Zmiany w redakcji CF

W Centrum FIFY spore zmiany redakcyjne! Daniel "Daniello" Kośmider, redaktor naczelny i przyjaciel Centrum FIFY, który wraz nami rozwijał serwis od dnia 2007-09-12, z dniem dzisiejszym zrezygnował w pełnieniu funkcji oraz odchodzi z redakcji w ogóle. Centrum FIFY niedawno obchodziło swoje 17 urodziny. Po ponad 10 latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego i jednocześnie szukam zdolnych osób z pasją, chęcią i czasem, które chcą ze mną i Wojtkiem Sieradzinem (z-ca red. nacz) rozwijać serwis - poszukujemy osób, z różnymi umiejętnościami, dlatego piszcie na biuro@fifaserwis.com lub naszym profilu na FB jeżeli chcecie z nami kontynuować tą przygodę. Mamy nadzieję, że zobaczymy jej kolejny rozdział, bo na chwilę obecną redakcja jest najmniejsza od 2000 roku (tylko 2 osoby ;-)) Pozdrawiamy i czekamy na Wasze maile/wsparcie!

Jeszcze raz gorąco dziękujemy Danielowi za tego ponad 7 lat z Centrum FIFY. Daniel przesyła także pozdrowienia wraz z listem:

Witam wszystkich Użytkowników Centrum FIFY. W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z funkcji Redaktora Naczelnego oraz opuszczam załogę Redakcji po ponad 7 latach współpracy i jakby nie patrzeć jest to 1/3 życia, które spędziłem w tym miejscu. Powodów rezygnacji jest kilka, chociażby brak czasu i inne prywatne sprawy, które wchodzą w grę. Dlatego z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować kilku osobom, począwszy od Enrico czy potem Opeel'a za wprowadzenie do Redakcji i rozwój w niej, a także głównemu Szefowi CF, Reigonowi, który w wielu chwilach pomagał, doradzał był kumplem z którym można było pogadać na wiele tematów. Chciałbym również podziękować wszystkim userom, za aktywne branie udziału w konkursach i życie serwisu. Pobyt tu umożliwił mi poznanie wielu ludzi. Na dzień dzisiejszy odchodzę, ale nie mówię, że nie powrócę. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w życiu, trzymajcie się! Daniel "Daniello" Kośmider

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK