FIFA 15, PES 2015, Bingo!

Fani futbolu - jak co roku - mają nie lada zadanie, a mianowicie podjąć decyzję, w którą grę piłkarską zainwestować w tym roku. Wybór jest podobny jak w latach poprzednich, a głównymi rywalami na tym polu są FIFA 15 od EA Sports i PES (Pro Evolution Soccer) 2015 od Konami. Który tytuł lepiej sprostał oczekiwaniom graczy w tym roku? Podczas gdy Konami jest naprawdę nieugięte w dążeniu do celu, aby dawać graczom sporo frajdy, ostatnio wydaje się że zbyt luźno podchodzą do sprawy w porównaniu do tego co udało się osiągnąć EA Sports. Nie ulega więc wątpliwości, że w tym roku na pierwszym miejscu podium staje FIFA 15.

Mimo naszej futbolowej gorączki warto pamiętać, że także inne gry sportowe zostały przeniesione do wirtualnego świata. Warto wspomnieć, że sporo emocji, wariantów gry i fanów ma także gra to nazwie Bingo. Setki stron w internecie świadczą o tym, że jest to gra warta uwagi w przerwie gdy strzelacie kolejne gole.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w grze w bingo w wolnym czasie odwiedźcie stronę Pgbingo.com, żeby zobaczyć interesujące i wciągające gry do wypróbowania. Autorzy strony obiecują, że bingo może być tak samo wciągające jak oglądanie meczów piłki nożnej.

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK