są tradycyjnie paczki, coinsy i inne bonusy, m.in. karty do wygrania TYLKO w tym trybie zabawy.

Nowe legendy (tylko dla XBOX One):

- Carles Puyol,
- Jamie Carragher,
- Alessandro Del Piero,
- Marc Overmars,
- Ole Gunnar Solskjaer,
- Paul Scholes,
- Juan Sebastian Veron,
- Rio Ferdinand,
- Emanuel Petit,
- Luiz Hernandez

Miejmy nadzieję, że zabawa w nowych trybach FUT będzie przednia i przyciągnie wielu graczy!

Reigon Wtorek 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Wtorek 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Wtorek 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Wtorek 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK