Zapowiadany dodatek do UEFA CL 06/07 ujrzał światło dzienne. Jego zawartość zakoczyła nas bardzo, bowiem oprócz nowych drużyn (CSKA Moskwa, Steaua Bukareszt, Szachtar Donieck, Spartka Moskwa, Dynamo Kijów, DVSC Debreczyn) w grze znajdziemy nowe trykoty dla następujących zespołów: AC Fiorentina, AS Saint-Etienne, Blackburn Rovers, Borussia Dortmund, Getafe CF, Reading FC, Red Bull Salzburg, Lazio, VfB Stuttgart Valencia CF oraz twarze dla ogromnej liczby zawodników: Achille Emana, Aco Stojkov, Albin Ebondo, Alessandro Potenza, Andrés Palop, Balogh János, Bíró Péter, Carlos Bueno, Christian Brocchi, Czvitkovics Péter, Darijo Srna, Diego, Dombi Tibor, Dominique Arribagé, Dragan Vukmir, Dzsudzsák Balázs, Edison Méndez, Elano, Fernando Gago, Gonzalo Higuaín, Ibrahim Sidibe, Jesús Navas, Johan Elmander, Julian Escudé, Juliano Belletti, Julien Faubert, Komlósi Ádám, Liédson, Lucien Aubey, Michael Carrick, Morgan De Sanctis, Nani, Nemanja Vidic, Németh Krisztián, Priskin Tamás, Raúl Tamudo, Ricardo Quaresma, Roberto Soldado, Sándor Tamás, Takács Zoltán, Thiago Motta, Xisco, Yoann Gourcuff, Zsolnai Róbert. Pozycja obowiązkowa!

UEFA CL Superpatch
Zapomniany już UEFA CL 06/07 odżywa dzięki FVM. Węgierski serwis tworzy superpatch do gry, w którym znajdziemy nowe drużyny (CSKA Moskwa, Steaua Bukareszt, Szachtar Donieck, Spartka Moskwa, Dynamo Kijów, DVSC Debreczyn). Oprócz tego patch ma dodać kilka drobniejszych usprawnień. Czekamy na premierę...

Dzisiaj obiekt przy ul. Reymonta był raczej miejscem rozpaczy kibiców "Białej Gwiazdy" po sromotnej klęsce z Dyskobolią. Dla lekkiej poprawy humoru mamy coś dla fanów wielokrotnego mistrza Polski, właśnie miejsce, gdzie podopieczni Kazimierza Moskala (jeszcze?) rozgrywają swoje spotkania. Stadion należy zainstalować do głównego folderu z grą. Do wyboru są dwie opcje. Jeśli wcześniej instalowałeś Stadion Korony to wybierz opcję ze stadionem Korony, a jeśli nie to wybierz opcję zwykłą.

Stadion Wisły
Obiekt kieleckiej Korony, na którym dziś zespół Arkadiusza Kaliszana pokonał GKS Bełchatów jest już do Waszej dyspozycji nie tylko w FIFIE 07, lecz również w kolejnej grze piłkarskiej wydanej przez EA Sports, czyli UEFA CL 06/07. Autorem stadionu jest mati, instalację już tradycyjnie wykonał Opeel. Jako, że efekty pracy są jak widać na screenie fantastyczne, chętnych zapraszam do pobierania. Link znajdziecie poniżej.

Stadion Korony
Kolejny patch do Uefa CL 06-07 pojawił sie na węgierskim serwisie FVM. W dodatku znajdziemy profil odblokujący cały sklepik fana.Zainteresowanych odsyłam do pobierania.

UEFA CL 06-07 Unlock Patch
Na węgierskim serwisie FVM pojawił się bardzo przydatny dodatek do Uefa CL 06-07.Tamtejsi patchmakerzy wykonali 9 twarzy zawodników występujących w Premiera Division.Wybrańcami zostali: Enzo Maresca (Sevilla)Jesús Navas (Sevilla), Julien Escudé (Sevilla), Juliano Belletti (FC Barcelona) Thiago Motta (FC Barcelona), Raúl Tamudo (RCD Espanyol), Fernando Gago (Real Madrid), Gonzalo Higuaín (Real Madrid), Roberto Soldado (CA Osasuna). Zainteresowanych zapraszam do pobierania.

Primera División Facepack for UEFA CL 06-07
Już nieco zaniedbany UEFA CL 06/07 wraca do łask patchmakerów. FVM przygotowało dodatek dla węgierskiego Ferencvarosu z twarzami dla czołowych piłkarzy, strojami i naturalnie aktualnym składem. Zainteresowanych odsyłam poniżej.

FTC Patch for UEFA CL 06/07

Serwis Soccergame przygotował rosyjskie uaktualnienie do gry UEFA CL 06/07. W patchu znajdziemy stroje, czy aktualne składy dla drużyn ze wschodu Europy, ale również nowe propozycje dla ogółu, jak np. nowi sędziowie. Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że ilość tego typu dodatków do UEFA CL 06/07 jest zadziwiająco mała...

UEFA Russian Update

Uefa Champions League 06/07 to kolejne piłkarskie dziecko EA Sports. Gra, jak każda „fifopochodna” produkcja, budzi tyleż zachwytów, co sprzeciwów i protestów. Fani czy antyfani? Kto tym razem ma więcej racji? Na to, jak zwykle trudne pytanie, próbował odpowiedzieć nasz redakcyjny kolega, Jim. Serdecznie zapraszamy do lektury recenzji nowej piłki kopanej od EA.

UEFA CL 06/07 (recenzja)
Taka jest nazwa opisywanego dodatku. Co prawda nie jest to pierwszy patch do calej gry, ale od Włochów na pewno tak. Doda on i odblokuje nowe piłki i nowych sędziów, jak m.in. widoczny na screenie obok Urs Meier. Zapraszam do pobierania.

First Patch UCL 06-07

Irytuje Ciebie wolne uruchamianie gry? Wszystkie ekrany wstępne, reklamy doprowadzają Ciebie do białej gorączki? Zatem jest to dodatek w sam raz dla każdego fana, który ma właśnie takie odczucia. Dineshmike sprawił, że gra uruchomi się o wiele szybciej, a żeby wejść w tryb rozgrywki i rozegrać upragniony mecz będziemy potrzebować mniej czasu.

UEFA CL 2006-2007 No Intro Patch

Zgadza się. Nic nie jest idealne, zatem można dojść do prostego wniosku, że każda gra ma błędy. Ale czy to co widzimy pod spodem nie jest poniżej wszelkiej krytyki? Koledzy z FIFA CZ umieścili dwa filmy prezentujące bugi z UEFA CL 06/07. W pierwszym piłkarz uderza głową w słupek, na dodatek futbolówka tańczy na linii bramkowej, w drugim podczas rzutu karnego dzieją się niezrozumiałe rzeczy. Takie błędy na takim poziomie? Tak chyba nie powinno być...Wywiad w języku angielskim z jednym z producentów gry UEFA CL 06/07 Mattem Holme'em ukazał się na FIFPlay. Przeczytamy w nim o głównych zaletach produkcji EA, nowościach, planach na przyszłość i pierwszych pomysłach dotyczących FIFY 08. Zagłębimy się również w sferę prywatną Matta. Po pełną treść rozmowy zapraszam tu.
Do zbioru plików tureckiego SoccerCenter trafiły dwa pliczki z poprawą tamtejszych zespołów: Galatasaray i Fenerbachce ze Stambułu. W uaktualnieniu zawiera się lepsza baza danych, stroje, minikitsy, czy loga. Zainteresowanych zapraszam.
FifaRomania stworzyła uaktualnienie do gry UEFA CL 06/07, dzięki któremu w grze będziemy mogli zagrać w pełni profesjonalnie odzwierciedloną Steauą Bukareszt z kitsami (2GK), minikitsami, twarzami, flagami, bandami, stadionem itd. Myślę, że posiadacze gry skuszą się, aby kliknąć w poniższy link.

UCL 06-07 Steaua Update

POPRZEDNIA

1 2 3
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK