Jak zrobić triki w pecetowej FIFA 11? Sprawdź!
Zapewne wielu z Was zastanawia się jak robić triki. Jedni grają na klawiaturze, a jeszcze inni na padzie. Jeden z użytkowników YouTube postarał się pomóc graczom troszkę po manewrować w grze. W filmie ukazano jak zrobić trik na klawiaturze, a jak na padzie. Bardzo proste. Zapraszam do oglądania. Pierwszą część można obejrzeć pod newsem, natomiast na drugą część filmu zapraszam pod ten link!
Kamilo Środa 22.09.2010 15:37

Mógł by mi ktoś napisać jak robi się triki na następujący kontroler? :
http://img825.imageshack.us/i/beztytuujow.jpg/
Byłbym bardzo wdzięczny.
Fractivo Środa 22.09.2010 17:34

Wszystkie tricki sa opisane jak zrobic w grze, gdzie sie ustawia opcje :).
Cooltys Środa 22.09.2010 19:12

Jak już coś dajecie to porządnie...ktoś skopiował ten filmik od tego pana:
http://www.youtube.com/user/avinil1996

Niby podpisane jego nickiem ale wyświetlenia lecą...:)
Snajpero1984 Środa 22.09.2010 23:41

na treningu z bramkarzem te triki to banał, nawet na klawie, ale juz w meczu jest dosc ciezko :/ ea kiepsko rozwiazalo drybling, za durzo klawiszy do zarzadzania klawiatura LS i RS powinny byc te same klawisze a niestety to sie nie da tak zrobic
Dreed Środa 22.09.2010 23:43

bo gra się na padzie a nie na klawiaturze...
Bomba Środa 23.09.2010 09:17

Co to znaczy "bo gra się na padzie a nie na klawiaturze..."? To po co są klawiatury na PC? Tyle lat grało się w Fife na klawiaturze i teraz ma się przestać bo EA tak chce? Przecież to totalna olewka graczy którzy grają tylko na klawiaturze...
damian_91 Środa 23.09.2010 09:38

To nie jest olewka graczy tylko na klawie niektórych rzeczy po prostu nie da się zrobić xD Pad zdecydowanie daje większą swobodę ruchu i większy zakres jakichś zwodów itd. Że tak powiem klawiatura jest zbyt sztywna do tego typu rzeczy ;p
Cooltys Środa 23.09.2010 12:47

Tak a 360 stopni poruszania się to też olewka klawiatur :D Od paru lat w gry sportowe ciężko się gra na klawiaturze i chyba nie trudno tego zauważyć, że pad daje dużo więcej możliwości...Z roku na rok ta tendencja będzie rosnąć więc odpuśćcie sobie klawiaturę...na niej może grać 8-12 letni braciszek.
MasaSG Środa 23.09.2010 12:49

Nie zgodzę się, że PC-towcy winni grać na padzie jak również uważam, że to kwestia gustu i wygody każdego gracza. EA powinna stworzyć taki system, ktory pozwoli na wykonywanie zwodów bez konieczności wciskania 3 przycisków gdzie fizycznie jest to niemożliwe. Do każdego zwodu powinna służyć kombinacja max 2 klawiszy np. c+strzałka przetaczanie piłki stopą lub f+ strzałka - rodzaj zwodu itd. itp.
MasaSG Środa 23.09.2010 12:52

A teraz z innej beczki :).
Mamy 23 września a dodatki, które wychodzą do dema są bardzo ubogie. Zgodzę się, że jestem niecierpliwy ale chętnie bym zagrał jakąś nową ekipą np. Newcastle, Arsenal, Borussia Dortmund a nawet Leszkiem Poznań :).
Bellerofont Środa 23.09.2010 13:08

moglby ktos wyslac zdjecie tego jak byly ustawione klawisze domyslnie po zainstalowaniu fify? Na swoja wygode prawie wszystkie zostaly pozmieniane przeze mnie i teraz po obejrzeniu tego filmu kompletnie nie wiem ktory klawisz jest ktory a chcialem poprobowac trickow z filmu
ps. jakas lipa w ustawieniach nie idzie cofnac ustawien na domyslne? ;o
damian_91 Środa 23.09.2010 17:34

cytuję, MasaSG;649506 napisał:A teraz z innej beczki :).
Mamy 23 września a dodatki, które wychodzą do dema są bardzo ubogie. Zgodzę się, że jestem niecierpliwy ale chętnie bym zagrał jakąś nową ekipą np. Newcastle, Arsenal, Borussia Dortmund a nawet Leszkiem Poznań :).


Po co dodawać do demka drużyny jak za 8 dni premiera, przy czym preorder mogą wysyłać kilka dni wcześniej, np jak w przypadku NHL (4 dni przed premierą) a w pełnej masz już wszystkie ekipy ;]
MasaSG Środa 24.09.2010 10:52

Bardzo wyczekuję odsłony Fifa 11 jak żadnej innej ;).
Rico002k Środa 01.11.2010 10:13

Następne fify to na klawiaturze nie będzie dało się grać tylko na padzie !
MAREK24 Środa 19.11.2010 15:32

mi żaden z tych tricków nie działą a mam ust. domyślne!!!!!!!!!!