Masa przecieków z FIFY 17!

Witajcie!

Jak wiadomo już tylko kilka tygodni pozostało do premiery najnowszej edycji gry z serii FIFA. W serwisie YouTube można znaleźć zatem wiele informacji o samej grze, na podstawie rozgrywek z wersji beta, czy też nagrane fragmenty gameplay'u!

Wersja Demo

Użytkownik YouTube o nicku Defaltz udostępnił na swoim kanale bardzo dobrej jakości materiał z wersji demo, która ukaże się prawdopodobnie 14. września. Widać na nim listę drużyn, którymi będziemy mogli zagrać (Chelsea, Manchester United, Manchester City, Real Madryt, PSG, Bayern Monachium, Olympique Lyon, Juventus, Inter Mediolan, Gamba Osaka, Seattle Sounders i Tigres), oraz rozgrywkę z demonstracyjnej wersji trybu "Droga do Sławy" (z raportów wynika, że do tego fragmentu w faktycznej grze dojdziemy po dwóch godzinach zabawy), debiutu Huntera w pierwszym zespole Manchesteru United przeciwko Chelsea (Hunter zaczyna mecz z ławki).LaLiga Santander na wyłączność dla EA!

Inny Youtuber, Benny Mendes, udostępnił zaś trailer, przedstawiający WYŁĄCZNE PRAWA do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii, który swoją premierę ma mieć w tym tygodniu!Kilka utworów z soundtracku najnowszej FIFY!

Użytkownik, odpowiedzialny za wyciek trailera z LaLiga przedstawił również kilka utworów, które to pojawiły się w wersji beta FIFY 17. "Chariots" i "Jusfayu" były oczywistym wyborem, zwłaszcza, jeśli uważnie słuchało się muzyki z dotychczas udostępnionych trailerów gry.Lista cieszynek (niekompletna)

Benny'emu Mendesowi naprawdę należy solidnie podziękować za jego działalność, bowiem przedstawił on również listę cieszynek, dostępnych w becie FIFY 17. Z nowości mamy m.in. Predatora a'la Bafetimbi Gomis, czy coraz popularniejszy Dab Paula Pogby. Brakuje jeszcze słynnych "telefonów" Antoine'a Griezmanna, znanych z ostatniego trailera, ale w pełnej grze powinny się pojawić.

Reigon Niedziela 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Niedziela 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Niedziela 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Niedziela 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Niedziela 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK