Coż za gradka dla fanów wcześniejszej wersji piłki kopanej spod znaku EA Sports. Otóz Kahn-Titans z forum FIFABOARDS stworzył uaktualnienie do FIFY 07. Co się w nim znajduje?? Otóż:

 • Wszystkie zespoły Bundesligi zostały zaktualizowane
 • Zostały przeprowadzone najważniejsze światowe transfery
 • Zostały dodane nowe piłki, twarze, bandy
 • Zostały dodane zespoły 3. Bundesligi wraz z kitsami oraz minikitsami

  Wszystkich fanów gry FIFA 07 zapraszam do ściągania.

 • Link do tematu na forum
 • Wciąż gramy w FIFĘ 07. Przynajmniej według FIFA Korea, które regularnie uzupełnia swój download. Tym razem do zbioru plików tej strony trafiły kitspacki dla Bułgarii, Chrowacji, Czech oraz Portugalii.
  W cieniu FIFY 08 odchodzi wersja gry z roku 2007. Jednak jej ostatnie chwile mogą przedłużyć takie dodatki, jak choćby ten. Gameplay, którego autorem jest FIFAMAN poprawi następujące aspekty w grze:

  - system strzałów, podań, główek
  - system gry i podań CPU
  - fizykę lotu piłki i jej zachowanie
  - interwencje bramkarzy
  - obronę w wykonaniu CPU
  - moc strzałów
  - większą aktywność pomocników w grze ofensywnej
  - większą kontrolę nad indywidualnymi umiejętnościami
  - i wiele, wiele więcej

  Inter Football AI v7.0 Final
  Kaka_Play i Main wykonali bardzo realistyczne odwzorowania piłkarzy wymienionych w tytule newsa. Facjaty Czecha i Holendra możecie pobrać z podanych poniżej odnośników.
  Na FIFA Korea wciąż wydawane są ubranka w formacie obsługiwanym przez FIFĘ 07. Tym razem pit1991 oraz Arius85 stworzyli następujące kitsy:
  Ten azjatycki serwis jest chyba ostatnim, który jeszcze pamięta o FIFIE 07. Otóż wśród nowych pliczków tej strony ukazały się twarzyczki dla Emmanuela Adebayora oraz Hameura Bouazza'y, a także minifacepack dla FC Barcelony. Zapraszam do pobierania.
  Glanford Park to stadion klubu Scunthorpe United F.C. występującego w Championship. Autorem odwzorowania obiektu w FIFIE jest Mickk222229.

  Glanford Park
  WhiteBison, znany ze swoich poprzednich dodatków z miniface'ami dla piłkarzy z angielskiej Premiership, tym razem udał się do Hiszpanii i przygotował pliczek dla zawodników Valencii. Jak zwykle w paczce od tego autora 23 miniaturki zdjęć.

  Valencia CF Mini Face Pack
  Wciąż jeszcze pamiętamy o FIFIE 07, bowiem ukazują się stroje do tej wersji gry od EA Sports. Tym razem wykonano je dla angielskich zespołów. Efekty pracy ChAnc3a oraz Klasha69 możecie poznać ściagając kitsy.
  Ostatnio powstaje wiele dodatków dla angielskiego Portsmouth. Wszystko dziwnym przypadkiem zbiegło się w czasie, bowiem pliki te pochodzą z różnych serwisów. I oto kolejną nowością dla tego klubu jest stadion. Wykonała go para Mickk222229 & Ingeniero24. Zapraszam do pobierania.

  Fratton Park
  Niektórzy patchmakerzy nie zapominają jeszcze o poprzedniczce najnowszej FIFY08. soccercrazy wykonał stadion dla hiszpańskiej Osasuny. Chętnych posiadających FIFE07 zapraszam do linka poniżej.

  Stadion Osasuny by soccercrazy
  Dwie nowe twarzyczki wykonał Kaka_Play. Są one przeznaczone dla Juninho Pernambucano oraz Francisco Guillermo Ochoa'y. Prezentują się znakomicie w grze i dlatego warto je pobrać.
  White Bison lubuje się w tworzeniu miniface'ów dla angielskich drużyn. Po m.in. Tottenhamie i Chelsea przyszedł czas na były klub Jerzego Dudka, czyli Liverpool. W paczuszce tradycyjnie odzworowano 23 zawodników.

  Liverpool Mini Face Pack
  Facjaty dla Ashley'a Cole'a oraz Fernando Gago, czyli graczy odpowiednio Chelsea Londyn i Realu Madryt wykonał Kaka_Play. Zapewniam, że twarzyczki są wysokiej jakości i warto zastanowić się nad ich pobraniem.

  Dokładnie sześć nowych kitspacków do FIFY 07 pojawiło się w zasobach SoccerAccess. Autorem wszystkich z nich jest Ronaldo897. Listę plików możecie obejrzeć poniżej.

  POPRZEDNIA

  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK