PaDPatcher, potrzebny jest do gry auto vs. auto online. Pamiętaj, jeśli masz uruchomiony plik twój rywal również go musi mieć. W przeciwnym wypadku gra nie będzie możliwa. Do uruchomienia programu potrzebny jest NetFramework 2.0, który znajdziesz na stronie Microsoftu.
Multitool 08 stworzony jest przez DaDeather. Jest programem, w którego skład wchodzą Fifabot08, Demotool3D, Topicbot, paDPatcher oraz Locale.ini Create. Multitool ma za zadanie usprawnić oraz ulepszyć grę online. Do zainstalowania Multitool 08 potrzebny jest Net Framework 2.0 oraz najnowszy DirectX.
Hamachi - programos do bezpośredniej wymiany plików pomiędzy kilkoma komputerami podłączonymi do Internetu, który tworzy wirtualną sieć typu LAN, gdzie każdy użytkownik dostaje swój adres IP. Tworzymy sieć nadając jej nazwę oraz hasło, tak że dostęp będą mieli tylko użytkownicy znający te dane. Każdy z użytkowników udostępnia folder z którego inni użytkownicy mogą kopiować pliki metodą "przeciągnij i upuść". Pozwala to stworzyć swoją małą sieć p2p ze znajomymi. Aplikacja jest prosta w obsłudze, szybka i co najważniejsze bezpieczna.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK