Aktualizacja składów

Wprawdzie w FIFA 09 mamy nową opcję Adidas Live Season, to mimo to jak widać ukazują się patche, które właśnie aktualizują nam tą część bazy danych gry. Na portalu Gaming Access ukazał się dodatek, autorstwa RayGun'a, dzięki któremu otrzymamy nowiutkie składy drużyn, a także ustawienia formacji zgodne na dzień 10.10.2008r.

DOWNLOAD
hugh123 Niedziela 27.10.2008 15:55

Wielki mi patch! Tylko mi sie fifa ujebala bo wszystkie teamy maja po pół gwiazdki sklepik też odblokowany.
Jeszcze piłkarze mają po kilka pkt umiejetnosci zaledwie :/

Szczescie ze wystarczylo tylko zamienic jeden plik na oryginalny.
Mnisza89 Niedziela 27.10.2008 17:02

Mam tak samo :/ każy piłkaż ma 1/1 umiejętności a teamy po pół gwiazdki.
sidnejpolak Niedziela 27.10.2008 17:04

Zanim coś dodacie, to kur** to przetestujcie!
To nie jest żaden patch, tylko po prostu syf obniżający skille wszystkich zawodników i ilość gwiazdek drużyn!
Jaki plik trzeba zamienić, żeby wszystko wróciło do ówczesnego stanu? ;|
James Niedziela 27.10.2008 17:50

A Ty za nim coś napiszesz to pomyśl 10 razy. To nie jest nasz dodatek, a o cudzych (zagranicznych) tylko piszemy, bazując na danych jakie zostały podane. I nie jesteśmy w stanie sprawdzać każdego dodatku zagranicznego, dlatego też one nie są sprawdzane.
sidnejpolak Niedziela 27.10.2008 18:08

Czyli jakby w pliku był wirus, to wy za to odpowiedzialności nie ponosicie?
Brawo :powaliło:

Dodajecie max. 10 dodatków dziennie. To ok. 2 h sprawdzania. Aż tak ciężko wam to zrobić? :|
manchesterutd83 Niedziela 27.10.2008 18:30

...podobnie!!!nawet nie zmienia składów, a co dopiero te gwiazdki!!!jednak ja rozumie intencje tego patchera...po zainstalowaniu nie wiesz kto ma jakie umiejętności...i w tym cały problem!NIE POLECAM