FIFA 11 PC Patch 1.01
Dzisiejszego dnia w nasze ręce wpada pierwsza oficjalna łatka oznaczona numerem 1.01 od EA SPORTS do gry FIFA 11.
Co poprawia? Między innymi:
  • Przerywanie gry w trybie menedżerskim i meczach towarzyskich
  • Nietypowe warunki pogodowe (np. śnieg we wrześniu w Portugalii)
  • Brak wzrostu DNF% w rankingach po naciśnięciu ALT + F4
  • Lepsza płynność powtórek
  • Możliwość zmian ustawień klawiatury
  • Lepsza płynność gry dla użytkowników kart ATI (wymagana instalacja najnowszych sterowników!)
  • Poprawia stroje kilku drużyn (m.in. Lincoln City, Zenit St. Petersburg, Montpellier)

    Pobierz FIFA 11 PC Patch 1.01
  • adasoas Czwartek 28.10.2010 17:21

    Próbuje zainstalować i pojawia się takie coś. Ktoś pomoże???

    http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg
    Opeel Czwartek 28.10.2010 17:23

    Zapewne masz pirata, a co za tym idzie Cracka... Patch można zainstalować tylko na ORYGINALNĄ wersję gry!
    gizmho Czwartek 28.10.2010 17:26

    ja mam oryginał i mam to samo
    teco Czwartek 28.10.2010 17:30

    Wgrywa się patcha na czystą grę a nie z dodatkami:) i wtedy zadziała
    gardinia Czwartek 28.10.2010 18:03

    leee to straszna kicha, a zreszta o jakich my dodatkach mowimy
    teco Czwartek 28.10.2010 18:12

    np Stroje Reprezentacji Polski
    Martines16 Czwartek 28.10.2010 19:15

    Hmm A Jak Zainstaluje Patch I mozna normalnie dodatki naniego instalowac pozniej ???
    sZyMoNeQ Czwartek 28.10.2010 19:43

    mam nadzieje ze gra bedzie plynniej chodzic :D
    adasoas Czwartek 28.10.2010 19:46

    Piszczie czy macie jakieś problemy po instalacji jeśli możecie:):)
    daniels105 Czwartek 28.10.2010 19:53

    Opeel a to nie czasami dzisiaj czyli 28.10 a nie 28.11 będą te serwery restartowane? ;)
    Ja właśnie instaluje zobaczymy jak tam.
    sZyMoNeQ Czwartek 28.10.2010 19:53

    ja mam pytanie czy crack do wersji 1.0 bedzie odczytywal 1.1 bo mam klucz orginalny ale gry juz nie :P
    gardinia Czwartek 28.10.2010 20:22

    Wie ktoos, czy jak sie pozniej db masterem potraktuje. To bedzie smigalo dalej?
    Giggs11 Czwartek 28.10.2010 20:24

    Jak sie zainstaluje ten patch to będzie można kontynuować rozpoczęta kariere?
    Bellerofont Czwartek 28.10.2010 20:34

    nie dziala mi nic nie instalowalem i mam oryginal ten sam blad co kolega z 1 posta co robic?!
    adasoas Czwartek 28.10.2010 20:39

    Do "Bellerofont"

    jak usunąłem fife i później zainstalowałem to już się patch zainstalował, ale crack nie ten.:)
    Zabolxp Czwartek 28.10.2010 22:40

    Mnie również wyskakiwał wymieniony wyżej błąd. Instalowałem wcześniej "NoRestrictionPatch", który zmienia tylko 1 plik "data0.bh". Skopiowałem go sobie z DVD i nadpisałem. Wówczas aktualizacja ruszyła. Powodzenia.
    adasoas Czwartek 29.10.2010 00:28

    a czy komuś po instalacji też wyskakuje błąd z napędem?:keke:
    adrian033 Czwartek 29.10.2010 12:00

    mi wyskakuje problem z napendem co prawda kupiłem wersje bez gry czyli sam kod a gre ściagłem przez tego managera niestety woła o płyte a niby mam legala o co chodzi
    Cineek5 Czwartek 29.10.2010 16:23

    Jak ktoś ma problem z tym http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg to wgrać ten plik do folderu z fifą [URL="http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6"]http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6 i wtedy uruchomić instalacje patcha.
    Sid Czwartek 29.10.2010 20:56

    Lepsza płynność na kartach ATI, a na GF to już nie...?
    plusminusbrutto Czwartek 29.10.2010 21:01

    W jaki sposób można odinsatlować ten Patch?
    Martines16 Czwartek 30.10.2010 08:48

    dziala ale niestety wgralem wersje lod i fifa padla wiec na patch nie dzialaja stare dodatki ;/;/;/;/
    Domino Czwartek 30.10.2010 12:37

    cytuję, Sid;658159 napisał:Lepsza płynność na kartach ATI, a na GF to już nie...?


    Toteż pisałem o tym w innym temacie, że ich pogrzało dokumentnie, na ATI gra chodzi w większości bez zarzutu, na GF ścina niemiłosiernie, a oni dla ATI poprawili :E Brawo EA, mam nadzieję, że jednak użytkownicy jakiś mały bojkot zrobią i szanowne EA przejrzy na oczy :]
    jaro9 Czwartek 30.10.2010 14:59

    To co opłaca się to instalować? Bo widze tu macie problemy, czy kariere bedzie mozna kontynuować? Bo czasem mnie wywala z managera i chciałbym sie pozbyć tego błędu. Czekam na odpowiedz
    gruchamix Czwartek 31.10.2010 10:29

    instalujcie tego patcha! nie psuje zapisanej kariery mozna ja dalej kontynuowac. mialem w trybie kariery taki blad ze co 2 mecz mnie wywalalo z gry a po tym patchu wszystko sie naprawilo a gra chodzi plynniej:trollface:
    Domino Czwartek 31.10.2010 11:31

    A ja dla odmiany tego patcha wywalę, mam kartę ATI Radeon, gra chodziła ładnie i płynnie, ale z ciekawości zainstalowałem patch. Po instalacji miałem lagi, a jak się ich pozbyłem to grę ścina jak nie wiem co :facepalm: Także ja odradzam i podziękuję.
    jaro9 Czwartek 01.11.2010 18:14

    cytuję, Cineek5;658078 napisał:Jak ktoś ma problem z tym http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg to wgrać ten plik do folderu z fifą [URL="http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6"]http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6 i wtedy uruchomić instalacje patcha.


    wciaz mi wyskakuje ten blad
    sylwester555 Czwartek 03.11.2010 13:53

    Musicie przywrócić z płyty pliki data0.big i data0.bh. To powinno wystarczyć.Aby aktualizacja przebiegła pomyślnie. Pozdrawiam gg 6847180 :)
    Juventi Czwartek 03.11.2010 17:34

    Wie ktoś może czemu po wgraniu patcha gra się nie uruchamia tylko jest ciągle czarny ekran? Bez patcha chodzi , a z nim - nie.
    crronaldo Czwartek 07.11.2010 19:32

    Juventi
    A instalowałeś wcześniej jakieś dodatki? U mnie było tak samo, zainstalowałem LOD (Level of Detail) i musiałem odinstalować grę. Na razie gram bez patcha.
    kuźma#1 Czwartek 21.11.2010 05:04

    Zainstalowałem i nie mam komentarza wogóle teraz... :(
    sylwester555 Czwartek 04.12.2010 21:17

    proszę nie pisać na nr gg 6847180 ponieważ użytkownik nie zajmuje się tym działem
    Domino Czwartek 04.12.2010 23:10

    A mogę wiedzieć o co i o kogo chodzi? Bo nr gg nie znam i nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc, że użytkownik nie zajmuje się tym działem :hmm:
    Mr.M Czwartek 10.12.2010 12:45

    Po patchu w Premiership są dwa zespoły Birmingham. Wiem, że gdzieś jest łatka do patcha co eliminuje ten błąd. Ma ktoś może linka?
    Domino Czwartek 10.12.2010 15:11

    http://forum.ea.com/uk/posts/list/33255.page

    W linku powyżej w temacie znajdziesz fix eliminujący ten błąd ;)
    kraszan24 Czwartek 17.04.2011 16:27

    witam, juz 3 raz robie reinstalacje fify i mimo to nie moge zainstalowac tego patcha, mam oryginala... oczywiscie wyskakuje ten komunikat "old file not found..." normalnie jestem zalamany prosze o pomoc....
    Domino Czwartek 17.04.2011 16:29

    A co masz na myśli pisząc że nie możesz go zainstalować?
    kraszan24 Czwartek 17.04.2011 16:37

    podczas instalacji przy bodajze 21 % wyskakuje komunikat "old file not found..." i instalacja zostaje przerwana...
    Domino Czwartek 17.04.2011 16:47

    Coś do gry wgrywałeś?
    A jeszcze takie pytanie, nie masz może przypadkiem wrzuconego cracka, żeby grać bez płyty? :>
    kraszan24 Czwartek 17.04.2011 16:52

    Nie, czysta instalacja po formacie, cracka nie wrzucalem do folderu. Tym bardziej dziwne, że kiedys po reinstalce udalo mi sie go zainstalowac, ale to bylo dawno gdy patch wychodzil. Jedyna roznica to taka ze teraz po formacie instalowalem najnowsze sterowniki graficzne, ale raczej to powinno byc bez znaczenia...