CEP 6.0- Finalna wersja do FIFY 08
Kilka dni temu pojawiła się ostateczna wersja Creation Master 09 przeznaczona dla FIFY 09, a dzisiaj do dyspozycji fanów FIFY 08 trafia Career Expansion Patch 6.0, czyli finalna wersja ogromnego patcha do ubiegłorocznej gry z serii Fifa. Znajdziemy w nim:
  • 17.215 minifacjat
  • 4.006 minikitsów
  • 150 nowych stadionów
  • Liga Mistrzów i Puchar UEFA w pierwszym sezonie kariery i w trybie Turnieju
  • przeszło 60 nowych lig
  • Concacaf Champion's Cup
  • Copa America
  • Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • Euro 2008
  • Full Champions League
  • Full UEFA Cup
  • Gold Cup
  • Gulf Cup
  • Superliga Norteamericana
  • Rest of Europe teams (Intertoto, UEFA and CL teams)
  • Royal League
  • World Club Championship
  • Mistrzostwa Świata 2010 (kwalifikacje i finały)
  • 29 pucharów krajowych (w tym Puchar Polski)
  • 250 band
  • setki nowych flag
  • oryginalne nazwy pucharów
  • i wiele wiele więcej
Pełna lista nowych dostępnych pucharów, lig oraz innych nowości jest pod tym adresem.

UWAGA! Cep 6.0 instalujemy na "czystą" fifę! A więc zalecane jest usunięcie gry, wszystkich folderów z nią związanych, ponowna instalacja (bez instalacji innych dodatków).

DOWNLOAD
etrebil Niedziela 30.11.2008 20:17

wywala do Windowsa jak próbuję wgrac niestandardowy klub z niestandardowym stadionem. Nie wiem za bardzo jak zainstalowac folder CEP60part3 z data 2. ????????
BartasK Niedziela 01.12.2008 19:14

Przy pobieraniu CEP-a 0.6 pojawia się trojan w 3 części!!

P.S. Ma ktoś już ten dodatek, nadal jest tyle błędów co kiedyś??
Składy aktualne czy chaos totalny??

Pozdrawiam
piotrzek123 Niedziela 01.12.2008 19:20

jaki masz masz Antyvir??
BartasK Niedziela 03.12.2008 17:17

Avast; czy ten dodatek wart jest wogóle pobrania??
Radoix Niedziela 04.12.2008 15:43

napewno jest wart a avast wykrywa "wirusy" nawet tam gdzie ich nie ma :haha:
piotrzek123 Niedziela 04.12.2008 20:22

Avast to najbardziej ceniony w polsce ANTYVIR ale kompa spowalnia.
Pr0 Trener Niedziela 07.12.2008 16:43

jak chcę zainstalować CEPa (6.0) do fify , to muszę fifę w języku angielskim zainstalować ?? Jeśli muszę w innym nić polski, to mogę później spolszczenie zainstalować ??
piotrzek123 Niedziela 07.12.2008 18:31

najlepiej wogóle nie instalować spolszczenia
kreglarz Niedziela 04.01.2009 15:16

Ja mam problem innego typu, wywala mnie przy zamym ładowaniu sie meczu ;/ Troche to dziwne bo instalka przebiegla bez zastrzezen! Wie moze ktos o co chodzi? Pozd All
Pr0 Trener Niedziela 17.01.2009 15:17

cytuję, kreglarz;517616 napisał:Ja mam problem innego typu, wywala mnie przy zamym ładowaniu sie meczu ;/ Troche to dziwne bo instalka przebiegla bez zastrzezen! Wie moze ktos o co chodzi? Pozd All

mam ten sam problem, zainstalowałem grę, wybrałem karierę klubem Celtic i przy ładowaniu się meczu wywala do Windowsa ;/
Co zrobić ?
Czy mógłby ktoś dać jakiś poradnik jak to dobrze zainstalować ?
brondo Niedziela 09.02.2009 08:37

Halo!? czy ktoś odwiedza tą stronę?

mam ten sam problem co koledzy up.. jak wlanczam mecz to CZASEM (choć nie zawsze) wywala mnie do windy.

co zrobić?
sciagnalem jakies fathbuildiery,EAFFAnalyser i dalej to samo ;ss

a dodatek jest świetny!!!

PROSZE O POMOC!!!!
etrebil Niedziela 17.02.2009 08:59

Wersje poprzednie posiadały przyjazne instalatory. Teraz tego brakuje. Już 150 stadionów do FIFy08 i finalnego CEPa do tej gry trzeba było umieścić ręcznie. Teraz prawie wszystko robi się ręcznie. Polecam programy typu Free Commander ( darmowy ) czy Total Commander. Trzeba porównywać foldery i pliki z patcha do tych w grze i kopiować. Żmudna robota, ale nie wywala i gra się bardzo dobrze. CEP jeszcze bardziej przyśpiesza grę. Warto zajrzeć do bloga CEP. Warto tam wyartykułować swoje potrzeby np dotyczące niektórych lig i klubów europejskich a przede wszystkim instalatora.
brondo Niedziela 19.02.2009 20:42

więc może ktoś krok po kroku w końcu napisać jak poprawnie to zainstalować i co potem zrobić ale wszystko chodziło?
Barcą Niedziela 25.04.2009 20:12

Czy na prawdę muszę Usuwać Grę