Reprezentacyjne starcia na wirtualnych boiskach połączonych ze sobą w ramach globalnej Sieci już za nami! Ponad 200 zawodników i tylko dwóch (tak, dokładnie - dwóch) zwycięzców. W końcu, jak to w futbolu bywa, piłki są dwie, a bramki cztery.

Rozgrywany na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 turniej w UEFA EURO 2008 przyciągnął rzesze entuzjastów piłki nożnej w odmianie pozbawionej potu i kontuzji. Wszystkie inne terminy związane z futbolem - a więc, chociażby, pasja, rywalizacja i pragnienie zwycięstwa - pozostały na swoim miejscu. W walce o prestiż i nagrody atrakcyjne nagrody rzeczowe (między innymi piłki adidas EUROPASS - z autografami dwóch najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych - Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego - oraz odtwarzacze multimedialne) nie było miejsca na zwalnianie tempa, aczkolwiek rozgrywki przebiegały w duchu fair play.

Do fazy pucharowej turnieju zakwalifikowało się łącznie 48 zawodników (32 na PC-tach i 16 na Xboksach 360). Toczyli oni zacięte boje aż do wielkiego finału. Na komputerach osobistych w najważniejszym pojedynku zmierzyli się grający Francją (zresztą była to najczęściej wybierana podczas turnieju drużyna) Marcin "VanShooter" Raptis oraz prowadzący Anglię Michał "xavi" Wojtyś. Obronną ręką z tego pojedynku wyszła reprezentacja Trójkolorowych, pokonując po trzech wyrównanych meczach (rywalizowano do dwóch wygranych przez jedną stronę starć) Synów Albionu. Rezultaty to 1:2, 1:0 1:2. A najlepsza trójka prezentowała się następująco:

I miejsce: Marcin "VanShooter" Raptis (Francja)
II miejsce: Michał "xavi" Wojtyś (Anglia)
III miejsce: Wojciech "Suchy" Suchołbiak (Francja)

Emocji nie brakowało także podczas konsolowych starć. W wielkim finale spotkali się Mariusz "manisPL" Badura i Piotr "Piecia PL" Raniszewski, chociaż - w odróżnieniu od PC-towego meczu o wszystko - był to raczej jednostronny pojedynek. Poszczególne mecze zakończyły się rezultatami 3:1 i 4:0, zaś finalna kolejność na podium przedstawiała się w następujący sposób:

I miejsce: Mariusz "manisPL" Badura (Francja)
II miejsce: Piotr "Piecia PL" Raniszewski (Hiszpania)
III miejsce: Jarosław "k00ntz" Strzelecki (Francja)

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju UEFA EURO 2008 jest oficjalna piłka tegorocznych Mistrzostw Europy - adidas EUROPASS - z autografami dwóch najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych - Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego.

Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w turnieju UEFA EURO 2008 jest odtwarzacz multimedialny (muzyka, filmy, zdjęcia) o pojemności 2 GB.

Osoby, które w turnieju uplasują się kolejno na trzecim i czwartym miejscu otrzymają niezbędniki kibica złożone z czapki oraz szalika w biało-czerwonych barwach.

Artykuł napisany przez EA Polska
Więcej informacji na: http://euro2008.gram.pl

Wielki krokami zbliża się finał największej europejskiej imprezy, czyli Mistrzostw Europy. Z tej właśnie okazji, niemiecki serwis FIFADome przygotował piłkę, którą zagrają finaliści. W finale spotkają się reprezentacje Hiszpanii i Niemiec.
Wiemy już, że Chorwaci pożegnali się z Euro, chodź swoją drogą troche szkoda tego młodego i dobrze poukładanego zespołu. Drugim półfinalistą został zespół Turcji, a jutro o bilet na mecz zpółfinałowy będzie walczyć zespół Rosyjski. Dlaczego piszę o tych 3 zespołach? Ponieważ serwis Fifa4Fans przygotował dla tych trzech zespołów nowe trykoty.
Niektórzy myślą, że tylko niemieckie serwisy tworzą stroje dla europejskich zespołów! Centrum FIFY również przygotowało trykoty. Tylko dla jakich Państw te stroje? Niżej krótka lista: Macie alternatywę, ponieważ możecie wgrać stroje do dwóch gier: FIFA 08 lub UEFA Euro 08. Trzeba przyznać, że RaV się napracował i chwała mu za to :-).
Dziś macie możliwość pozyskać kolejne stroje do gry UEFA Euro 08. Tym razem pod nóż niemieckich patchmakerów z serwisu Fifa4Fans trafiły reprezentacje: Jak wiadomo reprezentacje pożegnały się z głównym turniejem, ale możecie to zmienić w wirtualnej rozgrywce!
Chodź wszystkie mecze w grupie B dobiegły końca, holenderski serwis FifaVoetbal przygotował zestaw flag. Oczywiście w tej grupie zmagały się:
 • Niemcy
 • Polska
 • Austria
 • Chorwacja
My, jako polacy nie możemy tej imprezy zaliczyć do udanych, ale w wirtualnej piłce jest możliwość zmiany przebiegu wydarzeń :-).
Jak narazie pozostajemy na niemieckich stronach, ale teraz przenieśmy się na inny serwis a dokładnie FIFA 4 Fans. No i tak jak wspomniałem w nagłówku na tej stronce nastąpił wysyp stroji dla reprezentacji, które grają teraz na arenach Austrii i Szwajcarii. Do pobrania mamy stroje dla:
 • Hiszpanii
 • Francji
 • Włoch
 • Portugalii
 • Holandii
 • Austrii
  Przypomnę tylko, że stroje są przeznaczone do gry UEFA EURO 2008!
 • Właśnie dziś ostatnie cztery drużyny rozegrają swoje pierwsze mecze na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Zanim walka o awans do najlepszej ósemki prowadzonego na boiskach Austrii i Szwajcarii turnieju wejdzie w decydującą fazę, zachęcamy do śledzenia sieciowych rozgrywek w UEFA EURO 2008!

  Organizowany wspólnie przez Electronic Arts Polska, gram.pl oraz Centrum FIFY turniej przyciągnął wielu szukających wyzwań i sportowej rywalizacji graczy. Na starcie stawiło się dokładnie 232 zawodników (wśród nich nie brakuje czołówki polskiej sceny FIFY) i to oni walczyć będą na PC-tach oraz Xboksach 360 o najwyższe trofea - nagrody rzeczowe oraz chwałę zwycięzców!

  Pierwszym etapem są rozgrywki grupowe. To one pozwolą wyłonić najlepszych wirtualnych piłkarzy, którzy następnie zmierzą się w systemie pucharowym. Na te zmagania przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać, tymczasem zachęcamy do śledzenia wyników spotkań oraz sytuacji w poszczególnych grupach na stronie euro2008.gram.pl!

  Rozpoczynające się 7 czerwca Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą pierwszymi, na których wystąpi reprezentacja Polski. Znamy już skład kadry Leo Beenhakkera, czas więc na ostatnie przygotowania i rozpoczęcie rywalizacji!

  Electronic Arts Polska, gram.pl oraz Centrum FIFY mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników piłki nożnej do online’owego turnieju w UEFA EURO 2008™. Tylko ta - jedyna oficjalna - gra przeniesie Was na stadiony Austrii oraz Szwajcarii i pozwoli poczuć klimat towarzyszący najważniejszemu w tym roku wydarzeniu futbolowemu na Starym Kontynencie!

  Sieciowe rozgrywki prowadzone będą, niezależnie na platformie PC i Xbox 360, nieprzerwanie od dnia rozpoczęcia Mistrzostw Europy aż do Wielkiego Finału - 29 czerwca, w którym dwóch najlepszych graczy zmierzy się w walce o ostateczny triumf oraz cenne nagrody rzeczowe.

  Zapisy do turnieju rozpoczynają się już teraz i trwają do 5 czerwca.

  Nie czekaj, stań do walki o najważniejsze trofeum reprezentacyjne w Europie. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

  Euro 2008 coraz bliżej, dlatego Opeel postanowił wydać patch, który uaktualnia nasze Euro 2008, by gra stała się jeszcze przyjemniejsza. Oto lista uaktualnień zawarta w patchu:

  • uaktualnione kadry dla 16 finalistów EURO 2008
  • 23 osobowe kadry
  • poprawione numery piłkarzy i formacje reprezentacji
  • poprawione reprezentacje, które były bez licencji
  • prawdziwe nazwiska piłkarzy
  • ustawienia drużyn
  • komentarze dla dodanych piłkarzy
  • switcher umożliwiający wybór między patchem, a grą na EASO
  Zapraszam do pobierania patcha.
  Ten weekend będzie niezapomniany! Nie mam na myśli jakiegoś mrożącego krew w żyłach meczu, ładnej pogody, czy też jakieś imprezy, na którą ludzie się wybierają wieczorową porą. O nie! Ja mam dla Was coś o wiele lepszego! Co ważniejsze magia tego weekendu może w Was trwać aż do 29. czerwca!

  Jak zapewne wiecie Centrum FIFY współpracuje z EA, jednym z owoców tego współdziałania są przeróżne turnieje organizowane przez obie firmy. Przykładem są Mistrzostwa Polski FIFA 2008, które odbywały sie w Poznaniu. Teraz czas na jeszcze większą imprezę, która odbędzie się w centrach handlowych w kilku większych miastach w kraju. Oczywiście będziemy tam grać w EURO 2008! W zeszłym tygodniu odbyły się imprezy w Rybniku i Czeladziu, a w ten weekend gorąco zapraszamy do Krakowa (Solvay i Empik Megastore), Szczecina (Empik), Poznania (Media Markt 2), Wrocławia (Media Markt 2) oraz Kalisza (Media Markt 2)!

  Kolejnym przedsięwzięciem, które realizujemy wraz z EA, ale także z serwisem gram.pl jest turniej online, w którym możecie wziąć udział. Mecze rozgrywane będą niezależnie na platformie PC i Xbox 360, nieprzerwanie od dnia rozpoczęcia Mistrzostw Europy aż do Wielkiego Finału - 29 czerwca. Finaliści staną przed szansą zdobycia cennych nagród! Zapisy na ten turniej trwają do 5. czerwca, więc należy się spieszyć! Zainteresowanych rozrgywką odsyłam tutaj.
  Teraz troszkę odejdziemy od FIFY 08, a zajmiemy się chwilowo Euro 2008. Iceman oraz Boller z serwisu FIFA Dome przygotowali stroje dla reprezentacji Turcji.
 • Turcja Kitpack
 • Pierwszy raz od bardzo dawna, zajrzeliśmy do kolegów z bliskigo wschodu. Serwis arabfifaworld stworzył patch do gry UEFA Euro 08. Patch dodaje do naszej gry nazwiska wszystkich reprezentantów Holandii. Jeśli, ktoś jeszcze nie jest przekonany to dołącze screen :-).
  Miałem przyjemność zagrać w grę UEFA EURO 2008. Grałem w nią co nie miara, więc postanowiłem wyciągnąć wniosku z czasu spędzonego na aplikacją i napisania recenzji. Udało mi się zebrać wszystkie moje przemyślenia do przysłowiowej kupy i napisać artykuł, który może pomóc Wam w ocenie sensu zakupu gry, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Jeśli grę już posiadacie i w nią gracie to po przeczytaniu artykułu będziecie wiedzieli na co uwagę zwraca główny publicysta Centrum FIFY, a także będziecie mogli sprawdzić czy jesteśmy tego samego zdania, czy jednak różnimy się w opiniach. Wszystkich chętnych zapraszam do przeczytania mojej recenzji gry UEFA EURO 2008.

  UEFA EURO 2008 - sukces czy klapa?
  Nie jesteś zadowolony z standardowych stroji w których występuje reprezentacja Holandii w Uefa Euro 2008? Jeśli, tak to masz możliwość zmiany trykotów ów reprezentacji. Wszystko jest możliwe dzięki pracy Marian19910, który swoje dzieło opublikował na serwisie FIFADome.

  POPRZEDNIA

  1 2 3
  REKLAMA

  OSTATNIO DODANE

  FACEBOOK

  CENTRUM PLIKÓW
  NAJLEPSZE
  NAJNOWSZE

  Nazwa Pliku:

  Gra:

  euro2008
  euro2008
  euro2008
  euro2008
  euro2008