Koniec FIFA World.
Pragniemy poinformować, że nie będziemy kontynuować prac nad grą FIFA World.

Na wstępie chcemy przede wszystkim podziękować wszystkim tym, którzy z pewnością będą niezmiernie rozczarowani tą wiadomością — naszej wiernej i ogromnie zaangażowanej społeczności graczy. Wasze wsparcie dla naszych starań w okresie beta testów i wszystkie przekazywane nam opinie były nieocenione i zainspirowały nas do wprowadzenia wielu funkcji i usprawnień. Przyjmijcie serdeczne podziękowania od całego zespołu FIFA World.

Pragnęliśmy stworzyć jak najlepszą grę, która umożliwiłaby milionom miłośników piłki nożnej z całego świata, niemającym dostępu do konsoli lub wysokiej klasy komputera PC, cieszenie się realistyczną rozgrywką FIFA. W rezultacie powstała FIFA World — nowatorska gra w modelu „free-to-play” na komputery PC, która łączyła wielokrotnie nagradzany silnik FIFA z usługami Live związanymi z trybem Ultimate Team. Beta testy gry trwały blisko 18 miesięcy. W tym czasie wprowadziliśmy wiele nowych funkcji i usprawnień, a także otrzymaliśmy naprawdę ogromną ilość opinii i uwag od naszych graczy. Niestety przez te 18 miesięcy stało się też jasne, że gra nie ma wystarczającego przebicia i nie przynosi wystarczających przychodów, żeby uzasadnić udostępnienie jej jako pełnoprawnego komercyjnego produktu. Dlatego też podjęliśmy bardzo trudną, ale konieczną i właściwą decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwoju gry. Serwery wersji beta gry FIFA World zostaną ostatecznie wyłączone 14 lipca 2015 r. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, możecie je zadać w serwisie help.ea.com.

Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy brali udział w otwartych beta testach gry FIFA World. Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć z tą grą. Możemy Was też zapewnić, że decyzja ta nie oznacza zaprzestania szukania nowych sposobów na przybliżenie gry FIFA graczom z całego świata.

Zespół FIFA World
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK