FIFA09 - O GRZE


Wybiegnij na murawę i rozegraj mecz jak prawdziwy zawodowiec. Najbardziej autentyczna symulacja piłki nożnej teraz oferuje zupełnie nową jakość! Mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. W grze dostępna jest reprezentacja Polski i kluby Ekstraklasy.

FIFA 09 wprowadza udoskonalony silnik, uwzględniający elementy wyczekiwane przez fanów z całego świata. Gra na PC jest wyjątkowo dopracowana, jeśli chodzi o oprawę wizualną i w pełni wykorzystuje moc drzemiącą w wysokiej klasy komputerach osobistych. Zgodnie z życzeniami kibiców, pojawia się fotorealistyczna grafika i równie autentyczna mechanika rozgrywki.

Dostępna jest też dodatkowa opcja sterowania z wykorzystaniem myszy, dająca jeszcze lepszą kontrolę nad całą drużyną. Jednym kliknięciem przeprowadza się ataki skrzydłami oraz wykonuje celne podania i efektowne strzały na bramkę. Szybkimi gestami myszy można uruchamiać piłkarskie triki, których łączna liczba wynosi teraz 32! Dodatkowo można zdefiniować ponad 17 akcji specjalnych i za ich pomocą dostosować rozgrywkę do indywidualnych preferencji.

Całości dopełniają liczne nowości w zakresie wieloosobowej rywalizacji w sieci. W FIFA 09 jesteś nieustannie podłączony do internetowej społeczności graczy, w ramach której możesz uczestniczyć w Ligach Interaktywnych EA SPORTS.
 • Polska wersja językowa - mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. W grze dostępna jest reprezentacja Polski i kluby Ekstraklasy.
 • Autentyczna rozgrywka - najnowsza część cyklu FIFA to kolejny etap wieloletniej ewolucji serii. Teraz zderzenia piłkarzy, rzuty wolne i inne piłkarskie realia prezentują się na ekranie jeszcze lepiej.
 • Dopracowana grafika - oprawa wizualna nowej generacji jest tym, co chcieli ujrzeć posiadacze komputerów PC. Grafika wykorzystuje wszystkie możliwości oferowane przez najnowszy sprzęt komputerowy.
 • Intuicyjne sterowanie - dzięki nowemu systemowi sterowania klawiaturą i myszą, grasz w piłkę w naprawdę wyjątkowy sposób. Odpowiednie klikanie zapewnia boiskową precyzję i szybkość.
 • Kontakt ze społecznością graczy – w FIFA 09 masz stały kontakt z internetową społecznością fanów, nawet w trakcie ustawiania opcji w menu!
 • Piłkarskie triki - przy pomocy gestów myszy w prosty sposób aktywujesz widowiskowe piłkarskie triki, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy.
 • Interaktywne Ligi EA SPORTS™ - w Internecie funkcjonują wirtualne wersje prawdziwych lig piłkarskich – angielskiej Barclays Premier League, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 i meksykańskiej Primera División.
 • Tryb menedżerski - wcielając się w wirtualnego trenera, masz dostęp do zupełnie nowych opcji – organizowania sparingów w trakcie okresu przygotowawczego oraz tworzenia własnych formacji.
 • Turnieje - każdy może wziąć udział w jednym z 61 turniejów, z których aż 42 to zawody licencjonowane. Istnieje też opcja tworzenia własnych zmagań o określonych zasadach.
 • Wyzwania - dzięki różnym ciekawym scenariuszom futbolowych wyzwań możesz odblokować nagrody i ukryte dodatki.
 • Komplet licencji - FIFA 09 oferuje 500 autentycznych drużyn z 30 lig. Wszystkie zespoły mają prawdziwe składy, stroje itd.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK