Powracamy do naszego DOWNLOADU, a to za sprawą patcha stworzonego wspólnie przez KrIsToFa, Aresa i kolejorza. Wykonali oni team patch Realu Madryt z sezonu 2002/2003. A co za tym idzie, w drużynie "Królewskich" ponownie zobaczymy razem Zidane, Figo i Ronaldo. Plik instalujemy za pomocą Creation Master 09. Szczegóły poniżej.
  • Baza danych - KrIsToF
  • Twarze - Ares, KrIsToF
  • Fonty - KrIsToF
  • Kitsy - KrIsToF
  • Minikitsy - kolejorz
  • Bandy - kolejorz
  • Banner - KrIsToF
  • Logo do gry i GUI - KrIsToF
  • Flagi - KrIsToF
DOWNLOAD
Tuż za naszą zachodnią granicą na niemieckim serwisie FIFA Point pojawił się dziewiąty zestaw korków stworzony przez Keegan'a. Lista dodanych korków:
* Adidas F50i Tunit Poldi - Red-Silver
* Mizuno Wave Ghost - Silver-Orange-Black
* Adidas F50 i TUNIT Leather - Black-Running White-Cyan
* Adidas Predator Power Swerve Grafite - Green-White
* Puma v1.08 I FG Black-Gold
* Reebok Instante Pro HG - Black-Neon Yellow-Reebok Red

DOWNLOAD
Zagłębiamy się dzisiaj w nasz DOWNLOAD, bowiem pojawił się tam kolejny patch od naszego wszechstronnego patchmakera, kolejorza. Jego najnowszym dziełem jest składanka dodatków dla Manchesteru United nazwana Graphic Patchem. Krótko mówiąc świetnie wykonane kitsy, minikitsy, bandy oraz flagi! Zachęcam do pobierania :)

DOWNLOAD
Powracamy na stary kontynent oraz na zapomniany ostatnimi czasy serwis FIFA Games.sk. Ekipa patchmakerów z tejże strony oddała do użytku patch noszący nazwę Corgoň Liga 2.0, czyli ligę słowacką w pełnej okazałości, z mnóstwem uzupełnień graficznych.

DOWNLOAD
Odwiedzamy teraz boliwijską stronę FIFA Bolivia, gdzie po licznych przerwach technicznych mamy możliwość pobrania portugalskiego komentarza i zainstalowania go do FIFY 09. Komentują David Carvalho i Helder Conduto. Jest to niewątpliwie idealny dodatek dla osób, którym polski duet z TVP zaczął przeszkadzać... :)

DOWNLOAD


Pamiętajcie o rejestracji na w/w portalu.
Dzisiejszego wieczoru udajemy się na amerykańskie serwisy FIFA w poszukiwaniu nowości do FIFY 09 i nie wracamy z niczym! Na początek portal FIFA Uruguay i dwa nowe patche: Logos Liga Uruguaya UPDATE 09/10 oraz Estadio Jordines del Hipódromo (Danubio FC). Do zainstalowania tych plików niezbędny jest oczywiście dodatek dodający najwyższą klasę rozgrywkową Urugwaju.
Dawno nie odświeżany download serwisu FIFA Mania wzbogacony został o dodatek niejakiego Gibbo. Co jest ową nowością? Kitsy dla włoskiej AS Romy na sezon 2009/2010.

DOWNLOAD
Wędrujemy teraz na stronę FIFA Voetbal, gdzie także czekają na nas nowe dodatki. Do pobrania mamy trykoty dla Lyonu oraz AC Sieny. Oczywiście na nowy sezon 2009/2010.
Patchmaker z meksykańskiej strony FIFA Mexico, Poblanop przygotował dzisiaj kitpack dla tamtejszego Cruz Azul. Stroje są na sezon 2009/2010.

DOWNLOAD
Wprawdzie rosyjskiej Premier League w FIFA 09 nie ma, ale jeśli ktoś posiada patch dodający te rozgrywki, ma okazję teraz uzupełnić swoją grę o nowych sponsorów. Geißbock23 z serwisu FIFA Dome wydał właśnie plik, który nam to umożliwia.

DOWNLOAD
Na serwisie FIFA Voetbal pojawił się zestaw trykotów dla drużyny Artura Boruca - Celticu Glasgow. Stroje przeznaczone są na sezon 09/10. Stroje uszył dla Was FV.Karel.

DOWNLOAD
Na łamach serwisu FIFA Benelux pojawił się kolejny dodatek, przeznaczony dla drużyny Anderlechtu Bruksela. Patch aktualizuję drużynę z ligi belgijskiej na sezon 09/10. W skład dodatku wchodzą: kitsy, miniktsy, miniface, piłka, flagi, aktualny skład, baza danych, logos. Całość wykonał Roykeg2. Zapraszam do pobierania.

DOWNLOAD
Do naszego DOWNLOADU trafił dzisiaj logo pack od naszego utalentowanego patchmakera, kolejorza. Autora patcha przeznaczył owe loga dla wszystkich drużyn rodzimej Ekstraklasy. Twórca? Bardzo dobry. Wykonanie? Bardzo dobre? Ekstraklasa? Bardzo słaba! A więc pobierajcie :)

DOWNLOAD
Po informacji o nowych filmikach z gry FIFA 10, przenosimy się na znane bardzo podwórko znajdujące się za naszą zachodnią granicą. Na niemieckich serwisach traktujących o grach FIFA wydane zostały trzy nowe patche. Oto i one:
Odwiedzamy teraz serwis FIFA Mexico, w którym to także mamy coś nowego. Apertura 09 Liga Mexicana Mega Kitpack - jest to paczka zawierająca zarówno trykoty, jak i minikitsy dla meksykańskiej Apertury. A więc miłośnicy tejże ligi... zasysamy plik :)

DOWNLOAD
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK