Na łamach strony FIFA 4 Fans opublikowany został kitpack przeznaczony dla hiszpańskiej drużyny, Atletico Madryt. Kitsy i minikitsy w wykonaniu SGD Fana jak zwykle wyglądają imponująco, a więc po raz kolejny muszę napisać, że polecam!

DOWNLOAD
Do czego, jak czego, ale do tworzenia trykotów to chyba nigdy patchmakerzy nie stracą chęci... Z zagranicznych serwisów wyciekły już kitsy chyba dla każdej drużyny z FIFY 09, lecz z okazji zbliżającego się sezonu 2009/2010, w nasze ręce wpadać będzie kolejna dawka tych dodatków. Na stronie FIFA 4 Fans wylądował dzisiaj takowy komplet przeznaczony dla hiszpańskiej Valencii CF, którego autorami są KaTo i SGD Fan.

DOWNLOAD
Download znanej niemieckiej strony, FIFA 4 Fans, ponownie wzbogacony został o paczki trykotów, których tym razem są dwie. Jak przystało na FCP 1912 oraz SGD Fana, kitsy ich autorstwa adresowane są dla niemieckich drużyn, a teraz konkretnie dla Armini Bielefeld i FC Augsburg.
Na początek tego poniedziałkowego dnia wyruszamy w odwiedziny na stronę FIFA Galaxy. Na łamach tejże strony opublikowane zostały kolejne dwa patche, przy czym jeden jest zestawem facjat, a drugim jest Scoreboard Patch. Ten pierwszy, autorstwa Juni19 zawiera w sobie 6 facjat dla młodych brazylijskich graczy, którymi są: Alex (Chelsea), Alex Silva (HSV), Lucas (Liverpool) Marcelo (Real Madryt), Miranda (Sao Paulo) oraz Thiago Neves (HSV). Natomiast drugi wspomniany patch (by cjd17) daje nam elementy graficzne wyciągnięte z telewizji Arsenal TV, transmitującej mecze owego londyńskiego zespołu.
Bardzo ciekawy plik wydany został na pa portalu FIFA Korea. Dzięki niemu będziemy mogli widzieć boisko z innych perspektyw, zarówno w grze, jak i podczas intro. World Camera View Patch v1.0, bo tak zwie się ów dodatek, znajdziecie tutaj.
Fanom angielskiego Liverpoolu polecam najnowszy dodatek pochodzący ze strony FIFA Master - Liverpool Graphic Patch. Autor patcha, C.Ronaldo9 zawarł we wspomnianym pliku kitsy, flagi, minikitsy oraz logo.

DOWNLOAD
Baza plików strony FIFA 4 Fans wzbogaciła się dzisiaj o kolejne kitsy. Znany i lubiany za swoje arcydzieła Rapidfan, przygotował dla Was, a konkretnie dla Bayernu Monachium... komplet trykotów. Kitsy domowe, wyjazdowe, dla bramkarza oraz minikitsy są z sezonu 2009/2010.

DOWNLOAD
Powracamy teraz do nowości w postaci dodatków, mających nam umilić grę FIFA 09. Na początek odwiedzamy serwis FIFA Mania oraz tamtejszy download, w którym to znalazł się nowy stadion autorstwa Turco78. Owy stadiummaker wykonał bowiem budowlę dla włoskiego klubu AC Torino, Stadio Olimpico. A jak prezentuje się ta konstrukcja w rozgrywce meczowe? Podejrzewam, że pięknie :)

DOWNLOAD
Download portalu FIFA Korea wzbogacony został o Junjoong Turfs Patch v2.0. Jest to druga wersja patcha, dzięki któremu w naszej FIFA 09 wylądują nowe murawy. Zachęcam do pobierania!

DOWNLOAD
Powracamy do dodatków i wyruszamy na stronę FIFA Galaxy. Na tamtejszej stronie pokazane zostały dwa nowe dodatki, jeden to face pack, a drugi to kitpack. Niejaki the clau wykonał komplet trykotów dla cypryjskiej drużyny Apoel Nicosia, natomiast Juni19 stworzył twarze dla takich graczy, jak:

- Alexis Sanchez (Udinese)
- Cristian Rodriguez (FC Porto)
- Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
- Edin Dzeko (Wolfsburg)
- Pedro (FC Barcelona)
- Theo Walcott (Arsenal)


Apoel Nicosia Kitpack DOWNLOAD


International Face Pack v4
Po raz kolejny zagraniczne serwisy FIFA fundują nam sporo nowości w postaci trykotów. Jest co pobierać, a tych, którzy takowych ubranek jeszcze nie pobrali, zachęcam aby to właśnie zrobili :)

- Karlsruher Kitpack od FIFA 4 Fans
- AC Milan Kitpack od FIFA Mania
- Galkagher's Super Kitpack od FIFA Evolution (skład paczki odnajdziecie na stronie autora)
Fanom angielskiego Arsenalu Londyn, dodatek o którym będzie tu mowa... na pewno się spodoba. Ekipa patchmakerów ze strony FIFAS.ru sporządziła zaktualizowany zespół Kanonierów, który zamknęła w jednej paczce. Dodatek uaktualnia skład owej drużyny zgodnie ze stanem na 16.07.2009, oraz dodaje mnóstwo twarzyczek i innych poprawek graficznych.

DOWNLOAD
Jeśli macie dość słuchania w FIFA 09 znanego duetu komentatorów z Telewizji Polskiej, lub język polski wolelibyście zamienić na inny, to mamy coś dla Was! Na stronie FIFA 4 Fans wydany właśnie został Sprache & Kommentar Changer. Dzięki temu narzędziu będziecie mogli zmienić zarówno język menu, jak i komentarz. Autorem tego dzieła jest Sandro.

DOWNLOAD

Myślisz, że nikt nie kopie wirtualnej piłki lepiej od ciebie? 21 lipca będziesz miał okazję zmierzyć się z ludźmi, którzy tworzą najlepszą piłkarską grę wideo. Właśnie tego dnia, w godz. 16-17 i... między 4 a 5 rano (ukłon w stronę graczy zza oceanu) wszyscy posiadacze PlayStation3 bedą mogli zagrać online z producentem serii FIFA.
John Shepherd ukrywać będzie się pod nickiem NP_Shift. Jak z nim zagrać ? To proste. Po zalogowaniu się do sieci EA, w menu gry FIFA 09, trzeba wybrać opcję „gra w sieci” i zaprosić NP_Shift do gry. Poza konsolą PS3, dość szybkiem łączem internetowym i grą FIFA09, potrzeba będzie też trochę szczęścia. Chętnych do zmierzenia się z Johnem będzie pewnie wielu. Wszystkie mecze jakie rozegra Shepherd zostaną nagrane. Będzie je można później zobaczyć na easportsfootball.com. EA Sports obiecuje, że to nie ostatnia tego typu akcja.

A teraz małe co nieco od FIFA Evolution. Po dodatku zawierającym kadrę narodową Hiszpanii, teraz Santups18 i JaviSvMusic oddają w nasze ręce zupełnie odświeżoną reprezentację Argentyny. 23 nowe twarze, aktualne kitsy, logo, flagi i bandy to tylko część zawartości tego patcha.

DOWNLOAD
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK