FIFA 15 - POCZUJ MAGIĘ FUTBOLUW tym roku FIFA 15 to gra rewolucyjna. Z jednej strony wiele nowości na konsole nowej generacji, z drugiej przeniesienie silnika INGITE na wersje PC. Co w tym roku takiego rewolucyjnego? Sprawdźmy!

INTELIGENCJA EMOCJONALNA
Po raz pierwszy w historii gier piłkarskich zawodnicy będą zapamiętywać przebieg meczu i okazywać różne emocje w zależności od bieżących wydarzeń. Przygotowaliśmy ponad 600 emocjonalnych reakcji, dzięki czemu zawodnicy będą realistycznie reagować, tak jak na co dzień, w ważnych momentach meczu — po nieudanym odbiorze, zmarnowanej okazji bramkowej czy zdobyciu ważnej bramki.

Dynamiczna prezentacja meczu
Mecze piłkarskie cechują się niepowtarzalną dynamiką a kibice na trybunach bardzo silnie wczuwają się w wydarzenia na murawie. Komentatorzy będą teraz wygłaszać uwagi na temat reakcji trybun, a ponadto gracze usłyszą nowe okrzyki i zaśpiewy specyficzne dla konkretnych krajów i klubów. Spotkania dodatkowo ożyją dzięki nowym reakcjom trenerów przy linii bocznej i zawodników na ławkach, cieszynkom z udziałem całego zespołu i wielu innym tego rodzaju udoskonaleniom.

Bramkarz nowej generacji
Bramkarze w grze FIFA 15 zostali zaprojektowani zupełnie od nowa. Ponad 50 nowych animacji obrony, poprawiona SI, instynktowne parady, realistyczne modele bramkarzy, przydatne podpowiedzi oraz rykoszety czynią grę bramkarzem dużo przyjemniejszą.

Taktyka drużyny
Koledzy z drużyny i przeciwnicy będą reagować na przebieg meczu i dostosowywać swoją taktykę do bieżącej sytuacji tak samo, jak robią to piłkarze podczas prawdziwych spotkań. W grze FIFA 15 napotkacie takie taktyki jak parkowanie autobusu w polu karnym czy zagrywanie na aferę w pole karne.

NIESAMOWITA GRAFIKA

Realistyczny wygląd zawodników
Poznajcie piłkarzy nowej generacji. Twarze zawodników są odwzorowane z niebywałą dbałością o szczegóły a modele ciał wyglądają bardziej realistycznie niż kiedykolwiek dotąd. Do tego stroje piłkarzy będą poruszać się zupełnie niczym ich prawdziwe pierwowzory, a także będą stopniowo pokrywać się plamami od błota i trawy.

Żyjące boisko
Stadiony ożywają i tętnią emocjami w sposób, jaki wyzwolić może tylko piłka nożna. Murawa będzie wykazywała coraz większe zużycie, nosząc ślady biegów, kopnięć, starć i wślizgów. Chorągiewki w narożnikach boiska będą się poruszać a bramki trząść po trafieniu piłką. Gdy dodamy do tego animowane tablice reklamowe LED, uzyskamy idealne odwzorowanie prawdziwych meczów piłkarskich.

STEROWANIE ZAWODNIKAMI
Zwinność i panowanie nad piłką

Pozostawiaj obrońców za plecami i panuj nad piłką niczym najwięksi wirtuozi futbolu. Zawodnicy lepiej zachowują równowagę, zyskują większą kontrolę nad swoim tułowiem i potrafią bardziej precyzyjnie prowadzić piłkę. Dzięki temu indywidualny styl największych gwiazd futbolu jest wyraźnie widoczny na ekranie. Wszyscy gracze z pewnością pokochają doskonałe panowanie nad piłką w pełnym biegu lub podczas mijania dwóch stojących blisko siebie obrońców.

Realistyczne zachowanie piłki
Udoskonalony system dryblingu i prowadzenia piłki sprawia, że piłkarze w grze FIFA 15 dużo lepiej reagują na polecenia wydawane im przez graczy. Każdy z pewnością od razu zauważy dużo wierniejsze odwzorowanie trajektorii lotu piłki po każdym kopnięciu. Zachowanie futbolówki odpowiednio zmienia się po każdym dotknięciu, kopnięciu i rykoszecie.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: