Oświadczenie w sprawie patcha:

MPLP 16 wyszedł już na ostatnią prostą i obecnie trwają ostatnie beta testy. Patch wyjdzie maksymalnie do 7-mego kwietnia. Jest to data dość.. pesymistyczna. Niestety nie wyrobimy się do świąt, a totolotek kod promocyjny może w tym czasie umilić Wam czekanie na dodatek.

Co do bazy danych- przez zamieszanie z Dolcanem zostawiliśmy składy z jesieni. Jak wiecie Dolcan wycofał się z rozgrywek a my chcieliśmy zostawić jak najbardziej realistyczne rozgrywki. Po jego wycofaniu tak naprawdę... nie wiedzieliśmy co robić (Dolcan rozprzedał swój sklad). Usunięcie jednego zespołu z ligi niszczyło rozgrywki, a przy składach z rundy wiosennej Dolcan nie miałby piłkarzy, więc wybraliśmy najmniejsze zło- składy z jesieni.

Z powodu problemów z serwerami FIFAPolonia (działa tak naprawde tylko forum) patch zostanie wydany na naszej stronie oraz ich forum.

Już niedlugo! :)

Dnia 5 października pragniemy poinformować o nawiązaniu bliskiej wspópracy z stroną FIFA Polonia.pl . Ostatnie kilka lat upłyneło na maraźmie polskiej sceny. Zdajemy sobię sprawę z sytuacji jaka jest obecnie. Polskie strony upadają, coraz mniej ludzi nas czyta, nie wychodzą coroczne dodatki od obu stron, a jeśli już- to z opóźnieniem.

Dlatego podejmujemy decyzje o bliskiej wspópracy między sobą, która ma za zadanie wspierać się, tworzyć wspólne dodatki i podejmować wspólne decyzje dotyczące sceny. Chcemy się otworzyć na nasz obecny świat, mając świadomość, że przespaliśmym moment ewolucji sceny.

Już nie ma dwóch wrogich stron, chcemy tworzyć wspólne dodatki dla was, podejmować próbę większego zaangażowania z naszej strony. Niedługo dowiecie się o naszych kolejnych działaniach w celu powrotu polskiej sceny FIFA na piedestał jaki jej się należy.

Siema! Dziś skończyłem swoje kolejne dzieło, jakim jest trzecia część felietonu o historii FIFY. Tym razem rozbiłem na części pierwsze pierwszą wersje 3d, FIFĘ 96: Virtual Stadium. Z felietonu dowiecie się również innych ciekawych rzeczy o ówczesnej technice... serdecznie zapraszam :)

FIFA 96- FELIETON

Electronic Arts Polska ma przyjemność ujawnić kolejne informacje o grze FIFA 16. Najnowsza odsłona serii zawiera innowacje w każdym sektorze boiska, umożliwia fanom rywalizację na wyższym poziomie m.in. dzięki Samouczkowi FIFA i wprowadza nowe możliwości gry przez udostępnienie żeńskich reprezentacji narodowych. Nowości w FIFA 16 zmieniają oblicze całej gry — rozgrywka jest zrównoważona, przesycona autentyzmem i pełna emocji, a styl gry zależy tylko od gracza. Lokalne akcenty – specjalnie dla polskich graczy!

Z przyjemnością informujemy, że obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa. Do tego przełomowe i bezprecedensowe zmiany w polskim komentarzu i odwieczne pytanie: kto pojawi się na okładce? Więcej szczegółów już wkrótce!

Pewna gra w obronie

Szanse defensorów i napastników zostały wyrównane, dzięki czemu rozgrywka jest realistyczna i sprawia mnóstwo satysfakcji podczas walki o piłkę.
· Zwinność obrońców, osiągnięta dzięki 25 nowatorskim zmianom w systemie poruszania się zawodników defensywnych, ułatwia im dotrzymanie kroku napastnikom.
· Mechanizm współpracy w obronie odpowiada za inteligencję i orientację sytuacyjną zawodników, aby mogli podejmować właściwe decyzje (np. kryć rywala lub załatać lukę w niebezpiecznym miejscu).
· Nowy system odbioru piłki wprowadza do gry cały wachlarz zachowań obronnych, jak markowanie wejścia, różne interwencje podczas walki bark w bark oraz przerwanie rozpoczętego w złym miejscu lub momencie wślizgu.

Kontrola nad środkiem pola
Dwie poważne zmiany wprowadzone do rozgrywki w środku pola sprawiają, że w FIFA 16 jest ona równie istotna, co w prawdziwym futbolu.
· System inteligentnych przechwytów pomaga zawodnikom w zamykaniu luk i korytarzy, którymi rywale mogliby posłać piłkę.
· Zmodyfikowane sterowanie umożliwia wykonywanie przemyślanych podań, z niesamowitą precyzją przenikających szyki obronne rywali.

Chwile piłkarskiej magii
FIFA 16 daje graczom narzędzia, dzięki którym w każdym meczu wyczarują wiele chwil piłkarskiej magii.
· Drybling bez dotykania piłki odmienia sposób prowadzenia ataków. Można zostawić toczącą się piłkę, aby zyskać trochę czasu lub przestrzeni, zmylić rywala i ograć go w jego strefie obronnej. Do stworzenia tego systemu wykorzystano efekty specjalnej sesji rejestracji ruchu z udziałem Lionela Messiego.
· Precyzyjne strzały dają więcej możliwości uderzania piłki i przynoszą wiele pięknych goli.

„W tym roku przyjrzeliśmy się po kolei każdej z ról zawodników na boisku, próbując określić — analizując przy tym również komentarze fanów — gdzie chcemy wprowadzić innowacje, aby stworzyć najbardziej zrównoważoną i emocjonującą odsłonę FIFA w długiej historii serii“ mówi David Rutter, wiceprezes i dyrektor generalny ds. FIFA. „Czy środkiem, krótko i dokładnymi podaniami, czy zasypując rywala dośrodkowaniami ze skrzydeł, w FIFA 16 każdy może grać i wygrywać po swojemu.“

Rywalizacja na wyższym poziomie
Niezależnie od posiadanych umiejętności każdy ma szansę grać na wyższym poziomie, korzystając z pomocy Samouczka FIFA. Jest to przełomowy system podpowiedzi kontekstowych przekazywanych podczas meczu, pomocnych w podjęciu właściwej decyzji w zależności od sytuacji na boisku. Tym samym fani mają wspaniałą sposobność do nauki w trakcie gry, spoglądając na wyświetlane na bieżąco wskazówki. Zakres podpowiedzi można ustawić w menu — im wyższy poziom (dobierany automatycznie lub ręcznie), tym bardziej fachowe i szczegółowe wskazówki, które mogą się przydać nawet weteranom serii FIFA.

Nowy sposób gry
W FIFA 16 debiutuje futbol żeński w postaci 12 reprezentacji narodowych: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Będą one dostępne w różnych trybach FIFA 16, takich jak szybki mecz, turnieje jednoosobowe i mecze towarzyskie w sieci***. Kobiece reprezentacje narodowe w FIFA 16 można zobaczyć na stronie https://www.easports.com/pl/fifa/kobiety.

FIFA zawsze i wszędzie
Dla tych, którzy nie chcą się rozstawać z futbolem, EA SPORTS przygotowuje zupełnie nową wersję FIFA na urządzenia przenośne. Pojawi się ona jeszcze w tym roku jako darmowa gra do pobrania z App StoreSM oraz Google Play™. Dzięki potencjałowi najnowszych telefonów komórkowych i tabletów będzie charakteryzować się niesamowitą jakością, dorównującą wersjom konsolowym. Gracze dostaną do rąk realistyczną rozgrywkę z rozszerzonym, hybrydowym sterowaniem dotykowym, nowymi sztuczkami technicznymi i, po raz pierwszy w wersji na urządzenia przenośne, cieszynkami. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://easports.com/pl/fifa/mobile.

Przedsprzedaż FIFA 16
soby, które zakupią FIFA 16 w przedsprzedaży, otrzymają jedną z trzech edycji do wyboru: Standard, Deluxe i Super Deluxe. Edycja Super Deluxe, dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej, oferuje do 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team, pozwala wypożyczyć trzech zawodników na pięć meczów i daje natychmiastowy dostęp do dwóch zupełnie nowych cieszynek z katalogu EA SPORTS Football Club. Edycja Deluxe daje do 40 złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team, pozwala wypożyczyć Leo Messiego w FIFA Ultimate Team na pięć meczów i udostępnia dwie zupełnie nowe cieszynki z katalogu EA SPORTS Football Club. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.easports.com/pl/fifa/kup/PL.

Witajcie! Poniedziałek zaczynamy od włoskiego uderzenia. na stronie Universo Kits user Mateus Guedes wyprodukował kolejną paczkę strojów na nowy sezon. Tym razem, stworzył je dla podupadającej legendy, AC Milan. Stroje adidasa na sezon 2015/2016, w wersji HD. Dwie wersje- domowa i wyjazdowa. Możecie również skopiować pliki rx3, jeśli jest to dla was wygodniejsze ;). Więc jeśli chce ktoś ratować ten podupadający moloch w karierze, to... zapraszam do pobierania!

POBIERZ - AC MILAN ADIDAS KITS 15/16

...postanowiliśmy umilić Wam ten czas. Nim FIFA 16 pojawi się na tapecie i wszyscy będą o tym trąbić i nastąpi letni sezon ogórkowy w oczekiwaniu na najnowszą produkcję EA Sports, proponujemy Wam serie artykułów przygotowanych przez redakcyjnego kolegę Chomasa. Artykuły pozwolą nam sięgnąć pamięcią dawnych czasów i próbują przybliżyć nas do tego, co osiągnęli w stajni EA przez te wszystkie lata. Z serii Powrót do przeszłości dzisiaj - FIFA 95.

New Balance- marka, która zawsze była gdzieś z boku, a obecnie wypływa na szerokie wody, znana głownie ze świetnych butów lifestylowych i butów dla biegaczy. Ostatnio wyszła na szerokie wody i najpierw marką Warrior testowała rynek dla piłki nożnej, a obecnie weszła w niego z przytupem, zajmując takie marki jak FC Porto, Celtic Glasgow czy... Liverpool FC. Mateus Guedes ze strony Universokits przygotował zestaw strojów HD dla Liverpoolu właśnie. W zestawie mamy stroje domowe i wyjazdowe. Stroje są w plikach rx3, wrzucamy je albo bezposrednio do folderu kits albo przez Creation Master.


POBIERZ - LFC KITS NB 15/16
Pragniemy poinformować, że nie będziemy kontynuować prac nad grą FIFA World.

Na wstępie chcemy przede wszystkim podziękować wszystkim tym, którzy z pewnością będą niezmiernie rozczarowani tą wiadomością — naszej wiernej i ogromnie zaangażowanej społeczności graczy. Wasze wsparcie dla naszych starań w okresie beta testów i wszystkie przekazywane nam opinie były nieocenione i zainspirowały nas do wprowadzenia wielu funkcji i usprawnień. Przyjmijcie serdeczne podziękowania od całego zespołu FIFA World.

Pragnęliśmy stworzyć jak najlepszą grę, która umożliwiłaby milionom miłośników piłki nożnej z całego świata, niemającym dostępu do konsoli lub wysokiej klasy komputera PC, cieszenie się realistyczną rozgrywką FIFA. W rezultacie powstała FIFA World — nowatorska gra w modelu „free-to-play” na komputery PC, która łączyła wielokrotnie nagradzany silnik FIFA z usługami Live związanymi z trybem Ultimate Team. Beta testy gry trwały blisko 18 miesięcy. W tym czasie wprowadziliśmy wiele nowych funkcji i usprawnień, a także otrzymaliśmy naprawdę ogromną ilość opinii i uwag od naszych graczy. Niestety przez te 18 miesięcy stało się też jasne, że gra nie ma wystarczającego przebicia i nie przynosi wystarczających przychodów, żeby uzasadnić udostępnienie jej jako pełnoprawnego komercyjnego produktu. Dlatego też podjęliśmy bardzo trudną, ale konieczną i właściwą decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwoju gry. Serwery wersji beta gry FIFA World zostaną ostatecznie wyłączone 14 lipca 2015 r. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, możecie je zadać w serwisie help.ea.com.

Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy brali udział w otwartych beta testach gry FIFA World. Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam osiągnąć z tą grą. Możemy Was też zapewnić, że decyzja ta nie oznacza zaprzestania szukania nowych sposobów na przybliżenie gry FIFA graczom z całego świata.

Zespół FIFA World

W Centrum FIFY spore zmiany redakcyjne! Daniel "Daniello" Kośmider, redaktor naczelny i przyjaciel Centrum FIFY, który wraz nami rozwijał serwis od dnia 2007-09-12, z dniem dzisiejszym zrezygnował w pełnieniu funkcji oraz odchodzi z redakcji w ogóle. Centrum FIFY niedawno obchodziło swoje 17 urodziny. Po ponad 10 latach wracam na stanowisko redaktora naczelnego i jednocześnie szukam zdolnych osób z pasją, chęcią i czasem, które chcą ze mną i Wojtkiem Sieradzinem (z-ca red. nacz) rozwijać serwis - poszukujemy osób, z różnymi umiejętnościami, dlatego piszcie na biuro@fifaserwis.com lub naszym profilu na FB jeżeli chcecie z nami kontynuować tą przygodę. Mamy nadzieję, że zobaczymy jej kolejny rozdział, bo na chwilę obecną redakcja jest najmniejsza od 2000 roku (tylko 2 osoby ;-)) Pozdrawiamy i czekamy na Wasze maile/wsparcie!

Jeszcze raz gorąco dziękujemy Danielowi za tego ponad 7 lat z Centrum FIFY. Daniel przesyła także pozdrowienia wraz z listem:

Witam wszystkich Użytkowników Centrum FIFY. W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z funkcji Redaktora Naczelnego oraz opuszczam załogę Redakcji po ponad 7 latach współpracy i jakby nie patrzeć jest to 1/3 życia, które spędziłem w tym miejscu. Powodów rezygnacji jest kilka, chociażby brak czasu i inne prywatne sprawy, które wchodzą w grę. Dlatego z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować kilku osobom, począwszy od Enrico czy potem Opeel'a za wprowadzenie do Redakcji i rozwój w niej, a także głównemu Szefowi CF, Reigonowi, który w wielu chwilach pomagał, doradzał był kumplem z którym można było pogadać na wiele tematów. Chciałbym również podziękować wszystkim userom, za aktywne branie udziału w konkursach i życie serwisu. Pobyt tu umożliwił mi poznanie wielu ludzi. Na dzień dzisiejszy odchodzę, ale nie mówię, że nie powrócę. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w życiu, trzymajcie się! Daniel "Daniello" Kośmider

Fani futbolu - jak co roku - mają nie lada zadanie, a mianowicie podjąć decyzję, w którą grę piłkarską zainwestować w tym roku. Wybór jest podobny jak w latach poprzednich, a głównymi rywalami na tym polu są FIFA 15 od EA Sports i PES (Pro Evolution Soccer) 2015 od Konami. Który tytuł lepiej sprostał oczekiwaniom graczy w tym roku? Podczas gdy Konami jest naprawdę nieugięte w dążeniu do celu, aby dawać graczom sporo frajdy, ostatnio wydaje się że zbyt luźno podchodzą do sprawy w porównaniu do tego co udało się osiągnąć EA Sports. Nie ulega więc wątpliwości, że w tym roku na pierwszym miejscu podium staje FIFA 15.

Mimo naszej futbolowej gorączki warto pamiętać, że także inne gry sportowe zostały przeniesione do wirtualnego świata. Warto wspomnieć, że sporo emocji, wariantów gry i fanów ma także gra to nazwie Bingo. Setki stron w internecie świadczą o tym, że jest to gra warta uwagi w przerwie gdy strzelacie kolejne gole.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w grze w bingo w wolnym czasie odwiedźcie stronę Pgbingo.com, żeby zobaczyć interesujące i wciągające gry do wypróbowania. Autorzy strony obiecują, że bingo może być tak samo wciągające jak oglądanie meczów piłki nożnej.

Dawno w naszym serwisie nie pojawił się artykuł, ale warto nadrobić te zaległości i tak oto nasz redakcyjny kolega Chomas postanowił zabrać Was w podróż po poprzednich edycjach serii FIFA. Ciekawy artykuł, tryskający również humorem. Zapraszamy do czytania, klikajcie w ten link.
FIFA Planet daje nam do ręki bandy do takich klubów i rozgrywek jak : FC Bayern München,Borussia Dortmund,Hamburger SV,Schalke 04,Hertha BSC,TV 1860 München,Deutsche Nationalmannschaft,Champions League,Europa League,. Możemy cieszyć oko grając Bawarczykami , w Lidze Mistrzów czy po prostu widząc ekran komputer jak relację z telewizji.

Bandy do FIFA 15

Cały czas pracujemy nad ulepszeniem serwisu, który niedawno zmienił się całkowicie specjalnie dla Was. Tym razem podpięliśmy wyszukiwarkę - na każdej podstronie w topie możecie wpisać i wyszukać tylko w naszym serwisie cokolwiek chcecie. Silnik jest bardzo szybki i dokładny - wystarczy zresztą wspomnieć, że dostarczany przez Google. Przykład: chciałbyś znaleźć wszystko co publikowaliśmy w naszej historii odnośnie "lech poznań"? Wpisz to i zobacz wyniki zarówno ze strony jak i z forum! Mamy nadzieję, że to kolejny dobry krok, który ułatwi Wam nawigację po serwisie - czyli grubo po ponad 300 000 stron.

Po raz pierwszy ujawniony podczas Gamescomu 2014, nowy silnik meczowy FIFA World już jest w grze! Innowacje wprowadzone do rozgrywki sprawiają, że jeszcze łatwiej możesz grać jak prawdziwy zawodowiec, dzięki nowym zwodom i sztuczkom technicznym, bardziej realistycznym bramkom, płynnemu prowadzeniu piłki, mądrzejszym kolegom z drużyny, nowemu sposobowi wykonywania rzutów wolnych, nowym opcjom taktycznym i wielu innym ulepszeniom. Udoskonalonej rozgrywce towarzyszy odświeżony wygląd – od nowego interfejsu użytkownika, po prezentację meczów. Jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy do odkrycia, gdyż FIFA World po aktualizacji 9.0 to zupełnie nowa gra!

Ulepszenia rozgrywki

Inteligentny Atak
Teraz zawodnicy z Twojej drużyny będą przeprowadzać sprytniejsze rajdy na bramkę przeciwnika, zapewniając Ci lepsze możliwości podania. Dodatkowo, usprawnieniu uległa ich świadomość sytuacji na boisku, dzięki czemu będą zwalniać lub zmieniać kierunek, aby nie dać się złapać na spalonej pozycji.

Kompletny Drybling
Usprawniony system dryblingu jest teraz bardziej autentyczny i skuteczny, zapewniając lepszą kontrolę podczas pojedynków jeden na jeden. Dodaliśmy także system Precision 2.0, pozwalający trzymać piłkę bliżej nogi podczas ataku.

Nowy system przyjmowania piłki
Nowy system eliminujący niemal idealną kontrolę nad piłką u każdego zawodnika, poprzez dodanie elementu niepewności przy trudnych piłkach. Słabe podania są trudniejsze do przyjęcia, co umożliwia obrońcom wykorzystanie niecelnych zagrań i złych przyjęć. Presja obrony, trajektoria lotu oraz prędkość piłki mają wpływ na skuteczne przyjęcie.

Taktyczne Rzuty Wolne
Teraz możesz przywołać drugiego i trzeciego zawodnika do wykonania rzutu wolnego. Daje to mnóstwo kombinacji do wykorzystania, aby strzelać efektowne bramki ze stałego fragmentu gry. Podczas obrony, możesz temu przeciwdziałać poprzez przemieszczanie muru, wybieganie piłkarzem w kierunku piłki, czy odejmowanie/dodawanie piłkarzy zawodników do muru.

Nowe zwody i cieszynki
Prosiliście o więcej, więc dajemy Wam więcej! Nowe zwody pomogą Ci w pięknym stylu omijać obrońców. Po strzeleniu bramki, będziesz mieć nowe sposoby, aby świętować!

Szybka taktyka
Teraz możesz wykorzystać 4 nowe zagrania taktyczne: wsparcie ataku obrońcą, atak drugim skrzydłem, pressing całym zespołem oraz pułapka ofsajdowa.

Nowe animacje
Niemal 2000 nowych animacji zostało dodanych, zapewniając większe zróżnicowanie ruchów podczas meczów.

Ulepszone sterowanie przy pomocy klawiatury i myszy
Zupełnie przemodelowaliśmy schemat sterowania, poprzez wprowadzenie bardziej zaawansowanego systemu jeszcze bardziej ułatwiającego grę dla początkujących. Dla bardziej doświadczonych graczy dodaliśmy więcej opcji takich jak finezyjne podania, czy podanie i ruszanie do przodu. Inne usprawnienia

Nowy wygląd interfejsu użytkownika
FIFA World będzie wyglądać jak zupełnie nowa gra już od pierwszego menu! Do gry dodany został nowy, zmodernizowany interfejs.

Prezentacja meczu
Kolejną wizualną zmianą w FIFA World jest zupełnie nowy interfejs podczas meczów.

Zaktualizowany komentarz meczowy
Komentarz zaimportowany prosto z FIFA 15 we wszystkich językach, sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej aktualna i autentyczna.

Nowe stadiony
W grze znajduje się teraz sześć nowych stadionów: Villa Park, Boleyn Ground (Upton Park), The KC Stadium, Liberty Stadium, Imtech Arena oraz Veltins Arena.

Wsparcie dla języka włoskiego
Włoscy gracze mogą teraz cieszyć się grą w ich ojczystym języku, dzięki czemu FIFA World wspiera teraz w sumie 10 języków!

Do premiery FIFA 15 zostało już tylko 6 dni, a później zacznie się jeszcze bardziej gorący okres. Patche, newsy, poradniki, filmiki. Czujesz to? Dołącz do nas i twórz społeczność FIFA - napisz do nas biuro@fifaserwis.com lub na facebooku. Czekamy na Ciebie :)

POPRZEDNIA

REKLAMA

OSTATNIO DODANE

FACEBOOK