Nie, nie spokojnie.. to nie żaden prima aprillis czy jakiś żart, to prawda. MEGA PATCH PL 2006 zostaje w dniu dzisiejszym wydany. Zwykle zajmujemy się tylko aktualną w danym sezonie grą z serii FIFA. W tym roku zrobiliśmy wyjątek. A to z okazji premiery MPPL 06 - w poprzednim roku nie udało się, a teraz naprawiamy ten błąd. Wkońcu lepiej późno, niż wcale ;)

Oto co zawiera MPPL 06:
 • Uaktualniona Orange Ekstraklasa
 • Dodana druga liga!
 • Aktualne składy na wiosnę 2006 dla polskich drużyn
 • Uaktualnione składy w europejskich ligach
 • Nowe puchary
 • Koszulki domowe i wyjazdowe
 • Bluzy bramkarskie
 • Flagi
 • Bandy
 • Loga drużyn i lig
 • Menusy
 • Nowe piłki
 • Minikitsy
 • Popup Canal+
 • Buty
 • Łatwy w obsłudze instalator
 • I wiele innych...


AUTORZY:


Opeel – składanie patcha, baza danych, instalacja, konwersja komentarza, bannery, herby, menusy
Archy 12 – flagi, bandy
PiPoL – popup, buty
Petus – stroje
Grabka – bandy, menusy
Martin - baza danych
walczu - stroje
KyKiske - stroje
Patrichos – stroje
Matrix – stroje
Kai – stroje
Przybyś – minikitsy, trenerzy
Arsenal – minikitsy
Deude - flagi
DAMned - piłka Pumy
Fiordy - fonty

Więcej dodawać już nie muszę, bo i tak zdradziłem już i tak wiele informacji. Teraz zapraszam Was do pobierania spóźnionego, aczkolwiek już dostępnego do ściągnięcia najlepszego polskiego dodatku, który wychodzi do gier serii FIFA.
POBIERZ MPPL 06
Od dość dawna uważam, że do FIFY 06 nie powstanie już żaden nowy patch. Jak się myliłem! Dzisiaj bardzo znany i szanowany serwis FIFA Mania wydał na swojej stronie bardzo obszerny dodatek, który nosi nazwę Fifamania Superpatch 3.0. Zawartość patcha jest bardzo obszerna, skrótowo powiem, że łatka zmienia w grze naprawdę dużo, dodaje kilka kitsów, twarzy, są pewne zmiany w bazie danych. Jeżeli jeszcze grasz w FIFE 06 to musisz mieć ten dodatek!

Pewnie nie ma wśród Was wielu osób, które grają jeszcze w FIFĘ 06 jednak właśnie dla tych, które wciąż są sercem ze starszą wersją "kopanki" wydany został na serwisie FIFA-Mra. Jest to najprawdopodobniej ostatatni dodatek tego rodzaju do FIFY 06, jest on równiez dodatkiem "absolutnym", który uaktualni ligi pod prawie każdym względem. Jeżeli jesteś fanem FIFY 06, zapraszam do pobierania.

CEP 2.1 Finalna wersja

To już jest chyba rzeczywiście ostatni dodatek do FIFY oznaczonej numerem 06. Ac12 z serwisu FIFA Mania przekonwertował gameplay, którym rozkoszujemy się w FIFE 07 do jej poprzedniczki. Jeżli jeszcze zastanawiacie się czy kupić najnowszą odsłone tejże serii piłkarskiej to ściągnijcie ów dodatek i sprawdzie w wersji 06 jak to wszystko wygląda jeżeli chodzi o gameplay w najnowszej produkcji EA. Zapraszam do ściągania.

Gameplay 07 for 06 By ac12
Kolejna wersja dodatku od strony FIFA Serbia Online dodający do gry ligę serbską. Jak zazwyczaj tego typu dodatki, tak i ten zawiera kitsy, bandy, flagi, bannery, twarze, poprawioną reprezentację Serbii, czy loga klubowe. Wszystkich, którym spodobała się gra w ojczyźnie Stanko Svitlicy i Dragomira Okuki zapraszam do pobierania.

Meridian Superliga update v3 [SRB]
FIFA 06 Online wydaje już końcowe dodatki do FIFY 06, choć cały download Soccergaming lubuje się w umieszczaniu dodatków także do starszych wersji, a kiedyś FIFA 06 taką się stanie. Przejdźmy jednak do konkretów i patchów, które najbardziej Was zainteresują. Zaczynamy od kitsów dla albańskiej Tirany, których autorem jest Ilir Naqi-Gjika. Kolejnym goszczącym patchmakerem jest Dipanjan Das, który całkiem przyzwoicie odwzorował ubrania londyńskiej Chelsea. Na koniec tak bardzo poszukiwane przez fanów gry uaktualnienie składów na obecny sezon, które stworzył sushantvirdi.
Powracamy jeszcze do FIFY 06. Otóż strona FIFA Korea przygotowała komplet czterech twarzyczek do tejże właśnie gry. Oto lista tych piłkarzy:
To już rzeczywiście ostatki... Kończy nam się era FIFY 06, nadchodzi nowa FIFY 07. Tymczasem na serwisie FIFA Serbia Online ukazał się komplet trykotów dla Partizana Belgrad z nowym samochodowym sponsorem na koszulkach. Chętnych zapraszam na sąsiedni screen i podany poniżej link.

Partizan Kits
To już jeden z ostatnich dodatków do starej FIFY ale jaki!! Suraj, kitsmaker serwisu FIFA 4 Fans wykonał dla nas najnowszy zestaw kitsów dla hiszpańskiego klubu F.C Barcelona. Jak widać na screenie obok jakość dodatku pierwsza klasa.

DOWNLOAD FC Barcelona Kits


P.S Niemiecki serwis zapowiedział zamianę szaty graficznej swojej strony.
Kolejny bardzo dobry kitspack wydany przez niemiecki serwis FIFA 4 Fans. Curswine, autor tegoż dodatku, stworzył dla nas zestaw koszulek dla ukraińskiego zespołu Szakchtar Donieck. Nowy zestaw zawiera cztery kitsy i do tego działające poprawnie minikitsy. Jakość dodatku bardzo dobra. Zapraszam do ściągania.

DOWNLOAD Donetsk Kits

Włoski serwis FIFA Mania a dokładnie mówiąc Marco "Turco78" Turchet wykonał dla nas nowy bardzo dobrze wykonany dodatek do FIFY 06. Mowa tutaj o stadionie dla włoskiego zespołu AC Chievo Verona, który może pomieścić 42 200 tysięcy widzów. Nie ma co dalej pisać o tymże dodatku. Sami zobaczcie.

Verona Stadium
Chyba każdy zna już serwis FIFA ECP i zapewne każdy wie, że słynnie on z najlepszych stadionów do naszej ulubionej gry. Dziś w downloadzie w/w strony ukazał się najprawdopodobniej ostatni obiekt do popularnej "06" a dokładniej mowa o nowym boisku Arsenalu Londyn, czyli Emirates Stadium. Cały obiet został skonwertowany z dema Fify 07 a autorzy uprzedzają, iż mogą być problemy z teksturą dachu, lecz to nie powinien być żaden problem. Więc nic tylko pobierać i cieszyć się niedawno wybudowanym Emirates Stadium ;)

Emirates Stadium for FIFA 06!


Autor newsa Tomuss
Kolejny dzień, kolejne kitsy. Jakże już nam dobrze znany kitsmaker DaKaTotalz niemieckiego serwisu FIFA 4 Fans wykonał dla nas klejny zestaw koszulek. Tym razem wybór padł na drużyne zamieszaną w aferę kotupcyjną we Włoszech, Fiorentine. Zestaw zawiera pięć różnych kitsów wraz z minikitsami. Zachęcam do ściągania...

DOWNLOAD Fiorentina Kits
Odwiedzamy Footballmatch. Otóż powstał tam zestaw trykotów dla Realu Sociedad autorstwa Jose. Fanów Ligi Hiszpańskiej na pewno ten dodatek zainteresuje, dlatego wszystkich chętnych odsyłam pod podany poniżej link.

Real Sociedad kistpack
DaKaTotal nie zwalnia. Patchmaker z serwisu FIFA 4 Fans stworzył swój kolejny kitspack do FIFY oznaczonej numerkiem 06. Tym razem wydał on 4 różne koszulki dla średniaka Bundesligii Borussi Mönchengladbach. Jego wysiłek oceńce sami. Zapraszam do ściągania...

DOWNLOAD Bor. M'gladbach Kits

POPRZEDNIA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK