O grze
Oto pięć innowacyjnych zmian, które zrobią prawdziwą rewolucję w grze EA SPORTS FIFA 13:

Nowy Inteligentny Atak to najbardziej wyrafinowana sztuczna inteligencja osiągnięta przez zespół tworzący serię FIFA. Będzie dostępna w grze FIFA 13 na konsolach HD oraz PC. Pozwoli graczom na analizę przestrzeni, złamanie obrony oraz myślenie dwa kroki do przodu. Gracze będą w posiadaniu narzędzia, które pozwoli im na lepsze wyprowadzenie akcji, odpychanie obrońców, co ułatwi przejście przez linię obrony naszym kolegom z zespołu, a także znalezienie lepszych pozycji do wykonania skutecznego ataku.

Dzięki wszechstronnemu i intuicyjemu Kompletnemu Dryblingu każdy ruch w FIFA 13 ma znaczenie. Inspirowany umiejetnościami najlepszego piłkarza świata – Lionela Messi’ego – pozwala graczom stawić czoła przeciwnikom używając precyzyjnego dryblingu, dzięki czemu jeszcze łatwiej być groźnym podczas sytuacji jeden na jednego. Zawodnicy szybciej zmieniają kierunek biegu oraz są bardziej efektywni w ucieczce przed obrońcami na dłuższych dystansach.

Z kolei zastosowany w grze FIFA 13 First Touch Control zmieni sposób kontroli nad piłką, a jej opanowanie będzie trudniejsze. Teraz to jak długo ją utrzymamy będzie zależało od presji obrony, trajektorii lotu oraz prędkości podania. To stworzy większe szanse na odbiór piłki przez przeciwnika.

Druga generacja Fizyki Zderzeń zawodników zostanie poszerzona o walkę między zawodnikami w chwilach, gdy nie są oni przy piłce. Obrońcy odpychają się i ciągną by mieć jak najlepszą pozycję oraz używają swojej postury i siły by zmusić przeciwników do podjęcia złej decyzji tuż przed przejęciem piłki.

Taktyka Rzutów Wolnych to narzędzie, które w FIFA 13 pozwoli zawodnikom na tworzenie groźnych i nie przewidywalnych sytuacji, mających za zadanie zmylić najlepszych zawodników na boisku. Jednoczesne podejście do piłki przez trzech atakujących zawodników czy więcej możliwości podań to tylko niektóre z dostępnych opcji dla drużyny wykonującej rzut wolny. Obrońcy mogą natomiast ustalić ilu graczy stanie w murze, a także który z nich pobiegnie w kierunku piłki po wykonaniu rzutu.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK

CENTRUM PLIKÓW
NAJLEPSZE
NAJNOWSZE

Nazwa Pliku:

Gra: