Mega Patch PL 12 v.2
Od tej chwili na naszym serwerze dostępna jest najnowsza wersja dodatku Mega Patch PL 12 oznaczona numerkiem 2. Patch jest w pełni kompatybilny z najnowszą aktualizacją FIFA 12 oraz z DLC - UEFA Euro 2012™. Co znajdziemy w najnowszej wersji MPPL? W łatkę włączony jest update, a więc znajdziemy tam wiosenne składy dla polskich klubów, bandy i uaktualnione stroje. Oprócz tego dodany został stadion Lecha Poznań, piłka adidas Tango 12 oraz nowe buty dostępne w menu edycji piłkarzy. Wraz z MPPL wbudowany mamy również update do DLC Euro 2012, który poprawi nam nielicencjonowane stroje oraz nazwiska piłkarzy Ukrainy, Serbii, Walii oraz kilku innych.


Serdecznie zapraszamy do download'u.
Po instalacji tej wersji nie trzeba instalować MPPL Update.







W odpowiedzi na padające pytanie: co jeśli nie mam zainstalowanego dlc z dodatkiem Euro? - Patch jest skonstruowany tak, że gdy masz DLC to automatycznie zostanie ono poprawione, jeśli go nie posiadasz nic się nie stanie - zwykła FIFA 12 będzie normalnie działać wraz z dodatkiem MPPL 12.
marcinl506 Poniedziałek 30.04.2012 17:34

Witam. Mam problem. Po zainstalowaniu MPPL 12 V2 gra wyrzuca po wciśnieciu GRAJ tz. przed wyborem języka. Liczę na pomoc. Z góry dzięki.
Opeel Poniedziałek 30.04.2012 17:37

Użyj regeneratora plików: http://www.fifa-patch.com/tag/i86-regenerator-full-version-fifa-12
marcinl506 Poniedziałek 30.04.2012 17:45

Dzięki wielkie. Dobra robota :)
mackdom Poniedziałek 30.04.2012 18:19

a można zjechać file Master
Opeel Poniedziałek 30.04.2012 18:25

Powinno działać bez żadnych regeneratorów, ale jeśli jednak nie to tutaj nie ma różnicy jakiego użyjemy - można oczywiście również tego z File master 12.
mackdom Poniedziałek 30.04.2012 18:28

txt za odp
henry80 Poniedziałek 30.04.2012 18:58

Tylko polska liga została zaktualizowana?
kostek90 Poniedziałek 30.04.2012 19:12

Z tą łatką można grać online? nie będzie wadziła?
Opeel Poniedziałek 30.04.2012 19:26

cytuję, kostek90;820527 napisał:Z tą łatką można grać online? nie będzie wadziła?


Tak można bezproblemowo grać online.

Dla tych którym przeszkadza to, że składy są nieaktualne w zagranicznych ligach - zawsze można zaktualizować składy z Menu opcji. Po aktualizacji składów z gry będą dostępne wszystkie koszulki (wraz z alternatywnymi), stadion Lecha, buty i piłki. Nie będzie jednak możliwości gry zespołami 1 ligowymi.
kostek90 Poniedziałek 30.04.2012 20:02

Fajny patch :) polecam, stadion ładnie się prezentuje
-Dzemil- Poniedziałek 30.04.2012 20:21

Super robota, ale czy nie da się zlikwidować tych BRZYDKICH PASÓW miedzy murawą a trybuną które zasłaniają chyba reklamy bo z pod nich wystają? Gdyby nie to to byłoby świetny stadion ?
-Dzemil- Poniedziałek 30.04.2012 20:46

Mam korki ale nie mam ich nazw jak można to poprawić? (mam albo jakieś dziwne nazwy albo np. buty są nike a podpisane są jako adidas)
vmac Poniedziałek 30.04.2012 20:56

Sorry, że pytam ale co mam pobrać MPPL 12, czy MPPL 12 update. Pytam, bo wszystkie są z dużo wcześniejszą datą i nie wiem, które pobrać
-Dzemil- Poniedziałek 30.04.2012 20:58

Musisz pobrać to:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3875
Lucas. Poniedziałek 30.04.2012 21:02

Mi działa wszystko, bez problemów. Butki wyglądają świetnie! :D
matiszal95 Poniedziałek 30.04.2012 21:31

Jest mozliwosc aby wgrac tylko stadion jesli tak to jaki czy macie go aby udostepnic gdzies z gory dzieki
matiszal95 Poniedziałek 30.04.2012 21:48

w folderze stadium jest 5 plikow rx3 ktore to stadion w poznaniu jezeli ktos moze powiedziec
__SaNd1__ Poniedziałek 30.04.2012 21:52

Kiedy beda 3 drugie stadiony polskie wraz z ukrainskimi ?
knyfel Poniedziałek 30.04.2012 22:24

właśnie kiedy będą pozostałe polskie stadiony??
Miuosh Poniedziałek 30.04.2012 23:52

Wszystko ma czas swój i miejsce swoje. Myślicie, że przez majówkę nie mamy nic innego do roboty jak robić patcha i go testować :) ? Cierpliwości.
knyfel Poniedziałek 30.04.2012 23:58

myślałem że wyjdzie tylko update ze stadionami a nie cały MPPL v2, dlatego pytam bo czekam na stadion w Gdańsku i Wrocławiu.
Thiago83 Poniedziałek 01.05.2012 00:06

Mam pytanie dotyczące otoczki polskiej ligi czyli band i menusów telewizyjnych. Czy sa one tylko w polskiej lidze czy takze w innych ligach?
knyfel Poniedziałek 01.05.2012 00:22

ha sa wszystkie tylko pozostale mają boardsy euro 2012 :D
Thiago83 Poniedziałek 01.05.2012 02:07

Może doprecyzuje. Chodzi mi oto, by bandy charakterystyczne dla polskiej ligi nie pojawiały się w innych ligach. Czy tak jest w tym patchu?
knyfel Poniedziałek 01.05.2012 07:33

bandy są przypisane do drużyn czyli polskich, natomiast scoreboard ma numer 4002 czyli taki sam jak np w bundeslidze czyli bd musiał zmieniać
entlik97 Poniedziałek 01.05.2012 10:05

Ja mam pytanie dlaczego Ruch Chorzów nie ma uaktualnionych strojów???
tomekkolejorz84 Poniedziałek 01.05.2012 10:35

witam dalo by rade zmienic kibicow przyjezdnych na stadionie kolejorz na 4 trubune bo oni sa u mnie w kotle :keke:
maciejo123 Poniedziałek 01.05.2012 10:45

Witam dlaczego na II trybunie ( Kocioł ) mieści się sektor gości , można to jakoś przemienić? Pozdrawiam:)
nerwi Poniedziałek 01.05.2012 12:40

A jak mam zainstalowany mppl i update to muszę odinstalować mppl i fife i wszystko od nowa instalować?

I jak z karierą? trzeba zaczynać od nowa?
matiszal95 Poniedziałek 01.05.2012 14:00

Wiem ze to nie wasza wina ale mam pytanie dlaczego nie wazne czy gram w dzien czy w nocy w poznaniu to jest caly czas efekt nocy i ten stadion wyglada jak by mial dach
Miuosh Poniedziałek 01.05.2012 17:07

Bo ten stadion w zasadzie obsługuje tylko noc i na nią jest głównie nastawiony.
maciejo123 Poniedziałek 01.05.2012 17:14

to jak z tymi gośćmi w Kotle , można coś wykombinować , żeby usunąć przyjezdnych z kotła np: na 4 trybune ? :)
knyfel Poniedziałek 01.05.2012 17:36

a ja troszkę poprawiłem wam ten stadion żeby nie było przy wyjściu z tunelu tej śmiesznej świecącej bramki i tych kartek, pozostałości po Euro 2012.
entlik97 Poniedziałek 01.05.2012 17:43

Ja poproszę o poprawienie strojów Ruch Chorzów
Undertakerthe Poniedziałek 01.05.2012 17:58

Witam, pacz kompletnie nie działa mi na wersji z Origin, po instalacji usuwam plik squads z M.D, w folderze z grą wszystkie pliki mają od razu rozszerzenia bh. po włączeniu gry pojawia się czarny ekran i zaraz wywala do pulpitu. Niestety po instalacji pacza nie mam plików data8.big i data8.bh więc zabawa Filemaster odpada. Co może być problemem??
MatiGRCHW Poniedziałek 01.05.2012 18:49

A można na wcześniejszą wersje instalować czy trzeba usunąć tamta?
seba1953 Poniedziałek 01.05.2012 19:16

Mam pewien problem. Zainstalowałem patcha na czystą, Fifę zregenerowałem i chciałem pograć w karierze. No więc dochodzie do daty 17 wrzesień( już z 5 meczy było) wszystko ładnie pięknie i FIFA się wyłącza. Próbowałem regeneratorem i nic. Ma ktoś pomysł?
MatiGRCHW Poniedziałek 01.05.2012 19:37

A jak mogę to zregenerować bo mi nie działa? pomocy ! nawet zmieniałem nazwy plików na bh i nic nie działa , przeinstalowałem fife i nic co mam zrobić?
Opeel Poniedziałek 01.05.2012 19:46

Undertakerthe, MatiGRCHW - Zregenerujcie pliki albo programem File Master w Tools -> Regenerate BH lub programem i86 Regenerator do pobrania stąd: http://www.fifa-patch.com/tag/i86-regenerator-full-version-fifa-12
vmac Poniedziałek 01.05.2012 20:11

Zainstalowałem update i zauważyłem, że graczy, których wcześniej dodałem do wolnych agentów nie ma, więc pododawałem na nowo (lubię pograć niektórymi zawodnikami, którzy w fifie niestety nie mają klubu jak np. quaresma, kezman, itp.) ale jak wchodziłe w transfery (już po utworzeniu trybu menedżerskiego) i kliknę w wyszukiwaniu na wolnych agentów to on szuka i nagle wywala z gry. Macie jakąś radę ? Tylko proszę nie piszcie zrezygnuj z tych piłkarzy :)
MatiGRCHW Poniedziałek 01.05.2012 20:23

tylko co mam zregenerować bo nie ogarniam się w tym kompletnie :/ sorki że tak wypisuje ale chciał bym pograć sobie w 1 Lidze
Opeel Poniedziałek 01.05.2012 21:01

MatiGRCHW - Po prostu wybierz GO w programie i86 Regenerator

vmac - Jakim programem dodajesz tych piłkarzy. Nie polecam Creation Master Beta, przez niego właśnie gra się krzaczy... Może to być spowodowane również tym, że zdublowałeś Kezmana, bo ja dodawałem go już do bazy ale nie przypisałem do żadnego klubu.
MatiGRCHW Poniedziałek 01.05.2012 21:13

Dobra Już wszystko Ogarnalem nie doczytałem dzieki wielkie :)
vmac Poniedziałek 01.05.2012 21:32

No niestety dodaje CM 12 ale wcześniej nie było takich kwasów i nie chodzi też o Kezmana bo tak jak wcześniej wcisnąłem go do wolnych agentów tylko. Wszystko zrobił tak samo jak przed instalacją update'a :(
matiszal95 Poniedziałek 01.05.2012 21:46

jezeli dodam do stadionu w poznaniu deszcz i snieg to czy cos sie stanie z baza danych lub tym podobne?
MatiGRCHW Poniedziałek 01.05.2012 23:21

A gdzie Świerczok z 1.FC Kaiserslautern?w Poloni Bytom też go nie ma :/
Kacper Poniedziałek 02.05.2012 07:44

Dlaczego u mnie 1 Liga Polska nosi nazwę k-league ?
seba1953 Poniedziałek 02.05.2012 08:39

Czy rozpoczynając nowa karierę jaka należy wziąć opcje?
Skład: Domyślny z WG
Aktualne własne
Pobierz najnowsze ?
MatiGRCHW Poniedziałek 02.05.2012 08:58

@Kacper u mnie też ale dla mnie to bez znaczenia:)
@Seba jak masz pozmienianych zawodników (np.transfery lub zmieniałeś korki czy umiejętności ) to weź "aktualne własne" a jak nie to domyślne,a lepiej nie pobieraj składów bo podobno nie bedziesz mógł grać w 1 Lidze.
Pozdro.
vmac Poniedziałek 02.05.2012 09:31

MatiGRCHW
Są nawet dwa Świerczoki ale we free agents
Opeel Poniedziałek 02.05.2012 12:02

Błąd ze Świerczokiem poprawiony, dzisiaj wrzucę na serwer nową wersję a dla tych którzy już mają pobrany patch samą bazę danych.

Ktoś pisał o transferach, u mnie wszystko działa: (Testowane na Składy: Aktualne własne)
kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć
vmac Poniedziałek 02.05.2012 12:35

Opeel a wiesz może co może być powodem błędu opisanego wcześniej przeze mnie. Chodzi o tych wolnych agentów ??
Opeel Poniedziałek 02.05.2012 13:15

Entlik poprawione:
kliknij, aby powiększyć

vmac - ja obstawiam, że to wina CM.
vmac Poniedziałek 02.05.2012 13:36

No być może ale czy jesteś w stanie coś poradzić. No bo przedtem nie miałem takiej sytuacji. Coś jakby się CM12 trochę nietolerował z najnowszym updatem (oczywiście chodzi mi tylko o mój problem)
przmog Poniedziałek 02.05.2012 13:48

Co zrobić, żeby mieć te stroje z Ruchu?
Opeel Poniedziałek 02.05.2012 14:03

Na serwerze jest już poprawiona wersja. Dla tych którzy jednak mają już zainstalowany patch wrzucę później tylko same koszulki.
__SaNd1__ Poniedziałek 02.05.2012 14:29

Ja czekam na pozostale polskie stadiony z EURO i te ukrainskie :)
entlik97 Poniedziałek 02.05.2012 15:20

Bardzo dziękuje Opeel
Undertakerthe Poniedziałek 02.05.2012 16:40

Dobra zregenerowałem gra się włącza, ale wywala cały czas przy edycji zawodnika (składy pobrane z sieci, brak pierwszej ligi)
misiek12319 Poniedziałek 02.05.2012 17:12

czemu jak daje pobierz składy to usuwa sie 1 liga polska to raz i dlaczego pisze mi k-league zamiast 1 liga hm??
lewap37 Poniedziałek 02.05.2012 17:34

Opel , nie tylko vmac ma problem z wolnymi agentami , ja takżę go mam , i to bez uzywania CM . Możę to być ogólny błąd przy patchu .
Miuosh Poniedziałek 02.05.2012 17:58

cytuję, Undertakerthe;821201 napisał:Dobra zregenerowałem gra się włącza, ale wywala cały czas przy edycji zawodnika (składy pobrane z sieci, brak pierwszej ligi)


składy pobrane z sieci = wywalenie składów z mppl. proste.
matiszal95 Poniedziałek 02.05.2012 19:52

wiem ze macie kupe roboty bo tak mowiliscie ale taka przyblizona data premiery tych stadionow jakie dodacie z euro mozna chyba podac tak ok czy w tym tygodniu czy w nastepnym beda mogli byscie powiedziec z gory dzieki
MatiGRCHW Poniedziałek 02.05.2012 20:08

A ja mam jeszcze 2 pytania
1. Czemu nie ma aktualnych stroi bramkarskich dla Legii ?
2. U mnie nie ma Świerczoka Ani w wolnych ani w żadnym zespole
co mam zrobić aby on sie pojawił ? a do pytania 1. Dało by rade je zrobić?


[URL="http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie.3.aspx/620/0/Wprzerwie/6a71a397-502f-4756-96e4-ce479f0b6a36_20111128115002_20111126cslg0039.jpg"]http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie.3.aspx/620/0/Wprzerwie/6a71a397-502f-4756-96e4-ce479f0b6a36_20111128115002_20111126cslg0039.jpg

[URL="http://bi.gazeta.pl/im/5/11538/z11538595X,Widzew---Legia-1-1--Dusan-Kuciak.jpg"]http://bi.gazeta.pl/im/5/11538/z11538595X,Widzew---Legia-1-1--Dusan-Kuciak.jpg
vmac Poniedziałek 03.05.2012 10:05

ooo lewap37 też ma taki problem !
Może ktoś pomóc jakoś, Opeel masz jakiś pomysł ?
:(
Sebo Poniedziałek 03.05.2012 10:45

Mam pytanie: Czy jeżeli gram na MPPL 12 v.1.0 i mam tam karierę Athleticiem Bilbao, to czy gdy zainstaluję v.2.0 to nie będę mógł już tej kariery odtworzyć?
Miuosh Poniedziałek 03.05.2012 10:51

Baza danych jest chyba zmodyfikowana, więc chyba może być problem z uruchomieniem jej na v2. Tak mi się wydaje tylko :)
entlik97 Poniedziałek 03.05.2012 10:57

Kiedy wyjdzie patch poprawiający stroje i dodający pozostałe stadiony?
Miuosh Poniedziałek 03.05.2012 13:15

W swoim czasie, ciesz się tym co jest, chyba, że majóweczkę chcesz spędzić nerdząc przy kompie.


My nie mamy tyle czasu co Ty, a Opeel bogiem niestety nie jest.
entlik97 Poniedziałek 03.05.2012 14:56

Spoko, ale mi tylko najbardziej zależ na ty strojach Ruchu Chorzów
Undertakerthe Poniedziałek 03.05.2012 16:24

Witam czy istnieje jakiś program do edycji bazy danych?? Niechodzi mi o CM12 beta 6 po po nim gra krzaczy.

PS. Zastrzegajcie że po pobraniu składów z sieci gra wywala w edycji graczy ;)
Leslo Poniedziałek 03.05.2012 20:22

Witam,
Zainstalowałem ten patch. Niestety transfery nie działają. Nie ważne czy się wybiera na liście transferowej, do wypożyczenia czy wolny transfer. Gre wywala do pulpitu po kliknięciu wyszukaj.
Od dłuższego czasu obserwuję jak powstawał patch. Stadion Lecha- bezcenne, ale bez transferów grać się nie da.
matiszal95 Poniedziałek 03.05.2012 20:53

pytanie czy inni tez maja tak dziwnie ze nad stadionem jest strasznie ciemno nie widac jak by chmur i tak jakby to byl dach czy tylko jak tak mam
vmac Poniedziałek 03.05.2012 21:40

To może i mój problem się podczepia pod błąd z transferami.
Bo tak jak pisałem wcześniej po dodaniu paru grajków do wolnych agentów przy wyszukiwaniu w transferach też mnie wywala
knyfel Poniedziałek 03.05.2012 21:52

z tymi transferami też tak było w pierwszej częsci MPPL ale tylko w ciągu pierwszego sezonu, jak będziecie wyszukiwać wg drużyn a nie nazwiska to was nie wywali. Zrozumcie że baza danych piłkarzy przez I ligę i wypożyczenia nie jest tak jak fifowska oryginalna więc przeczekajcie I sezon i bd ok!!
LPman15 Poniedziałek 04.05.2012 11:44

Witam.
oto kilka błędów jakie znalazłem w nowym MPPL.

- Stadion Lecha (można grać tylko w nocy)
* nie można ustawić jako domyślny stadion dla lecha Stadion Miejski w Poznaniu
* jest źle podpisany w menu wyboru stadionów przed meczem.

- Myślałem, że wszystkie składy zostaną poprawione, lecz się myliłem, dla przykładu wszedłem w kadre FCB i zostało tam wszystko jakie było, nie wspominając o braku Piłkarzy takich jak np. Cuenca.

Jeśli to możliwe, proszę o zlikwidowanie błędów, i w swoim czasie wydać Finalny Patch również dodający te wszystkie Stadiony Polskie na Euro + Dombass Arena.
Opeel Poniedziałek 04.05.2012 12:29

Nie wiem jak to instalowałeś ale zarówno w MPPL Update jak i w najnowszej wersji MPPL v.2 w 1 drużynie Barcelony jest dodany Isaac Cuenca. Co do stadionu Lecha to również jest on ustawiony jako domyślny stadion Lecha oraz jego nazwa jest prawidłowa.
knyfel Poniedziałek 04.05.2012 12:49

Opeel jaki program robisz boardsy na polskie stadiony zamiast tych uefowskich z euro??
maciejo123 Poniedziałek 04.05.2012 14:30

Prosze o pomoc , jak gram Lechem na Bułgarskiej to ciągle gra się tnie , a podczas grania na innych stadionach wszystko działa lux , a jak gram na Lechu to strasznie tnie , co mam robić ? Pozdrawiam.
panczalok Poniedziałek 04.05.2012 14:47

Witam. Czy tylko ja nie mam cieni na nowym stadionie Lecha? Gracze przez to wyglądają na "wklejonych" na murawę, przez co gra na tym stadionie jest dla mnie praktycznie niegrywalna. Niestety, nie mogę go zmienić w trybie kariery, gdyż został przypisany na stałe do zespołu Kolejorza. Tak więc, da się to jakoś naprawić, czy ktoś zdradzi mi tajemnicę w jaki sposób zmienić stadion Lecha w karierze na jakiś inny? (przy rozpoczynaniu kariery). Z góry dzięki
knyfel Poniedziałek 04.05.2012 15:29

odpal cm 12 i tam w stadionach znajdź miejski w poznaniu i daj jako undefinied, zapisz i będziesz mógł przypisać każdy stadion do kolejorza.
matteq Poniedziałek 04.05.2012 20:18

Witam.
Otóż mam taki problem,po wgraniu patch'a wszystko ładnie pięknie tylko nie drużyny z ekstraklasy i I ligi.Konkretniej mówiąc przy wyborze którejkolwiek drużyny z T-mobile ekstraklasy i I ligi wyrzuca mnie do pulpitu.Pozostałe drużyny działają normalnie.
Z góry dziękuje za pomoc ;)
matiszal95 Poniedziałek 04.05.2012 20:37

mam takie pytanie wiem ze pisaliscie ostatnio ze macie kupe roboty ale moglibyscie napisac przyblizona date kiedy wyjda stadiony na euro czy to bedzie w tym tygodniu nastepnym czy wgl w maju to ulatwi wszystkim czekanie na to i nie bedzie glupiego pisania kiedy wyjda zalezy mi tylko zeby wiedziec kiedy wyjda i to wszystko zeby nie czekac zgory dzieki a co do stadionu lecha tez mam problem z cieniami i nad stadionem jest wiekla czarna dziura wyglada jakby stadion mial dach i nie widac ze gra sie z dzien z gory dzieki
rumba11 Poniedziałek 04.05.2012 21:39

Witam. Mam problem. Po instalacji MPPL 12 v.2 nie mam plików data8.big i data8.bh . Gra normalnie się włącza ,ale jest dalej jak "czysta FIFA" . W i68 regeneratorze wywala mi błąd "Error accsessing '.big': you must retieve this missing file in order to run application ! Kurde jestem w kropce,proszę o pomoc ;)
anternative94@o Poniedziałek 04.05.2012 22:36

Witam, mam problem z dodatkiem do Fify UEFA Euro. Otóż po instalacji nie było go w grze. Pisze, że jest zainstalowany, a ja nie wiem co robić. Pomóżcie.
Center Poniedziałek 05.05.2012 00:18

Witam, mam problemik:

Drużyny Ekstraklasy w I ligi nie mają strojów oraz flag. Nie da się niestety przez to grać. Re-instalacja patcha i regeneracje gry nie pomogły. Jak to rozwiązać?

Tu screen: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57a035563347381b.html"]ZOBACZ
Miuosh Poniedziałek 05.05.2012 01:48

wypakuj data8.big do katalogu game data przez file master 12
anternative94@o Poniedziałek 05.05.2012 10:13

Znajdzie się osoba, która coś mi doradzi. Ze dwa posty wcześniej napisałem, jaki mam problem. Pisałem już do EA, ale oni narazie nie odpowiadają.
kostek90 Poniedziałek 05.05.2012 11:54

Kiedy można się spodziewać reszty stadionów? :D
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 12:51

Kostek i cała reszta!! te stadiony już są w tym patchu!! W folderze stadium są pliki 254,255,256 i 257!! 254 to lech który ma pliki 254.1- dzień, 254.3- noc pozostałe mają tylko końcówkę 3. Więc jeżeli Ci tak bardzo zależy to kopiujesz pozostałe 3 pliki zmieniasz np.257.3 na 257.1 wklejasz je do folderu stadium w folderze scensets. Podbnie robisz w folderach crowd,fx oraz pitch. Następnie przez cm12 dodajesz pozostałe 3 stadiony do bazy danych i są już u Ciebie w fifie z jednym minusem mają boardy uefa euro 2012, nad którym pracuje Opeel robiąc mipmapy zastępujące uefowskie tj na stadionie lecha np. na poznań lub www.kkslechpoznan.pl aby było realistycznie!! Jeżeli chodzi o porę gry nigdy na nich nie będzie dnia bo tak są przygotowane przez EA, ale chyba lepsze to niż brak polskich stadionów. Wszystkich napaleńców zachęcam do próby stworzenia mipmap zastępujących Euro, tak aby wszystko ładnie wyglądało, wtedy zrozumiecie że to wymaga czasu!!
rumba11 Poniedziałek 05.05.2012 13:03

Pomoże ktoś ,bo bym sobie chętnie pograł
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 13:13

zainstaluj jeszcze raz patch.
rumba11 Poniedziałek 05.05.2012 16:28

Myślisz że nie próbowałem . Nie wiem kurde może w zły folder :/
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 16:40

teraz widzę, nie używaj tego regeneratora. Zainstaluj fifę od nowa i zregenreuj file master 12!! nie 68!!
walus77 Poniedziałek 05.05.2012 16:57

Serdecznie Witam
Czy już ktoś znalazł lekarstwo na te transfery
Zainstalowałem na nowo Fifę
zainstalowałem nowy dodatek
grać gram ale nie mogę zrobić żadnego transferu
bo od razu wywala mnie do sytemu, próbowałem i nazwiskami i klubami i to samo
NAPRAWI TO KTOŚ W KOŃCU???
rumba11 Poniedziałek 05.05.2012 17:12

Czyli ,że co jak mam zregenerować FIFĘ 12 file masterem ??
Od pocżątku mam :
1 .Zainstalować Fifę
2. Zregenerować File Masterem
3. Zainstalować MPPL 12
4. Zaisntalować EURO 2012 DLC
???
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 17:13

najpierw fifa, potem euro, na końcu mppl. Włącz i zobacz czy są zmiany w grze jak nie to regeneruj.
rumba11 Poniedziałek 05.05.2012 17:16

Ok dzięki za pół godziny powiem czy zadziałało :)
A mppl mam zainstalować do folderu Game ??
Jak to zregenerować ?
Nie mam jak zregenerować bo nie mam pliku data8.big !! Pomóżcie !!!
zuo Poniedziałek 05.05.2012 17:29

A jak mam v 1 to mogę to zainstalować bez odinstalowywania 1?
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 17:33

mppl sam wybiera folder gry jeżeli jest oryginalna. wchodzisz w file msater tool regenerate bh
Center Poniedziałek 05.05.2012 17:44

cytuję, Misiek.;822045 napisał:wypakuj data8.big do katalogu game data przez file master 12


Wielkie dzięki teraz działa ;]
walus77 Poniedziałek 05.05.2012 17:45

Jeszcze raz witam
Panowie robiłem tak jak piszecie a więc:
zainstalowałem od nowa Fifa 12
zainstalowałem MPPL (Euro jeszcze nie kupiłem)
załączyłem grę
zrobiłem nową karierę
wywalało mnie przy próbie kupna zawodnika transferach
programem FileM 12 zrobiłem tool regenerate bh
załączyłem grę spróbowałem w tej samej karierze i na nowej i dalej mnie przy transferach wywala
CO ROBIĆ !!??
Miuosh Poniedziałek 05.05.2012 17:54

cytuję, anternative94@o;821981 napisał:Witam, mam problem z dodatkiem do Fify UEFA Euro. Otóż po instalacji nie było go w grze. Pisze, że jest zainstalowany, a ja nie wiem co robić. Pomóżcie.


Wchodzisz do sklepu EA, sprawdzasz czy jest posiadane, wychodzisz na Arenę, pobiegasz kilka metrów, odpalasz DLC jeszcze raz i powinno działać. Takie trudne :facepalm: ? Btw. już o tym pisałem.
rumba11 Poniedziałek 05.05.2012 19:47

Dalej nie rozumiem co mam i jak wypakowac. Powiedzcie mi po kolei co mam zrobić. Nie mam data8.big
knyfel Poniedziałek 05.05.2012 22:16

fakt coś z tą bazą danych jest nie tak bo przy transferach wyrzuca z gry.
rumba11 Poniedziałek 06.05.2012 10:58

Pomoże ktoś nie mam tego pliku data8.big w folderze Game. Bardzo proszę o wytłumaczenie po kolei co mam zrobić :)
Opeel Poniedziałek 06.05.2012 12:35

W wersji 2 nie ma pliku data8.big. Jeśli gra nie działa poprawnie należy zregenerować pliki bh regeneratorem.
Co do transferów w trybie kariery należy wybrać składy: Aktualne własne.
kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć
walus77 Poniedziałek 06.05.2012 12:57

Z przykrością muszę stwierdzić że u mnie ustawienie składów na składy własne nie dała rezultatu czyli jak wywala do systemu tak wywala :-( czyli jakaś kiszka w porównaniu z MPPL12v1
bartekfigi Poniedziałek 06.05.2012 13:22

Witam , czy ktoś mógłby mi powiedzieć , czy jak nie instalowałem pierwszej części patcha a chce zainstalować V.2 to moge odrazu zainstalować , czy najpierw MPPL 12 tą pierwszą cześć ?.....prosze o szybką odpowiedź
rumba11 Poniedziałek 06.05.2012 14:16

Ok.To teraz może mi ktoś po kolei powiedzieć jak to zregenerować.W jaką zakładkę wejść i co i jak ?? Bardzo bym prosił :)
knyfel Poniedziałek 06.05.2012 14:36

walus proszę:http://www.mediafire.com/?fklhu0xcunn98j0
ściągnij,skopiuj i zamień w fifa12/game/data/db, następnie usuń składy i zapisane kariery i wszystko powinno śmigać bez problemu.
rumba11 Poniedziałek 06.05.2012 14:50

No pomoże ktoś ??
knyfel Poniedziałek 06.05.2012 15:05

file 12 master - tools - rgenerate bh!!
rumba11 Poniedziałek 06.05.2012 15:10

A co mam zaznaczyć ?
knyfel Poniedziałek 06.05.2012 15:16

nic powinny tam być pliki fify automatycznie tylko zregenerować
rumba11 Poniedziałek 06.05.2012 17:06

Nie mam nic automatycznie
knyfel Poniedziałek 06.05.2012 17:54

to masz nieoryginalną fifę buraku!!
Leslo Poniedziałek 06.05.2012 18:10

A jest możliwość wrzucenia samym stadionów z Euro ( jak już wszystkie będą gotowe) w postaci instalatora, aby dodać same stadiony bez całego patcha?
knyfel Poniedziałek 06.05.2012 18:11

Opeel jakiś problem musi być że baza danych nie zmienia jednocześnie polskiej bazy danych w loc, gdyż przy transferach wyrzuca, zamiast nazwy stadion miejski w poznaniu mam *stadium name 254, tak samo w butach też *shoesxxx.
Nazwę stadionu mogę zmienić przez cm otwieając z loc plik pl.db ale reszta wtedy i tak nie działa. Być może brak dlcEuro 2012 to powoduje bo już sam nie wiem co jeszcze można zmienić, na bazie danych z MPPL update wszystko działa jak marzenie poza tym że nie mam butów, stadion sam Sobie dodam więc bez problemu. Może coś pomyślisz bo ja nie mam żadnych pomysłów.
knyfel Poniedziałek 07.05.2012 08:10

Problem z wyrzucaniem z gry przy transferach rozwiązany. A zrobiłem tak że odpaliłem cm12 wybrałem select lan.db następnie dopisałem nazwę stadionu w poznaniu, tool expand datbase i file save. Po tym zabiegu nie wyrzuca z gry.
Opeel Poniedziałek 07.05.2012 12:48

Tutaj plik z dodaną nazwą stadionu Lecha: http://speedy.sh/67YbN/pol-pl.db
Skopiuj go do Game/data/loc
Pierwotnie nie dodawałem go, bo po automatycznym update gry w Origin powinno się samo dodać.

Dla tych którzy jeszcze nie pobrali - na serwerze jest już wersja z poprawionym plikiem z nazwami stadionów chociaż dla tych którzy mają najnowszą wersję update z Origin ten plik jest zbędny.
kamikadze666 Poniedziałek 07.05.2012 13:43

co zrobic jesli nie chce mi sie urochomic CM12 ? jesli do czegos to sie przyda windows xp
Stingou Poniedziałek 07.05.2012 14:15

@knyfel
U mnie twoja propozycja rozwiązania problemu (wyrzucanie do pulpitu po wciśnięciu "szukaj" w transferach) nie działa. Dodam, że mam normalne nazwy butów jak i stadionu. ;|
walus77 Poniedziałek 07.05.2012 17:48

Do kamikadze666
"nie chce mi się odpalić cm12 :/ mam duży problem chyba"
Ja mam Win 7 i CM123 odpalam w następujący sposób (prawy przycisk myszki i "uruchom jako administrator")


Do Opeel
Pobrałem tą najnowszą poprawianą wersję i "prawie" jest dobrze
mianowicie u mnie po zainstalowaniu już nie wywala mnie z transferów, ale..
zawsze musi być jakieś ale :-( gdy w CM12 zwiększyłem sobie budżet mojego klubu np. GKS Katowice i tworzę nową karierę wchodzę w transfery i to samo znów wywala mnie do systemu :-(
Mama pytanko gdyż nie mam jeszcze zainstalowanego dodatku EURO2012 czy gdybym go kupił i zainstalował bazy danych byłyby inne? i nawet przy zmianie budżetu klubu czyli ingerencji CM12 by mnie nie wywalało do systemu przy próbach transferowych??
kamikadze666 Poniedziałek 07.05.2012 18:24

Do walus77

Próbowałem tak ale w xp trzeba podać jakieś hasło a nie wiem jakie . Jakieś pomysły ?
knyfel Poniedziałek 07.05.2012 20:57

Nie możesz zmieniać budżetu!!
Denmark Mafia Poniedziałek 07.05.2012 21:14

Które pliki z tego patcha odpowiadają za nazwiska? i które pliki trzeba przekopiować żeby mieć stadion lecha w fifie 12? Bo nie chce całego instalować.
MaTeoMan Poniedziałek 07.05.2012 23:30

Dlaczego, gdy po instalacji tego patcha mam 1 ligę itp., a jak zaktualizuje składy od EA, bo chcę mieć prawidłowe skille itp., to wywala mi z gry 1 ligę i jej nie ma? Jak zrobić abym miał aktualne składy od EA i 1 ligę naraz? Proszę o szybką odpowiedź :)
Piwosz Poniedziałek 07.05.2012 23:59

Nie mogę uruchomić grę z polskim językiem, jedynie angielski.
Denmark Mafia Poniedziałek 08.05.2012 00:05

Jeszcze jedno pytanie da się jakoś edytować którąś z drużyn z 1ligi? Tzn chodzi mi o to czy da sie jakieś drużynie zmienić herb ,nazwiska zawodników itp?
bubu Poniedziałek 08.05.2012 11:37

czy musi byc zainstalowany mppl 12 i czy trzeba coc rozpakowywac jak w mppl 12
zuo Poniedziałek 08.05.2012 15:48

Po zainstalowaniu nie mogę przeprowadzać transferów bo mnie wywala do pulpitu. PROSZĘ O POMOC! :(
sivygil Poniedziałek 08.05.2012 19:40

Otóż gdy pobrałem do fify MPPL 12 fifa nie włączała się usunąłem squad ale nie mam data8.big i data8.bh co robic juz niczego nie rozumiem.
MaciekNS92 Poniedziałek 08.05.2012 21:00

Bardzo dobry patch. Ma tylko jedną dolegliwość (nie wiem być może tylko u mnie) - czy u was stadion Lecha jest lekko zdeformowany? bo u mnie wygląda tak jakby źle ułożyły się elementy stadionu (chodzi głównie o dach, bo trybuny są ok).

Poza tym wszystko jest ok, buty,piłki i wszelkie elementy graficzne działają poprawnie. Polecam :)
Leslo Poniedziałek 09.05.2012 08:31

Tak, dach jest zniekształcony.
Po deinstalacji tego dodatku i przejechaniu regeneratorem Fifa przestała działać....
knyfel Poniedziałek 09.05.2012 13:47

http://www.mediafire.com/?xq8v1jnwhd22jy1
http://www.mediafire.com/?843mhcvgeccj1w8

To są linki do stadionu Lecha, który ma normalny dach, nie ma w nim boardów jak w wersji Opeela.
Instrukcja: ściągacie i pliki oba kopiujecie do Fifa12/game/sceensets/stadium. Włączacie gre i oceniacie. Jak się spodoba do weeknedu wydam pozostałe 3 polskie stadiony.
walus77 Poniedziałek 09.05.2012 15:34

Witam!!
Zadałem pytanie:

"Do Opeel
1)Pobrałem tą najnowszą poprawianą wersję i "prawie" jest dobrze
mianowicie u mnie po zainstalowaniu już nie wywala mnie z transferów, ale..
zawsze musi być jakieś ale :-( gdy w CM12 zwiększyłem sobie budżet mojego klubu np. GKS Katowice i tworzę nową karierę wchodzę w transfery i to samo znów wywala mnie do systemu :-(

2)Mama pytanko gdyż nie mam jeszcze zainstalowanego dodatku EURO2012 czy gdybym go kupił i zainstalował bazy danych byłyby inne? i nawet przy zmianie budżetu klubu czyli ingerencji CM12 by mnie nie wywalało do systemu przy próbach transferowych??

Otrzymałem tylko taką odpowiedz :
"knyfel - Poniedziałek 7.05.2012 o 20:57
Nie możesz zmieniać budżetu!!"

Pytanie dlaczego ?? w MPPL12v1 mogłem sobie w CM12 robić wszystko i gra chodziła natomiast teraz :-( czy jest jakieś dobre rozwiązanie na te bazy danych??
ml7733 Poniedziałek 09.05.2012 16:33

Ze swojej strony powiem Ci, że w UEFA Euro 2012 baza jest zupełnie inna chyba i nie ma nic wspólnego z tą od FIFA 12.
brazzers23 Poniedziałek 09.05.2012 19:34

Nie mogę w ogóle zainstalować MPPL 12.Proszę o pomoc i kontakt na gg 22515015
rumba11 Poniedziałek 09.05.2012 20:46

Dzięki knyfel za pomoc. Wszystko mam oryginalne. Zregenerowałem wreszcie ,samo pokazało folder FIFA i wszystko działa :D Yeah !!! Jeszcze raz dziękóweczka !!!
Denmark Mafia Poniedziałek 09.05.2012 21:47

cytuję, knyfel;823238 napisał:http://www.mediafire.com/?xq8v1jnwhd22jy1
http://www.mediafire.com/?843mhcvgeccj1w8

To są linki do stadionu Lecha, który ma normalny dach, nie ma w nim boardów jak w wersji Opeela.
Instrukcja: ściągacie i pliki oba kopiujecie do Fifa12/game/sceensets/stadium. Włączacie gre i oceniacie. Jak się spodoba do weeknedu wydam pozostałe 3 polskie stadiony.


Good Job! Super że dodasz też reszte.
LukaszKKS Poniedziałek 09.05.2012 22:03

też macie tak że na stadionie Lecha jest taka dziwna kamera??
knyfel Poniedziałek 10.05.2012 09:21

1.Kamera zawsze będzie dziwna gdy dodajemy nowe stadiony do fify a nie zastępujemy już istniejących, podobnie z cieniami zawodników gdyż na razie nikt nie wie co z tym fantem zrobić i ciągle nad tym pracują.
2. Oto link do pozostałych 3 stadionów polskich + donbass arena:http://www.mediafire.com/?mrr5dzr3a9sw7dz
3. Oto link jak je wgrać:http://www.fifapolonia.pl/?id=3313&page=news&str=2
4.Dodajecie wg id stadionów a są one już zrobione w folderach : 0-stadion narodowy, 3-PGE Arena,7-Wrocław,8-Donbass Arena. Najpierw dodajecie stadiony w CM 12, wypełniacie nazwę, pojemność, rok budowy. Następnie z folderów stadionów kopiujecie pliki:
a) crowd do fifa/game/data/sceneassets/crowdplacement i zamieniacie.
b) glares do fifa/game/data/sceneassets/fx i zamieniacie
c) pitchcovmap do fifa/game/data/sceneassets/pitch i zamieniacie
d) stadium do fifa/game/data/sceneassets/stadium i zamieniacie
To robicie z każdym z 4 stadionów. Gdy skończycie to regenujecie np file masterem, następnie w grze przypisujecie sobie stadiony do drużyny.
Tyle, wg mnie jest to proste i nie odpowiadam na głupie pytania!!
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 11:03

Czy napewno te linki są prawidłowe?
Z obydwu linków pobiera plik stadium_254_1_container_0 mimo że w drugim linku pisze że jest to plik stadium_254_3_container_0

Może ktoś to zweryfikować bo nadal mam poszarpany stadion Lecha :/
knyfel Poniedziałek 10.05.2012 11:26

to skopiuj i zmień nazwę na 254_3 i po problemie to te same pliki!!
matiszal95 Poniedziałek 10.05.2012 13:00

donbass arene zapisac pod id 8? a w dzien tez mozna na nim grac czy nie kopiowac pliku rx3 z dniem?
knyfel Poniedziałek 10.05.2012 13:27

nie da się w dzień grać
piecia13 Poniedziałek 10.05.2012 14:10

witam . instaluje dodatek do fify 12 a a pozniej gdy wchodze w gre wywala mnie po wybore jezyka. pomocy 9228811
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 14:28

cytuję, knyfel;823457 napisał:to skopiuj i zmień nazwę na 254_3 i po problemie to te same pliki!!


Już mam, właśnie tak zrobiłem i jest cacy:-] Jest klimat Ekstralasy :] Szkoda, że tylko 4 stadiony naszej rodzimej ligi, ale można też powiedzieć, że aż cztery. Ogólnie tylko przyśpierek mi brakuje... Z tego co czytałem są z nimi problemy więc nie grzebie więcej :-]
Assan Poniedziałek 10.05.2012 17:03

Czy patch zmienia także loga i nazwy klubów ekstraklasy? Bo zainstalowałem patcha i gdy włączam grę, to przy wybieraniu ulubionego klubu pojawiają się te nielicencjonowane loga (przeinstalowałem grę żeby nie było żadnych dodatków). Robię coś źle?
piter_1811 Poniedziałek 10.05.2012 17:09

mam fifke z dlc euro i po instalacji mppl nazwy druzyn ekstraklasy sa poprawne ale przy wczytywaniu koszulek wywala do windy. Regeneracja nic nie daje. Prosze o pomoc

Poprawka zadne koszulki nie wczytuje i wywala
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 17:24

cytuję, Assan;823536 napisał:Czy patch zmienia także loga i nazwy klubów ekstraklasy? Bo zainstalowałem patcha i gdy włączam grę, to przy wybieraniu ulubionego klubu pojawiają się te nielicencjonowane loga (przeinstalowałem grę żeby nie było żadnych dodatków). Robię coś źle?


Tak, patch zmienia loga i nazwy klubów.
Opeel Poniedziałek 10.05.2012 17:29

piter - instalowałeś pewnie MPPL Update, który nie działa z MPPL 21 v.2. Odinstaluj MPPL - napraw instalację w Origin i zainstaluj samo MPPL 12 v.2
piter_1811 Poniedziałek 10.05.2012 17:35

przed chwila odpalilem po kolejnej regeneracji i przy wyborze koszulek wisly wskoczyl od razu napis trzeci komlet i wywalilo. Zaraz sprawdze to co napisales bo faktycznie mam update ;]
brazzers23 Poniedziałek 10.05.2012 17:44

Bardzo proszę Opeel skontaktuj się ze mną w sprawie MPPL,bo nie dam rady bez pomocy go zainstalować Nic nie daje rady..To moje gg 22515015.Bardzo proszę,
piter_1811 Poniedziałek 10.05.2012 17:44

a czemu jak zainstaluje mppl to fify mi wogole nie odpala... dopiero po regeneracji w fm12 dziala
moru Poniedziałek 10.05.2012 17:56

Witam,
mam następujący problem: Przy transferach wywalało z gry, po podmianie bazy danych na podaną przez użytkownika knyfel na str. 6 (http://www.mediafire.com/?fklhu0xcunn98j0) mogę dokonywać transferów ale niemożliwe jest rozegranie meczu I ligi. Wrzucam stara bazę i znowu mogę grać ale bez transferów...

Dodam że wykonywałem reinstalke, MPPL 12 jest zainstalowany na czysta fife, plik Squads z Moich dokumentów usunięty, pliki data0.bh, data1.bh, data3.bh sprawdzałem i są OK, w karierze wybieram składy aktualne własne, wgrałem również plik dotyczący stadionu Lecha, regeneracja plików bh też nic na nic. Patch ściągałem wczoraj z oficjalnej str. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Assan Poniedziałek 10.05.2012 18:41

Już mam powoli dość tego patcha.. Jak włączam skrót do FIFY to gra sie wyłącza po wybraniu języka, a jak włączam Uefa Euro 2012 to patch jest jakby nie zainstalowany, nie ma prawidłowych nazw, dodanych reprezentacji itd. nie pomaga regeneracja

Edit: Ok, za którymś razem zadziałało;)
brazzers23 Poniedziałek 10.05.2012 19:43

patch się zainstalował,jednak jest problem gdy chcę kogoś wyszukać w trybie kariery i dokonać transferu wywala do windows.Co robić?Please
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 20:09

cytuję, moru;823554 napisał:Witam,
mam następujący problem: Przy transferach wywalało z gry, po podmianie bazy danych na podaną przez użytkownika knyfel na str. 6 (http://www.mediafire.com/?fklhu0xcunn98j0) mogę dokonywać transferów ale niemożliwe jest rozegranie meczu I ligi. Wrzucam stara bazę i znowu mogę grać ale bez transferów...

Dodam że wykonywałem reinstalke, MPPL 12 jest zainstalowany na czysta fife, plik Squads z Moich dokumentów usunięty, pliki data0.bh, data1.bh, data3.bh sprawdzałem i są OK, w karierze wybieram składy aktualne własne, wgrałem również plik dotyczący stadionu Lecha, regeneracja plików bh też nic na nic. Patch ściągałem wczoraj z oficjalnej str. Pozdrawiam i proszę o pomoc.


A w jaki sposób chcesz robić transfery? Robisz np. lista transferta i wyszukaj?
Tak z tego co wiem nie działa. Ja wyszukuje po drużynach.Z tego co wiem po 1 sezonie wszystko wraca do normy, ale nie sprawdzalem tego... Mi po usunięciu pliku Squads i regeneracji FileManagerem transfery zaczęły działać. Jak przyjdę do domu to sprawdzę co mogę dokładnie w transferach porobić.
chiev Poniedziałek 10.05.2012 21:25

Witam mam problem , gdy zainstaluje patcha mppl12 v.2 gra sie nie włącza , lecz gdy odinstaluje i bd grał na czystej fifie z dodatkiem euro 2012 to gra śmiga.....proszę o szybką odpowiedz....
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 21:37

cytuję, chiev;823659 napisał:Witam mam problem , gdy zainstaluje patcha mppl12 v.2 gra sie nie włącza , lecz gdy odinstaluje i bd grał na czystej fifie z dodatkiem euro 2012 to gra śmiga.....proszę o szybką odpowiedz....


A zrobiłeś regenerację FileMAster12? Mi po regeneracji nim ruszyło... Dodatkowo mam kilkanaście nowych stadionów. Usuń plik Squad żeby transfery działały( wyszukiwanie przez drużynę)
chiev Poniedziałek 10.05.2012 21:51

Nie próbowałem regeneracji właśnie to robię ....;) a z plikiem Squads to wiem....ale dzięki za rade

Jeszcze mam takie pytanie czy Tobie też przy regeneracji plików też się ten program zwiesz i ile mniej więcej to trwa..??
Leslo Poniedziałek 10.05.2012 21:56

cytuję, chiev;823679 napisał:Nie próbowałem regeneracji właśnie to robię ....;) a z plikiem Squads to wiem....ale dzięki za rade

Jeszcze mam takie pytanie czy Tobie też przy regeneracji plików też się ten program zwiesz i ile mniej więcej to trwa..??

W sumie to nie zwróciłem uwagi, bo robił to w tle. Ale do 5 minut max.
brazzers23 Poniedziałek 10.05.2012 22:04

A pobrać najnowsze składy z EA czy nie?A te transfery jak robić?
chiev Poniedziałek 10.05.2012 22:16

Dobrze po regeneraacji plików wszystko śmiga dzięki bardzo za rade..;)
Markus_M Poniedziałek 10.05.2012 22:18

cytuję, brazzers23;823687 napisał:A pobrać najnowsze składy z EA czy nie?A te transfery jak robić?


Chyba nie wolno właśnie pobierać składów od EA jak ma się MPPL, bo gra się wysypie.

Ogólnie bardzo dobry patch Panowie, u mnie śmiga wszystko jak należy, oby więcej takich dodatków :)
Leslo Poniedziałek 11.05.2012 07:32

cytuję, brazzers23;823687 napisał:A pobrać najnowsze składy z EA czy nie?A te transfery jak robić?


Składy wybierasz aktualne własne i przez pierwszy sezon wyszukujesz tylko klubami. Inaczej się wysypie.
moru Poniedziałek 11.05.2012 16:53

cytuję, Leslo;823616 napisał:A w jaki sposób chcesz robić transfery? Robisz np. lista transferta i wyszukaj?
Tak z tego co wiem nie działa. Ja wyszukuje po drużynach.Z tego co wiem po 1 sezonie wszystko wraca do normy, ale nie sprawdzalem tego... Mi po usunięciu pliku Squads i regeneracji FileManagerem transfery zaczęły działać. Jak przyjdę do domu to sprawdzę co mogę dokładnie w transferach porobić.


O chodzi z wyszukiwaniem po drużynach? Jak to robisz?
Robiłem regeneracje File Masterem oraz i68 ale nic to nie dało.
Leslo Poniedziałek 11.05.2012 17:03

cytuję, moru;823786 napisał:O chodzi z wyszukiwaniem po drużynach? Jak to robisz?
Robiłem regeneracje File Masterem oraz i68 ale nic to nie dało.


Jak wchodzisz w transfery to wybierasz ligę i drużynę i robisz szukaj. Inaczej zobaczysz swój pulpit ;]
moru Poniedziałek 11.05.2012 22:14

Niestety jeśli chodzi o transfery nadal przy każdej próbie wyszukania (imiennie, po klubach czy w jakikolwiek inny sposób) efekt zawsze ten sam, pulpit.

Wydaje mi się że mam problem z baza danych fifa_ng_db.db jej lokacja to Gamedatadb. Bardzo proszę kogoś kto może dokonywać transferów o przesłanie tego pliku na adres: [email]moru@vp.pl[/email] Z góry thx.
brazzers23 Poniedziałek 11.05.2012 23:40

Też tak mam,Nie mogę nic wyszukać ani robić transferów.Proszę o pomoc!!1
__SaNd1__ Poniedziałek 12.05.2012 09:30

Witam patch jest swietny ale mam problem tam gdzie jest 1 Liga zamiast 1 Liga pisze K-League wiecie jak tego poprawic, a takze kluby nie maja nazwy Team_Name_Abbr tak jest z ktoryms z 1 Ligi i Reszty swiata jak Apoel napszyklad, kluby z Ekstraklasy maja originalne przez EA nazwy.. mam nadzjeje ze mi pomozecie bo chcem grac na tym swietnym patchu ? Dziekuje gram na patchu z UEFA EURO 2012
bartekfigi Poniedziałek 12.05.2012 16:34

Witam mam wielki problem i mam nadzieje że ktoś mi pomoże...
Otóż ... zagrałem sobie mecz online w ramach przerwy kariery z MPPL12 , ładowały mi sie składy online i nie wiem po co ale nacisnąłem żeby nadpisało mi składy. Teraz , wszystkie drużyny mają nazwy jak z czystej fify , turnieje to samo np. Puchar Mistrzów ... nie wiem co robić ! POMOCY ! moze ktoś podeśle plik ze składami normalnymi bo masakra...!!! CZEKAM NA POMOC !!!

PS. a kluby pierwszej ligi do jakieś dziwne litery i cyfry , jakieś szyfry zamiast nazwy klubu.
Opeel Poniedziałek 12.05.2012 17:45

Po prostu usuń plik Squads z Moich Dokumentów/FIFA 12.
brazzers23 Poniedziałek 12.05.2012 18:26

Opeel a z tym wyszukiwaniem transferów i robieniem ich jak zrobić,żeby nie wywalało na pulpit?
knyfel Poniedziałek 12.05.2012 19:12

Opeel jak zamienić przy łksie nazwę scoreboardu z lod na łks??
Opeel Poniedziałek 12.05.2012 19:28

Knyfel przecież w MPPL jest widoczne ŁKS podczas gry.

brazzers23 - naprawdę nie wiem jak Ci pomóc, bo u mnie tego błędu nie ma (potwierdzone screenami z gry kilka stron wcześniej), więc nie mam jak go naprawić.
knyfel Poniedziałek 12.05.2012 19:35

no właśnie nie wiem czemu ale u mnie jest lod
knyfel Poniedziałek 12.05.2012 19:54

możesz mi napisać jak to zmienić?? będę wdzięczny.
kliknij, aby powiększyć
Opeel Poniedziałek 12.05.2012 21:06

knyfel nie wydaje mi się żeby to był scoreboard z MPPL, trochę odstaje jakościowo. zmienić możesz w pliku pol_pl.db
kaczunio81 Poniedziałek 13.05.2012 00:15

Czy ktos juz znalazl recepte wywala do windy ? Kiedy chce zrobic transwery?
Markus_M Poniedziałek 13.05.2012 13:03

@up

Ciężko jest znaleźć receptę, jak ktoś tego problemu nie ma. Opeel dawał screeny, że u niego jest w porządku, a ja powiem, że u mnie transfery także działają bez zarzutu, więc nie mam pojęcia skąd taki problem u niektórych osób :hmm:
Unnamend Poniedziałek 13.05.2012 13:48

Kaczunio jaką wersję masz piracką czy oryginał?
kaczunio81 Poniedziałek 13.05.2012 15:30

Heyka - oczywiscie oryginalne kazda fife od 99 roku mam oryginalna.
Nie wiem czemu taki problem moze sporbuje raz jeszcze na czysta fife chodz tak robilem.
Darell Poniedziałek 13.05.2012 15:51

Ja mam z kolei taki problem ze wywala mnie z gry gdy wybiorę polski język na każdym innym mogę grac. Wie ktoś jak to naprawić
MatiGRCHW Poniedziałek 13.05.2012 16:33

znalazłem błąd Vladimir Dvalishvili z polonii ma 45 lat xD przeglądałem sobie transfery w Ekstraklasie i on chyba ma 25 ?
Tz on w fife ma 45 a w rzeczywistości ma 25 (sprawdzałem w necie )
matiszal95 Poniedziałek 13.05.2012 20:59

mam takiego pytanie czemu jak mam wgrane stadiony euro2012 polskie to przy menadzerze w oknie transferowym wylacza mi gre
fedor47 Poniedziałek 14.05.2012 17:02

Cześć, mam mały problem z tym patchem ponieważ zainstalowałem go i kiedy jestem przy wyborze języka, wybiorę polski to gra mi się wyłącza. Co ciekawe jest tak tylko przy polskim języku, przy angielskim działa bez problemu.
Z góry dzięki za odp...
ps. Instalowałem też regenerator i nic...
kaczunio81 Poniedziałek 15.05.2012 00:39

Witam niestety za zadne skarby nie dziala patch PROSZĘ O POPPRZEDNI PLIK MEGA PATCH PL 12 niestety na serwerze do pobrania jest najnowszy? dlaczego nie mozna pobrac poprzedniej wersji . ?
bubu Poniedziałek 15.05.2012 09:25

mam pytanie dlaczego w mppl 12 jak zdobede mistrzostwo lub puchar polski to niema takich pucharów jak powinny byc
__SaNd1__ Poniedziałek 15.05.2012 14:11

Mod nie dziala mam problem tam gdzie jest 1 Liga zamiast 1 Liga pisze K-League wiecie jak tego poprawic, a takze kluby nie maja nazwy Team_Name_Abbr tak jest z ktoryms z 1 Ligi i Reszty swiata jak Apoel napszyklad, kluby z Ekstraklasy maja originalne przez EA nazwy, a sama liga pisze zamiast T-Mobile Ekstraklasa, Liga Polska.. mam nadzjeje ze mi pomozecie bo chcem grac na tym swietnym patchu ? Dziekuje gram na patchu z UEFA EURO 2012
zuo Poniedziałek 15.05.2012 17:10

cytuję, __SaNd1__;824768 napisał:Mod nie dziala mam problem tam gdzie jest 1 Liga zamiast 1 Liga pisze K-League wiecie jak tego poprawic, a takze kluby nie maja nazwy Team_Name_Abbr tak jest z ktoryms z 1 Ligi i Reszty swiata jak Apoel napszyklad, kluby z Ekstraklasy maja originalne przez EA nazwy, a sama liga pisze zamiast T-Mobile Ekstraklasa, Liga Polska.. mam nadzjeje ze mi pomozecie bo chcem grac na tym swietnym patchu ? Dziekuje gram na patchu z UEFA EURO 2012


Tez tak miałem ale z v1.Odinstaluj v.2, potem zainstaluj v1 i na nowo v 2. Mi pomogło. : D
__SaNd1__ Poniedziałek 15.05.2012 18:02

Dziekuje za pomoc :)
darnok99 Poniedziałek 15.05.2012 20:03

Czy ten patch można pobrać na playstation3???
Z góry dzięki.
wujtas1910 Poniedziałek 15.05.2012 21:43

@up
Nie ma żadnego patcha/moda na PS3/Xbox360
Opeel Poniedziałek 23.05.2012 19:30

Na serwerze jest już poprawiona wersja z nową bazą danych - nie wywala przy transferach + kilka drobnych rzeczy poprawionych.

Pytanie do osób którym gra nie chce się włączyć na języku polskim tylko na angielskim: Czy macie pełną polską wersję gry z komentatorem? W folderze Game muszą być pliki pol_pl.big oraz pol_pl.bh.
knyfel Poniedziałek 23.05.2012 20:07

te kilka poprawionych rzeczy to??
brazzers23 Poniedziałek 25.05.2012 12:41

Opeel a mógłbym prosić o dodanie trzeciego stroju dla Legii Warszawa, alternatywnego,czyli zielone koszulki i czarne spodenki?Proszę
MatiGRCHW Poniedziałek 25.05.2012 14:46

mam pytanie czy jest jakiś program w którym można zmieniać zawodników tworzyć ich itd . tylko nie przez Fife bo chce zmienić wiek piłkarzom bo jeden czy 2 ma zły wiek wprowadzony :/ ?

Aha i pisałem kiedyś o zmianę stroi bramkarskich dla Legi bo tu są tylko niebieskie a aktualnie Mają Pomarańczowe i Zielone dało by się coś z tym zrobić ?
PtakuWZL Poniedziałek 25.05.2012 14:49

Mam pewien problem, otóż, przy wyborze języka (po instalacji MPPL12) wywala mi do pulpitu a w folderze Game pokazuje się plik CrashDump, z czym to może być związane ? FileMaster mi nie działa, i86Regenerator jakoś nie skutkuje, próbowałem usunąć save gry, co również nie pomogło. Jaka może być tego przyczyna i jak to naprawić ?
Opeel Poniedziałek 25.05.2012 16:29

MatiGRCHW - Polecam program DB Master 12.
PtakuWZL - Masz pełną polską wersję językową (z polskim komentatorem)?
kaczunio81 Poniedziałek 25.05.2012 19:37

witam dlaczego w 29 kolejce ekstraklasy na boisku jest snieg ???
przeciez to lato
PtakuWZL Poniedziałek 26.05.2012 09:38

cytuję, Opeel;826590 napisał:MatiGRCHW - Polecam program DB Master 12.
PtakuWZL - Masz pełną polską wersję językową (z polskim komentatorem)?


Tak mam pełną polską wersję językową.
Opeel Poniedziałek 26.05.2012 10:53

Jeśli masz oryginał to powinno pomóc:
Zaznacz plik replay0.bin jako tylko do odczytu. Plik ten znajdziesz w Moich dokumentach -> FIFA 12/instance0. Jeśli to nie pomoże to po prostu usuń ten plik.
PtakuWZL Poniedziałek 26.05.2012 11:04

Nie pomogło, chodzi tylko na wersji angielskiej, a zależy mi na polskiej.
Opeel Poniedziałek 26.05.2012 11:31

No właśnie ten problem jest często spotykany na pirackiej wersji lub innej niż polskiej. Na pewno masz full PL? Posiadasz pliki pol_pl.big i pol_pl.bh w folderze Game?
PtakuWZL Poniedziałek 26.05.2012 12:59

Tak, posiadam te pliki. Mam full PL na 100%, napisy i komentarz.
MatiGRCHW Poniedziałek 26.05.2012 19:52

ok dzieki, a co do tych stroi bramkarskich to dało by się coś zrobić?
matiszal95 Poniedziałek 28.05.2012 11:25

takie pytanie czy jak mam kariere to usunie mi ja? zmienia baze danych z gory dzieki za odpowiedz
lukipuki1995 Poniedziałek 31.05.2012 19:59

kiedy będą dodane Stomil Olsztyn, Miedź Legnicę, Okocimski Brzesko i GKS Tychy do I ligi a do ekstraklasy Pogoń Szczecin i Piast Gliwice
Markus_M Poniedziałek 31.05.2012 21:31

@up

Że tak zapytam z ciekawości, autorzy MPPL wspominali gdzieś o aktualizacji patcha, która uwzględni koniec obecnego sezonu, a co za tym idzie, zmiany w samych ligach odnośnie drużyn? Bo zapytałeś "kiedy", więc nie wiem, ominęło mnie jakieś info, czy jak?
matiszal95 Poniedziałek 31.05.2012 21:47

to ja mam pytanie co zrobic z tym ze w czasie kariery wywala mnie gdy mam stadiony na euro zainstalowane i nie mam mppl mowie z gory
WZL4 Poniedziałek 01.06.2012 18:20

Mam problem jak chcę wybrać kwotę transferu, ok wybrałem i zatwierdzam, a wtedy wywala mnie do pulpitu mógł by mi ktoś pomóc?
krzan20 Poniedziałek 01.06.2012 19:10

@WZL4
Pobierz to:
http://www.speedyshare.com/JqnQY/fifa-ng-db.db

Po pobraniu wrzuć go do Game/data/db
matiszal95 Poniedziałek 01.06.2012 19:29

czy ten program pomoze jak mnie wywala po stworzeniu kariery i po kilku dniach wywala
WZL4 Poniedziałek 01.06.2012 19:56

Dziękuje Ci krzan działa.Jeszcze raz dzięki :D.
WZL4 Poniedziałek 01.06.2012 23:48

A mam jeszcze jedno pytanie zamiast 1 ligi to pisze mi k-league wie ktoś co z tym zrobić?
matiszal95 Poniedziałek 03.06.2012 19:16

odpowie ktos dlaczego mnie wywala gdy mam manadzer po wgraniu tych stadionow i czy ten plik do pobrania mi tez pomoze? z gory dzieki za odpowiedz
WZL4 Poniedziałek 07.06.2012 14:39

Mam jeszcze parę problemów. Problem mam z tym że zamiast łks to pisze lod. I jeszcze jeden problem że nie mam nazw polskich stadionów, tylko nazwy domyślne z fify. Więc mógł by mi ktoś pomóc?
MatiGRCHW Poniedziałek 09.06.2012 15:31

Mam pytanko czy bedzie jakaś aktualizacja do pacha ? z drużynami zawodnikami itd?
Opeel Poniedziałek 09.06.2012 19:09

O jakich drużynach mówisz? Teraz raczej nie ma to sensu bo co chwile nowi zawodnicy będą zmieniali kluby. Poza tym nie wiem czy znalazłbym czas na to.
MatiGRCHW Poniedziałek 10.06.2012 15:47

Chodzi mi o drużyny z pierwszej ligi do ekstraklasy i transfery zawodników (po zamknięciu okienka) będzie coś takiego ? czy raczej poczekacie i do bedziecie pache robić ?
MatiGRCHW Poniedziałek 11.06.2012 15:18

do Fify 13 *
rytlax Poniedziałek 20.06.2012 11:00

Witam zainstalowałem ten dodatek do fify ,która jest już z dodatkiem dlc problem tkwi w tym ,że kiedy ładuje mi się gra po wybraniu ustawień osobistych po prostu się wyłącza :( co mam robic
NaSt3r6 Poniedziałek 20.06.2012 23:20

Mam problem z językiem gdy zmieniam na jezyk polski by napisy byly po polsku gra mi sie wylańcza na angielskim normalnie chodzi co mam robić?
FRUGOFootball Poniedziałek 21.06.2012 17:04

mam to samo
Opeel Poniedziałek 21.06.2012 17:11

Posiadacie wszystkie aktualizacje do FIFY z Origin?
MatiGRCHW Poniedziałek 21.06.2012 19:24

Oppel może ty mi pomożesz . Mianowicie grałem w fife od dawna z waszym pach'em aż do wczoraj. grałem sobie rano bo mam wolne od szkoły wyłączyłem po jakiejś godzince, wróciłem wieczorem chcą zagrać i nic . gdy naciskam ikonke ---> FIFA12,powinno wyświetlić mi się okienko z tymi ustawieniami itd. ale nic się nie dzieje tylko orygin mi się wyświetla że ładuje fife ale zostawiłem lapka włączonego na godz i się nie włączył. zrobiłem reinstalke i nic nie pomogło . Proszę o pomoc :(
MatiGRCHW Poniedziałek 21.06.2012 20:02

Origin*
FRUGOFootball Poniedziałek 21.06.2012 21:50

Siemka, wrzuci mi ktoś kitspack'i wszystkich zespołów MPPL12 plisss
Z góry dzięki
NaSt3r6 Poniedziałek 22.06.2012 10:42

Nie mam aktualizacji Fify z Orgin
MatiGRCHW Poniedziałek 22.06.2012 14:15

Już problem rozwiązałem.Znalazłem odpowiedz na waszym forum . sorki za pisanie na tym dziale. jesli usuniecie posta wyżej bede wdzięczny.
Pozdro.
walus77 Poniedziałek 22.06.2012 16:23

Witam
MatiGRCHW mógłbyś podać jak to rozwiązać bo mam ten sam problem też mi nie załącza się fifka a jestem już w półfinale ligi mistrzów :-) PLISSS
MatiGRCHW Poniedziałek 23.06.2012 21:53

Wyłączacie origina, wchodzicie do folderu z Originem (c: -> program files -> Origin) i zmieniacie nazwę IGO32.dll na IGO3211.dll , odpalacie origina i grę..

Wyskakuje niby jakiś błąd na początku ale wszystko śmiga.
To napisał "esc0re" w temacie problemy na tym forum.

A mam jeszcze pytanie czy jak wgram jakąś inną lige np. czeską to bedzie mi działała z MPPL ?
bubu Poniedziałek 25.06.2012 18:52

czy do instalacji mppl 12 v2 musi być zainstalowany mppl 12
Markus_M Poniedziałek 25.06.2012 21:09

cytuję, bubu;833016 napisał:czy do instalacji mppl 12 v2 musi być zainstalowany mppl 12


Instalujesz samo MPPL v2, bo to jest tylko druga wersja patcha, wzbogacona np. o możliwość instalacji na EURO Patchu ;)

cytuję, MatiGRCHW;832673 napisał:
A mam jeszcze pytanie czy jak wgram jakąś inną lige np. czeską to bedzie mi działała z MPPL ?


Nie będzie raczej działać, bo inna liga będzie miała swoją, inną bazę danych i "pogryzie" się z bazą MPPL i najprawdopodobniej będzie wyrzucać do Windowsa. Żelazna zasada instalowania dodatków, a konkretniej nowych lig, albo jedna konkretna, albo wcale, bo inaczej działać nie będzie ;)
MatiGRCHW Poniedziałek 26.06.2012 14:28

Dzieki Markus. Już myślałem że nikt nie wchodzi na te forum ;)
Kryspin111 Poniedziałek 26.06.2012 15:04

Ja mam taki problem, ze zaintsalowalem patcha, dalem regenerator i niby wszystko dziala razem z dodatkiem EURO 2012...
Jednak gdy patrze na 1 lige polska to wiekszosc druzyn ma nazwy TeamName0384203 czy cos takiego...
Co z tym zrobic, prosze o pomoc...
Sawyer23 Poniedziałek 30.06.2012 20:29

Może to dziwne, bo nie spotkałem się z tym problemem na necie, ale..jakimś cudem nie mam piłki Tango 12 - wszystko inne śmiga super, jak sobie z tym poradzić?
Wcześniej próbowałem zainstalować samą piłkę (dodanie folderu ball z teksturami do folderu głównego z grą + regenerator) ale się nie udało, ostatecznie przeinstalowałem całą fifę, możliwe że zostały po tym zbędne pliki w rejestrze które teraz psują wyświetlanie piłki z mppl?
ozyrys Poniedziałek 01.07.2012 18:16

Witam wszystkich!
Mam irytujący problem z który nie mogę przez dłuższy czas sobie z nim poradzić a mianowicie!
Gra zapisuje karierę bez problemu z wczytaniem też było by ok tylko nie zapisuje mi osiągnięć wirtualnej gwiazdy wiec gdy zawsze wchodzę w karierę cała drużyna się rozwija oprócz wirtualnej gwiazdy co strasznie zniechęca do gry!
Spotkał ktoś się z takim problemem? Bo ja już nie mam pojęcia co jest grane!

Z góry dzięki!
Dreiken Poniedziałek 06.07.2012 23:18

Pobrałem ten Patch , zainstalowałem go , lecz gra nie chcę się włączyć. Więc pobrałem ten regenerator , to też nic nie dało... Proszę o pomoc.
zuo Poniedziałek 07.07.2012 10:32

@up
a zrobiłeś regeneracje plików, czy tylko go pobrałeś? ;)
Dreiken Poniedziałek 07.07.2012 16:47

@up
Zrobiłem , ale później pobrałem File Master i zregenerowałem i jest wszystko ok :)
MrMuffin Poniedziałek 12.07.2012 17:21

Dobra to teraz ja proszę o pomoc.
Zainstalowałem Fifę, następnie Mega Patch PL 12 v 2, odpalam po polsku - wywala do pulpitu, po angielsku ok.
I teraz czytałem, że mam zrobić regeneracje - http://www.fifa-patch.com/tag/i86-regenerator-full-version-fifa-12 używając tego wyskakuje mi błąd :
kliknij, aby powiększyć

A uruchamiając Fifa Master 12 - nie działa mi nie mam pojęcia dlaczego.

Pomocy !
czarus32 Poniedziałek 13.07.2012 14:43

Witam mam pytanie czy można na tego patcha zainstalować najnowsze DLC Euro 2012 o ile sie nie myle jest to wersja 3.3 z góry dzięki :trollface:
tomeczek Poniedziałek 14.07.2012 11:56

mam małe pytanko, jednocześnie problem. czemu nie działają mi buty? mówione było, że nowe Nike Mercurial będą, a u mnie nic się nie zmieniło. piłki są, I liga itd jest, a butów nie ma.. ;p
czarus32 Poniedziałek 14.07.2012 17:27

Tak ogl mam pytanie czy będzie jakaś aktualizacja transferów prosze o odpowiedź :):keke:
Opeel Poniedziałek 18.07.2012 12:32

Aktualizacji transferów na ten sezon nie będzie. Od tego będzie FIFA 13. :-)
Co do Euro DLC. Wersja 3.3? Nie wiem o czym piszesz, ale patch działa na oficjalnym DLC Euro 2012 od EA.

@MrMuffin - FIFA na pewno oryginalna?
WZL4 Poniedziałek 25.07.2012 16:35

Witam mógł by mi ktoś pomóc? Mam problem z polską ligą mam mppl v2 i ten pliczek żeby można było robić transfery. Gdy wchodzę wybrać szybki mecz to wybieram drużyny, i nagle gra się zatnie na 1 sekundę i się wyłącza przed wyborem strojów. Doszedłem do problem, chodzi o ten pliczek co umożliwia robienie transferów jeśli go usunę problem znika. Dlatego nie wiem co robić gdyż chcę robić transfery bo na tym polega gra. Czy więc mógł by mi ktoś pomóc?
EDIT:Jeśli ktoś może to prosze o pszesłanie pliku bazy danych z game/data/db i pliczek fifa.ng.db (jeśli komuś działają transfery) na email [email]wzl4@o2.pl[/email]. Z góry dziękuje :D
DjGrab Poniedziałek 05.08.2012 10:54

Witam to znowu ja zanistalowalem dodatek i mplp no i działa prawidłowo dziękuję twórcą za ten dodatek. Zainstalowalem pozostałe 3 stadiony i są boskie wszystko jak powinno być według poradnika zainstalowalem:) Dziękuję temu portalowi za dodatki:)
knyfel Poniedziałek 10.08.2012 16:21

Zobaczcie tu:http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=47114
Binek9999 Poniedziałek 11.08.2012 17:14

Czesc Mam problem z fifa 12

A wiec Gdy Zainstalowalem MPPL 12 i odpalam gre wywala mnie przy wyborze Jezyka.

Fify niemam oryginalnej i File master ani i68 niechodza mi

Bardzo bym prosil o ODP z Góry dziekujue
vmac Poniedziałek 11.08.2012 23:23

Witam. Zainstalowałem kolejno 1.FIFA, 2.EURO, 3.MPPL12v2, 4.Regenrue file master. Zrobiłem wszystko ładnie po kolei ale jak mam rozegrać mecze w trybie kariery lechem to mnie wywala. Jak gram pojedynczy mecz to w czasie pauzy robią się jakieś dziwne kolory w tle. No i nie mam w trybie kariery Viktorii Pilzno i APOELU Nikozja (chodzi o drużyny reszty świata w transferach). W Euro z kolei jest wszystko ok.
Proszę o pomoc !
tom_333 Poniedziałek 12.08.2012 19:57

witam mam problem mam zainstalowany mppl12v2 i dlc euro 2012 i gdy wchodze w tryb kariery i wybieram lechie to podczas wyboru koszulek przed meczem wywala mnie do windowsa i siedzieje to tylko z ta druzyna probowalem reinstalowac i regenerowac ale nie pomaga
Mochito Poniedziałek 14.08.2012 12:49

ej opeel wrzuc jeszcze raz tą bae danych ( problem z transferami) bo tam gdzie jst wrzucone to trzeba konto premium.
Opeel Poniedziałek 14.08.2012 13:43

@Binek9999 - nie odpowiadamy za działanie patcha na nieoryginalnych kopiach gry.

@tom_333 - Instalowałeś sam MPPL 12 v.2 czy jeszcze na niego Update? Update jest tylko kompatybilny z pierwszą wersją MPPL i nie działa na MPPL 12 v.2. Wersja 2 zawiera sama w sobie update i nie jest wymagana instalacja osobnego Update'u.

@Mochito - Ta baza danych jest już zawarta w MPPL 12 v.2, który jest na naszym serwerze. Zamieniłem pliki zaraz po wychwyceniu błędu także możesz mieć na dysku starą wersję z błędną bazą danych. Pobierz jeszcze raz MPPL 12 v.2 i zainstaluj od nowa.
tom_333 Poniedziałek 14.08.2012 19:14

instalowałem tylko tylko mppl12v2 bez rzadnych updatow
vmac Poniedziałek 15.08.2012 20:40

U mnie kluby mają nazwy jak w fifie bez MPPL, a dodatek prawidłowo zainstalowałem. Zaznaczę, że nie mam pliku data8.big a i regenerowałem bh.

Czy jak stworzę jakiś klub w CM'ie to czy pojawi się on w trybie menedżerskim ? Załóżmy tak Besiktas do reszty świata. Czy mogę potem np. kupić piłkarzy takiego Besiktasu w karierze ?
skulpa Poniedziałek 16.08.2012 08:42

Może ktoś wrzucić te linki z polskimi stadionami bo tamte wygasły i nie mogę ściągnąć
vmac Poniedziałek 16.08.2012 15:58

Opeel możesz mi pomóc proszę ?
Czy jak stworzę jakiś klub w CM'ie to czy pojawi się on w trybie menedżerskim ? Załóżmy tak Besiktas do reszty świata. Czy mogę potem np. kupić piłkarzy takiego Besiktasu w karierze ?
No i nie mam w trybie kariery Viktorii Pilzno i APOELU Nikozja (chodzi o drużyny reszty świata w transferach)
bubu Poniedziałek 16.08.2012 20:04

witam ma małe pytanko czy trzeba odinstalować mppl 12 aby zainstalować mppl 12v2 i jak to zregenerowac przez fille master
Janek2488 Poniedziałek 18.08.2012 12:31

WItam mam problem z UEFA EURO 2012, mianowicie zainstalowałem MPPL, zregenerowałem file masterem wszystko ładnie pieknie, wszystko jest ale gdy zaczyna się mecz to gra wywala do windows. jeśli ktoś wie jak to moge naprawic to prosze o pomoc Pozdro.
bubu Poniedziałek 21.08.2012 11:41

pomocy gdzie mozna znalesc oryginalny scrobend czerwony od ea
Opeel Poniedziałek 21.08.2012 22:07

Kto ma problem z językiem polskim niech podmieni ten plik w folderze FIFA 12/Game
http://www.speedyshare.com/enVKT/patch.bh


@vmac - nie polecam programu CM do edycji, nie ma dostępnej pełnej wersji, a ta która jest robi wiele błędów w grze.
Binek9999 Poniedziałek 22.08.2012 21:36

Opeel Jestes wielki i Patch jest Boski wszystko smiga dzieks ;)
husix Poniedziałek 23.08.2012 22:21

Mam Problem.:yeah: Gdy włączam tryb kariery to gra się wyłącza ,tak
samo jest z turniejami w jeden gracz i online nie wiem o co chodzi

POMOCY!!!:hmm:
greg70 Poniedziałek 28.08.2012 12:15

mam pytanie, gdy otwieram tryb kariery i chce zalozyc kariere, to mnie wywala do pulpitu, co zrobić?
Opeel Poniedziałek 28.08.2012 13:20

Użyj programu File Master 12 i zregeneruj pliki BH.
greg70 Poniedziałek 28.08.2012 14:00

użyłem programu file master i zregenerowałem pliki..... jeszcze jedno, czy przed założeniem kariery można edytować stadiony ręcznie i składy? czy może to jest powód , że mnie wywala?
greg70 Poniedziałek 29.08.2012 18:11

specjalne posziękowanie dla Opeel89 za wielką pomoc w odpaleniu FIFA 12 z dodatkiem MPPL :) gra pięknie śmiga i tryb kariery również (jak narazie :) )
podziękowania i szacunek dla wszystkich, którzy wykonuą świetną robote i poświęcają swój cenny czas :)
bubu Poniedziałek 31.08.2012 10:41

opeel co to jest za plik http://www.speedyshare.com/enVKT/patch.bh i co on poprawia
Opeel Poniedziałek 31.08.2012 13:17

Bubu to plik dla osób którym nie działał język polski. Zresztą plik ten jest już wgrany w wersji, która jest na serwerze także kto pobiera teraz nie musi się już o to martwić.
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 14:06

Opeel błagam pomóż... Były tu już podobne problemy jednak nie znalazłem rozwiązania problemu albo coś przeoczyłem... Mam 2 dodatki do fify12: T-Mobile Ekstraklasa 12 i MPPL 12. Zregenerowałem sobie i68 regeneratorem i rozpocząłem kariere. Gram Lechem. Grałem 3 mecze towarzyskie z angielskimi klubami i wszystko ładnie. Przyszedł 1 mecz sezonu z ŁKS-em i mnie wywala w momencie wyboru strojów. Tzn nawet wybrać nie moge bo stroje sie nie chcą pokazać nad nazwami zespolów tylko wyrzuca mnie do pulpitu... Co mam zrobić? Pozdro
Markus_M Poniedziałek 01.09.2012 14:50

@Lechu1705

Jak masz MPPL, to ten T-Mobile Ekstraklasa już jest niepotrzebny :] Zainstaluj samo MPPL i będzie śmigać ;)
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 16:32

Niestety to nic nie dało... Dzieje się tak dalej
Opeel Poniedziałek 01.09.2012 16:33

Lechu odinstaluj wszystkie dodatki i najlepiej w Origin wybierz opcje 'Napraw instalację'. Po czym zainstaluj tylko MPPL 12 v2.
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 20:15

To raczej tez nic nie da bo bez dodatkow wszystko smigalo
Opeel Poniedziałek 01.09.2012 20:18

Uwierz, że by dało bo wielu osobom to pomogło. Twoją wymijającą odpowiedź rozumiem jako to, że nie masz oryginalnej gry i Origina.
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 21:18

stwierdziłem ze nie oplaca sie kombinowac bo za chwile kupuje fife 13 i bedzie raczej wszystko aktualne :)
Opeel Poniedziałek 01.09.2012 21:55

Opłaca się bo to zajmie chwilkę i gra będzie działać odpowiednio więc nie wiem w czym problem.
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 22:29

Mam orginalną grę + origin. Spróbuję z ciekawości
Lechu1705 Poniedziałek 01.09.2012 22:52

Ok zwracam honor ziomek i kibicuję w równie dobrym stworzeniu polskiego patcha do 13 :) Forum poszło do zakładek, będę tu regularnie zaglądał. Cze :)
bubu Poniedziałek 04.09.2012 11:48

opeel czy ten plik http://www.speedyshare.com/enVKT/patch.bh poprawia ze fifa sie nie tnie na jezyku polskim w origin i nie trzeba zmieniac na angielski czy jest to juz naprawione ze sie nietnie na polskim origin
dorian88 Poniedziałek 05.09.2012 16:18

Mam problem, zainstalowałem grę FIFA 12 (oryginalna, dzisiaj zakupiona) niby wszystko dobrze chodzi, mecze towarzyskie itd. ale po włączeniu któregokolwiek trybu kariery wywala mnie do windowsa, ktoś wie w czym może tkwić problem? Znalazłem tutaj taką informacje "Użyj programu File Master 12 i zregeneruj pliki BH." skąd pobrać File Master 12 (proszę o link) i które to są pliki "BH"? Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Opeel Poniedziałek 05.09.2012 20:25

Program możesz pobrać stąd: http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3876

Po jego zainstalowaniu wybierz opcję Regenerate BH w zakładce Tools.
ozimen1 Poniedziałek 09.09.2012 11:23

Witam!
Proszę o pomoc! Wszystko ładnie działa po zregenerowaniu gry. Mecze towarzyskie cudo! Chciałem zagrać karierę, wybrałem składy własne przy ustawieniach kariery. Symulowałem 4 mecze i wszystko dobrze (nawet mecze z Ekstraklasy dobrze symulowało). Niestety przyszedł mecz Ligi Mistrzów. Chciałem go zagrać i wywaliło mnie z gry ;< Pomóżcie, co mam zrobić?!
Opeel Poniedziałek 09.09.2012 12:09

Jaką grasz drużyną? Czy edytowałeś składy w jakikolwiek sposób np. programem CM 12?
ozimen1 Poniedziałek 09.09.2012 14:35

Gram Wisłą Kraków. Ściągnąłem aktualizację składów z chomikuj.pl i postępowałem wg instrukcji. Mój brat też grał, ale Legią i tak samo miał. Oprócz tego nie zmieniałem składów.
Opeel Poniedziałek 09.09.2012 14:40

No to nie dziwne, że Ci wywala. Usuń tą aktualizację składów z nieznanego źródła i graj na bazie z MPPL 12 v.2.
ozimen1 Poniedziałek 09.09.2012 14:57

z chomikuj.pl na początku ściągnąłem wersje v2 co liczyła ponad 30mb i nie dzialala mi. Później ściągnąłem też v2 która miała ok. 97mb i wtedy zadziałało. Ale z tego co widzę, to na waszym downloadzie tyle samo ma MPPL
Opeel Poniedziałek 09.09.2012 14:59

Taki problem pobrać od nas z pewnego downloadu? Nie wiem co to za wersje są na innych serwerach. Zrób tak jak pisałem wcześniej i zacznij od nowa karierę. Daj znać czy działa, jeśli nie to pozostaje reinstall gry.
ozimen1 Poniedziałek 09.09.2012 15:37

Super patch! Polecam go wszystkim! Gratuluję tak profesjonalnej roboty!
Magiczny Poniedziałek 04.10.2012 09:59

Witam.
Mam takie pytanie. Mam fifę z waszym dodatkiem. Czytałem na forum że jak zaczyna się grzebać w składach i umiejętnościach to zaczynają się problemy i wywala do wina. Czy jak zacznę karierę jako piłkarz i stworzę nowego piłkarza i nadam mu umiejętności to będzie podobny problem. Czy problem jest tylko z tymi piłkarzami którzy już istnieją? Sam bym sprawdził ale mam zaczętą karierę już jedną i nie chciał bym jej stracić.

Dzięki za odp.
kopara933 Poniedziałek 08.10.2012 18:12

mógł by mi ktoś wrzucic to jeszcze raz lub przeslas na maila (http://www.speedyshare.com/JqnQY/fifa-ng-db.db) bo ja zaplacile za to premium a nie moge tego sciagnac nie wiem czemu czekam na odpowiec moj mail to [email]kopciuh-12@o2.pl[/email] :) pozdrawiam
Alvaro12 Poniedziałek 19.11.2012 15:42

Witam! Pobrałem za opłatą plik MPPL 12 do FIFY 12. Podczas instalacji pojawia się informacja: Program Mega Patch PL 12 nie został poprawnie zainstalowany z następującego powodu: Gamedatasceneassetsstadiumstadium_251_3_container_0.rx2: Ten plik zawiera nieprawidłowe dane (error 21FC)
Aby dokończyć instalację programu Mega Patch PL 12 uruchom ponownie Instalatora.

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!! :hmm:
Domino Poniedziałek 19.11.2012 18:37

Jak masz kod, to plik możesz pobrać jeszcze raz, być może źle Ci się pobrał dodatek.
Alvaro12 Poniedziałek 19.11.2012 20:13

Niestety- dostałem 2 kody i ściągając jeszcze kilka razy i instalując w tym samym momencie pojawia się ta sama informacja... Nawet, kiedy ściągałem z wyłączoną zaporą i antywirusem. Możecie pomóc? :)
12konan Poniedziałek 28.11.2012 13:38

Co zrobić jak cały czas wywala mnie z transferów?