FIFA 16- Co wiemy po E3?

Electronic Arts Polska ma przyjemność ujawnić kolejne informacje o grze FIFA 16. Najnowsza odsłona serii zawiera innowacje w każdym sektorze boiska, umożliwia fanom rywalizację na wyższym poziomie m.in. dzięki Samouczkowi FIFA i wprowadza nowe możliwości gry przez udostępnienie żeńskich reprezentacji narodowych. Nowości w FIFA 16 zmieniają oblicze całej gry — rozgrywka jest zrównoważona, przesycona autentyzmem i pełna emocji, a styl gry zależy tylko od gracza. Lokalne akcenty – specjalnie dla polskich graczy!

Z przyjemnością informujemy, że obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa. Do tego przełomowe i bezprecedensowe zmiany w polskim komentarzu i odwieczne pytanie: kto pojawi się na okładce? Więcej szczegółów już wkrótce!

Pewna gra w obronie

Szanse defensorów i napastników zostały wyrównane, dzięki czemu rozgrywka jest realistyczna i sprawia mnóstwo satysfakcji podczas walki o piłkę.
· Zwinność obrońców, osiągnięta dzięki 25 nowatorskim zmianom w systemie poruszania się zawodników defensywnych, ułatwia im dotrzymanie kroku napastnikom.
· Mechanizm współpracy w obronie odpowiada za inteligencję i orientację sytuacyjną zawodników, aby mogli podejmować właściwe decyzje (np. kryć rywala lub załatać lukę w niebezpiecznym miejscu).
· Nowy system odbioru piłki wprowadza do gry cały wachlarz zachowań obronnych, jak markowanie wejścia, różne interwencje podczas walki bark w bark oraz przerwanie rozpoczętego w złym miejscu lub momencie wślizgu.

Kontrola nad środkiem pola
Dwie poważne zmiany wprowadzone do rozgrywki w środku pola sprawiają, że w FIFA 16 jest ona równie istotna, co w prawdziwym futbolu.
· System inteligentnych przechwytów pomaga zawodnikom w zamykaniu luk i korytarzy, którymi rywale mogliby posłać piłkę.
· Zmodyfikowane sterowanie umożliwia wykonywanie przemyślanych podań, z niesamowitą precyzją przenikających szyki obronne rywali.

Chwile piłkarskiej magii
FIFA 16 daje graczom narzędzia, dzięki którym w każdym meczu wyczarują wiele chwil piłkarskiej magii.
· Drybling bez dotykania piłki odmienia sposób prowadzenia ataków. Można zostawić toczącą się piłkę, aby zyskać trochę czasu lub przestrzeni, zmylić rywala i ograć go w jego strefie obronnej. Do stworzenia tego systemu wykorzystano efekty specjalnej sesji rejestracji ruchu z udziałem Lionela Messiego.
· Precyzyjne strzały dają więcej możliwości uderzania piłki i przynoszą wiele pięknych goli.

„W tym roku przyjrzeliśmy się po kolei każdej z ról zawodników na boisku, próbując określić — analizując przy tym również komentarze fanów — gdzie chcemy wprowadzić innowacje, aby stworzyć najbardziej zrównoważoną i emocjonującą odsłonę FIFA w długiej historii serii“ mówi David Rutter, wiceprezes i dyrektor generalny ds. FIFA. „Czy środkiem, krótko i dokładnymi podaniami, czy zasypując rywala dośrodkowaniami ze skrzydeł, w FIFA 16 każdy może grać i wygrywać po swojemu.“

Rywalizacja na wyższym poziomie
Niezależnie od posiadanych umiejętności każdy ma szansę grać na wyższym poziomie, korzystając z pomocy Samouczka FIFA. Jest to przełomowy system podpowiedzi kontekstowych przekazywanych podczas meczu, pomocnych w podjęciu właściwej decyzji w zależności od sytuacji na boisku. Tym samym fani mają wspaniałą sposobność do nauki w trakcie gry, spoglądając na wyświetlane na bieżąco wskazówki. Zakres podpowiedzi można ustawić w menu — im wyższy poziom (dobierany automatycznie lub ręcznie), tym bardziej fachowe i szczegółowe wskazówki, które mogą się przydać nawet weteranom serii FIFA.

Nowy sposób gry
W FIFA 16 debiutuje futbol żeński w postaci 12 reprezentacji narodowych: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Będą one dostępne w różnych trybach FIFA 16, takich jak szybki mecz, turnieje jednoosobowe i mecze towarzyskie w sieci***. Kobiece reprezentacje narodowe w FIFA 16 można zobaczyć na stronie https://www.easports.com/pl/fifa/kobiety.

FIFA zawsze i wszędzie
Dla tych, którzy nie chcą się rozstawać z futbolem, EA SPORTS przygotowuje zupełnie nową wersję FIFA na urządzenia przenośne. Pojawi się ona jeszcze w tym roku jako darmowa gra do pobrania z App StoreSM oraz Google Play™. Dzięki potencjałowi najnowszych telefonów komórkowych i tabletów będzie charakteryzować się niesamowitą jakością, dorównującą wersjom konsolowym. Gracze dostaną do rąk realistyczną rozgrywkę z rozszerzonym, hybrydowym sterowaniem dotykowym, nowymi sztuczkami technicznymi i, po raz pierwszy w wersji na urządzenia przenośne, cieszynkami. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://easports.com/pl/fifa/mobile.

Przedsprzedaż FIFA 16
soby, które zakupią FIFA 16 w przedsprzedaży, otrzymają jedną z trzech edycji do wyboru: Standard, Deluxe i Super Deluxe. Edycja Super Deluxe, dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej, oferuje do 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team, pozwala wypożyczyć trzech zawodników na pięć meczów i daje natychmiastowy dostęp do dwóch zupełnie nowych cieszynek z katalogu EA SPORTS Football Club. Edycja Deluxe daje do 40 złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team, pozwala wypożyczyć Leo Messiego w FIFA Ultimate Team na pięć meczów i udostępnia dwie zupełnie nowe cieszynki z katalogu EA SPORTS Football Club. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.easports.com/pl/fifa/kup/PL.

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK