W ten sobotni poranek wędrujemy w odwiedziny na portal FIFA Korea. Okazja jest taka, że do tamtejszego downloadu zawitały dwie twarze: dla Kazima Kazima i dla Younesa Kaboula.
Nowe siatki, bandy, kibice, murawa 3D, piłki, oświetlenie, flagi, ... i można tak wymieniać jeszcze trochę. Wszystko to mieści się w nowym dodatku od FIFA Evolution, Graphic Enhancement Pack v.2. Nic tylko pobierać, bo jest to spora dawka nowej jakości elementów graficznych!

DOWNLOAD
Rzadko spotykamy się z dodatkami dla ligi holenderskiej, które wydawane są na niemieckich stronach FIFA. Dlaczego? Nie wiem. Tak czy owak apollox dzisiaj się przełamał i na FIFA 4 Fans opublikowany został jego patch, przeznaczony dla Ajaxu Amsterdam. Do czynienia mamy tutaj z minifacjatami.

DOWNLOAD
Po krótkiej przerwy powracamy do dodatków, odwiedzając tym samym serwis FIFA Dome. Niejaki Geißbock23 oddał dzisiaj do użytku patch, który z pewnością spodoba się fanom rosyjskiej Premier League. Owy plik zawiera bandy dla wszystkich drużyn wspomnianej klasy rozgrywkowej naszych północnych sąsiadów. Łapcie link :)

DOWNLOAD
Dziś pojawił się nowy patch zawierający flagi z Bundesligi. Ozdoby boiskowe przygotował zespół patchmakerów z FIFA Editing. Dodatek zawiera aktualne flagi 18 zespołów ligi niemieckiej na kolejny sezon.

Download
Patchmakerzy ze strony FIFA Galaxy nie zwalniają tempa! Już dzisiaj ujrzeć tam możemy nowy dodatek autorstwa fifafan96. Werder Brema Miniface Pack, jest to paczka minifacjat dla graczy niemieckiego Werderu Brema.

DOWNLOAD
Serwis FIFA Evolution opublikował dzisiaj na łamach swojej strony dodatek, który dodaje do gry 7 facjat. W paczce odnajdziemy twarze dla zawodników z półwyspu Iberyjskiego, a więc z Hiszpanii oraz Portugalii. Autorem jest Maradonalopez.

- Bosingwa (Chelsea)
- Deco (Chelsea)
- Moutinho (Sporting Lizbona)
- Veloso (Sporting Lizbona)
- Raul Garcia (Racing Santander)
- Jurado (RCD Mallorca)
- F. Navarro (Sevilla FC)

DOWNLOAD
Na stronie FIFA Galaxy opublikowany został dzisiaj International Banner Pack. Jest to dodatek autorstwa the-clau, dodający do gry bannery dla różnych drużyn, z różnych lig. Między innymi w paczce znajdziemy bannery dla Manchesteru United, Interu Mediolan, FC Barcelony, czy też Wisły Kraków.

DOWNLOAD
Przenosimy się na serwis FIFA 4 Fans, do którego downloadu trafił kolejny kitpack. Autorami kitsów dla Herthy Berlin są: SGD Fa oraz FCP 1912.

DOWNLOAD
Znudziło Ci się już intro FIFY 09 w edycji na platformę PC? Mamy na to lek! Outsider 87 z serwisu FIFA Mania wydał bowiem Intro Videos Patch 09. Jest to dodatek, który umożliwia nam zmiany intra, wybierając takie kompilacje, które widzieliśmy przy okazji poprzednich gier FIFA, zarówno na PC, jak i na konsolach nowej generacji. Jako ciekawostkę dodam, że patch działa także w kilku poprzednich grach FIFA.

DOWNLOAD
Download serwisu FIFA Point wzbogacił się dzisiaj o istne arcydzieło w postaci patcha do FIFY 09. Console Premium Style Patch autorstwa ClementZuzu sprawia, że Wasza gra w pewnym stopniu przypomina tą z konsol nowej generacji. Jakie zmiany? Najlepiej przekonać się o tym samemu, pobierając dodatek!

DOWNLOAD
Wielki come back MonkeyDragona! Znany programista na scenie FIFA, wraca z nowym produktem! Oddał on teraz do Waszego użytku na swojej stronie md FIFA Evolution, 09 Arena Practice Mode 2.0. Jest to druga wersja dodatku dzięki któremu będziemy mogli w grze stanąć jeden na jednego z bramkarzem, a w dodatku otrzymujemy widok kamery z perspektywy trzeciej osoby.

DOWNLOAD
Jeśli ktoś nie zdążył się jeszcze zaopatrzyć we flagi dla niemieckiej Bundesligi, to zapraszam na stronę FIFAS.ru, gdzie od niedawna możemy znaleźć tego typu dodatek. Jego autorem jest Buffon.

DOWNLOAD
Odstawiamy już niemiecką scenę i wyruszamy do Korei, gdzie na portalu FIFA Korea, czeka na na kilka bardzo ciekawych dodatków. Do pobrania mamy graphic patch, a także dwie paczki twarzy. Szczegóły poniżej.
Wędrując po niemieckich stronach FIFA, natrafiamy także na EPL Face Pack autorstwa Juni19, który wydany został na łamach serwisu FIFA Galaxy. Znajdują się w nim twarze dla następujących grajków:

- Andrey Arshavin (Arsenal)
- Ashley Young (Aston Villa)
- Carlos Vela (Arsenal)
- Elano (Galatasaray)
- Ryan Babel (Liverpool)
- Silvestre (Arsenal)


DOWNLOAD
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK