Kolejna paczka dodatków!

Hejo! Już za 3-4 dni premiera dema FIFA 16, lecz ciągle mamy erę piętnastki :). Z tego powodu dorzucam wam do waszego zbioru dodatków kolejne wypociny patchmakerów z całego świata. A więc:

Pierwszym dodatkiem są bandy dla Ligi BBVA na ten sezon. Bandziochy zrobione są dla wszystkich 20 zespołów La Ligi. Stworzył je patchmaker IVANSOTO, który postarał sie nawet o ładną teksturę (co w obecnych czasach nie zawsze jest standardem...)

Drugim dodatkiem są stroje Chelsea Londyn , już z nowym sponsorem (Yokohama). Te zaś stworzył TUNEVI. Oczywiście paczka zawiera wszystkie rodzaje strojów w jakich będzie grać zespół z Londynu

Przenosimy się na północ, ale ciągle zostajemy w lidze angielskiej. Tym razem sa to dla was stroje Man Utd. Jak wiecie, od tego roku grają w trykotach adidasa, co FifaModderIndo odwzorował w dość dobry sposób, dając nawet wzór inspirujący stare koszulki czerwonej części Manchesteru z początku lat 90tych.

Wracamy do Hiszpani, a dokładniej do Barcelony, gdzie na Camp Nou grają własnie w nowych, zupełnie wymyślonych od nowa strojach (czytaj- paski w drugą stronę :p). Messi i spółka je sobie chwalą ,a ERICK_SAJCHE odwzorował je, pokazując swoje umiejetności.

Oczywiście, bandy wrzucamy do folderu adboards w data/screenascess a stroje dodajemy przez Creation Mastera. Wszystkie dodatki są kompatybilne z FIFA 14.

POBIERZ - BANDY LIGA BBVA
POBIERZ - CHELSEA KITS 15/16POBIERZ - FC BARCELONA KITS 15/16POBIERZ - MAN UTD KITS 15/16
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: