DOWNLOAD: Mega Patch PL 2012
3 luty, godzina 0:00. To właśnie ten dzień, w którym wydajemy w Wasze ręce pierwszy nasz flagowy dodatek Mega Patch PL do next-genowej wersji FIFY. W tamtym roku się nie udało, za to w tym mocno się przyłożyliśmy do pracy i efekty możecie już za chwilę ocenić sami.


Nasz największy stworzony patch do „dwunastki” przygotowali patchmakerzy Centrum FIFY pod czujnym okiem naszego Redaktora Naczelnego, Opeel’a. Zawartość dodatku przedstawialiśmy parę dni temu, ale nic nie zaszkodzi uczynić to raz jeszcze.
ZAWARTOŚĆ MPPL 12:


    POLSKIE ROZGRYWKI:
  • Uaktualniona T-Mobile Ekstraklasa
  • Dodana I Liga Polska!
  • Puchar Polski ze wszystkimi dostępnymi polskimi drużynami
  • Prawdziwy system rozgrywek (spadki, awanse)
  • Prawdziwe trofea
  • Realny terminarz dla T-Mobile Ekstraklasy
  • Nowe komentarze dla piłkarzy
  • komplety koszulek wraz z bramkarskimi oraz alternatywnymi dla wszystkich drużyn T-Mobile Ekstraklasy i I Ligi
  • Oryginalne czcionki Ekstraklasy
  • Flagi, bandy, loga, bannery, minikitsy dla wszystkich drużyn
  • Prawdziwe nazwy stadionów
  • scoreboard Canal + Sport HD
  • Prawdziwi trenerzy w trybie kariery



    EUROPEJSKIE ROZGRYWKI:
  • Dodane zespoły grające w europejskich pucharach:
    - APOEL Nikozja,
    - Szachtar Donieck,
    - Trabzonspor,
    - Viktoria Pilzno,
  • Koszulki domowe, wyjazdowe, bramkarskie
  • prawdziwa nazwa i logo Ligi Mistrzów i Ligi Europy
  • poprawiony terminarz (prawidłowe godziny i dni meczów)
  • rozbudowana Liga Mistrzów i Liga Europejska o nowo dodane drużyny



    REPREZENTACJE:
  • Nowe logo oraz koszulki Reprezentacji Polski
  • Dodane nowe Reprezentacje:
    - Bośnia i Hercegowina,
    - Czarnogóra
    - Czechy,
    - Serbia,
  • Koszulki domowe, wyjazdowe, bramkarskie



    OGÓLNE:
  • Łatwy w obsłudze instalator
  • Patch jest kompatybilny z grą online



W pierwszej kolejności umożliwiamy grę naszym klubowiczom, chcąc zaoferować im coś extra. Jeżeli nie jesteś klubowiczem możesz także wykupić jednorazowy dostęp do pliku. Po okresie miesiąca patch będzie dostępny dla wszystkich naszych użytkowników, w ramach serwera alternatywnego. Zapraszamy do pobierania i cieszenie się naszą Ekstraklasą i I Ligą!




>>> DOWNLOAD: MEGA PATCH PL 2012 by CENTRUM FIFY
Mateusz92 Piątek 03.02.2012 01:17

Kurde chciałem zapłacić z PeyPala ale się nie da:yeah:
hafcio Piątek 03.02.2012 01:41

Powiem dwa słowa:
ŚWIETNA ROBOTA!!!

Jeśli ktoś się waha czy wydać te kilka złotych aby móc cieszyć się z patcha odpowiem na to krótko: TAK!
Patch działa bezproblemowo, nie mam się do czego przyczepić no może oprócz tego, że Skerla i Hermes już w Jagiellonii nie grają oraz mogliście dać realistyczne budżety klubów, ale to szczegół.
Naprawdę polecam, gdyż chłopaki, którzy zajmowali się tym patchem zrobili kawał dobrej roboty :)
kodak1920 Piątek 03.02.2012 01:52

ja poczekam az ktoś udostępni go za free bo szkoda i tak kasy na takie coś.
PLP 12 bedzie duzo większe i za Darmo
Domino Piątek 03.02.2012 07:57

@kodak1920

Jakbyś dokładnie czytał, to wiedziałbyś że serwis po miesiącu patch udostępni za darmo ;)
Poza tym nikt Ci nie każe w to grać, chcesz to czekaj na PLP, życzę bezproblemowej gry :)

Co do składów, Panowie, nie zapominajcie że składy są na jesień. Okienko w Polsce otwarte jest do końca lutego, więc roszady były, są i jeszcze zapewne będą, więc z początkiem marca zapewne damy jakiś update ze składami :)

I przypominam że wydaliśmy patcha na miarę naszych możliwości, mała, ale zgrana ekipa. Nie porywaliśmy się z motyką na słońce obiecując Bóg wie co, jest to co miało być, nie wykluczamy także addonów do patcha ;)
kodak1920 Piątek 03.02.2012 08:09

Domino ale ja czytam dokładnie i powiem ci że i tak to jest nabijanie w butelke bo Płacić za coś co jest za free jest chore....
OCzywiście szacun dla twórców patcha.
cwezu Piątek 03.02.2012 08:27

A co jest za free? Nie chcesz to nie pobieraj, ekipa ciężko nad tym pracowała i chyba coś się za to należy nie?
kodak1920 Piątek 03.02.2012 08:32

Sorry ale Oni to robią dla kasy czy dla ludzi?Widać wasze podejście jest nieziemskie do całej sprawy.Przecież jak by kluby dowiedziały sie że używają ich loga bez pozwolenia o trzepia na tym kase to by sie nie wypłacili i dla tego te patche powinny być za free i dlatego PLP 12 bedzie za free.
knyfel Piątek 03.02.2012 08:40

Po zainstalowaniu mam oryginalne loga i stroje,tak ale nazwy tak jak w fifie orgin czyli Wrocław, a I liga to loga bez nazw, co robić??
Taito7 Piątek 03.02.2012 09:03

Ja wysłałem kod o 8:57 i ciągle go nie mam a mija już 5 minut co jest ???
A kase z kąta pobrało !
Kolumb1994 Piątek 03.02.2012 09:11

Ja mam to samo a wysłałem o 8,44 i nic nie dostałem ;/
Taito7 Piątek 03.02.2012 09:12

No to jakies jaja są !!
2 lata temu jak wysyłałem na MPPL 10 to przyszl,o w minute nawet nie .
A teraz ??
Reigon Piątek 03.02.2012 09:24

@Taito7 - jeżeli kod nie przyszedł masz prawo do reklamacji, tutaj znajdziesz jak to zrobić: http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=3

@kodak1920 - Ty myślisz, że trzepiemy na tym jakieś miliony? Temat już był poruszany wielokrotnie, także przejrzyj forum, lub komentarze pod poprzednimi MPPL. U nas opłaty są za transfer, nie za dodatki, tak działamy już od lat, pozwala to utrzymać serwis (tak, może w końcu zrozumiałeś, że to nie jest blog i trochę kasy to kosztuje). Może PLP inaczej zdobywają środki na działalność, to jest każdego indywidualna sprawa, nie zaglądamy Tobie do portfela. Masz prawo nie podzielać naszej polityki. Kiedyś było lepiej, teraz szczerze powiem, że bez Waszego wsparcia może to być ostatni dodatek tego typu. BTW -> Jeżeli chodzi o używanie LOGO to takie same zasady są dla dodatków "za free".

Niniejszym proszę o zaprzestanie komentowania polityki finansowej serwisu, a skupieniu się na aspektach samego dodatku. Chcemy wiedzieć co Wam się podoba, a co możemy poprawić. HAVE FUN! :)
Alankos Piątek 03.02.2012 09:32

Wszystko fajnie kasa ściągnięta z konta, a gra sie nie uruchamia na orginale bez jakichkolwiek dodatków wgranych

To jakiś kiepski żart chyba... tylko mi nie mówcie ze na "nie orginale" to działa...

Radze puki co nie kupować kota w worku

Wydawcy radze to naprawić, bo raczej nie tylko ja mam taki problem.
Taito7 Piątek 03.02.2012 09:48

Mi jeszcze kod nie przyszedł :offtopick:
Ale jak przyjedzie i zainstaluje ten dodatek to napisze czy mi działa
Ja mam gre sciagnieta z Origina .
Opeel Piątek 03.02.2012 09:53

Kto ma problemy z uruchomieniem gry, proszę sprawdźcie najpierw w folderze FIFA 12/Game czy macie pliki data0.patch, data1.patch, data3.patch. Jeśli takie istnieją należy zmienić rozszerzenie patch na bh i podmienić istniejące pliki. Nie wiedzieć czemu na niektórych systemach instalator nie zmienia tych nazw automatycznie i stąd gra się nie uruchamia. W Moich Dokumentach zaleca się również usunąć plik Squads.
Tutaj instrukcja jak instalować: http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19
Kolumb1994 Piątek 03.02.2012 09:53

No co jest z tymi kodami ile można czekac ;/
Taito7 Piątek 03.02.2012 09:59

Ja złozyłem reklamacje 10 min temu a kod kupilem 1 godzine temu i dupa za przeproszeniem !!!:yeah:
Domino Piątek 03.02.2012 10:05

cytuję, Alankos;795510 napisał:Wszystko fajnie kasa ściągnięta z konta, a gra sie nie uruchamia na orginale bez jakichkolwiek dodatków wgranych

To jakiś kiepski żart chyba... tylko mi nie mówcie ze na "nie orginale" to działa...

Radze puki co nie kupować kota w worku

Wydawcy radze to naprawić, bo raczej nie tylko ja mam taki problem.


No nie wiem co tu poprawiać, mnie działa jak należy ;) Poza tym dodatek przeszedł fazę testów, u kilku osób, na różnych komputerach. A wina leży nie tyle co po stronie pactha, a samej FIFY, pożal się Boże Origin, aktualizacji które on pobiera, nie wiem, przyczyn może być wiele.

cytuję, kodak1920;795487 napisał:Sorry ale Oni to robią dla kasy czy dla ludzi?Widać wasze podejście jest nieziemskie do całej sprawy.Przecież jak by kluby dowiedziały sie że używają ich loga bez pozwolenia o trzepia na tym kase to by sie nie wypłacili i dla tego te patche powinny być za free i dlatego PLP 12 bedzie za free.


Opłata jest za transfer, a nie dla ludzi robiących patcha, który robiony jest z naszej własnej i nieprzymuszonej woli. Dodatek od zawsze był płatny, w tym roku zmiana, płatny przez miesiąc, potem za free.
Taito7 Piątek 03.02.2012 10:15

kurde no cojest z tym kodem kod nie przyszed reklamacje tez nie ??
Moderatorzy pomożcie !!!
Alankos Piątek 03.02.2012 10:23

Dobra daruje sobie wgrywanie tego na miliard sposobów, a przez te 7zł nie zbankrutuje.

CO do tych plików bh to raz one sie wgrywają, a raz nie, a więc to nie system zawodzi....

Zastosowałem wszystko co jest opisane i nic.

Orgin to gówno, ale nie zwalajcie na niego.


Miłej gry życze tym co się to uruchomi.
Opeel Piątek 03.02.2012 10:27

Na pewno system, bo powiedz mi dlaczego większości się zmienia, a tylko niektórym nie? Być może zależy to od Framework'a itp. Ja mam również wersję Origin jak i większość testerów i nikt nie miał z instalacją problemów.
Jest jeszcze jeden sposób gdy zmiana nazw nie pomoże. Należy wypakować plik data8.big przy pomocy programu File Master 12. Otwieramy data8.big zaznaczamy wszystkie pliki i klikamy ikonke Export - wypakowujemy do folderu FIFA 12/Game.

Jest już ponad 100 pobrań, a tylko 3 osoby zgłosiły problem. Tak to już jest że tym co gra działa to nie piszą podziękowań tylko włączają grę i grają, a Ci co mają problem piszą na forum co jest naturalne tylko nie róbmy z tego takiej rzeczy, że dodatek nie działa nikomu bo tak nie jest.
raf38 Piątek 03.02.2012 10:34

Odnośnie zamieszczonej instrukcji po pierwsze nie mam pliku squads w moich dokumentach więc to chyba dobrze ale po instalacji patcha nie mam również pozostałych wymienionych w instrukcji plików więc nie wiem w czym leży problem wniosek:
1 ci co mają grę ściągniętą z orygina prawdopodobnie nie skorzystają z patcha
bo wina już została zgrabnie przerzucona na Ea (coś w stylu "jak oni śmią dawać jakiegoś orygina na którym nie funkcjonuje nasz patch"), chciałbym przypomnieć panom patchmakerom że słuchając głosu swojej niewątpliwie nieprzeciętnej inteligencji powinni takie rzeczy przewidzieć.
2 Ozcekuję jak najszybszej reakcji ze strony administratorów serwisu i pomoc w rozwiązaniu problemu

Nie ulega wątpliwości że to co stworzyliście jest doskonałe ale mnie jakoś tłumaczenie w stylu "U mnie chodzi i było testowane" jakoś nie przekonuje

Pozdrawiam Raf 38 (choć już 40)
Domino Piątek 03.02.2012 10:35

cytuję, Taito7;795523 napisał:kurde no cojest z tym kodem kod nie przyszed reklamacje tez nie ??
Moderatorzy pomożcie !!!


Co niektórzy wszystko chcieliby na już. W regulaminie wszystko jest napisane:

Jeśli nie dostaliście państwo SMS-a zwrotnego w przeciągu 4 godzin proszę zapoznać się z tym przypadkiem.


A reklamacja zapewne też nie jest rozpatrywana od ręki. Nie wiem ile strona kody.wapacz.pl rozpatruje reklamacje, może mają 24h, może 48h.
Taito7 Piątek 03.02.2012 10:37

Dobra to pieprze to wysyłam jeszcze raz i tyle .
Opeel Piątek 03.02.2012 10:38

@raf38 - Czy widzisz, że ktoś z redakcji zwala tutaj winę na Origin'a? Origin jest ok i patch na nim również chodzi. Jeśli nie masz plików patch to dobrze - instalator dobrze zadziałał. Pozostaje sposób z programem File Master 12 i wypakowaniem data8. Zastosowałem kompresje chunkzip (co pozwoliło zmniejszyć objętość patcha ponad 10-krotnie) i wrzuciłem pliki jak EA do pliku data.big jednak jak widać niektórzy mają z tym problem, więc należy wypakować pliki do folderów tradycyjnych. Jak to zrobić napisałem w moim poprzednim poście.
kodak1920 Piątek 03.02.2012 10:52

Moj kumpel kupił patcha i mu chodzi pięknie na Originie
raf38 Piątek 03.02.2012 10:53

Dzięki Opeel za szybką reakcję postawa godna profesjonalisty moje zwalanie wzięło się stąd że kolega Domino w swojej odpowiedzi napisał że wina leży po stronie fify "pożal się Boże orygin i aktualizacji które on pobiera"
Więc chyba należy bardziej uważać z doborem słów.
A teraz druga sprawa w swojej odpowiedzi piszesz o jakieś dekompresji wybacz ale dla mnie jako laika w dziedzinie informatyki jest to czarna magia więc proszę o instrukcję krok po kroku albo najlepiej przesłanie pliku z patchem działającym na 100%

Pozdrawiam Raf
Domino Piątek 03.02.2012 10:57

cytuję, raf38;795542 napisał:moje zwalanie wzięło się stąd że kolega Domino w swojej odpowiedzi napisał że wina leży po stronie fify "pożal się Boże orygin i aktualizacji które on pobiera"


Kolego, to są moje przypuszczenia, bo jest raptem garstka osób, która ma z tym problemy ;) Ja patcha nie składałem, ale miałem okazję go testować i problemy kilku osób muszą się skądś brać. Jak nie system, to może FIFA, jak nie FIFA, może Origin, nie wiem ;)

Opeel czuwał i składał patcha, więc jest bardziej zorientowany, co zresztą już pokazał pisząc swoje odpowiedzi, w których udziela pomocy :)
Alankos Piątek 03.02.2012 11:28

omfg, ja ściagałem gre z Orgina, bo jak instaluje ją z płyty to gre wywala jak gram na necie ( po ost patchu ).


Heh dobre :yeah:
Tak więc dziękuje dobranoc
kita1997 Piątek 03.02.2012 11:39

Cześć mam pirata i czy ten patch za działa ? i mam wgrany patch t-mobile czy odinstalować fife i zainstalować na czysto tak żeby ten mppl działał odp.... :hmm:
pitiST Piątek 03.02.2012 11:46

Z tego co się orientuje działał ci będzie ale nie będziesz miał nazw klubów I ligowych a kluby z ekstraklasy będą miały nazwy z Fify (L.Poznań itp.)
Opeel Piątek 03.02.2012 11:50

@kita1997 - Nie pomagamy piratom.

@Alankos - I co w związku z tym, że masz wersje z Origin? Patch działa równie dobrze na wersji z płyty co i z Origin.
Alankos Piątek 03.02.2012 11:55

cytuję, Opeel;795566 napisał:@kita1997 - Nie pomagamy piratom.

@Alankos - I co w związku z tym, że masz wersje z Origin? Patch działa równie dobrze na wersji z płyty co i z Origin.


Ciekawe, szkoda że nie w moim wypadku


DObra dam sobie już spokój, bo tylko szkoda mojego czasu.
kodak1920 Piątek 03.02.2012 11:58

Weście se zróbcie kopie Folderu FIFA 12 i skopiujcie cracka do niego i bedziecie mieli czysta FIFE i MPPL FIFE.
palencio Piątek 03.02.2012 12:19

Witam mam podobny problem co koledzy. Gram na laptopie i po zainstalowaniu tego patcha gra nie chce włączyć i pojawiają się crash dump w folderze game. Mam orginała ściąganego z Origin. System windows 7. Proszę o pomoc. Bez patcha gra działa.
Opeel Piątek 03.02.2012 12:20

Wklejam tutaj instrukcję dla tych, którzy mają wciąż problem:

Pobierz i zainstaluj program File Master 12: http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3876
Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.

Przypuszczam, że u niektórych problem może tkwić w kompresji chunkzip i pliku data8.big, więc należy go wypakować i nie powinno być już wtedy problemu.
palencio Piątek 03.02.2012 12:47

dzięki opeel . Zrobiłem wszystko tak jak kazałeś i wszystko działa. Trzeba jednak usunąć te dwa pliki co kazałeś i ta opcja przez File master 12 działa. Sprawdzony sposób wszystko działa herby i stroje.
Wielkie dzięki.
gulivers Piątek 03.02.2012 13:04

OK Opeel chumor poprawiony wszystko działa. Mam tylko pytanko zauważyłem że nie wszyscy piłkarze maja orginalne buty podczas luznej rozgrywki jest scoreboard EASPORT nie canal+ sport hd. Pytam sie bo mam watpliwosci czy wszystko wgrało sie bezbłednie Pozrawiam szacun
Mateusz92 Piątek 03.02.2012 13:08

Nie ogarniam tutaj co niektórych....ekipa zrobiła patcha w sumie chyba nic z tego nie mają a tutaj tylko wyzywają że gówno,że nie działa bla bla albo się czepiają o kase za transfer.....
Daniello Piątek 03.02.2012 13:21

Scoreboard masz podczas grania w trybie menedżerskim, w towarzyskim meczu nie ;-)
Opeel Piątek 03.02.2012 13:48

Cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Prosiłbym o komentarze z opiniami jak patch wygląda, jak się gra itp.
Mateusz92 Piątek 03.02.2012 13:59

Opeel mam pytanie: Nie da się jakoś zabulić za patcha przez PayPala?
palencio Piątek 03.02.2012 14:02

patch jest super. Według mnie jeden z najlepszych na jakim grałem. Ekstraklasa jest według mnie bardzo dobrze zrobiona. Bardzo wszystkim dziękuje za zrobienie tego patcha. Mogę w 100 % stwierdzić że wykonaliście kawał dobrej roboty.
Mam jeszcze jedno pytanie czy planujecie dodać przyśpiewki kibiców , byłoby bardzo fajnie tylko tego mi brakuje.:jupi:
Opeel Piątek 03.02.2012 14:04

Co do śpiewek to w planach jest ich wydanie w addonie. Jak na razie możesz pobrać z naszego downloadu śpiewki dla: Zagłębia, Lecha i Jagielloni.
W marcu wyjdzie za pewne update składów po zamknięciu okienka transferowego w Polsce oraz dodane zostaną brakujące menuface'y.
Taito7 Piątek 03.02.2012 14:25

A moge sobie brakujące miniface z 1 ligi dodac w CM 12 ???
Opeel Piątek 03.02.2012 14:26

cytuję, Taito7;795617 napisał:A moge sobie brakujące miniface z 1 ligi dodac w CM 12 ???


Możesz, nie będzie problemu. Tylko radze nie edytować bazy danych. Problem z kodem SMS rozwiązany?
Reigon Piątek 03.02.2012 14:29

@Taito7 - nie dostaliśmy Twojej reklamacji (ani mail, ani na PW)
@Mateusz92 - jest możliwość także przelewu, zapłaty w żabce, i wszystko to co oferuje dotpay.pl, nie tylko via SMS http://www.fifaserwis.com/?serwis=main&page=login&action=abonament&kup
Taito7 Piątek 03.02.2012 14:37

Wysłałem reklamacje 2 raz teraz .
Może teraz sie uda , teraz sprawdzałem z konta kasa zeszła
Gerrard Piątek 03.02.2012 14:51

cytuję, Mateusz92;795597 napisał:Nie ogarniam tutaj co niektórych....ekipa zrobiła patcha w sumie chyba nic z tego nie mają a tutaj tylko wyzywają że gówno,że nie działa bla bla albo się czepiają o kase za transfer.....


plus fpizdyliard


Opeel powinien być przez was na rękach noszony. Zresztą wszystkim należą się serdeczne podziękowania za czas jaki poświęcili temu patchu. Po drugie nie trzeba się zaraz spinać i pisać swoje żale, jak widać Opeel w każdej sytuacji stara się pomóc rozwiązać problem.
Nie ma patcha - źle, jest patch - też źle..
Taito7 Piątek 03.02.2012 14:53

Dobra dam sobie spokój .
Wysłałem sms-a na 7616 o treści MP.FIFA i dupa pobrało kase a kodu jak nie było tak nie ma . Wysłałem reklamacje oni do mnie piszą , ze nie wysłałem żadnego smsa to jest chore . Walił bym na to ale mi kasę z kąta ściągnęło !!
keyachi Piątek 03.02.2012 15:07

cytuję, Taito7;795636 napisał:kasę z kąta ściągnęło !!


'kąty' to są w trójkącie, a tu masz KONTO, a poza tym nie wylewaj żali tutaj ktoś na pewno rozwiąże Twój problem ;)
Xysio Piątek 03.02.2012 15:07

Może źle wpisałem treść sms'a?
Taito7 Piątek 03.02.2012 15:18

Właśnie dobrze wpisałem .
Literówka !!! :yeah:
Dobra zamówie jeszcze raz
ForzaMilan Piątek 03.02.2012 15:32

Nie ściągnąłem jeszcze patcha, ale mam pytanie: czy konieczne jest usuwanie pliku "Składy"? Sporo się namęczyłem aktualizując numerki, transfery, buty, składy itd. Nie chcę, żeby moja praca poszła na marne. Wiem na pewno, że zapłacę kasę za ściągnięcie, nawet jeśli miałbym nie grać na tym dodatku. To co robią nasi ludzie kosztuje bardzo dużo, więc przyda się trochę grosza. Według mnie ten patch nie powinien być dostępny za free, bo wiem ile wysiłku kosztuje stworzenie takiego cuda.

EDIT: Mógłbym prosić jeszcze o jakieś screeny z dodatku? Chodzi mi głównie o twarze zawodników Szachtara.

Pozdrawiam
Reigon Piątek 03.02.2012 15:34

Jeżeli nie dostałeś SMS-a, a wysłałeś PRAWIDŁOWEGO, to tutaj jest wskazówka co robić. Takie sytuacje są niezmiernie rzadkie, ale wszystko może wystąpić:

www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=1
samo Sylwek Piątek 03.02.2012 15:48

Jak gram tryb menadżerski to wywala mnie od razu na początku, tam gdzie pisze, że nowy menadżer w np. Poloni Bytom.
Taito7 Piątek 03.02.2012 15:50

Wysłałem z innego telefonu i jest git !!
Opeel Piątek 03.02.2012 15:54

@Sylwek - sprawdź czy masz w folderze Game pliki data1.patch? Jeśli tak to zmien rozszerzenie na data1.bh tak samo z innymi jeśli by były.

@ForzaMilan - niestety plik Squads albo usunie Ci automatycznie gra, albo musisz sam usunąć inaczej nie będą widoczne zmiany w bazie danych.
ForzaMilan Piątek 03.02.2012 15:58

@ pdabrowski0
Jak będę miał rozwiązanie to napiszę.

@ Opeel
Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że tak jest ale jakoś wytrzymam.
samo Sylwek Piątek 03.02.2012 16:02

@Opeel

Są pliki data1.patch ale też są data1.bh . A czy po instalacji powinien uruchomić się instalator ?
Opeel Piątek 03.02.2012 16:03

@Sylwek33 - Powinny wyskoczyć czarne okienka DOSOWE na chwilkę i zmienić nazwy. Więc zmień data0 data1 i data3.patch na .bh a te stare zmień na rozszerzenie backup. Wtedy będzie działać.
bubu Piątek 03.02.2012 16:04

witam na poczatku gdy sciagnałem match to po zainstalowaniu nieurochamiała mi sie gra potem zrobiłem tak jak mówi Opeel czyli (Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.) zrobiłem i tak gra ruszyła tylko jak wybiore jaka kolwiek druzyne to wyzuca mnie z gry prosze o po,oc bo długo czekalem na ten patch
Opeel Piątek 03.02.2012 16:08

@bubu - Na pewno wypakowałeś pliki do folderu FIFA12/ Game? Sprawdz czy w folderze Game masz folder data/sceneassets.
samo Sylwek Piątek 03.02.2012 17:00

Dzięki wielkie Opeel, wszystko chodzi prawie git. Przedtem nie miałem lagów, a teraz mam i to bardzo duże, ale sobie poradzę.
bubu Piątek 03.02.2012 17:12

opeel Zainstalowałem patcha potem robiłem tak otworzyłem file master 12 po lewej stronie było program files origon i fifa 12 nacisnalem game i kliknalem na data8 i bylo w nim duzo plikow zaznaczylem i nacisnolem exportuj i robilem tak program plikow origon games fifa 12 i game jak to zrobilem nacisnalem w file game i tools renegerate bh (a niemam takiego pliku sceneassets w dacie przed regenaracja i po przed regeneracja czysta fifa w folderze data mam loc ui movies fifarna common.cbac anti.cbac
Opeel Piątek 03.02.2012 17:15

Sceneassets to nie plik, a folder który wypakowałeś z data8. Na czystej FIFIE go nie ma po wypakowaniu data8 powinien być. Najwidoczniej wypakowałeś go w inne miejsce poszukaj jeszcze go i przenieś do folderu Game/data. Wtedy zregeneruj bh i gra będzie działać jak należy.
Taito7 Piątek 03.02.2012 17:16

Witam !!

Czy moge odpalic w CM 12 ten dodatek ??
Chodzi mi żeby tam zedytowac drużyne z 1 Ligi czy jest taka możliwosc ??
Opeel Piątek 03.02.2012 17:18

Oczywiście, że możesz lecz nie gwarantuje, że później FIFA będzie działać odpowiednio. Udostępniona wersja CM jest wersją beta która jest bardzo niestabilna i nie posiada wszystkich funkcji.
Mocarny Knur Piątek 03.02.2012 17:19

Patch świenty ale mam jedno ,,ale'' rozumiem ze w polsce jest otwarte okienko transferowe ale taki manu i ohayon to w legi z miesiac czasu nie graja ;/ mam pytanie czy w addonie poprawicie niektore skille graczy? taki np. wolski ma 58 duzo za mało.. ale generalniue świetna robota ;]
bubu Piątek 03.02.2012 17:21

wypakowałem go na pulpit i jest
Opeel Piątek 03.02.2012 17:22

@ Mocarny Kocur - Było już mówione, że składy na jesień - wkrótce wydamy update składów po zamknięciu okienka. Co do umiejętności to Wolskiemu podniosłem potencjał. Pograj karierę a po ok miesiącu jego skill będzie już 65, a po 2 sezonach ponad 70. Skill Nakoulmy zwiększyłem do 65.

@ Taito - Kliknij Open FIFA 12 i się otworzy.

@ bubu - To teraz przenieś ten folder do folderu Game/data i zregeneruj bh.
bubu Piątek 03.02.2012 17:31

opeel pomogło dziala wszystko jak ta lala wielki dzieki
torksg Piątek 03.02.2012 17:47

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19--to jest wszystko jak zainstalowac wszystko działa na orginale!!!!!.wielkie dzieki za wydanie patcha!
Taito7 Piątek 03.02.2012 18:25

Wszystko jest zajedobre w tym patchu .
Na początku mi nie chciala sie gra odpalic ale zrobilem tak jak w instrukcji
i wszystko git !!!
Bardzo dziekuje tworcom patcha
kodak1920 Piątek 03.02.2012 18:38

To jest porażka żeby nabijać kase na Dodatkach
http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3771
Ostatni MPPL był w FIFA 10 i co??do dzisiaj jest płatny.
Teraz chcecie dać po miesiacu za darmo bo za miesiąc wam nikt nie kupi tego bo wychodzi PL gdzie będzie miał aż do 3ligi macie link i zobaczcie jak chłopcyu z FIFA polonia sie napracowali to oni go powinni mieć płatny a nie wy.

[COLOR="Red"]Nie reklamujemy stron o tematyce FIFA.[/COLOR]
Domino Piątek 03.02.2012 19:05

cytuję, kodak1920;795763 napisał:To jest porażka żeby nabijać kase na Dodatkach
http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3771
Ostatni MPPL był w FIFA 10 i co??do dzisiaj jest płatny.
Teraz chcecie dać po miesiacu za darmo bo za miesiąc wam nikt nie kupi tego bo wychodzi PL gdzie będzie miał aż do 3ligi macie link i zobaczcie jak chłopcyu z FIFA polonia sie napracowali to oni go powinni mieć płatny a nie wy.


Wiesz, wydaje mi się że nadal nie wiesz za co jest ta opłata. Nasz serwis ma własny serwer, który trzeba za coś utrzymać. Cała kasa którą płacisz jest za transfer. Znajdź mi podobny serwis o tematyce FIFA, na którym znajdziesz tyle dodatków do starszych wersji gry ;) MPPL od zawsze był płatny i jakoś nikt tragedii z tego nie robił. A to że za miesiąc będzie free, to chyba dobrze.

A co do PLP, fajnie że tyle w nim będzie, ale nie chwal dnia przed zachodem słońca, nie wiesz jaki on będzie, czy będzie wszystko poprawnie działać, pomimo że będzie za free. Jak będzie miał swoją premierę, to dopiero pogadamy. A MPPL nikt Ci nie każe ściągać. Poza tym możesz poczekać, aż będzie za free.
Daniello Piątek 03.02.2012 19:24

Nie jestem fanem krytykowania cudzej pracy, tym bardziej konkurencyjnego serwisu, ale zobaczymy jak sobie poradzą z tak dużym dodatkiem, który może tak później namieszać w bazie, że jak znajdzie się taki jeden z drugim na forum, który nie będzie wiedział "co i jak" to odechce im się odpisywać na ich problemy.

A tu przynajmniej Opeel czuwa nad tematem i nie tylko Opeel i podpowiada każdemu z osobna co zrobić.

Kolego kodak1920 - szkoda, że to nie rok Twojego urodzenia w tym nicku :trollface: Jeżeli tak bardzo zachwycasz się patchem konkurencji, proszę bardzo oni zyskają jednego zadowolonego więcej, a my na tym nie ucierpimy, ba nawet zyskamy. Jednego - sory - marudę mniej.

Szanuję każdy serwis polski czy zagraniczny, ale zobaczymy jak konkurencja poradzi sobie z problemami innych użytkowników. Czy będzie im się tak chciało odpisywać na każdy problem jednego usera, jak ich patch pobierze z 20 000 ludzi. Zobaczymy :)
Niech z tych 20 000 tys. ludzi chociaż 10% będzie miało problem ich patchem, to trzeba odpisywać 2000 osobom. Odechce się szybko, no chyba że każdy patchmaker będzie siedział non stop przy komputerze i odpisywał użytkownikowi - to zwracam honor :respekt:

Ode mnie wielki PLUS dla użytkowników, którzy nie marudzą i pobierają mimo to, że muszą wysłać SMS'a za transfer dodatku.

Ja kolego kodak "pracuje" na serwisie CENTRUM FIFY od 2007 roku, tj. 5 lat. Żadnego grosza nie dostałem i żyje! Zapłatą jest dla mnie satysfakcja, że mogę przygotować dla Was wszystkich newsy odnośnie dodatków, nowości dotyczące nowych edycji FIFA itd. Więc proszę Cię - przystopuj i nie marudź.

Wiem, nie chciało Wam się czytać tego całego :trollface:
Xysio Piątek 03.02.2012 19:47

Rok temu PLP też miało być piękne. I co masa błędów. Daniello ja przeczytałem :)
pitiST Piątek 03.02.2012 19:51

Ja pobrałem działa wszystko elegancko

Dobra robota panowie :)
Trolu Piątek 03.02.2012 19:54

Bardzo dobrze, że MPPL jest początkowo płatny, wiadomo że koszt utrzymania serwisu i ogromnego działu download to spory wydatek.

Jeśli chodzi o dodatki do starszych gier to znam tylko jeden zagraniczny serwis gdzie trochę tego jest. Na cfie jednak można znaleźć bezcenne dodatki polskiej produkcji, prawdopodobnie jest to jedynie miejsce w Internecie, skąd te cuda można pobrać.
Daniello Piątek 03.02.2012 19:54

cytuję, Jaro0;795796 napisał:Rok temu PLP też miało być piękne. I co masa błędów.


Tylko, że jak ktoś jest ślepo zapatrzony to mimo, że wyjdzie najgorszy bubel to i tak powie, że wyśmienite.

cytuję, Jaro0;795796 napisał:Daniello ja przeczytałem :)

Dziękówa hehe :respekt:

Jeśli ktoś jeszcze ma coś do opłaty za dodatki, to proszę spojrzeć na gry-online.pl, gdzie na swój serwer wrzucili MPPL'a z poprzednich lat i po dziś dzień trzeba za niego zapłacić 8 zł SMS'em, aby go pobrać. Tam też jest odpowiednie miejsce do narzekania ;-)
kodak1920 Piątek 03.02.2012 20:03

Che powiedzieć że niemam nic do tego patcha tylko mnie bulwersuje to że trzeba płacić za niego.Czy Serwis nie zamierzał może np.Pozyskać jakiś sponsorów co by opłacali Strone?
Trolu Piątek 03.02.2012 20:29

Może i by się jakiś sponsor znalazł, ale wtedy wszędzie byśmy byli obładowani reklamami;)
cwezu Piątek 03.02.2012 20:30

cytuję, kodak1920;795810 napisał:Che powiedzieć że niemam nic do tego patcha tylko mnie bulwersuje to że trzeba płacić za niego.Czy Serwis nie zamierzał może np.Pozyskać jakiś sponsorów co by opłacali Strone?


Zawsze możesz wspomóc serwis, jeżeli kwota będzie wystarczająca to będzie za free. Jak chcesz to możemy założyć spółkę (:trollface:), ekipa się znajdzie...
fc1986 Piątek 03.02.2012 21:41

Panowie pełen Szczcun za dodatek!!! Jest taki jak powinien być!!! Wielkie dzięki i Chyle czoło za Waszą pracę włożoną w MPPL12!!!! Pozdrawiam
Miuosh Piątek 03.02.2012 21:41

Siema ;D U mnie jak na razie wszystko bez zastrzeżeń, oprócz tego, że nie mam oryginalnych nazw stadionów w karierze. :(
Xysio Piątek 03.02.2012 22:15

Z tego co wiem, żeby mieć oryginalne nazwy stadionów w karierze. Przy wyborze poziomu trudności masz tam wybór składów, musisz wybrać, że chcesz składy własne.
fc1986 Piątek 04.02.2012 00:02

Jeżeli chodzi o sam patch to ogólnie jest Genialny!!!! Tylko mam problem a mianowicie nie mam alternatywnych strojów, znaczy tych trzecich... Czym to może być spowodowane?
samo Sylwek Piątek 04.02.2012 09:32

@fc1986

Bo nie wszystkie drużyny mają 3 stroje.

Co do patcha, to jest dobry. Dużo strojów bramkarskich ( co mnie cieszy :) ) , oryginalne nazwy stadionów. Tylko mam błąd, bo nie tego, gdzie wyświetlany jest wynik, bo pisze "error404" i coś tam jeszcze. A co do cenny nikt was nie zmusza, żebyście pobierali. Pozdrawiam całą ekipę CF :) .
knyfel Piątek 04.02.2012 11:13

Generalnie patch jest wypasiony, chodzi i hula na każdej wersji nie ważne origin czy nie, jeżeli plik squads jest usunięty to instalacja jest bezproblemowa. Odnośnie komentarzy o cenę to jest ona śmiesznie niska, więc nie widzę sensu się wykłócać o to że konkurencja robi PLP12 za free, może i jest rozbudowana, ale np. T-Mobile ekstraklasa patch zawierał błędy: stroje(kolory nie te, numery nie widoczne, niektóre herby drużyn rozpikselowane). Moim zdaniem T-Mobile patch fu był bardziej dopracowany pod każdym względem. Póki co w MPPL 12 jestem zachwycony, wszystko dopracowane jak talala i nie wierze że komuś nie chodzi,ma problemy ect, to wszystko brednie bo ja sam instalowałem na originie i na wersji płytowej i nie było problemu!! Zdecydowanie polecam!!
Hawok Piątek 04.02.2012 11:37

A ja mam taki problem, że przed patchem gra mi ładnie działała bez zacinki żadnej wszystko płynnie, a po instalacji MPPL gra mi przycina, są zwolnienia animacji itp.
pdabrowski0 Piątek 04.02.2012 11:49

Wszystko musi działaś jeżeli po usunięciu squads nie działa to Opeel wrzucił unstrukcje na rękach go nosić
Patch oceniam 11/10
aQua Piątek 04.02.2012 13:06

cytuję, Jaro0;795796 napisał:Rok temu PLP też miało być piękne. I co masa błędów. Daniello ja przeczytałem :)



A jak tam wasz dodatek rok temu ?? Ojj sorka chyba nie wydaliście.
lukaszlyk Piątek 04.02.2012 13:07

Wszystko działa ładnie pięknie, ale przeszkadzają mi dwie rzeczy. W każdym meczu są te same bandy i transfery nie są uzupełnione np. Cahilla nie ma w Chelsea. Będzie jakaś łatka uzupełniająca? Co będzie zawierała jeśli będzie?
PatryKSG_JZ Piątek 04.02.2012 13:13

Patch super. Gratulacje dla twórców.Pytanie czy można spokojnie edytować graczy tradycyjnie w grze. Czy raczej tego nie robić. CM 12 używać, albo DB Master 12 do edycji co polecają autorzy patch-a? Pozdrawiam
cwezu Piątek 04.02.2012 13:34

cytuję, lukaszlyk;796041 napisał:Wszystko działa ładnie pięknie, ale przeszkadzają mi dwie rzeczy. W każdym meczu są te same bandy i transfery nie są uzupełnione np. Cahilla nie ma w Chelsea. Będzie jakaś łatka uzupełniająca? Co będzie zawierała jeśli będzie?



http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=795930&postcount=886

http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=795933&postcount=887
Domino Piątek 04.02.2012 13:59

cytuję, lukaszlyk;796041 napisał:Wszystko działa ładnie pięknie, ale przeszkadzają mi dwie rzeczy. W każdym meczu są te same bandy i transfery nie są uzupełnione np. Cahilla nie ma w Chelsea. Będzie jakaś łatka uzupełniająca? Co będzie zawierała jeśli będzie?


Będziesz miał niestety w każdym meczu te same bandy, bo sama gra ma ograniczenie jeśli chodzi o bandy. Można wgrać jedynie jeden zestaw band dla całej ligi, a nie jak w przypadku FIFY 10 i starszych wersji, różnych kompletów dla każdej drużyny. Z tym nic nie zrobimy.

Będzie łatka ze składami po zamknięciu okna transferowego w Polsce.
Miuosh Piątek 04.02.2012 14:19

cytuję, aQua;796040 napisał:A jak tam wasz dodatek rok temu ?? Ojj sorka chyba nie wydaliście.


Wypierdalaj na FP. Nikt nie ma tu ochoty na napinanie.

Btw. Bandy działają mi tylko w karierze, chyba tak są zaprogramowane, nie ? ;D
raf38 Piątek 04.02.2012 14:36

Bardzo jeszcze raz proszę o pomoc w uruchomieniu patcha
Ściągnąłem program file master12 ale po uruchomieniu nie mam pliku data 8big chyba że plik pojawi się po instalacji patcha
Bardzo proszę o instrukcje krok po kroku bo niestety w dziedzinie informatyki jestem zupełnym laikiem
Pozdrawiam Raf
cesarinek Piątek 04.02.2012 14:39

Dziękuję za zajebistego patcha, śmiga jak marzenie ;D I ostatnie moje pytanie dotyczące owego MPPL'a - Kiedy będzie można spodziewać się jakiejś łatki uaktualniającej składy po zimowym okienku? ^^
tony23 Piątek 04.02.2012 14:39

Nie czytałem wszystkich komentarzy, więc nie wiem, czy ktoś miał podobny problem. Nie mam oryginalnej fify, pobrałem MPPL i gdy już go zainstalowałem to wchodzę do gry i nic się nie zmieniło, nie ma I ligi, wszystko po staremu. Mam pytanie - jak mam zainstalować tego patcha poprawnie? Próbowałem instalować tego patcha do innych folderów w fifie, ale nic nie pomagało. Nie wiem o co chodzi. :hmm:
Domino Piątek 04.02.2012 14:42

@misiek17

Zluzuj trochę, nie rób niepotrzebnego zamieszania.

@raf38

Zainstaluj sobie na świeżo FIFĘ, zainstaluj patch i dalej wg. instrukcji Opeel'a, jak nie będzie działał, to zmiana rozszerzeń plików data z .patch na .bh, jak to nie pomoże, to dopiero trick z File Master 12 i wypakowaniem pliku data8.big ;)

@cesarinek

O aktualizacji pisałem, po zamknięciu okna jakaś aktualka się pojawi, a okno zamyka się w Polsce z końcem lutego ;)

@tony23

Formalnie piratom nie pomagamy, więc sorry. W dziale z MPPL jest full instrukcja jak instalować i nie ma prawa nie działać.
mark132 Piątek 04.02.2012 14:59

Dzięki panowie dobra robota mi mimo że wyskoczyło po instalacji okienko : czy uważasz że program został dobrze zainstalowany czy coś w tym stylu wszystko działa. No to teraz czekam tylko na aktualizację składów mam nadzieję że nie będzie trzeba znowu płacić :>
Biesiu Piątek 04.02.2012 15:00

oO przegladajac wiadomosci z gry-online.pl natknąłem się na pewien artykuł o MPPL 12 o to link http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65750

(chyba pkt mi za to nie dacie)

Ps.:
Komentarze pod tym artykułem :facepalm:
mark132 Piątek 04.02.2012 15:07

cytuję, lukaszlyk;796041 napisał:Wszystko działa ładnie pięknie, ale przeszkadzają mi dwie rzeczy. W każdym meczu są te same bandy i transfery nie są uzupełnione np. Cahilla nie ma w Chelsea. Będzie jakaś łatka uzupełniająca? Co będzie zawierała jeśli będzie?


Jak ja widzę takie komentarze ze komuś bandy nie pasują to chce mi się śmiać. Walić bandy jak dla mnie to na bandach w całej grze i nawet jak gram w bundes lidze może być pasta Colgate. Nie przesadzajmy z tym odwzorowaniem rzeczywistości przecież to jest gra. LOL
Daniello Piątek 04.02.2012 15:15

cytuję, mark132;796127 napisał:Jak ja widzę takie komentarze ze komuś bandy nie pasują to chce mi się śmiać. Walić bandy jak dla mnie to na bandach w całej grze i nawet jak gram w bundes lidze może być pasta Colgate. Nie przesadzajmy z tym odwzorowaniem rzeczywistości przecież to jest gra. LOL


Nikomu nie dogodzi jak widać. Patch zrobiono, a i tak narzekanie.
rafapietrzyk Piątek 04.02.2012 15:19

Witam a dlaczego nie pomyśleliście o ludziach zagranicą? chciałem zapłacić za ten dodatek wchodzę na dotpay a tam kicha wymienione tylko polskie banki brak płatności kartą kredytową lub paypal. Szkoda bo nie dajecie ludziom z zagranicy szansy na ten dodatek.
mark132 Piątek 04.02.2012 15:22

cytuję, Daniello;796129 napisał:Nikomu nie dogodzi jak widać. Patch zrobiono, a i tak narzekanie.


Mi starczy to co jest w patchu. Czekam tylko na aktualizację składów na wiosne 2012, choc z drugiej strony komp w trybie kariery i tak zrobi swoje transfery w drużynach których nie prowadzę :D A tak btw powiedzcie mi czy normalnie I liga od czasu zerwania umowy z Unibetem nie ma oficjalnego loga? Bo widziałem na filmikach że wy macie inne i FP też mają inne? Ale to tak z ciekawości pytam bo szukałem po stronach i jak wpisuje w google I liga logo to wyskakuje mi to co wy wstawiliście.
cwezu Piątek 04.02.2012 15:23

Najśmieszniejsze jest to, że mimo tego że tłumaczy się że opłata jest za transfer, to mimo tego pierd@li za przeproszeniem głupoty że CF na tym zarabia O_o. Nie trudno się domyślić kto kryje się pod nickiem "Kodzan", w kółko jedno i to samo, eh.

@rafapietrzyk

A co, ludzie z zagranicy na pewno czekają na 1 ligę...
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 15:27

@up,

Ja czekam. Mieszkam w Anglii, a pobrać nie mogę ;/
rafapietrzyk Piątek 04.02.2012 15:30

Orbitt ale wielu polaków mieszka zagranicą i chciało by ściągnąć ten dodatek! ale oczywiście tylko dla Polaków w Polsce a dla Polaków z zagranicy nie ma szans....

a po za tym tutaj http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3875 na samym dole pisze dotpay i zaznaczone mają kartę kredytową a w normalnej płatności jej nie ma... Masakra.
cwezu Piątek 04.02.2012 15:43

Przecież możesz kupić sobie abonament CF Club.
rafapietrzyk Piątek 04.02.2012 15:45

każdy abonament cf club
tygodniowy (DotPay) - 4,87 zł (6 zł z VAT) - kup kod
miesięczny (DotPay) - 9,75 zł (12zł z VAT) - kup kod
półroczny (DotPay) - 39,83 (49 zł z VAT) - kup kod

jest na dotpay właśnie ale nie ma możliwości płacić przez paypal lub kartą kredytową dla Polaków zagranicą!
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 15:46

Ja widzę, a płatności angielską kartą nadal nie widzę, więc jeden uj jak to mówią :D
Domino Piątek 04.02.2012 15:51

cytuję, mark132;796134 napisał:A tak btw powiedzcie mi czy normalnie I liga od czasu zerwania umowy z Unibetem nie ma oficjalnego loga? Bo widziałem na filmikach że wy macie inne i FP też mają inne?


Z tego co mi wiadomo to nie ma oficjalnego loga jak i sponsora, dlatego jest takie logo, a nie inne ;)
mark132 Piątek 04.02.2012 16:07

cytuję, Domino;796163 napisał:Z tego co mi wiadomo to nie ma oficjalnego loga jak i sponsora, dlatego jest takie logo, a nie inne ;)


Wiem że na jakieś stronie poświęconej I lidze było to logo co wy wstawiliście tyle że zamiast biało - czerwonego było biało - zielone tło :P
Xysio Piątek 04.02.2012 16:08

Nie wiem czemu ale zaczęła mi FIFA lagować wczoraj jak wcześniej grałem nic się nie działo.
Domino Piątek 04.02.2012 16:14

@Jaro0

Problem chyba "z góry", zajrzyj do tematu niżej:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45144&page=158
anternative94@o Piątek 04.02.2012 16:55

Patch ogólnie bardzo fajny, tylko mam problem z tym, że we wszystkich drużynach Ekstraklasy są ciągle nieprawdziwe stroje. U niektórych sa tylko właściwe alternatywne (np. Lech i Wisła), a w reszcie nic :( Tak samo w innych reprezentacjach (nie jestem pewien, czy mialy być) i reprezentacji Polski. Logo jest, ale koszulki wciąż tamte.

Gra oryginalna, włączam przez origin
Domino Piątek 04.02.2012 16:57

@up

Patch instalowany na "czystą" FIFĘ bez innych dodatków? Zainstalowałeś go zgodnie z instrukcją, nie wyłączałeś okien dosowych przy instalacji?
anternative94@o Piątek 04.02.2012 17:00

Tak, tak i tak. Wszystko zgodnie z instrukcją, a wcześniej żadnych dodatkow nie pobierałem.
Domino Piątek 04.02.2012 17:03

Dziwna sprawa, tego jeszcze tu nie mieliśmy. Spróbuj może ponownie go zainstalować, może jakimś cudem coś się nie dograło, konkretniej koszulki, bo dla każdego klubu byłby całe zestawy koszulek, wraz z alternatywnymi (oczywiście dla klubów, które je posiadają).
anternative94@o Piątek 04.02.2012 17:04

Oj, już co najmniej 8 razy próbowałem i nic... Wszystko jest oprócz tych koszulek...
Domino Piątek 04.02.2012 17:08

A patch w całości Ci się pobrał, ma 32,5mb? Bo pamiętam z poprzednich lat, że czasem gdzieś to ściągnie się potrafiło nie dokończyć i były jakieś błędy. Jeżeli wszystko jest ok, to ja nie mam pojęcia, trzeba czekać na Opeel'a który składał patcha, tylko z tego co mi wiadomo wyjechał do Krakowa i będzie zapewne w poniedziałek.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 17:10

I jest konik, bo sprawdziłem w Pobieranych Plikach i jest 31,9 mb.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 17:14

Jednak kiedy wpiszę kod i klikam pobieranie jest także zawsze potwierdzenie i tam jest:

"Binary File (31,9 MB)" a nie 32,5
maciejo123 Piątek 04.02.2012 17:29

Przepraszam możecie mi pomóc? Właczam grę po ściągnięciu patcha i pokazuje mi się początek z napisem fifa 12 , i nagle wyrzuca mnie do pulpita. Co mam robić ? Prosze o pomoc :)
Domino Piątek 04.02.2012 17:33

cytuję, anternative94@o;796230 napisał:Jednak kiedy wpiszę kod i klikam pobieranie jest także zawsze potwierdzenie i tam jest:

"Binary File (31,9 MB)" a nie 32,5


Nie, rozmiar jest ok, musisz czekać na Opeel'a.
Daniello Piątek 04.02.2012 18:06

cytuję, maciejo123;796236 napisał:Przepraszam możecie mi pomóc? Właczam grę po ściągnięciu patcha i pokazuje mi się początek z napisem fifa 12 , i nagle wyrzuca mnie do pulpita. Co mam robić ? Prosze o pomoc :)


Kolego nie wiem jaki masz system, ale u mnie sprawa ma się podobnie czasami. Ja mam Windows 7 64-bitowy, i czasem jak posiedze parę godzin na laptopie i załączam FIFĘ to dokładnie dzieje się jak u Ciebie. Dochodzi do FIFA 12 i wywala do pulpitu. Wyłączenie lapka na 30 sekund czy też ponowne uruchomienie naprawia ten problem i FIFA załącza się elegancko. Spróbuj, może u Ciebie też to zadziała.

Spróbuj jeszcze zainstalować zgodnie z instrukcją zawartą w dziale o MPPL 12.
maciejo123 Piątek 04.02.2012 18:09

Już nie trzeba , pomogło mi odinstalowania patcha i zainstalowanie na nowo. Bardzo fajny patch, dziękuje i pozdrawiam!
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 18:20

Pytanie do Daniello. Jest jakiś sposób, abym mieszkając za granicą, mógł zapłacić za patch? Czy muszę czekać na free wersję?

Drugie pytanie, jak będę miał ten kod np do pobrania tego patcha, to będę mógł sobie pobierać tego patcha z tego samego konta tyle razy ile będę chciał? Czy tylko raz?
Daniello Piątek 04.02.2012 18:21

Cieszy mnie to! Również pozdrawiam i miłego grania!

Szumik - odbierz wiadomośc priv, nie będę tutaj odpisywał.
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 18:46

Takie pytanie. Czy po przykładowej instalacji MPPL 12, będzie mi działać kariera i Wirtualna Gwiazda, które zrobiłem na poprzednim patchu od Opeela? Na tym dokładnie http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3871

Pytanie do tych, którzy wiedzą :)
Domino Piątek 04.02.2012 18:48

@up

Raczej nie do końca, bo MPPL zawiera jeszcze I ligę polską, więc baza jest bardziej rozbudowana jak w samym updacie od ekstraklasy i wydaję mi się, że nie będzie to działać.
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 18:49

Najbardziej mi zależy na gwieździe (pal licho karierę), co z nią? Jest szansa, że zostanie?
Domino Piątek 04.02.2012 18:53

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo ja czysto sobie instalowałem i nie wiem, ale na moje oko tak jak w przypadku kariery, WG może nie działać. A najlepiej jak sam sprawdzisz, zrób sobie kopię obecnych zapisów i spróbuj uruchomić WG na MPPL, ale wydaję mi się, że może nie działać.
efilnikufesin Piątek 04.02.2012 19:22

Witam
Wczoraj po zainstalowaniu rozegrałem ok 10 meczów w karierze ,wszystko wydawało się ok.Dziś po odpaleniu gry nagle obciążenie procesora wbija na 100% . Sprawdziłem w procesach i to Fifa zaczęła tak mulić.Grać się nie da bo strasznie tnie.Mam Win 7 64-bit,4gb Ram,AMD Athlon dwu-rdzeniowy 2.70GHz,GF 9600GT.Wcześniej nigdy nie było takiego problemu.
Czy ktoś z Was przerobił taki przypadek nawet przed instalacją patcha,bo znalazłem na necie ,że bywały takie problemy? Odinstalowałem patcha ,ale problem 100% pozostał.
Domino Piątek 04.02.2012 19:30

@up

Problem najprawdopodobniej po stronie EA, poczytaj stronę 159 i 158 w poniższym temacie, problem opisywany:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45144&page=159
Daniello Piątek 04.02.2012 19:31

Kolego właśnie się dowiedziałem od kumpla, że to wina leży po stronie EA.

Dużo osób tak ma i to nawet nie posiadających MPPL'a. Sam jestem w szoku i muszę to sprawdzić, bo od dwóch dni nie odpalałem FIFY.
KrisUstka Piątek 04.02.2012 19:43

Witam!mam pytanie zwiazane z MPPL 12.Otoz jak zainstalowalem patch to przy wyborze kariery zawiesza sie.Co moze byc powodem?Pomoze ktos?Windows XP
Xysio Piątek 04.02.2012 19:57

Wirtualna Gwiazda zostanie na 100 %. Mi została :)
kaczunio81 Piątek 04.02.2012 20:06

witam prosze o pomoc po zainstalowaniu na oryg. gre wywala odrazu do windowsa wszystkie sposoby z instalacją opisane :( Jeżeli gra nie uruchamia się po instalacji patcha należy: ) zostały wykorzystane i nadal nic windows7 x64
chyba ze coś źle robię bardzo proszę o pomoc. na gg 38952442 z góry dziękuje. chodz widze po komentarzach ze to nie pierwszy taki przypadek
efilnikufesin Piątek 04.02.2012 20:22

....Rzeczywiście po ustawieniu w Origin trybu offline gra nie tnie.
Jeśli chodzi o sam patch ,nie wiem może tak powinno być ale :
- mam dosyć nisko "zawieszony" scoreboard Canal + Sport HD ok.3/4 wysokości ekranu monitora
- w trybie kariery nie mam "prawdziwych trenerów" (albo nie umiem zrobić by byli)
-nie mam prawdziwych nazw stadionów.
Z małych blędów,nieraz po rozpoczęciu kolejnego spotkania w karierze mam na samym początku wyświetlany wynik z poprzedniego meczu.Po pierwszej akcji resetuje się i pokazuje aktualny.
KrisUstka Piątek 04.02.2012 20:49

dlaczego nie ma po zainstalowaniu MPPl 12 ani nowych stadionow,ani trenerow jak to mozna ustawic?
Daniello Piątek 04.02.2012 20:51

Gdzie masz napisane o nowych stadionach? Nazwy jedynie zmienione ;-)
kaczunio81 Piątek 04.02.2012 21:03

komplety koszulek wraz z bramkarskimi oraz alternatywnymi dla wszystkich drużyn T-Mobile Ekstraklasy i I Ligi
Czy ktos znalazl sposob na to by pojawiły się koszulki ??
Manu odszedl z legi a w składzie jest. taka mala poprawka
MaTeoMan Piątek 04.02.2012 21:05

Poprosiłem ciotkę, aby mi wykupiła patch i podesłała do Anglii więc tak:

Wszystko działa idealnie, nie ma żadnych większych błędów po za tym, że jest wynik z poprzedniego meczu na początku spotkania, ale to wystarczy dać pauzę i wraca do normalności. Nazwy stadionów są prawidłowe, logo Canal Plus jest na górze ekranu, a nie niżej jak ktoś wyżej napisał. Wirtualna gwiazda została taka jaka była, jedynie kariera poprzednia nie działa, ale to nie problem, bo i tak daleko w niej nie zajechałem. Co do trenerów to nie wiem, bo nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Stroje, herby i skróty drużyn w porządku, 1 liga również.

Jestem zadowolony z patcha i serdeczne dzięki. Wykonaliście dużo pracy :respekt:
KrisUstka Piątek 04.02.2012 21:14

Daniello no chodzi mi o nazwy.Sorki.Czy po zainstalowaniu trzeba cos w ustawieniach zmieniac?Czy zmienia sie jakos tlo gdy gra zaskoczy?2 dni juz sie mecze,nie wiem co robie nie tak.Pomozesz?
Domino Piątek 04.02.2012 21:21

cytuję, Szumik16;796347 napisał:po za tym, że jest wynik z poprzedniego meczu na początku spotkania, ale to wystarczy dać pauzę i wraca do normalności.


Z tego co mi pisał Opeel, to jest po prostu błąd związany z programem do tworzenia scoreboard'ów jak dobrze pamiętam, więc nie wiem czy da radę coś z tym zrobić ;)

cytuję, kaczunio81 napisał:Manu odszedl z legi a w składzie jest. taka mala poprawka


Tak jak pisaliśmy, składy są na jesień i po zamknięciu okna transferowego w Polsce wyjdzie update ;) Ale Smolarka macie już w Den Haag :D

cytuję, KrisUstka napisał:Daniello no chodzi mi o nazwy.Sorki.Czy po zainstalowaniu trzeba cos w ustawieniach zmieniac?Czy zmienia sie jakos tlo gdy gra zaskoczy?2 dni juz sie mecze,nie wiem co robie nie tak.Pomozesz?


Nic w ustawieniach nie trzeba zmieniać, tutaj na moje oko patch się źle instaluje, bądź Ty coś źle robisz, ale ciężko jest mi coś doradzić. Musisz czekać na Opeel'a który składał patcha, on w tym temacie jest najbardziej obeznany, tyle że on najprawdopodobniej w poniedziałek będzie dostępny.

cytuję, kaczunio81;796346 napisał:komplety koszulek wraz z bramkarskimi oraz alternatywnymi dla wszystkich drużyn T-Mobile Ekstraklasy i I Ligi
Czy ktos znalazl sposob na to by pojawiły się koszulki ??


Tak jak kolega wyżej, albo patch źle Ci się instaluje, albo Ty coś źle robisz. Jak nie znajdzie się rozwiązanie, to do poniedziałku czekać trzeba na Opeel'a.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 21:32

http://www.youtube.com/watch?v=ym5pa51zw6A&feature=youtu.be

Dla ułatwienia pokazuje filmik, może ktoś jeszcze coś wymyśli.

Sa tu jedynie błędy. I liga bez zarzutu, z reszta koszulek z ekstraklasy jest ta sama sytuacja.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 21:35

I mam jeszcze jedno pytanie.

Czy miały być tu także aktualne loga i koszulki nielicencjonowanych innych reprezentacji (np. Włochy i Brazylia) czy tylko Polska. Bo jeśli tak, to z resztą mam ten sam problem.
kaczunio81 Piątek 04.02.2012 21:36

anternative94@o dokaldnie mam to samo identyczny błąd.
Domino Piątek 04.02.2012 21:37

@anternative94@o

Ale błędy, które są u Ciebie, bo normalnie wszystko działa ;) Jak wspomniałem, albo patch się źle zainstalował, albo Ty źle instalowałeś.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 21:38

Ponawiam pytanie wyżej ;)
Domino Piątek 04.02.2012 21:48

Panowie anternative94@o i kaczunio81, jeżeli patch instalowany był wg. instrukcji, to nie ma możliwości, żeby w grze czegokolwiek brakowało.

MPPL ma być zainstalowany na "czystą" grę bez innych dodatków. Patch instalujemy do głównego folderu z grą. Po instalacji pojawiają się czarne okna dosowe, nie wolno ich wyłączać!

Dopóki w instalatorze nie pojawi się komunikat, ze MPPL został zainstalowany pomyślnie, nie klikać na przycisk "Koniec".

Możecie spróbować usunąć MPPL jak i grę (oraz pozostałości z Program Files) i na świeżo instalować. Ewentualnie polecam instalacje na świeżo utworzonym profilu w systemie na prawach admina, aby tylko w nazwie nie miał polskich znaków. Próbujcie.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 21:50

Wszystko co napisałeś zrobiłem. Nic nie wyłączałem wcześniej i profil też utworzyłem nowy i to samo. A gry nie chcę usuwać i odinstalowywać. Poza tym cześniej żadnych dodatków nie pobierałem.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 21:55

Mam pytanie. Gdybym usunął wszystkie foldery zawarte w FIFA 12 w Moich Dokumentach oraz w folderze FIFA 12 na dysku, gdzie zainstalowaną mam grę gra odpaliła by normalnie?
Domino Piątek 04.02.2012 21:56

@up

No Ty nie chcesz usuwać gry, a chcesz wszystko mieć? Kilkukrotne instalowanie i odinstalowywanie na pewno nie pomaga, więc warto całą grę tez dla pewności usunąć.

Ok, jest jeszcze jedna opcja, ściągnij T-Mobile Ekstraklasa Update Patch (jest alternatywne źródło, update darmowy) i zainstaluj: [URL="http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3869"]KLIK.

Po instalacji tego update'u sprawdź czy w ekstraklasie masz wszystkie koszulki, a następnie na ten update zainstaluj MPPL.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 22:00

Ja nie chcę miec wszystkiego, tylko usunąć wszystkie foldery zawarte w tych dwóch FIFA 12
Domino Piątek 04.02.2012 22:02

Nie zrozumieliśmy się, miałem na myśli, ze chcesz mieć wszystko w patchu/w pełni działającego patcha ;) Zrób jeszcze jak podałem wyżej. Kolega kaczunio81 również może taki trick zrobić.

Tam gdzie masz zainstalowaną grę, to nic nie usuwaj, a z Moich dokumentów zapisy skopiuj gdzieś, a następnie usuń, bo wcześniej zaczęta kariera nie będzie na patchu działać.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 22:10

I nic :(

Nawet na TEUP nie ma stroi, wszystko reszta jest.
KrisUstka Piątek 04.02.2012 22:15

w folderze GAME mam data0.patch i data0.bh data1.patch i data1.bh no i data3.patch i data3.bh i jak to podmienic?? Jestem zupelnie zielony
Domino Piątek 04.02.2012 22:16

@anternative94@o

O lol, to teraz już na prawdę nie wiem. Jak sam widzisz, problem ze strojami masz tylko Ty i kaczunio81, ale nie wiem czym to jest spowodowane. Będzie Opeel, może on coś doradzi.

@KrisUstka

cytuję, Opeel;795683 napisał:zmień data0 data1 i data3.patch na .bh a te stare zmień na rozszerzenie backup. Wtedy będzie działać.



EDIT:

Właśnie koledzy, nie zapominajcie zregenerować plików File Masterem tak jak w instrukcji, może to jeszcze pomóc, ewentualnie wypakowanie pliku data8.big:

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19
Daniello Piątek 04.02.2012 22:17

To "przeleć" grę File Masterem zgodnie z instrukcją.
anternative94@o Piątek 04.02.2012 22:27

cytuję, Domino;796380 napisał:@anternative94@o

EDIT:

Właśnie koledzy, nie zapominajcie zregenerować plików File Masterem tak jak w instrukcji, może to jeszcze pomóc, ewentualnie wypakowanie pliku data8.big:


Tez to zrobiłem i nic.
KrisUstka Piątek 04.02.2012 22:50

Nie wiem ja juz odpuszczam sobie ten dodatek.W tym GAME mam data patch data bh i data backup.Nie umiem tego podmienic.Super dodatek ale szkoda ze nie moge go normalnie uruchomic.
kaczunio81 Piątek 04.02.2012 23:27

A Pytanie następujące Legia grałem w grupie Ligi europy grało STADE RENNES ze mna w grupie. wyszedlem z grupy i w nastepnej rundzie znowu gral z STADE RENNES ? CZY TO NIE JEST BŁAD.
MaTeoMan Piątek 05.02.2012 00:48

Dopiero teraz zauważyłem, że w ogóle nie mam transferów aktualnych po instalacji MPPL 12, tzn. Alex w PSG, Zamora, Cisse i Taiwo w QPR itd. Smolarek za to jest w Den Haag, więcej nie sprawdzałem. Cahila w Chelsea też nie ma, ale mniejsza z tym. I tak pewnie za niedługo wyjdzie aktualizacja składów od EA, więc na jedno wychodzi :)
Opeel Piątek 05.02.2012 09:53

cytuję, KrisUstka;796405 napisał:W tym GAME mam data patch data bh i data backup.Nie umiem tego podmienic.


Po prostu usuń pliki data0.bh data1.bh i data3.bh a te które maja nazwe data.patch zmień rozszerzenie na data.bh i będzie działać.
mateusz500 Piątek 05.02.2012 11:10

Patch u mnie działa kozacko!!!
Pzdr dla tych którzy to stworzyli:respekt:
anternative94@o Piątek 05.02.2012 11:23

Ok, to teraz już wszystko działa jak należy. Dzięki dla Opeela za znalezienie chwili czasu i rozwiązanie problemu. Patch jak najbardziej super, wszystkie problemy rozwiazane. Działa jak najbardziej super, bez zarzutów. Oklaski dla twórców się należą. ;)
kubass87 Piątek 05.02.2012 12:49

A ja mam zupełnie inny problem. Nie jestem w stanie zrobić wszystkiego tak jak w instrukcji ponieważ przy wczytywaniu plików z folderu game w programie file master, wyskakuje komunikat "wystąpił nie obsługiwany wyjątek w aplikacji..." Szukałem w google informacji na ten temat, ale rozwiązania nie znalazłem. Mam Net Freamwork 4.0, SlimDX Runtime for .NET 4.0 Pracuje na Windows 7. Czy ktoś się z czymś taki zetknął i mógł by ewnetualnie jakoś doradzić? Bo szkoda fajnego patcha kurcze...
cwezu Piątek 05.02.2012 14:56

U mojego kolegi wyskakiwał podobny komunikat, wystarczyło przeinstalować program FIFA Master i działało.
MaTeoMan Piątek 05.02.2012 14:57

@up

Z tego co mi wiadomo, to nie istnieje taka możliwość. Nie mam pojęcia o co kaman, mnie się normalnie wypakowało. Pamiętaj, że pliki data8.big i data8.bh musisz usunąć w folderze: Mój komputer-Program Files-Origin Games-Fifa 12-Game (u mnie tak jest domyślnie)
Matteusz3576 Piątek 05.02.2012 16:42

Mam problem!!
WGl nie dziala mi program file master!
Gdy go zalaczam wyskakuje okienki i tekst FileMaster12.exe has encountered a problem and needs to vlose. We are sorry for the incovenience.

Niech ktos pomzoe wydalem 10 zloty a nie pogram. Bardzo szkoda by bylo
Opeel Piątek 05.02.2012 16:58

Pobierz i zainstaluj Net Freamwork 4.0 oraz SlimDX Runtime for .NET 4.0
Sebo Piątek 05.02.2012 17:17

Ja mam taki problem, a mianowicie po kliknięciu instalki MPPL i podaniu ścieżki do Fify po 1s pojawia się błąd: Program Mega Patch PL 12 nie został poprawnie zainstalowany z powodu następującego powodu: Gamedatadbfifa_ng_db.db: Ten plik zawiera nieprawidłowe dane. (error 21FC) Aby dokończyć instalację programu Mega Patch PL 12 uruchom ponownie Instalatora. Dodam, że mam oryginalną wersję gry i instaluję patcha na czystą Fifę. Nie wiem co to za problem
Opeel Piątek 05.02.2012 17:34

Źle Ci się pobrał plik exe. Pobierz MPPL jeszcze raz.
konik28 Piątek 05.02.2012 18:44

czy w mppl12 są przyśpiewki????????????
Domino Piątek 05.02.2012 19:08

@up

Na razie nie ma, ale nie wykluczamy osobnego addonu ze śpiewkami ;)
KrisUstka Piątek 05.02.2012 22:16

No w koncu udalo sie!!Koszulki sa nie zacina sie.Tylko nie mam w trybie kariery prawdziwych trenerow no i nazw stadionow.Mozna cos na to poradzic?Poza tym wszystko suuuper!!!Dziekuje panowie za pomoc we wczesniejszych problemach.
Miuosh Piątek 05.02.2012 22:44

Ustaw na składy moje własne, ew przejedź regeneratorem z File Mastera
MaTeoMan Piątek 06.02.2012 14:24

Jeszcze jedno pytanko. A te nowe zespoły APOEL Nikozja,
- Szachtar Donieck,
- Trabzonspor,
- Viktoria Pilzno

są tylko w pucharach w karierze dostępne? Czy powinny być również w zespołach z reszty świata? Bo ja ich nie mam w reszcie świata... Reprezentacji jeszcze nie sprawdzałem, czy mam np. Czechy, Serbia itp.
Domino Piątek 06.02.2012 15:23

@bubu

Lagująca gra może być spowodowana przez Origin, o ile masz oryginał, a zostający wynik z poprzedniego meczu można wyzerować wciskając pauzę, albo sam się wyzeruje przy rzucie wolny/rożnym/aucie. Ale chyba z tym nie da się nic zrobić, bo spowodowane jest to przez program do tworzenia scoreboard'ów.
Opeel Piątek 06.02.2012 15:36

@Szumik16 - Na pewno widzi Ci odpowiednią bazę danych? Drużyny te są dodane w Reszcie Świata. Sprawdź folder FIFA12/Game czy nie masz pliku data0.patch? Jeśli tak to zmień nazwę na data0.bh
MaTeoMan Piątek 06.02.2012 15:42

@up,

Sprawdziłem i mam odpowiedni plik, a tych drużyn klubowych nie mam. To jedyny błąd, który zauważyłem. Wszystko inne się zgadza :) Może się coś źle zainstalowało :D
Lewy_92 Piątek 06.02.2012 17:58

Mam inny problem. Na czystą fifę zainstalowałem MPPL 12, wszystko działało bardzo dobrze. Problem w tym, że używałem fix'a, dzięki któremu gra chodzi mi idealnie. Po instalacji owego fix'a nie ma I ligi. Ekstraklasa jest poprawiona, nie ma po prostu I ligi. Jak mogę pozbyć się tego błędu? Proszę o pomoc.
Fix o którym mowa:
http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=759830&postcount=44
Domino Piątek 06.02.2012 18:02

@up

Zainstalować MPPL na tego fix'a o ile w ogóle to będzie działać, albo po prostu nie instalować fix'a, bo chyba innej opcji nie ma.
Lewy_92 Piątek 06.02.2012 18:06

Domino, instalowałem już MPPL na fix'a, w takim przypadku gra w ogóle się nie chce włączyć. Zależy mi bardzo na tym fix'ie, ponieważ znacznie zwiększa płynność gry na moim komputerze.
Domino Piątek 06.02.2012 18:09

Jak widać jedno wyklucza drugie. Poza tym nie znam zawartości tej paczki i nie wiem na ile ona ingeruje w FIFĘ, że uniemożliwia instalację MPPL ;) Zapodaj jakiegoś screena z zawartością fix'a, zobaczymy co tam jest.
Lewy_92 Piątek 06.02.2012 19:28

Problem rozwiązany! Opeel i jego pomoc okazała się skuteczna :D ten człowiek jest wielki! Jeszcze raz dzięki.
Co do patcha, nie pograłem jeszcze za dużo, zagrałem tylko jeden meczyk, posprawdzałem czy wszystko działa, jest naprawdę super! Koszulki świetne, oryginalne nazwy stadionów też są, nie wiem jak z trenerami bo nie zacząłem jeszcze kariery, ale dla mnie to i tak zbędne ;] Świetny patch!
KrisUstka Piątek 06.02.2012 19:54

Jak ustawic trenerow i nazwy stadionow?Probowalem ustawic sklady wlasne ale nic to nie dalo.
Matiz1500 Piątek 06.02.2012 21:35

Ściągnąłem patcha i od tego czasu czasu gra mi nie działa. Próbowałem zainstalować ponownie ale instalacja w originie nie działa, wie ktoś co z tym zrobić ?
raf38 Piątek 06.02.2012 23:10

Dzięki Opeel za pomoc i poświęcony przy instalacji czas
wszystko działa jak należy zagrałem parę meczy patch robi wrażenie pozdrawiam Raf
bubu Piątek 07.02.2012 09:32

opeel miałem problemy na poczatku z patchem a dokladnie z instalacja teraz jest wpozedku tylko sie tnie jak gram jakims zespołem i jak koncze mecze wynikiem 1-0 to zaczynam nastepnym mecz i jest ten sam wynik czy idzie to jakos naprawić i po 45 min jak dodaja czas to jest czarny prostokat i nie widac ile czasu dodano mówią że to może byc spowodowane jest to przez program do tworzenia scoreboard'ów czy pójdzie to naprawić wspomne ze mam orginalna fife
Opeel Piątek 07.02.2012 15:39

@bubu - To, że gra Ci tnie to nie wina patcha, a awarii w EA Online i programu Origin. Spróbuj włączyć grę bez logowania się online, a gra nie będzie przycinać. Czekamy na rozwiązanie problemu ze strony EA.
bubu Piątek 07.02.2012 15:45

po odinstalowaniu patcha tez sie tnie to jak grac nielogujac sie
Opeel Piątek 07.02.2012 15:47

No to masz sam odpowiedź, że nawet bez patcha FIFA się tnie. Bo problem jest w Origin i serwerach EA. Po prostu w Origin wybierz tryb offline, a gra na patchu czy bez nie będzie się ciąć.
bubu Piątek 07.02.2012 15:51

aha a kiedy bedzie to naprawone przez origin i ea
Opeel Piątek 07.02.2012 15:58

Kiedy będzie naprawione? To pytanie do EA, a nie do nas.
Tryb offline w Origin wybierzesz tak jak tutaj na obrazku:
[img]http://img85.imageshack.us/img85/426/originf.jpg[/img]
MaTeoMan Piątek 07.02.2012 16:14

Nie musicie dawać trybu offline, aby wam nie cięło. Wystarczy, że zmienicie język w Origin z polskiego na angielski UK. Działa. sprawdziłem. Moim znajomym też działa. A na dokładkę możecie grać online i FUT :) Jak zmienicie język, a w trybie offline nie pogralibyście sobie online ;)


A ja mam problem, nie wiem czy związany z tym patchem czy nie, ale: Zacząłem karierę Chelsea, rozegrałem mecz ze Stoke, wygrałem 5-0, wszystko git. Nagle symuluje dni w kalendarzu do kolejnego meczu ligowego i zawsze w tym samym miejscu gra się wyłącza, po prostu wychodzi do pulpitu i się wyłącza o.O Na szczęście był automatyczny save. 3 razy restart i to samo, wywala w tym samym miejscu podczas symulacji dni :( Jak to rozwiązać? Ten problem pojawił się akurat po instalacji tego patcha od Was, ale mam jeszcze karierę Legią na tym patchu i nie dzieje się tak. Tylko w tej karierze Chelsea. Nie wiem dlaczego...
Matiz1500 Piątek 07.02.2012 17:02

cytuję, Matiz1500;797051 napisał:Ściągnąłem patcha i od tego czasu czasu gra mi nie działa. Próbowałem zainstalować ponownie ale instalacja w originie nie działa, wie ktoś co z tym zrobić ?


Dobra udało mi się ponownie grę zainstalować, wszystko było ok, włączam patcha, instaluje i po instalacji patcha gra nie działa. Proszę o pomoc.
MaTeoMan Piątek 07.02.2012 17:24

@up,

W jakim sensie nie działa? W takim, że klikasz ''Graj'' i nic się nie uruchamia? Ja też tak miałem, i jest na to rozwiązanie :) http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19 Pod tym linkiem wszystko pisze :)


Mnie jednak pomógł ten punkt:

''Jeżeli problem nadal występuje należy pobrać program File Master 12
Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.''

Zrobiłem to i od tamtej pory wszystko działa poprawnie więc może i Tobie okaże się pomocne ;)



EDIT:

Już nie ogarniam ;/ Do tej pory miałem 1 Ligę polską, teraz wchodzę, patrzę i jest tylko T-Mobile Ekstraklasa o.O Zrobiłem reinstal patcha i dalej nie ma 1 ligi polskiej, a przedtem cały czas była (od dnia premiery było). Czym to jest spowodowane ;/ ?
Opeel Piątek 07.02.2012 18:19

@Szumik - Usuń plik Squads z Moich dokumentów.
pitiST Piątek 07.02.2012 19:58

Widze że dużo osób pisze o problemach z tym patchem mi się on zainstalował bez żadnych problemów usunąłem pliki z dokumentów i wszystko ok

co do patcha jest on wykonany na bardzo wysokim poziomie oczywiście jest w nim kilka błędów wizualnych lecz nie wpływa to na gre kariera jeżeli chodzi o I lige (dodana w MPPL) mam już połowę sezonu i żadnych błędów,jeżeli chodzi o grę onilne jeszcze nie miałem okazji wypróbować ponieważ mam kłopoty z internetem

Patch oceniam na wysoki + i dziękuje za prace wszystkim którzy się do tego przyczynili i czekam na aktualizacje składów :)
kodak1920 Piątek 07.02.2012 20:07

kumpel mi udostepnil patcha i macie masakryczny błąd w nim
Jak gram tryb kariery Ruchem to w Rundzie rewanzowej 2 razy pod rząd gram z Zagłębiem Lubin na wyjezdzie
http://img21.otofotki.pl/obrazki/zz993_fifa-2012-02-07-20-10-30-53.jpg
Opeel Piątek 07.02.2012 20:15

Dzięki za wychwycenie błędu.
Na serwerze jest już poprawiona wersja + dodatkowo kilka nowych zdjęć piłkarzy.
WM66 Piątek 08.02.2012 09:00

Mam takie pytanko.
Czy po instalacji Patcha idzie grać na sieci na oryginale ??
pzdro
Daniello Piątek 08.02.2012 09:36

Tak, napisane masz w zawartości patch'a, że patch jest kompatybilny z grą online ;-)
KrisUstka Piątek 08.02.2012 13:29

Witam ponownie!!Pomoze ktos w sprawie ustawien prawdziwych trenerow i nazw stadionow?Co musze zrobic zeby w karierze pojawili sie trenerzy?Gdzie to szukac?
Opeel Piątek 08.02.2012 13:48

Przed rozpoczęciem kariery wybierz Używane składy jako Aktualne własne. Tak jak na obrazku:
http://img707.imageshack.us/img707/8572/fifa2012020813384433.png
http://img72.imageshack.us/img72/7717/fifa2012020813423853.png
bubu Piątek 08.02.2012 13:50

opeel jakie błedy w patchu sa poprawione na serwarze i czy trzeba płacic znowu 7zl zeby sciagnac poprawiony czy mozna tym kodem co sie dostało
Opeel Piątek 08.02.2012 13:52

Poprawiony błąd w terminarzu, w jednej kolejce był 2 razy mecz Zagłębie - Ruch. Dodane zdjęcia dla Pogoni, Bogdanki i Olimpii Grudziądz. Kod powinien działać.
bubu Piątek 08.02.2012 14:10

opeel jak koncze mecz 1-0 i zaczynam nastepnym mecz to jest ten sam wynik i niewidac czasu jaki jest dodawany do polowy czy idzie to jakosc poprawic
Opeel Piątek 08.02.2012 14:12

Było to już omawiane wiele razy. Nie da się na razie tego poprawić. Taki jest program do scoreboardów.
tadon Piątek 08.02.2012 21:58

wszystko pięknie i super działa, szkoda że nie ma nawet transferów na jesienną rundę ale już poradziłem sobie zrobiłem zawodników i już mi pasi wszystko. Wszystko bez problemu zainstalowałem :jupi:
knyfel Piątek 09.02.2012 20:07

Jak zmienić numer band I ligi na inny niż jeden, bo jak gram w Ligę Mistrzów mam bandy fakro ect??!!!!
MaTeoMan Piątek 09.02.2012 20:12

@up,

Przyzwyczaj się :D W każdym meczu są bodajże takie same bandy po zainstalowaniu tego patcha i nie da rady zmienić ;P
knyfel Piątek 09.02.2012 20:19

Na pewno nie! Po prostu te bandy powninny być przypisane innemu numerkowi niż 1!! a nie wiem jak to zrobić samemu, chciałbym im przypisać numer np.4, bo bandy T-mobile mają numer 26.
Coutinho Piątek 09.02.2012 20:31

Jeżeli problem nadal występuje należy pobrać program File Master 12
Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.


Wyjaśnijcie mi to jaśniej... Mam ten cały File Master 12 pobrany z FIFA POLONIA i co ja tam mam zrobic? Mam ten Blik data8.big ale jak w niego wchodze są jakieś litery apisze ze mam to wypakować.. prosze o pomoc :<
MaTeoMan Piątek 09.02.2012 20:36

To można zmieniać bandy? o.O Może ktoś wyjaśnić w jaki sposób?
Denmark Mafia Piątek 09.02.2012 20:41

Powgrywaj nowe bandy są nawet oficjalne dla LM i problem z głowy w lidze bedziesz miał inne ,a w pucharach inne.
knyfel Piątek 09.02.2012 20:42

Mam wgrane z LM ale one też są przypisane nr 1 i wtedy grając w I ligę mam bandy LM!!
Daniello Piątek 09.02.2012 20:58

Pytacie gdzie są ci prawdziwi trenerzy. Odpowiadam: Wtedy kiedy pojawia się Wam jakaś informacja podczas kariery w tych wiadomościach klubowych itd. np."Orest Lenczyk uważa, że to będzie dobry sezon".

Na takiej zasadzie to działa, a nie, że wybieracie sobie menedżera przed rozpoczęciem kariery ;-)
lukas8230 Piątek 09.02.2012 22:03

Witam!
Ogólnie kawał dobrej roboty panowie ale...

Jestem po pierwszym sezonie Górnikiem i w lidze dzieją się jakieś dziwne rzeczy - konkretnie terminarz: Lech ma rozegrane 32 spotkania na 30, Lubin również. Mój Górnik 28 :/ Wiele innych zespołów też po 29 - 31... na palcach jednej ręki w sumie można wymienić te z 30. Coś jest nie tak.
Jakieś rozwiązania?

Często gra też wiesza się po meczu. Czarny ekran i logo wczytywania. Przed zainstalowaniem dodatku nie miałem takich schodów. (zaznaczam tu, że gra oryginalna). Możliwe rozwiązania?

Problemem, jest też to przechodzenie wyniku z meczu poprzedniego na kolejny. Faktycznie pauza pomaga, ale zawsze to strata dodatkowych kilku cennych sekund w kwestii technicznej.

Pytanie - czy w dodatku tym można zrobić startowanie LM i LE od początku 1 sezonu dla drużyn które powinny w nich grać - był taki patch, ale nie wiem czy są kompatybilne.

Ok. to tyle. Mam nadzieję, że ktoś odpowie na moje problemy i uwagi.

Pozdrawiam!
Opeel Piątek 10.02.2012 10:22

@lukas8230 - Co do terminarzu. Niestety przez przeoczenie w kilku kolejkach zdublowałem mecze i stąd takie zakończenie sezonu. Oczywiście dzisiaj dam poprawkę. Patch głównie testowany był od zaczęcia kariery I Ligi i dlatego nie wykryte zostały te błędy (a terminarz ten jest tylko w 1 sezonie gry - w drugim jest już generowany automatycznie i błędów nie ma).
Co do zawieszania po meczach. Ja rozegrałem cały sezon I Ligą i po awansie do Ekstraklasy również rozegrałem cały sezon i ani razu nie zawiesiło mi gry. Nie wiem czym może to być spowodowane.
O przechodzeniu wyniku pisaliśmy już kilka razy we wcześniejszych postach.
Startowanie od 1 sezonu w LM i LE jest ustawione i działa. Może wybierasz złą drużynę? Wybierz Wisłę, Legię, Jagiellonię lub Śląsk a rozpoczniesz w europejskich pucharach już od 1 sezonu w karierze.

@knyfel - Tak niestety są przypisane bandy do 1 ligi jak i do meczów LM towarzyskich. Aby je zmienić można użyć programu Adboards Revolution. Niedługo powinienem wydać addon z bandami dla T-Mobile Ekstaklasy (każda drużyna swoje unikalne) i również poprawie bandy dla 1 Ligi i europejskich pucharów i problemu nie będzie. Po wgraniu update nie trzeba będzie zaczynać kariery od nowa. Więc cierpliwości. :-)
knyfel Piątek 10.02.2012 10:37

ok, dzięki za ifno.A o któej dzisiaj można się spodziewać tej poprawki??
Daniello Piątek 10.02.2012 10:39

Nie dzisiaj. Za jakiś czas. Wszystkiego nie da się kolego zrobić na pstryknięcie palcem ;-)
knyfel Piątek 10.02.2012 10:45

"@lukas8230 - Co do terminarzu. Niestety przez przeoczenie w kilku kolejkach zdublowałem mecze i stąd takie zakończenie sezonu. Oczywiście dzisiaj dam poprawkę" o to mi chodzi, bo chcę wiedzieć czy mogę grać w kariere
-Dzemil- Piątek 10.02.2012 15:05

Witam
Mam problem z MPPL 12.
Wszystko działa prócz koszulek. Są koszulki trzecie i bramkarskie ale nie ma pierwszych i drugich.
knyfel Piątek 10.02.2012 15:08

Jeżeli gra nie uruchamia się po instalacji patcha należy:
1. Usunąć plik Squads z Moich Dokumentów/FIFA 12.
2. W folderze FIFA 12/Game sprawdzić czy istnieją pliki data0.patch, data1.patch, data3.patch. Jeśli takie istnieją należy zmienić rozszerzenie patch na bh (data0.bh, data1.bh, data3.bh) i podmienić istniejące pliki.
3. Uruchomić grę ponownie.

Jeżeli problem nadal występuje należy pobrać program File Master 12
Wypakuj data8.big - wchodzisz w data8.big, zaznaczasz wszystkie pliki, klikasz ikonkę Export i wypakowujesz do folderu FIFA 12/Game.
Po wypakowaniu należy usunąć pliki data8.big i data8.bh oraz zregenerować resztę tzn kliknąć Tools -> Regenerate bh.
knyfel Piątek 10.02.2012 15:09

Zastosuj drugi punkt i będzie działać.
knyfel Piątek 10.02.2012 15:11

w sensie to z File Master dla jasności.
Opeel Piątek 10.02.2012 17:11

Czytajcie proszę instrukcję jak instalować -> http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19
Wszystko jest dokładnie wyjaśnione.
lukas8230 Piątek 10.02.2012 17:12

Opeel dzięki za odpowiedź.
Czekam niecierpliwie więc na tego fixa -ale równocześnie mam pytanie - czy ten fix będzie również płatny? :/
Opeel Piątek 10.02.2012 17:14

Oczywiście darmowy.
lukas8230 Piątek 10.02.2012 17:21

Dzięki za odp.
Czekam więc. Mam nadzieje, że tak jak mówiłeś pojawi się jeszcze dziś :)

Gdybym znalazł kolejne błędy to będę pisał!

Pozdrawiam!
Opeel Piątek 10.02.2012 18:21

Zgodnie z obietnicą tutaj do pobrania poprawka:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3878
lukas8230 Piątek 10.02.2012 18:36

Opeel dzięki! Jesteś wielki! :)

Mała rzecz, a cieszy! Już sprawdzam :)
knyfel Piątek 10.02.2012 22:20

Opeel, wiesz może jak przypsiać LIgę MIstrzów i Ligę Europy w Adboards Revolution??
Xysio Piątek 11.02.2012 14:26

Mała instrukcja dla tych co po zainstalowaniu gra się nie włącza! http://www.youtube.com/watch?v=yDamwVLzSd8&feature=youtu.be
dk240996 Piątek 12.02.2012 18:30

http://www.youtube.com/watch?v=2XmfG9-YSLI
Filmik, a raczej jego opis wyjaśnia problem.
Opeel Piątek 12.02.2012 20:26

Czy do edycji składów użyłeś CM12?
dk240996 Piątek 12.02.2012 20:35

Nie, zrobiłem to w grze.
Jeśli to jest powodem moich problemów to dziękuję za pomoc. :D
Opeel Piątek 12.02.2012 20:44

Po prostu pytam czego używałeś. Sam robiłem również testy na takich transferach i mi gry nie wywala. Mogę dla wiarygodności pokazać filmik.
Nie wiem dlaczego Ci grę wywala, ale sama FIFA również za płynnie to Ci nie chodzi...
dk240996 Piątek 12.02.2012 20:57

Lagi to kwestia Frapsa, a te podziękowania nie miały być przejawem złośliwości. :)
Czyli jeśli zresetuję składy, i wykonam te transfery przez CM 12 to w nowym trybie menedżerskim powinno być dobrze?
EDIT: Zrobiłem zmiany w składzie przez CM 12, lecz problem nadal występuje. Co robić? ;(
EDIT 2: Wiem co było nie tak i mam dobrą radę dla wszystkich. Wasza drużyna nie może mieć więcej niż 39 graczy przed wchodzeniem w tryb menedżerski, inaczej gra będzie się wyłączać gdy będziecie chcieli wykonać zmianę z rezerwowym (zmiany w obrębie pierwszej 11 nie powodują wyłączenia gry, nie wiedzieć czemu).
lukasz92 Piątek 13.02.2012 16:59

Patch działa bardzo dobrze tylko najbardziej mnie wkurza to scoreboard ekstraklasy czy jest jakaś opcja żeby to wyłączyć bo jest masa błędów z tym np.w lidze niemieckiej jest napis ekstraklasa
Opeel Piątek 13.02.2012 23:29

Pobierz ten plik: http://speedy.sh/nqfy3/overlay-4002.big
Plik podmień w folderze data/ui/game/overlays

Przywrócony zostanie oryginalny czerwony scoreboard od EA.
knyfel Piątek 14.02.2012 09:54

Opeel, czy przewidujesz wydanie addona z bandami jeszcze w tym miesiącu??
Alvess Piątek 15.02.2012 16:02

Kiedy będzie jakieś uaktualnienie składów dla tego patcha?
Domino Piątek 15.02.2012 16:15

@up

Było już pisane, że jak zamknie się okienko transferowe w Polsce, a to nastąpi z końcem lutego.
vmac Piątek 15.02.2012 22:07

Czy ten fajny patch :) nie robi jakichkolwiek przeszkód w korzystaniu z creation centre ?
Miuosh Piątek 16.02.2012 11:30

cytuję, knyfel;799116 napisał:Opeel, czy przewidujesz wydanie addona z bandami jeszcze w tym miesiącu??


Bandy mogą być przypisane TYLKO dla konkretnej ligi, nie ma już band dla zespołów, możemy się pokusić o wymianę Genericów co najwyżej. ;)
vmac Piątek 16.02.2012 13:48

zrobiłem wszystko zgodnie ze wskazówkami. Gra się nie wyłącza jest fajnie tylko, że mam tylko angielski komentarz do wyboru co mam zrobić ?
Domino Piątek 16.02.2012 13:56

cytuję, misiek17;799739 napisał:Bandy mogą być przypisane TYLKO dla konkretnej ligi, nie ma już band dla zespołów, możemy się pokusić o wymianę Genericów co najwyżej. ;)


Misiu, już są :*

Jest możliwość przypisania band dla konkretnej drużyny i już nad tym z Darkiem pracujemy :)
The Ox Piątek 16.02.2012 14:21

Witam
Ściągnąłem ten patch wszystko pięknie ładnie, z grą nie ma problemów ale żadnego patcha w mojej fife nie ma o co chodzi ?
Z góry dzięki:)
Opeel Piątek 16.02.2012 14:28

Fabs - usuń plik Squads z Moich Dokumentów w folderze FIFA 12.
The Ox Piątek 16.02.2012 15:41

Dzięki już działa :) a mam pytanko nie możecie zrobić MPPL do FIFY 11 ?
vmac Piątek 16.02.2012 18:19

Opeel możesz mi jakoś pomóc ?
bubu Piątek 17.02.2012 11:57

witam po zainstalowaniu patcha tnie mi sie fifa i jak odinstaluje patcha to tez sie tnie co moze byc przyczyną
Domino Piątek 17.02.2012 13:34

@up

Jak masz oryginalną grę, to tnie się przez Origin, zmień język w Origin na angielski.
Mr.Josek Piątek 17.02.2012 15:59

zły temat, proszę o usunięcie posta
knyfel Piątek 17.02.2012 18:23

widzieliście nowy scoreboard T-mobile ekstraklasy ??
vmac Piątek 17.02.2012 20:05

Czy jeżeli chce mieć fajne scoreboardy z innego źródła ,a muszę użyć regeneratora fify to czy coś mi się zepsuje z wgranym MPPL ?
Opeel Piątek 18.02.2012 13:21

Mam kilka nowych obrazków oraz informacji na temat Update'u do MPPL. Więcej informacji tutaj: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=800481#post800481
raphaelm Piątek 18.02.2012 21:52

A mi patch nie działa. Podczas meczu, zawodnicy wymienia drugie podanie i gra się zacina. Zatnie się i nic nie da się zrobić.
Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, nawet z File Master 12.
Zna ktoś może rozwiązanie?
Artur2907 Piątek 19.02.2012 22:45

Witam.
Patch bardzo fajny.Niestety mam problem którego jeszcze nie spotkałem na forum.
Instaluje się bez problemu.
Po instalacji gra działa bez problemu ale;
nazwa ligi Koreańskiej zmienia sie na Team...(nie pamiętam dokładnie)a pojawia się w miejscu nazwy naszej 1ligi oraz brakuje mi wiekszości nazw klubów z 1ligi a w ich miejscu są napisy typu "Team1234" Poza tym brak innych problemów.Moje pytanie:Czy ten błąd zniknie jeżeli "wgram" patch przy użyciu File Master`a?Bądź czy moge zrobić te zmiany(nazw klubów)ręcznie?Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
Opeel Piątek 20.02.2012 22:57

@Artur - Coś Ci się źle zainstalowało. Nie usunęło Ci plików pol.db z locale.big. Możesz to usunąć ręcznie programem File Master 12. W Game/data/loc znajduje się plik locale.big. Należy go otworzyć wcześniej wspomnianym File Master i usunąć plik pol_pl.db.

@raphaelm - To wina Origin, a nie MPPL. Od pewnego czasu granie przy zalogowaniu w Origin na języku polskim powoduje zacinanie gry.
nerwi Piątek 21.02.2012 18:21

Witam.
Zainstalowałem mppl12 i mam parę pytań.

Czy w sezonie pojedynków mogę grać 1 ligą? Bo nie mam tej możliwości. W pojedynkach niestandardowych idzie.

Przy wyborze strojów nie mam minikitsów.
MaTeoMan Piątek 21.02.2012 19:32

@up

W sezonach pojedynków online nie da się grać 1 ligi polskiej z tego patcha. Przecież oficjalnie tej ligi nie ma w Fifie ;)
bubu Piątek 21.02.2012 21:36

witam czy ktos wie jak zmienic jezyk w origonie z polskiego na angielski bo z angielskim origonie sie fifa nietnie
bubu Piątek 21.02.2012 21:38

opeel patrzylem na nowe zdjecia co dodałes sa z nowym wyswietlaniem wyników co trzeba zrobyc by takie miec jak na zdjeciach
Domino Piątek 21.02.2012 21:52

@bubu

http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=800378&postcount=273

Poza tym będzie nowy popup dostępny w aktualizacji do MPPL ;)
MaTeoMan Piątek 21.02.2012 21:54

cytuję, bubu;801807 napisał:witam czy ktos wie jak zmienic jezyk w origonie z polskiego na angielski bo z angielskim origonie sie fifa nietnie



Klikasz na symbol na górze Origina obok znaku zapytania, następnie dajesz Opcje i na górze jest wybierz język i wybierasz angielski :)
bubu Piątek 22.02.2012 12:25

opeel a kiedy bedzie nowy popup dostępny w aktualizacji do MPPL i jak zakualizować mppl
Artur2907 Piątek 22.02.2012 14:34

@Opeel dzięki serdeczne za odpowiedz.Mam inny problem.Postanowiłem te braki zmienic za pomocą CreationMaster12.Udalo sie pare rzeczy zmienic i zaczołem grać.Po jedenastu meczach kariery wyszedłem z gry i nie moge jej juz uruchomic :( Czy te zmiany w File Master pomogą by gra znowu ruszyła?
Opeel Piątek 22.02.2012 14:40

@Artur - Ogólnie nie polecam edytować gry tym Creation Master, przynajmniej wersją beta. Teraz zalecałbym po prostu instalacje od nowa FIFY i MPPL.
Domino Piątek 22.02.2012 14:50

cytuję, bubu;801902 napisał:opeel a kiedy bedzie nowy popup dostępny w aktualizacji do MPPL i jak zakualizować mppl


Wtedy kiedy będzie aktualizacja :] O tym wszystkim było już pisane, czekamy do zamknięcia okienka w Polsce, po tym będziemy zajmować się aktualizacją. Wszelkie instrukcje będą wtedy, jak będzie już ta aktualka udostępniona.
WM66 Piątek 22.02.2012 15:50

Coś jest nie tak :/
Pobrałem Patcha za sms-a i po zainstalowaniu go gra się nie włącza :/
Save usunąłem i dalej gra się nie włącza :/
O co kaman ??
Domino Piątek 22.02.2012 18:25

@up

W poniższym linku masz instrukcje instalacji patcha:

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19
WM66 Piątek 23.02.2012 10:40

Zrobiłem tak i poszło, ale po wyłączeniu fify gdy chcę znowu zagrać to gra dalej się nie włącza :/
Porażka gra nawet po odinstalowaniu tego patcha się nie włącza !!!
I muszę pobierać od nowa całą grę prze origin bo mam wersję do pobierania !!!
Opeel Piątek 23.02.2012 11:07

Więc na pewno źle coś zrobiłeś. Przeczytaj uważnie instrukcję i zrób krok po kroku tak jak jest podane. Miej też na uwadze problemy z Origin na zalogowaniu w języku polskim. Gra zacina się nawet na czystej FIFIE.
A gry wcale nie musisz pobierać od nowa. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na obrazek FIFA 12 w Origin i wybrać opcję 'napraw instalację'.
WM66 Piątek 23.02.2012 15:26

Oppelku zrobiłem wszystko tak jak na filmiku jest pokazane krok po kroku, i jak zagram meczyk i włączę od nowa FIFE to już nie działa i muszę ją naprawiać tak jak napisałeś. Bez patcha nie ma takich problemów :(
ps; U mnie nie przycina się jak mam PL język w origin.
Ratujcie
knyfel Piątek 24.02.2012 22:02

Czy ktoś wie jak zrobić popup do t-mobile ekstraklasy?? Chodzi mi o popup a nie scoreboard,czyli o tło przy składach, kartkach, bramkach ect. w czasie meczu.
bubu Piątek 29.02.2012 13:11

dlaczego jak gram jaka kolwiek druzyna w karierze rozegram 3 mecze a w 4 meczu to jak podaje piłke to samo ja kopie nieduszac zadnego klawisza co moze byc przyczyną
MaTeoMan Piątek 29.02.2012 22:03

Panowie, zacząłem grac Bundesligę karierę i mam czcionkę i tablicę wyniku z Ekstraklasy. Jak zmienić na domyślną (dla ligi niemieckiej), bo to irytuje... polska czcionka i herb Ekstraklasy w Bundeslidze...
Opeel Piątek 29.02.2012 22:13

@bubu - Możesz napisać jaśniej, bo szczerze nie bardzo rozumiem co masz na myśli.

@Szumik - Niestety polskie jak i niemieckie drużyny mają ten sam scoreboard i tak to wygląda.
Pobierz ten plik: http://speedy.sh/nqfy3/overlay-4002.big
Podmień w folderze data/ui/game/overlays
Przywrócony zostanie oryginalny czerwony scoreboard od EA.
bubu Piątek 01.03.2012 08:56

opeel jak gram 4 mecz w karierze jak podam piłke do zawodnika to on sam jak kapnie dalej bez przycisniecia jakiego kolwiek przycisku jak wyłącze gre i zaczne grac od nowa to jest normalnie przez 3 mecze a potem znowu tak samo
knyfel Piątek 01.03.2012 19:33

Okienko zamknięte, czyli aktualizacja na dniach??
Opeel Piątek 01.03.2012 19:53

Tak na dniach będzie. Może uda się w sobotę razem z premierą darmowego MPPL. Jeśli nie to w następnym tygodniu już na pewno będzie.
knyfel Piątek 01.03.2012 20:10

Super. A jeszcze pytanko jak prace nad bandami Ci idą??
bubu Piątek 13.03.2012 10:54

oppel jak Podmienic w folderze data/ui/game/overlays
Przywrócony zostanie oryginalny czerwony scoreboard od EA. aby tak było w lidze niemieckiej
Domino Piątek 13.03.2012 14:59

@up

Normalnie, po prostu skopiuj ten plik do folderu overlays. Jeżeli system poinformuje Cię komunikatem, że taki plik istnieje i czy chcesz go nadpisać, to go nadpisz i tyle ;)
bubu Piątek 19.03.2012 18:51

mam małe pytanko czy jest taka szansa aby zrobic patch z liga ukraińska i ligą rumuńską jak ludoe z fifa polonia
Opeel Piątek 19.03.2012 20:01

cytuję, bubu;809274 napisał:mam małe pytanko czy jest taka szansa aby zrobic patch z liga ukraińska i ligą rumuńską jak ludoe z fifa polonia


Nie wiem o jakich patchach mówisz, ale jedynie co oni zrobili to napisali o takich patchach z zagranicznych serwisów, a nie zrobili je sami.
Zresztą o ukraińskiej lidze pisaliśmy już dawno temu, bo ponad 2 miesiące temu ten dodatek wyszedł:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=news&id=13290
henry80 Piątek 19.03.2012 20:28

Co z tym zapowiadanym w tamtym tygodniu updatem skladow?
Opeel Piątek 19.03.2012 20:39

cytuję, henry80;809319 napisał:Co z tym zapowiadanym w tamtym tygodniu updatem skladow?


Update był już gotowy. Początkowo problem techniczny polegał na kłopotami z dostawcą internetu. Po rozwiązaniu tego problemu popsuł mi się dysk na którym miałem update. Niestety żadnego backup'u zrobionego nie miałem i wszystko przepadło. W tej chwili nie mam czasu na ponowne połączenie bazy danych i w najbliższym czasie update'u nie będzie. Pozostaje grać na tym co mamy dostępne w tej chwili, ale to chyba nie jest wielki problem.
__SaNd1__ Piątek 19.03.2012 20:42

No i wiedzialem ze tak bedzie ze nic nie bedzie jak nikt nic nie odpowiadal kilka dni :( Moze i tak ale nie ma sensu rozpoczecia karierry z nieaktulnymi skladami, no ale wkoncu to i tak sie bedzie gralo niestety :)
bubu Piątek 20.03.2012 10:23

opeel czy jak wgram ten patch z liga ukarińska od was to bedzie mogl byc tez mppl 12
Opeel Piątek 20.03.2012 10:44

@Sand - Dlaczego nie ma sensu? Obie polskie ligi są zaktualizowane. Gra w zagranicznych ligach i tak zrobi Ci za chwile po rozpoczęciu kariery jakieś dziwne i nie realne transfery.

@bubu - nie będzie to działać. Po za tym po wgraniu patcha z ukraińską ligą znika Polska Ekstraklasa, bo ukraińska liga nie jest dodana jako nowa tylko podmieniona i akurat wybrali sobie naszą ligę.
henry80 Piątek 20.03.2012 12:00

cytuję, Opeel;809379 napisał:@Sand - Dlaczego nie ma sensu?


Nie ma sensu bo przyjemniej się gra na aktualnych składach jeżeli ktoś niekoniecznie lubi polską ligę a chciałby mieć loga, koszulki, zdjęcia itp z ekstraklasy w karierze. Ja osobiście chyba zrezygnuje z tego patcha bo takie granie z transferami zrobionymi w części trochę mija się z celem bo już w ogóle burdel się może zrobić po transferach cpu, lepiej już chyba zacząć z domyślnymi składami.
__SaNd1__ Piątek 01.04.2012 14:38

Polaczyczie te sklady z tymi z EA wogole ? Nie da sie tak grac wogole !
__SaNd1__ Piątek 01.04.2012 19:38

cytuję, cwezu;812500 napisał:http://allegro.pl/moj-pierwszy-slownik-ortograficzny-super-cena-i2241686165.html


Pytanie mam do tworcow - nic do ciebie :) I takie pytanko czy FIFA 12 z MPPL 12 bedzie mozna grac z DLC UEFA EURO 2012 ?
Miuosh Piątek 02.04.2012 16:38

@Up.
W zasadzie to tak. ;) Tak mi się wydaje.
lukipuki1995 Piątek 04.04.2012 16:03

może napisalibyście czy ostatecznie powstanie połączenie bazy danych czy nie
__SaNd1__ Piątek 16.04.2012 12:06

To ze zaden z tworcow nie odpowiada znaczy ze nic nie polacza szkoda bo patch byl dobry ale odchciewa sie grac kompromitacja wole grac w normalna wersje gry z aktualnymi skladami zamiast z modem z nieaktualnymi skladami wielka szkoda niestety
Opeel Piątek 16.04.2012 12:16

Patch skupia się na polskich rozgrywkach i składy polskich lig i reprezentacji są jak najbardziej uaktualnione. Najważniejsze transfery zagranicznych lig również są zawarte. Na wszystkie transfery zabrakło czasu.
bubu Piątek 06.05.2012 16:19

witam czy do dodatku euro 2012 moze byc zainstalowane mppl 12 i czemu jak zdobede np mistrzostwo lub puchar polski to niema trofeu jaki powinien byc
crisronaldo91 Piątek 29.05.2012 22:37

Witam mam taki dziwny problem przy probie wypakowania pliku data8.big w programie File Master nie wykrywa wgl tego pliku ... jak moge w zwiazku z tym zainstalowac patcha ??
Markus_M Piątek 30.05.2012 14:15

@up

Jak ściągnąłeś MPPL v2, to nic nie musisz wypakowywać, instalujesz i grasz. W razie jakichkolwiek problemów, wystarczy tylko File Masterem zregenerować pliki, wszytko poza tym jest opisane w instrukcji.

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=19
crisronaldo91 Piątek 30.05.2012 20:29

właśnie działałem wedlug instrukcji i nie mam data8.big sama installacja nic nie da bo patch nie dziala ;/
Markus_M Piątek 30.05.2012 21:32

@up

No ale w instrukcji jest wyraźnie napisane, że w MPPL v2, czyli jego drugiej wersji nie wypakowujesz data8, bo tych plików już nie ma. Wystarczy sama regeneracja programem File Master. A co masz na myśli, pisząc, że patch nie działa? Jakie są objawy?
krzan20 Piątek 31.05.2012 17:23

Czy w MPPL 12 v2 jest aktualizacja składów?
bubu Piątek 16.08.2012 20:55

witam czy ma ktos link to scrobendu do takiego jaki był przed wgraniem patchu