Poprowadź narodową reprezentację Polski do zwycięstwa w piłkarskich Mistrzostwach Europy 2012 w oficjalnej grze UEFA EURO 2012™.

EA SPORTS UEFA EURO 2012™ pozwala przeżyć te niezwykłe emocje i poczuć prawdziwą rywalizację towarzyszącą Mistrzostwom Europy. Żeby uruchomić grę potrzebna będzie zainstalowana na dysku, bądź umieszczona w czytniku płyt FIFA 12.

W EA SPORTS UEFA EURO 2012™ występują wszystkie 53 drużyny narodowe, zrzeszone w UEFA. Do dyspozycji graczy zostały oddane wszystkie stadiony, na których w czerwcu zostaną rozegrane oficjalne mecze Mistrzostw w Polsce i na Ukrainie. W polskiej wersji językowej rozgrywkę komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz, którzy są doskonale znani fanom piłkarskiej serii FIFA.

Rywalizuj swoją ulubioną drużyną narodową przeciw innym krajom, przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego, w którym masz szansę sięgnąć po puchar mistrza UEFA EURO 2012™.

Nowy tryb Wyprawy Euro, zaprojektowany specjalnie dla UEFA EURO 2012 pozwala graczom wcielić się w trudną rolę piłkarskiego selekcjonera narodowej reprezentacji. Wybranie ulubionego składu, obranie właściwej taktyki to główne zadania gracza w tym trybie. Gracze będą mogli zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym europejskim jedenastkom.

Rozwój wydarzeń na prawdziwych mistrzostwach Europy, rozgrywanych w czerwcu i lipcu tego roku, będzie miał wpływ na dodatkową zawartość dostępną poprzez EA SPORTS Football Club! Dzięki temu gracz będzie mógł wielokrotnie przeżyć dramatyczne momenty, od fazy kwalifikacji, aż do rozgrywek turniejowych w wyzwaniach (doskonale znanych z FIFA 12) opartych na prawdziwych meczach.


  • Usłysz – Polska Mistrzem Europy! – mecze komentuje znany duet Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. Emocje na trybunach sięgają zenitu dzięki prawdziwemu dopingowi i po raz pierwszy w grze - przyśpiewkom polskich kibiców.

  • Wygraj UEFA EURO 2012™ — Poprowadź reprezentację Polski, bądź którąś z pozostałych 52 ekip narodowych zrzeszonych w UEFA przeciwko reprezentacjom innych państw i poprowadź ją do zdobycia mistrzostwa. Graj na wszystkich 8, oficjalnych stadionach, które wypełnia atmosfera oraz emocje prawdziwych mistrzostw organizowanych przez Polskę i Ukrainę.

  • Graj w UEFA EURO 2012™ przez sieć — Walcz o chwałę i dumę narodową w sieciowym trybie UEFA EURO 2012™. Graj swoją ulubioną drużyną narodową, przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego, w którym masz szansę sięgnąć po puchar mistrza UEFA EURO 2012™.

  • Wyzwania EA SPORTS Football Club — Rozwój wydarzeń na prawdziwych mistrzostwach Europy będzie miał wpływ na dodatkową zawartość w grze. Gracz będzie mógł wielokrotnie przeżyć dramatyczne momenty i zmienić bieg historii mistrzostw, od fazy kwalifikacji, aż do rozgrywek turniejowych w wyzwaniach opartych na prawdziwych meczach. Kolejne wyzwania będą pozwalały zdobywać punkty doświadczenia i wyższe poziomy profilu EA SPORTS Football Club.

  • Zdominuj Europę – Zostań selekcjonerem piłkarskiej kadry narodowej w całkiem nowym trybie Wyprawy Euro. Rozpocznij grę swoim ulubionym, europejskim zawodnikiem lub postacią stworzoną w trybie FIFA 12 Virtual Pro i wybierz ją na kapitana swojego zespołu, a następnie opracuj najlepsza strategię aby zdobyć mistrzostwo Europy.  • REKLAMA

    OSTATNIO DODANE

    FACEBOOK