Na początek tego środowego dnia wyruszamy na niemiecką stronę FIFA Dome, gdzie czekają na nas trzy nowe dodatki. Dwa z nich są kompletami trykotów, natomiast trzeci jest plikiem zawierającym nową drużynę.
Po krótkiej przerwie w dostarczaniu informacji o nowych dodatkach do FIFY 09, powracamy na zagraniczne podwórka. Do pobrania mamy kilka różnego rodzaju plików, które już Wam przedstawiam :)

- Bundesliga Face Pack v6
- FC Kaiserslautern Kitpack 2009/2010
- Seattle Sounders Team Patch
- La Liga Popups
- SC Freiburg Kitapck 2009/2010
Ekipa FIFA Dome po kilku dniach przerwy tworzy nowego wspaniałego patcha dodającego do FIFY 09 Zenit St. Petersburg wraz z Petrovsky Stadium. Dodatek instalujemy poprzez program Creation Master.

Zawartość:
- aktualne składy,
- strój domowy,
- strój wyjazdowy,
- strój bramkarski,
- strój alternatywny,
- minikitsy,
- miniatura twarzy dla każdego gracza,
- 6 flag,
- nowe czcionki,
- nowe buty,
- nowe menu i logo,
- bandy,
- piłka,
- 20 twarzy,
- Petrovsky Stadium

DOWNLOAD

Do pobrania dzisiaj mamy jeszcze jeden update wydanego wcześniej patcha. Kojarzycie Stylusa i jego Classic90 Patch? Jest to dodatek, który dodaje między innymi Serie A i Serie B, tyle że z sezonu 89/90! Oprócz tego czeka na Was jeszcze wiele innych niespodzianek zawartych w pliku, a więc pobierajcie :)

DOWNLOAD
Na stronie FIFA Point opublikowany dzisiaj został roster update niemieckiej Bundesligi. Aktualizacja jest z godna z obecnym stanem kadrowym tamtejszym klubów. Przed instalacją zaleca się zrobienie kopii zapasowej danych gry.

DOWNLOAD
Na niemieckiej stronie FIFA - Galaxy pojawił się nowy patch dodający nowy wygląd tablic z wynikami, wzorowany na FIFIE 10. FIFA10 Style SB posiada dwie wersje, jedną podstawową oraz drugą z niebieskimi i czerwonymi paskami. Cały pakiet wykonał CJD 17.

DOWNLOAD
Na dzień dobry odwiedzamy dzisiaj niemieckie serwisy FIFA w poszukiwaniu nowości w postaci dodatków, i również na dzień dobry otrzymujemy trzy nowe patche: team patch, kitpack i boot pack.
Nowy sezon w polskiej Ekstraklasie już wystartował, więc warto by też nieco odświeżyć swoją FIFĘ 09 o nowe trykoty. Tak i oto na przeciw Wam wyszedł nasz znakomity kitsmaker, Domino znany wcześniej jako Matrix. Oddał on dzisiaj 9 paczek trykotów do dyspozycji fanów polskich drużyn piłkarskich. Poszczególne linki zamieszczam poniżej. :)
Dzisiaj powstał nowy dodatek dodający do FIFY 09 futbolówkę, którą grają piłkarze walcząc o Superpuchar Europy. Super Cup Matchball Patch wykonał niejaki SGD Fan dla strony FIFA 4 FANS. Zasysajcie:

DOWNLOAD
W dniu dzisiejszym nasz DOWNLOAD wzbogacony został o świetnie wykonany komplet band dla rodzimej Ekstraklasy. W pliku znajdują się oczywiście owe reklamy dla wszystkich drużyn najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Autorem tego wyśmienitego patcha jest kolejorz.

DOWNLOAD
Do downloadu holenderskiej strony FIFA Voetbal trafił kitpack dla jednej z tamtejszych drużyn, dla PSV Eindhoven. Plik autorstwa Aluartha i Lucesa zawiera wszystko to, co powinno się składać na ten rodzaj patcha, oczywiście na sezon 2009/2010.

DOWNLOAD
Prawdziwa gratka dla fanów galaktycznego Realu Madryt! Ekipa patchmakerów z serwisu FIFA Evolution stworzyła właśnie team patch tej drużyny na sezon 2009/2010. A co to oznacza? A to oznacza, że w klubie będziemy mieć i Cristiano Ronaldo, i Kakę, i Karima Benzemę, a także Xabiego Alonso, Raula Albiola i Alvaro Arbeloe,... tak w skrócie. Oczywiście w pliku nie brakuje też nowych kitsów, flag, twarzy, minifacjat, band, loga itp.

DOWNLOAD
Wcale bym się nie zdziwił, jeśli nadeszła by taka wiadomość, że nikt już nie pobiera trykotów do FIFY 09... Nie mniej jednak na stronie FIFA 4 Fans nie rozważają takiej sytuacji i ponownie opublikowali kitpack, tym razem dla TSV 1860 Monachium, drużyny z 2. Bundesligi. Autorem tego patcha jest niezawodny FCP 1912.

DOWNLOAD
Na stronie FIFA Evolution opublikowany został nowy face pack dla Juventusu Turyn. Jego autor, Nano909 umieścił w pliku jednak nie tylko 20 twarzy dla zawodników z Turynu, ale także dodatkowe 3 facjaty przeznaczone dla graczy spoza tego klubu.

- Grygera
- Legrottaglie
- Chiellini
- Molinaro
- Zanetti
- Camoranesi
- Del Piero
- Zebina
- Amauri
- De Ceglie
- Cannavaro
- Tiago
- Salihamidzic
- Caceres
- Ekdal
- Diego
- Marchisio
- Buffon
- Iaquinta
- Giovinco
- Menez (Roma)
- Noccerino (Palermo)
- Oobertan (Manchester United)


DOWNLOAD
Zespół patchmakerów serwisu FIFA Dome przygotował dla fanów rosyjskiego Spartaka Moskwa, team patch tego zespołu. Wraz z drużyną plik zawiera m.in.: aktualne składy, flagi, kitsy, minikitsy, piłkę, 20 facjat, logo, czcionki i ponad 80-tysięczny stadion Luschniki.

DOWNLOAD
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK