FIFA 17 na EA Play, co nowego?

Witajcie!

Po długiej przerwie wracam z wiadomościami, dotyczącymi FIFY. Na dzień przed startem targów E3, ekipa EA Sports podczas dedykowanej imprezy EA Play postanowiła przedstawić, co nowego pojawi się w FIFIE 17, która pojawi się po raz pierwszy na silniku Frostbite!

Tryb "Droga do sławy"

Nareszcie doczekaliśmy się fabularyzowanego trybu kariery zawodnika. Wcielamy się w rolę Aleksa Huntera, wschodzącej gwiazdy angielskiego futbolu, wybieramy dowolny klub Premier League, gdzie spotkamy autentycznych zawodników i menedżerów każdej z ekip. To my decydujemy o tym, jak potoczy się kariera naszego bohatera, poprzez interakcje z mediami, czy różnego rodzaju życiowe decyzje, ale przede wszystkim, poprzez naszą grę na boisku. Tryb ten tworzony był we współpracy m.in. z Harrym Kanem, czy Tomem Wattem, twórcą biografii Davida Beckhama.

Modyfikacja stałych fragmentów gry:

- Bezpośrednie rzuty wolne - Nabiegaj na piłkę na różne sposoby przy rzutach wolnych, aby wpływać na jej rotację i trajektorię. Teraz możesz nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, aby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru.

- Nowe rzuty rożne - Nowy system celowania przy rzutach rożnych pozwala dokładniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Jednocześnie gdy piłka znajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym. Możesz też przełączyć się na piłkarza w polu karnym i poprosić o wrzucenie piłki idealnie na głowę.

- Nowe rzuty karne - Kontroluj w pełni ruch piłkarza podczas rozbiegu, nabiegaj na piłkę pod różnymi kątami i z różną prędkością. Wykonuj rzuty karne w niepowtarzalny sposób.

- Pełna kontrola nad wyrzutami z autu - Poruszaj się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca. Zamarkuj wrzut ruchem ramion, aby zmylić obrońcę. A na koniec wrzuć piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.

Ulepszone starcia fizyczne:

- Mechanizm odpychania - zmienia sposób przyjmowania piłki, dryblowania, walki bark w bark i gry w obronie. W ten sposób rywalizacja o pozycję i piłkę będzie dużo bardziej realistyczna. Nowy system pozwala skutecznie przytrzymać piłkę i dać koledze z drużyny czas na wyjście na dogodną pozycję.

, - Starcia między zawodnikami zyskują na realizmie na całej murawie: nowe zderzenia z bramkarzami, interwencje w poprzek tułowia, rywalizacja o bezpańskie piłki, walka o pozycję przy górnych piłkach i panowanie nad piłką podczas zastawiania się.

- Ochrona piłki podczas dryblingu - Nowy mechanizm zastawiania piłki zależny od bliskości rywala pomoże obronić piłkę przed atakami przeciwników. W ten sposób obrońca może jednocześnie chronić piłkę i poruszać się w dowolnym kierunku.

Nowe techniki w ataku:

- Niskie strzały - Nowa mechanika strzałów pozwoli Ci utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji — czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kropnięciu podbiciem.
, - Precyzyjne podania prostopadłe - Podkręcone, precyzyjne, na wolne pole. Stwarzaj nowe sytuacje podbramkowe wycyzelowanymi podaniami prostopadłymi.
- Mocne auty bramkowe - Rozpocznij szybką kontrę podając od bramki mocno i precyzyjnie.
- Uderzenia głową w dół - Większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala graczom skierować piłkę głową w dół i skozłować ją od ziemi, utrudniając bramkarzowi skuteczną interwencję.

System aktywnej inteligencji:

- Nieustanna analiza sytuacji na boisku - Teraz każdy zawodnik analizuje odległość od rywali oraz ilość dostępnego miejsca, aby lepiej oceniać możliwości wyprowadzenia ataku. Gdy gracz jest przy piłce, partnerzy z zespołu będą widzieli, czy możliwe jest podanie do nich, i wybiegali na pozycję albo szukali lepszej możliwości pokazania się do podania.
Nowy ruch w ofensywie - Bardziej inteligentni zawodnicy i większa aktywność bez piłki stworzy nowe, kreatywne sposoby rozbijania szyków obronnych rywali. Dostajesz wiele nowych sposobów kontrolowania sposobu konstruowania akcji — skoordynowane wybieganie na pozycję kilku piłkarzy jednocześnie, markowanie rajdów, wymienianie się pozycjami i wzywanie kolegów do pomocy to tylko niektóre z licznych możliwości.

Poniżej wideo, prezentujące "Drogę do sławy". Trailer iście filmowy!

Reigon Niedziela 04.09.2008 08:50

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Rex-er Niedziela 04.09.2008 13:29

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
Daniello Niedziela 04.09.2008 17:56

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Niedziela 04.09.2008 18:27

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
James Niedziela 04.09.2008 19:09

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK